Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+7
katerina
elpar19
Anna
μία καλή ... μία ανάποδη
kleoniki
FELITSIA
EVDOKIAKAL
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Οκτ 28, 2011 11:10 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΑΝΑΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΚΑΝΑΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ EMAIL ΣΑΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ZIP ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ.
ΟΔΗΓΙΕΣ:
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ COPY ΚΑΙ PASTE ΣΤΟ BROWSER ΣΑΣ (π.χ. INTERNET EXPLORER) ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ.
ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΤΕ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ EXTRACT FILES.


https://rapidshare.com/files/2394329286/plekta.zip

cheers Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 29, 2011 12:30 pm

kleoniki έγραψε:
Κορίτσια καλησπέρα. επιτέλους άδειασε ο υπολογιστής.Ευδοκία μου το κατέβασα και είναι υπέροχα τα σχέδια.ευχαριστώ πολύ.Αγόρασα μαλάκια διάφορα χρώματα και πλέκω διάφορα σχέδια.Σκέφτομαι να τα ενώσω και να κάνω μια κουβερτούλα για την μπέμπα που περιμένουμε.Είμαι μεσ' την τρελή χαρά.Ελπίζω αυτό το μωράκι να μας γνωρίσει και να μας θέλει.Ηάλλη εγγονή μου είναι στο Βόλο και την βλεπω σπάνια και τον εγγονό μου που είναι στην Ιταλία τον βλέπω μόνο 2 βδομάδες το καλοκαίρι.Τέλως πάντων με το καλό να γεννηθεί και να είναι γερό και δεν θα ξεκολάω από εκεί.
καλό Σαβατοκύριακο και ελπίζω να ξεκουραστήκατε αυτές τις λίγες μέρες όσες εργάζεστε.

Κλεονίκη με το καλό να γεννήσει η κόρη σου και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου την έγγονή σου.
Στα περιοδικά που υπάρχουν τα σχέδια για το πλέξιμο, έχω δει και διάφορα σχέδια για μωρουδιακά . Αν ενδιαφέρεσαι να πλέξεις για την μπέμπα, πες μου να τα σκανάρω και να στα στείλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Οκτ 29, 2011 1:23 pm

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ .ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ .ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΑ ΟΛΑ.ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΠΟ ΠΛΕΞΕΙΣ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΚΛΠ.ΞΕΦΤΕΡΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΧΑΖΕΥΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ?ΑΛΛΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟ .ΑΝΙΑΤΗ ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΗ.ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ.......ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ.ΕΠΙΔΥΝΩΝΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 01, 2011 12:52 pm

http://www.purlbee.com/rick-rack-scarf
Κορίτσια σας στέλνω και το σχέδιο από ενα κασκόλ που βρήκα ! Όμορφο και εύκολο! Αυτό πλέκω τώρα!
Αν καμιά απο σας χρειαστεί βοήθεια είτε στη μετάφραση είτε στη πλέξη (αν και αρχάρια) εδώ ειμαι και πρόθυμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 04, 2011 1:40 pm

"https://rapidshare.com/files/1024381729/IMG_0051.zip?bin=1"
"https://rapidshare.com/files/3201989578/PICT0002.zip?bin=1"

Αυτές είναι κάποιες από τις δημιουργίες μου σε πλεκτά και κεντηματα (μόνο τα κάδρα).
Θα προσπαθήσω να φωτογραφήσω και τα σεμέν και τα τραπεζομαντηλά μου και θα σας τα ανεβάσω και αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Δεκ 05, 2011 11:42 am

Ευδοκία τα είδα και μπράβο σου! άψογη στο κέντημα αλλά και στο πλέξιμο( η ασπρόμαυρη μπλούζα αψογη!)!
Και ΄να σου πω και το πιο ωραίο: το πιτσιρίκι που προσεύχεται το είχε κεντήσει και η μαμά μου και στόλιζε και στολίζει ακόμα το διάδρομο έξω απο το παιδικό μου δωμάτιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 06, 2012 10:22 pm

kleoniki έγραψε:
Κορίτσια καλησπέρα. επιτέλους άδειασε ο υπολογιστής.Ευδοκία μου το κατέβασα και είναι υπέροχα τα σχέδια.ευχαριστώ πολύ.Αγόρασα μαλάκια διάφορα χρώματα και πλέκω διάφορα σχέδια.Σκέφτομαι να τα ενώσω και να κάνω μια κουβερτούλα για την μπέμπα που περιμένουμε.Είμαι μεσ' την τρελή χαρά.Ελπίζω αυτό το μωράκι να μας γνωρίσει και να μας θέλει.Ηάλλη εγγονή μου είναι στο Βόλο και την βλεπω σπάνια και τον εγγονό μου που είναι στην Ιταλία τον βλέπω μόνο 2 βδομάδες το καλοκαίρι.Τέλως πάντων με το καλό να γεννηθεί και να είναι γερό και δεν θα ξεκολάω από εκεί.
καλό Σαβατοκύριακο και ελπίζω να ξεκουραστήκατε αυτές τις λίγες μέρες όσες εργάζεστε.

Κορίτσια μπορεί να μου ξέφυγε κάποιο μήνυμα σας αλλά έχω καιρό να δω νέα από την Κλεονίκη. ΄
Κλεονίκη, καλημέρα και Χρόνια σου Πολλά.
Γέννησε η κόρη σου ή πρόκειται να γεννήσει σύντομα???
Όταν μπορέσεις πές μας τα νέα σου. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kleoniki




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 63
Τόπος : Θέρμη Θεσσαλονικης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 5:01 am

Καλησπέρα Ευδοκία.Όπως έγραψα ήμουνα στην κόρη μου όλες τις γιορτές.Γεννάει τώρα τον Γενάρη.Από τις 14 του μηνός περιμένουμε.Ήταν δύσκολη εγκυμοσύνη αλλά τώρα έφτασε στο τέλος.Δεν έμοιασε σε μένα που είχα εύκολες εγκυμοσύνες.Ελπίζω βέβαια να μην γεννήσει την άλλη βδομάδα γιατί θα χειρουργήσουμε την μικρή μας που είναι 10 χρονών τις αμυγδαλές τις.Δεν είναι βέβαια τίποτα δύσκολο αλλά μια μικρή αγωνία την έχω.
Να έχετε μια καλή μέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 5:11 am

kleoniki έγραψε:
Καλησπέρα Ευδοκία.Όπως έγραψα ήμουνα στην κόρη μου όλες τις γιορτές.Γεννάει τώρα τον Γενάρη.Από τις 14 του μηνός περιμένουμε.Ήταν δύσκολη εγκυμοσύνη αλλά τώρα έφτασε στο τέλος.Δεν έμοιασε σε μένα που είχα εύκολες εγκυμοσύνες.Ελπίζω βέβαια να μην γεννήσει την άλλη βδομάδα γιατί θα χειρουργήσουμε την μικρή μας που είναι 10 χρονών τις αμυγδαλές τις.Δεν είναι βέβαια τίποτα δύσκολο αλλά μια μικρή αγωνία την έχω.
Να έχετε μια καλή μέρα.

Με ένα πόνο να γεννήσει η κόρη σου Κλεονίκη, που θαναι ότι καλύτερο μετά από την ταλαιπωρία της από την δύσκολη εγκυμοσύνη της.
και με το καλό να γίνει και η επέμβαση της μικρής και ναναι σιδερένια.
flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 5:18 am

ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ .ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΡΟΥΤΙΝΑΣ ΕΙΝΑΙ .ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ .ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ .ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΕΥΤΕΡΩΘΕΙ ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΑΕΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 10:57 am

Κλεονίκη μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με την μικρή σας. Είναι επέμβαση ρουτίνας μην ανησυχείς. Καλή επιτυχία και πολλά φιλιά
Βαρβάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 11:15 am

Κλεονίκη, όλα καλά να πάνε και στις δύο κόρες σου και δύναμη για σένα ευχομαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kleoniki




Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 63
Τόπος : Θέρμη Θεσσαλονικης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 09, 2012 12:27 pm

Κορίτσια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.Καλό βράδυ και καλή βδομάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 6:45 am

Και ένα σαιτ με σχέδια για πλέξιμο! Ψάχνωντας στο raverly, - αχ Ελένη- βρήκα αυτό το σαιτ με υπέροχα και δωρεάν σχέδια! Και το ένα καλύτερο απο το άλλο . Για δείτε:
http://www.garnstudio.com/lang/us/kategori_oversikt.php
Και ψάχνοντας στο εν λόγω σαιτ βρήκα οτι τα μαλλιά της εταιρείας τα έχει και κατάστημα στα Γιαννιτσά και με online παραγγελιές:
http://pleko.gr/shop/
Τιμές απο €2,5 και πάνω.
Αλλά, απο το raverly κι αυτό για πολλά και φθηνά μαλλιά είναι αυτό:
http://www.yarn-paradise.com/
Καθιστε αναπαυτικά στην καράκλα σας , την πολυθρόνα σας γιατί δεν θα σηκώνεστε!!!!!!!!
εγω έτσι την πάτησα! Και είναι πολύ πολύ φθηνά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 20, 2012 2:36 pm

Anna έγραψε:
Και ένα σαιτ με σχέδια για πλέξιμο! Ψάχνωντας στο raverly, - αχ Ελένη- βρήκα αυτό το σαιτ με υπέροχα και δωρεάν σχέδια! Και το ένα καλύτερο απο το άλλο . Για δείτε:
http://www.garnstudio.com/lang/us/kategori_oversikt.php
Και ψάχνοντας στο εν λόγω σαιτ βρήκα οτι τα μαλλιά της εταιρείας τα έχει και κατάστημα στα Γιαννιτσά και με online παραγγελιές:
http://pleko.gr/shop/
Τιμές απο €2,5 και πάνω.
Αλλά, απο το raverly κι αυτό για πολλά και φθηνά μαλλιά είναι αυτό:
http://www.yarn-paradise.com/
Καθιστε αναπαυτικά στην καράκλα σας , την πολυθρόνα σας γιατί δεν θα σηκώνεστε!!!!!!!!
εγω έτσι την πάτησα! Και είναι πολύ πολύ φθηνά

Γεια σας κοριτσια. Απο το yarn paradise εχω ψωνισει 3 φορες. Ειναι αψογοι σε ολα, ειμαι πολυ ευχαριστημενοι και σιγουρα θα αγορασω παλι. Και αυτο στα Γιαννιτσα φαινεται καλο και τα νηματα που εχει ειναι πολυ καλης ποιοτητας. Αννουλα μηπως να κανουμε καμια εξορμηση-εκδρομη προς τα κει να δουμε τι παιζει ιδιοις ομμασι? Λεω μηπως!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 7:55 am

Καλό μου ακούγεται..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 22, 2012 10:41 pm

Anna έγραψε:
Καλό μου ακούγεται..

Καλημερα κι απο δω. Χαιρομαι που σου αρεσε η ιδεα για την εξορμηση. Τα μαγαζια εδω στη Θεσσαλονικη λιγο πολυ ξερουμε τι εχουν, για την ξινη δεν το συζητω, οποτε πρεπει να ανακαλυψουμε τι υπαρχει και προς εκεινη τη μερια!!!! Wink Να φτιαξει λιγο ο καιρος, να μαζεψουμε κανα φραγκο και το κανονιζουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 23, 2012 11:31 am

Μου αρέσει το πλάνο...
Να φτιαξει λιγο ο καιρος, να μαζεψουμε κανα φραγκο και το κανονιζουμε.!!!!!!!!!!!

Να σου πω παρειγγειλα και απο το yarn κι εγώ ... όποτε σε λίγο θα βρεθώ με 16 κουκλες μαλλι!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 23, 2012 11:10 pm

Anna έγραψε:
Μου αρέσει το πλάνο...
Να φτιαξει λιγο ο καιρος, να μαζεψουμε κανα φραγκο και το κανονιζουμε.!!!!!!!!!!!

Να σου πω παρειγγειλα και απο το yarn κι εγώ ... όποτε σε λίγο θα βρεθώ με 16 κουκλες μαλλι!!!!!!!!!!!!

Κι εγω πριν κοιτουσα στο yarn paradise νηματα, θελω να παρω merino και εχει πολυ ωραια πραγματα και οι προσφορες του ειναι καταπληκτικες. Μολις πληρωθουμε λεω να κανω μια επενδυση!!!
Ποτε θα τα παραλαβεις τα δικα σου? Θελω οπωσδηποτε να τα δω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 12:07 pm

Ακόμα περίμενω ....και δεν ξέρω αν αργησαν. Τα παράγγειλα την προηγούμενη βδομάδα.
Πήρα ένα σκούρα ακρυλικό για τα κασκολ των αγοριών και ένα βαμβακερο...γιατί έρχεται άνοιξη!!!!!!!
Να τους στείλω κανενα μειλ λες;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpar19

elpar19


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Σουρωτη-Θεσσαλονικη

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιαν 24, 2012 9:41 pm

Anna έγραψε:
Ακόμα περίμενω ....και δεν ξέρω αν αργησαν. Τα παράγγειλα την προηγούμενη βδομάδα.
Πήρα ένα σκούρα ακρυλικό για τα κασκολ των αγοριών και ένα βαμβακερο...γιατί έρχεται άνοιξη!!!!!!!
Να τους στείλω κανενα μειλ λες;;;;;;;

απο το yarn paradise τα πηρες? αν ναι στο mail που τους εδωσες σου στελνουν αυτοι mails με την πορεια του πακετου σου και με τον κωδικο παραγγελιας.
εγω ειχα επιλεξει την DHL και πατωντας πανω στον κωδικο στο mail που μου ειχαν στειλει ανοιγε η σελιδα της DHL και μου εδειχνε που ακριβως βρισκεται το πακετο
ξεκιναει απο ανατολικη Κων/πολη, παει στο κεντρο, μετα Γερμανια, μετα Αθηνα και τελος Θεσσαλονικη και απο εκει το φορτηγακι της Speedex θα σου το φερει αφου επικοινωνησουν μαζι σου, μεσα σε 3 εργασιμες μου ειχαν ερθει, αν τα παραγγειλες την Παρασκευη λογικα σημερα θα τα παραλαβεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://eleni-knittingpatterns.blogspot.com/
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 25, 2012 11:48 am

Μπα θα τους στειλώ μειλ γιατι περίπου μια βδομάδα έχω που περιμένω... και δεν ε΄χω λαβει ακόμα μειλ τους....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 10:58 am

Ελένη τους έστειλα τελικά μέιλ και χθες μου στείλαν το κωδικό του πακέτου. ΄΄Αρα μεσα στην εβδομάδα τα περιμένω!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 2:43 pm

Anna έγραψε:
Ελένη τους έστειλα τελικά μέιλ και χθες μου στείλαν το κωδικό του πακέτου. ΄΄Αρα μεσα στην εβδομάδα τα περιμένω!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να τα δεχτείς Άννα μου. cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 11:53 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Anna έγραψε:
Ελένη τους έστειλα τελικά μέιλ και χθες μου στείλαν το κωδικό του πακέτου. ΄΄Αρα μεσα στην εβδομάδα τα περιμένω!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να τα δεχτείς Άννα μου. :cheers:
Ευδοκία μου ήρθαν σήμερα! Το καλοκαιρινό ούτε το άνοιξα - το αφήνω για αργότερα, αλλά με των αγοριων την πάτησα... μαυρο με λίγο γαλάζιο για να σπάει, αλλά χνουδωτό!!!!!!!!!! πολυ γυναικείο μου βγαίνει! Αν δεν το δεις, αν δεν το πιάσεις... Αλλά να σου πω 0,19$ η κούκλα, οπότε ούτε 0,15€, κάτι θα το κάνω!!!! Κανένα σάλι για μενα...που είμαι και κρυουλιάρα!!!!!! χαχαχχαχαχ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:12 pm

ANTE ΣΟΥ ΦΕΞΕ ΠΑΛΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ.ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΥΩΝΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ .ΒΑΛΤΟ ΜΠΡΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΡΥΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 11Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Πλέξιμο.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις