Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 6:06 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 7:30 am

Φιλίτσα μου καλησπέρα,
Τι ομορφιά είναι αυτή! μύρισε η πασχαλιά και η μαστίχα από τα τσουρέκια σου. Και ναι, ακούω και το κελάηδημα του Τρίλη σου. Να είσαι καλά που μας γέμισες με είκονες από το Πάσχα στην ελληνική ύπαιθρο, από το δικό σου Πάσχα. Το βράδυ θα τσουγγρίσουμε και τα υπέροχα κόκκινα αυγά σου. Και αύριο το πρωί όταν κόψετε το τσουρεκάκι το γεμιστό θα περάσουμε με την Ευδόκία, την Σταυροβελονιά, την Αννα, την Κατερίνα και όλα τα κορίτσια της όμορφης παρέας μας να κεραστούμε. Καλή Ανάσταση!!!

ΥΓ Νομίζω ότι έχεις και άλλες εκπλήξεις να μας στείλεις.

Φιλιά,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:38 am

Φιλίτσα μου καλησπέρα, υπέροχες οι φωτογραφίες σου, πραγματικά όπως είπε και η Βαρβάρα μας μετέφερες στην ελληνική ύπαιθρο και το παραδοσιακό Πάσχα της ΕΛλάδας.
Να είσαι πάντα καλά φιλενάδα μου και να μας ομορφαίνεις τις ζωή μας με αυτές τις υπέροχες φωτογραφίες σου καθημερινά Φιλίτσα μου.
Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα Φιλίτσα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 10:04 am

Φιλίτσα μου το ομορφιές είναι αυτές!!!!!!!!!(οντως θαρρείς και μοσχοβολλάει μέχρι εδω η πασχαλιά σου!!!)
Καλή Ανάσταση να έχετε κορίτσια όλες, με υγεία και αγάπη στα σπίτια σας!!!
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 8:51 pm

ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ.ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΥΜΕΝΟ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΑΙΝΩ .ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:09 pm

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Μακάρι να έχετε όλες μια ομορφη και λαμπρή μέρα!
Σταυροβελονιά, να είσαι γερή και δυνατή! Να χαιρεσαι την οικογένεια σου και ο Θεός να σου δωσει οτι στερήθηκες για το καλό που μας έκανες!
Φιλίτσα μου να χαρείς τα παιδιά σου και την οικογένεια σου!
Κατερινάκι μου να ευχαριστηθείς όλα τα καλούδια που θα έχει ετοιμάσει η μαμά σου και να εισαι πάντα γερή!
Ευδοκία μου να ξεκουραστείς και να έχεις μια ομορφη μερα! Σε φαντάζομαι το απογευμα να κάθεσαι στην γωνιτσα σου και να πιάνεις τις βελόνες!
Βαρβάρα να περάσετε καλά στην εκδρομή σας , να χαρεις την οικογένεια σου και ελπίζω να έχει αρκετα γλυκά για να τετραγωνίσεις!!!!
Φωτείνη να περάσεις καλά με τα αγγελούδια σου και απο οτι βλέπω ο καιρός θα είναι καλός, οπότε αστα στην αυλή να χαρούν τη μέρα!
Ρούλα, πρώτη πασχαλια συνταξιούχος; Και χωρίς βάρδια; Να έχεις πολλές τετοιες κοπέλα μου και να την ευχαριστηθείς!
Ρονίτσα, χρόνια πολλά και με υγεία! Κι αν δεν κάνω λάθος, την Τρίτη του Πασχα που γιορτάζει ο Αγιος Ραφαήλ, αναψε για την παρέα μας ένα κεράκι, να μας φυλαέι η χάρη του!
Φανή πως είναι το κρητικό Πάσχα; Να μας δώσεις λεπτομέρειες!
ΕΥΗΑ, να περάσεις καλά με την οικογένεια και να χαίρεσαι πάντα τα ομορφα χαμόγελά τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:21 pm

Και σε όλα τα κορίτσια, Κλεονίκη, Ελένη, Μαίρη (η Μαιρη κάνει πολύ ωραία βιτρώ μπείτε στο sblog της να τα δείτε), Κατερινάκι, Νυχτολούλουδο, αχ και σε όσες ξεχνάω συγχωρέστε με, σας ευχομαι υγεία και αγάπη!!!!

Οπως καταλάβατε φιλενάδες μου ξυπνησα πρωι πρωι κεφάτη! Το σπίτι έχει απόλυτη ηρέμια, πίνω το καφεδάκι και σας χαμογελώ!
Εμεις το γλέντάκι μας θα το κάνουμε ένα τετραγωνο παρακάτω απο το σπίτι μας μαζί με φίλους! Γιορτάζει ο άντρας της φίλης μου, το δικό τους το σπίτι έχει κι αυλή για να ψησουμε, με νοιάζεται και η φιλενάδα μου ("κατσε μια χρονιά να ξεκουραστείς, καθε χρόνο τρέχεις, εγω στο κάτω κάτω δεν δουλευω..." έτσι μου είπε!!!, σαν αδερφές είμαστε) οπότε προβλέπεται μια ομορφη μερα! (προς στιγμη πηγε να με σκάσει ο αδερφός μου που οταν του το είπα, κι ενω την ξερει την παρέα μας πολύ καλά, ειπε πως δεν θα έρθει..., αλλά ευτυχώς αλλάξε γνωμη!)

Να έχετε όλες μια όμορφη μερα! Με χαρά, υγεία και αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 9:31 pm

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ .ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΡΕΣ .ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΓΥΡΩ ΣΑΣ.ΧΟΡΕΨΤΕ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΣαβ Απρ 14, 2012 11:02 pm

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!
αγαπημένες μου να είστε καλά με τις οικογένειες σας και σας εύχομαι να περάσετε μια όμορφη Λαμπρή.
Σταυροβελονιά μου, να περάσεις όμορφα με τα παιδιά σου και τον εγγονό σου. (ελπίζω να μη δουλεύεις σήμερα)
Φιλίτσα μου ξέρω ότι τρέχεις και δεν φτάνεις, αλλά πέρασα να πω ευχές και να δω αν το τσουρεκάκι τεμαχίστηκε για να πάρω ένα κοματάκι, έτσι για δοκιμή.
Ευδοκία μου για να μην είσαι μέσα, μάλλον ξεκουράζεσαι. Και καλά κάνεις. Θα τα πούμε αργότερα.
Κατερίνα μου να ευχαριστηθείς το κοκορετσάκι σου. Καλοφάγοτο λοιπόν. Ευχές και στους δικούς σου.
Αννα μου ευχαριστώ για τις ευχές σου και εύχομαι και σεις να περάσετε όμορφα με τους φίλους σας.
Φανή, Ρονίτσα, Ρούλα, ΕΥΗΑ, Φωτεινή, Kathy, Κλεονίνη Μαίρη, Ελένη, Νυχτολούλουδο και σε όλες τις φίλες της παρέας της Σταυροβελονιας (συγχωρείστε με που ξεχνάω ονόματα) εύχομαι να περάσετε όμορφα.
Φιλιά σε όλες,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 5:26 am

Αληθώς Ανέστη (αφού με προλάβατε όλες).
Χαίρομαι που όλες είσασε καλά και περνάτε καλά με τα αγαπημένα σας πρόσωπα.
Να είσαστε καλά και του Χρόνου να είσαστε ακόμα καλύτερα, σας το εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου.
Να χαρείτε τον όμορφο καιρό, όπου έχει καλό καιρό, και οι υπόλοιπες να συνεχίσετε το γλέντι σας εντός της οικίας σας..


Και ναι, Άννα μου αφού έφτιαξα το κοκορετσάκι μου και το αρνάκι, έφτιαξα και μία πίτα, μόλις τελείωσα με το γαλακτομπούρεκο, φτιάχνω το εκμέκ της Φιλίτσας για δοκιμή (αλλά τη μισή δόση) και θα κάνω και δίπλες σε λίγο, μετά σκέφτομαι να καθίσω στη γωνιτσα μου και να πιάσω τις βελόνες μου....
Σας σκέφτομαι και σας φαντάζομαι να γλεντάτε με τους αγαπημένους μου και ρίχνω και εγώ ένα χορό αφού τσουγκρίσουμε τα τα ποτηράκια μας!!!!
Φιλάκια σε όλες Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 1:39 pm

flower ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΙΣ ΑΡΓΙΕΣ, (ΚΥΡΙΩΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ) ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΡΓΙΑ, ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΡΘΕΙ. ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 1:55 pm

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ . ΜΟΛΙΣ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΣΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΕΛΟΝΕΣ ΣΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΟΧΙ ΒΕΛΟΝΕΣ ΟΧΙ ΒΕΛΟΝΑ ΟΧΙ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΡΙΞΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΤΙΣ 4 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΙΣ 9.ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝΑ .ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΙΛΟΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΕΝΟΥΣ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ .ΤΩΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ .ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ .ΓΥΡΙΖΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΕΛΙΣΣΑ.ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΧΩΡΟΙ ΣΑΝ ΠΥΡΟΒΟΛΗΜΕΝΟΙ.ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ,ΚΑΛΩΔΙΑ...ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ .ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΝΤΑΜΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΦΑΝΤΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ FOLLIE FOLLIE EINAI ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΑΣ.
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΣ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ .ΣΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ .ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΩ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ .ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΙΣΙΩΜΑ ΕΠΕΣΕ.....http://www.flickr.com/photos/73732325@N05/6935466756/in/photostream
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΛΕΣ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ Ο,ΤΙ ΠΟΘΗΣΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ.ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ .ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 8:21 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
ΑΝΝΑ ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ , ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΔΕΝ ΚΑΘΙΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ , ΒΓΗΚΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ! ΜΟΝΑΔΙΚΟ! ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΥΦΑΔΑ. ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΛΩΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ. ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΣΑΠΗ ΔΥΟ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΚΙΛΟΥ , ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΨΗΣΩ; ΤΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 9:48 pm

ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ .ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΦΑΓΑ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΕΞΕΙΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΘΗΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΘΩΣ ΤΗΓΑΝΗΖΑ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΚΕ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΟΝΟ ΤΡΑΒΑΩ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΥΚΟΘΗΚΑ ΣΤΙΣ ΕΠΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΑΡΝΙ ΚΑΙ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΗΤΕΡΑ.ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 10:44 pm

Αληθώς Ανέστη και απο μένα κορίτσια ελπίζω να περάσαμε όλες καλά,εγώ πέρασα πολύ καλά,Φιλίτσα μου να σαι πάντα καλά με τα γλυκά που μας κερνάς,και εγω με τη σειρά μου κερνάω όλα τα κορίτσια ανεβατά καλιτσουνάκια απο τα χεράκια της μαμάς μου(εγω με τη δουλεία που να προλάβω).Εύχομαι σε όλες και του χρόνου καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 15, 2012 10:59 pm

ROYLA ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ .ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΚΟΚΚΟΡΕΤΣΙ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ.ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΤΑΨΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΕΝΤΡΟΛΙΒΑΝΟ Η ΘΥΜΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΛΑΔΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΛΙΠΟΣ.ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΙΣ ΕΚΟΨΑ ΧΟΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΚΡΑΣΙ ΜΠΟΛΙΚΟ ΘΥΜΑΡΙ ΨΙΛΟΚΟΜΜΕΝΟ ΣΚΟΡΔΟ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ 2 ΛΕΜΟΝΙΑ ΤΟ ΖΟΥΜΙ 1 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΑΛΑΤΙ ΠΙΠΕΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΨΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΣΤΟΥΣ 200 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΠΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΑ ΜΗΝ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΛΙΓΟ ΝΕΡΑΚΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΖΕΣΤΟ .ΤΟ ΚΟΚΚΟΡΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ 2-3 ΦΟΡΕΣ .ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ .ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΕΡΑ ΒΑΛΤΟ ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ ΠΑΝΩ -ΚΑΤΩ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
ΡΟΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΣΑΜΕΛΑΙΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΣΟΥ Η ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΟΙΦΗ ΜΕ ΑΛΟΗ ΜΕΣΑ.ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΕΙ Η ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΚΑΨΙΜΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .
ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ (ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ ).ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ .ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΜΑΣ .ΝΑ ΡΩΤΑΜΕ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ .ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:04 am

Καλησπέρα κορίτσια κι από μένα!
Ελπίζω όλες να είστε καλά και να ξεκουραστήκατε σήμερα, τουλάχιστον! Ρονίτσα μου περαστικά σου!
Ρούλα μου, ελπίζω να πέτυχε το κοκορέτσι , αν και έτσι όπως το είπε η Φιλίτσα... μου τρεξαν τα σάλια, αν και σκασμένη απο το φαι....Οσο για το αν σε κατάλαβα... να σου πω με την καλή έννοια σε ζηλεύω, είναι ωραίο να είσαι νεα και στη συνταξη, αλλά από την άλλη δεν μπορώ παρά να μην αναγνωρίσω πως και η δουλειά σου ήταν δύσκολη και με το μεγαλύτερο ζόρι για μια γυναίκα τις βάρδιες... Οπότε να τη χαρείς, κοπέλα μου!!!
Κορίτσια, καλή βδομάδα να έχουμε απο αυριο!
Φιλιά σε όλες (κι οταν λέω ολες εννοώ όλες, που λεει και η διαφήμηση, για να μην γράφω τα ονόματα, χαχαχα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 11:54 am

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΕΛΑΣ ΠΑΝΤΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 12:16 pm

Καλησπέρα και από μένα κοπέλες.
Φιλίτσα μου, έφτιαξα και εγώ το εκμέκ σου, αλλά έκαν τη μισή δόση για να το δοκιμάσω. Αντί για φρούτα από πάνω έριξα την καραμέλα κάνοντας ακανόνιστα σχέδια...
Η γεύση του είναιη ίδια πάντως και είναι πάρα πολύ ωραία. Και το γλυκό είναι πολύ εύκολο και δροσερό και απαλό, ότι πρέπει για μετά την κρεατοφαγία των ημερών..
Με το καλό να ετοιμάσεις τα πράγματά σου για το Βόλο Φιλίτσα μου και να βρεις και λίγο χρόνο να ξεκουραστείς λίγο.
Καλή νυχτα flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 12:53 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΝΝΑ ΤΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΦΙΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΥΜΑΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟΛΙΒΑΝΟ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΧΘΕΣ.ΟΜΩΣ ΦΙΛΙΤΣΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ , ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΣΟΥ.
ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΤΥΧΕ, ΕΙΧΑ ΤΡΙΑ ΠΙΑΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ![ΤΑ ΦΑΓΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!]. ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟ ΦΡΑΓΜΑ [ ΞΕΡΕΙ Η ΑΝΝΑ], ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΚΟΛΙΚΟΣ ΕΝΤΕΡΟΥ. ΟΜΩΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΑΝΤΙΔΟΤΟ - ΛΙΚΕΡΑΚΙ ΚΡΑΝΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ .ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΔευ Απρ 16, 2012 1:46 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΡΟΥΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΜΕ ΣΥΝΤΑΓΕΣ Η ΜΕ ΣΧΕΔΙΑ Η ΜΕ SITE ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΜΑΣ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΗΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΚΜΕΚ .ΘΑ ΕΓΙΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ.
ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΣ. ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΙΣΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ .ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΒΟΗΘΑ ΜΕ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΩ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 1:01 am

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά.Ευχαριστώ για τις ευχές σας και εύχομαι και του χρόνου να είστε γερές.Εγώ ούτε τηλέφωνα ,ούτε τίποτα ,Το είχα ρίξει στον ύπνο.Ήμουν πολύ ήπια φέτος γιατί ήταν 1η χρονιά που δεν ήταν ο αδελφός μου μαζί μας για Πάσχα.Τον έχασα πριν 1 χρόνο τον φεβρουαριο και φανταστείτε ότι από 15 ετών περνάγαμε μαζί αυτήν την μέρα.Κατά τα άλλα ήταν η πιο όμορφες γιορτές που πέρασα γιατί ήμασταν εγώ ,οάνδρας μου και τα παιδιά μας ,2 κόρες όπως σας είχα πει.Πιστεύω να τα λέμε πιο συχνά. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 3:56 am

NYXTOLOYLOYDO ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ .ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ .ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΗΣΥΧΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΕΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ .ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΛΑΦΡΩΣΕΙΣ ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΕ ΒΑΡΑΙΝΕΙ ....ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 11:28 am

καλησπέρα σε όλες!!!
Βιαστικά θα σας γράψω γιατί ...πάλι κρυώσα. λιγο λαιμά, λιγο συνάχι ,λιγος πονοκέφαλος ... λιγο από όλα!!! χάλια δηλαδή!!! και το κρεββατάκι μου φωνάζει!
Ρούλα και Νυχτολουλουδο, εδω είμαστε μια συντροφιά και όπως τα είπε σωστά η Φιλίτσα, η μια βοηθάει την άλλη, με σχέδια , συνταγές, ιδεες και καλαμπουρια. αλλά το κυριότερο και με μια γλυκιά κουβέντα και μια αγκαλιά που όσο μακριά κι αν είσαι την νοιώθεις!!!!
Να μπαίνετε και να μιλάμε !!! και οτι χρειαστείτε πότε η μια ποτε η αλλη απάνταμε (και πολύ συχνά όλες μαζι- χχαχαχαχχα!).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 10 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 12:44 pm

Καλησπέρα σε όλες. Γύρισα από τον οδοντίατρο πριν 2,5 ώρες περίπου και δυστυχώς πονούσα και στις δυο πλευρές γιατί έφτιαξε ενα δόντι σε κάθε πλευρά...
Τώρα είμαι καλύτερα αλλά υπάρχει ένα ελαφρύ μούδιασμα...... ακόμα...
Άννα μου περαστικά σου. ΑΑΑΑΑ, θα σε μαλώσω..... Δεν προσέχεις καθόλου.... Μήπως φόρεσες τη νέα σου μπλουζίτσα και δεν υπολόγισες τον καιρό και τις αναποδιές του κι έτσι μας κρύωσες..... ΟΕΟ????
Και επειδή μάλλον πήγες στο κρεβατάκι σου, καλή ξεκούραση και καλό ξημέρωμα να έχεις!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις