Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 12:47 pm

Νυχτολούλουδο συμφωνώ καιεγώ με τη Φιλίτσα και την Άννα.
Είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς όποτε το χρειαστείς.
Είμαστε μια τρελοπαρέα με τα γέλια μας τα καλαμπούρια μας, τις ανταλλαγές των συνταγών μας των σχεδιών μας γα πλέξιμο και κέντημα και όλα τα σχετικά.
Θα κολλήσεις κοντά μας χωρίς να το καταλάβεις αλλά δεν θα θέλεις με τίποτα να ξεκολλήσεις από κοντά μας ποτέ!!!!
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 1:17 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΕΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΓΛΥΚΑ ΝΑ ΓΛΥΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΙΚΡΑΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ?ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ.ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΡΕΛΛΕΣ (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ) ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΥΣΕΣ ΕΔΩ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 1:22 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΩΣΟΥ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ.ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ .ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ .ΦΤΙΑΞΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΩ ΜΕ ΤΟΣΑ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 8:41 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΟΣΑΤΕ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΑΝΝΑ ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ! ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ !!! ΕΤΣΙ ΓΗΝΕΤΑΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΑΡΡΩΣΤΑΜΕ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΖΕΙ.ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 11:32 pm

Αυτό κάνω Φιλίτσα μου έβαλα μπροσά να τα φτιάξω τα δοντάκια μου γιατί είχαν ξεφύειιιιιιιιιι τελείως. Και με τόσα καλούδια εδώ μέσα θα έπεφταν όλα σιγά σσιγά.

Δυστυχώς ο προηγούμενςο γιατρός δεν έκανε καθόλου καλά τη δουλειά του. Έχασα πάρα πολύ πολύτιμο χρόνο (με τα πήγαινε έλα κάθε φορά για ένα ραντεβού των 15 λεπτών) και φυσικά χρήματα αλλά το σπουδαιότερο τα δόντια μου είναι χάλια, ενώ εάν είχε κάνει σωστή δουλειά τώρα θα ήταν σε πολύ καλύτερη κατάσταση.

Τουλάχιστον αυτός που πάω τώρα που είναι γνωστός του ξαδερφου μου κάνει πολύ προσεχτική δουλειά και ελπίζω να σώσει ότι σώζεται....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marygian




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 3:29 am

Χρόνια πολλά σε όλη την παρέα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 7:00 am

καλησπέρα κι απο μένα το κοριτσι με την μπουκωμένη μυτη!!!! Και δω βρέχει όλη μέρα και βρέχει λάσπη... το πρωι το αυτοκίνητο μου ηταν καφε...
Για μια καλησπέρα μπηκα κορίτσια γιατι το κεφάλι μου είναι βαρυ ... Θα τα πουμε κι αργότερα1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 7:06 am

καλησπέρα στην όμορφη παρέα μας,Άννα και Ρονίτσα περαστικά σας,εδώ μία λιάζει μία βρέχει λάσπες,ευτυχώς που δεν έπλυνα τα χαλιά μου!!!τα λέμε αργότερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 7:08 am

Φιλίτσα μου άκουσα οτι έχεις και facebook πλέον?θα σου στείλω να με κάνεις φίλη σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 9:10 am

καλησπέρα κορίτσια είπα να μπω και εδώ να δω τα νέα σας μιας και έχω ιντρνετ και στο σπίτι ακόμα!!!
Χτες κλείσαμε τα εισητήρια για Μυτηλίνη θα πάμε το άλλο Σαββατοκύριακο γιορτάζει ο Αγιος Ταξιάρχης και έχουμε κανει τάμα να πάμε οικογενειακός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 9:25 am

Κατερίνα μου καλησπέρα
Καλώς όρισες ξανά στο blogoσπιτάκι της Σταυροβεονιάς. Με το καλό να πάτε στην Μυτιλήνη και να εκπληρώσετε το τάμα σας και με το καλό να γυρίσετε. Ελπίζω ο καιρός να έχει καλυτερέψει για να είναι ακόμα πιο ωραίο το ταξίδι σας.
Φιλιά και στη Μαρία,
Καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 10:11 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ EΔΩ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΥΛΕΣ ΜΑΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΕΔΩ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΑ ΑΠΟ ΤΟ FELITSIA
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΕΔΩ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΧΟΥΔΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ NA SAS ΚΑΝΩ ΦΙΛΕΣ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ .ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ FACEBOOK SAS ANEBAΣΑ ΤΑ LINK
KATERINA MOY ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΩΛΗ ΝΑ ΜΕ ΕΛΛΕΗΣΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ.
ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΑΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ .ΖΕΣΤΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΣΟΥΠΙΤΣΕΣ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΞΑΠΛΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 10:17 am

ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 10:43 am

Φιλίτσα μου καλησπέρα,
Σου έχω ξαναγράψει ότι κατοικείς σε ένα επίγειο παράδεισο. Χόρτασαν τα μάτια μου χρώμα και απέραντο γαλάζιο και η ψυχή μου αγαλίασε. Να 'σαι καλά,
Φιλιά

ΥΓ Τα λιχουδομαγειρέματα ούτε που τα άγγιξα. Να ξέρεις όμως ότι είναι πολύ λαχταριστά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 11:03 am

ΑΧ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΝ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 12:14 pm

Φιλίτσα μου όντως είναι ένας επίγειος παράδεισος,σου 'εστειλα έτοιμα φιλίας στο facebook,μια γλυκιά καληνύχτα σε 'ολες, μας πιάσανε οι αλλεργίες μας με τον νοτιά και θα πάμε νωρίς για ύπνο μήπως και νοιώσουμε καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 12:23 pm

Από πού να αρχίσω τώρα??? Μόλις κάθησα στον υπολογιστή μετά από τόσες ώρες που είμαι στο σπίτι καιπροσπαθώ να μαζέψω Φιλίτσας που πραγματικά μου άνοιξαν την όρεξη να φτιάξω επειγόντως το μικρούλι κηπάκο που έχω στο μπαλκόνι μου και να το ξαναγεμίσω με ότι λουλούδι και φυτό μπορεί να ομορφύνει για λίγο την μουντή ζωή μου μέσα στην μαυρισμένη μεγαλούπολη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 12:29 pm

Φιλίτσα μου το ένα λουλούδι είναι ομορφότερο από το άλλο, και άλλο μαζί συνθέτουν ένα καταπληκτικό πίνακα τόσο όμορφο και εκθαμβωτικό που κανένας ζωγράφος όσο ξακουστός και αν είναι δεν μπόρεσε και δεν μπορεί να αποτυπώσει αυτή την ομορφιά στον καμβά του....
Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί θέλεις να μείνεις στο χωριό σου και να μην μετακινηθείς από εκεί.
Και εγώ στη θέση σου αυτό θα έκανα. Θα έμενα για πάντα εκεί και δεν θα διαλεγα να πάω πουθενά αλλού...
Υπέροχες οι φρέζες σου, ντελικάτες οι καμπανούλες σου, ζωγραφιές σκέτες οι ίριδες σου, όμορφα τα κυκλάμινα και οι ανεμώνες σου και όλα μαζί τα λουλούδια ομορφαίνουν τη ζωή με τον πιο φυσικό και μοναδικό τρόπο ΄που προσφέρει απλόχερα η φύση...
Μπράβο Φιλίτσα μου που τ ακατάφερες και μπορείς να βρίσκεσαι σ' αυτόν τον επίγειο παράδεισο.
Όταν μπορείς και κινείσαι σε τέτοιο όμορφο μέρος δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ανοίγεις καν την τηλεόραση για να ακούς όλα όσα συμβαίνουν στον κόσμο, Αφού εσύ μπορείς να ζεις στον επίγειό σου παράδεισο
flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 12:35 pm

Αλλά το όμορφο πράσινο και ζωγραφιστό τοπίο το συμπληρώνει η υπέροχη θέα που έχεις.
στο τελείωμα του πίνακα και στη συνέχεια του πράσινου φόντου απλώνεται η απέραντη γαλάζια εικόνα που σε ταξιδεύει σε μακρινά όμορφα μέρη. Εϊναι εκείνα τα ταξίδια που δενχρειάζεται να κλείσεις ούτε εισιτήρια ούτε τίποτε άλλο, αρκεί να καθίσεις αναπαυτικά σε μία καρέκλα και να αφεθείς σε ότι ταξίδι σου προκύψει...
Τέλεια εικόνα Φιλίτσα μου. Υπέροχο θέαμα. Μία οπτασία κυριολεκτικά...
Και είναι όλη αυτή η σύνθεση που σε κάνει να χαμογελάς καθημερινά και κάθε στιγμή χωρίς να υπάρχει κανένας ιδιαίτερος λόγος. Απλά χαίρεσαι κάθε στιγμή που βρίσκεσαι σε αυτότον ονειρεμένο τόπο.
Νασαι πάντα καλά Φιλίτσα μου και να απολαμβάνεις κάθε στιγμή μέσα στον επίγειο αυτό παράδεισο.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 12:37 pm

Άννα μου περαστικά σου κοπέλα μου. Ξαπλωσε και σκεπάσου με ότι ζεστό υπάρχει για να μπορέσεις να αναρρώσεις όσο γρηγορότερα γινεται. Με αυτόν τον καιρό (που θα συνεχίσει δυστυχώς και αύριο) δεν θα την γλυτώσουμε και πάλι θα ξανακυλήσουμε, το βλέπω το σενάριο, και δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να κάνουμε απολλύτως τίποτα....
Περαστικά σου και καλό βράδυ φιλενάδα μου Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 12:40 pm

Κατερίνα μου καλησπέρα. Με το καλό κοπέλα μου να πάτε στην Μυτιλήνη για το τάμα που έχετε κάνει. Και αν μπορέσεις άναψε και ένα κεράκι και για μας (ένα για όλη την παρέα μας)
Ελπίζω να τα πούμε σύντομα από κοντά.
Καλό βράδυ και καλή ξεκούραση και σε σένα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 12:42 pm

Mπράβο Φελίτσια καταπληκτηκές οι φωτογραφίες σου!! Αυρίο θα τις δείξω στην μαμά μου και θα τρελαθεί που προσπαθεί να φτίαξει τον κήπο και δεν τα καταφέρνει και κάθε φορά που έρχεται αγοράζει καινούργια λουλούδια και άντε πάλι από την αρχή. Όσο για το τοπίο ΘΕΙΚΟ!!!!
Σε βλέπω το πρωί να πίνεις καφεδάκι και ζηλεύω με την καλή ένοια!!!! king είσαι !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 7:58 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΜΠΡΑΒΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΑΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟ "ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΑΣ" ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΑΓΙΟ ΡΑΦΑΗΛ"ΚΑΙ ΤΗΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣΟΥ"ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΑΙ ΟΛΑ ΦΥΣΗΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΗΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΦΤΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΚΑΤΙ ΝΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΓΩ ΤΟΝ "ΤΑΞΙΑΡΧΗ"ΤΟΝ ΘΕΟΡΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΡΧΕΣΕ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 1:53 am

ronitsa έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΜΠΡΑΒΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΑΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟ "ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΑΣ" ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΗΝΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΑΓΙΟ ΡΑΦΑΗΛ"ΚΑΙ ΤΗΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣΟΥ"ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΑΙ ΟΛΑ ΦΥΣΗΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΗΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΦΤΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΚΑΤΙ ΝΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΓΩ ΤΟΝ "ΤΑΞΙΑΡΧΗ"ΤΟΝ ΘΕΟΡΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΡΧΕΣΕ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ


RONITSA έχω έρθει αρκετές φορές στην Μυτιλήνη και έχω πάει και στην Αγίασο και στο Αγιο Ραφαήλ. Εχώ κάνει πρόγραμμα ερχόμαστε πρώτα ο Θεός το Σαββάτο το πρωί γύρω στις 9 θα είμαστε εκεί και θα φύγουμε κατευθίαν για Πολύχτιτο να επισκεφτούμε το πεθερό του αδελφού μου θα περάσουμε βέβαια πριν από την Αγίασο και μετά θα πάμε στον Αγιο Ραφαήλ και ανεβαίνοντασ στο Αγιο Ταξιάρχη.Εχουμε κλείσει δωμάτιο στην Πέτρα δεν ξέρω κατά πόσο θα μας εξυπηρετήση μου είπαν ότι είναι 25 χλμ από τον Αγιο Ταξιάρχη και βέβαια αναχώρηση την Κυριακή το βράδυ γύρω στις δέκα.Ταξίδι εχπρες αλλά δεν μπορώ να πάρω άλλη άδεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 10:17 am

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ .ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΘΕΩΡΗΣΑ Ο,ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΣΑΣ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις