Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 9:37 am

TEΛΕΙΩΣΕ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ .ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ 40.ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΛΛΟ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΞΑΝΑ .ΑΣΤΟ ΕΚΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 11:23 am

ΡΟΥΛΑ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Xρόνια καλά και ευτυχισμένα ! Να χαιρεσαι τα παιδιά σου , τον άντρα σου και να χαρείς τη συνταξή σου!!!!!! Τα κεράσματα (το γλυκό φράουλα δηλαδή) από κοντα!!!!

Φιλιτσα μου καλή αρχή και μακάρι να παει καλά η σεζόν! Φανούλα, πικρα που δουλευες για χθες! Με το βελονάκι που λες είχα εντελώς απλες ερωτησεις (και τωρα που βάζω το βελονάκι; πως αλλάζω κλωστη; ) αλλά το παλεψα! Να είναι καλά το you tube!

Φωτεινή, κλεινουν όπου να ' ναι τα σχολεια! υπομονή! αντε τυχερούλα και μετά καθε μέρα για μπάνιο θα είσαι!

Κορίτσια, αν προλάβω, θα σας ανεβάσω φωτο απο το βελονάκι στο μπλογκ μου! Αυριο μαλλον δεν θα μπω. Ο μικρός μου παιζει θέατρο στο πολιτιστικό της Θερμης (Εκκλησιαζουσες του Αριστοφάνη!) οπότε απο νωρίς θα ειμαι εκτος! Να είστε όοοοοοοοολες καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 11:37 am

AX BRE ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΛΥΚΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ .ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΖΟΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΕΙ .ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΜΩΣ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΖΕΙ ΘΕΑΤΡΟ .ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΥΡΙΟ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 11:42 pm

Ρούλα μου (έστω και με καθυστέρηση μίας ημέρας) σου εύχομαι ολόψυχα Χρόνια Πολλά Με υγεία και αγάπη κοντά στους ανθρώπους που σε αγαπάνε και αγαπάς.
Να σε χαίρονται όσοι σαγαπάνε.
Ευχαριστώ για το κέρασμά σου. Θα προτιμήσω λίγο παγωτό και λίγο γλυκό φράουλα από πάνω για γαρνίρισμα!
Να είσαι πάντα καλά flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 11:44 pm

Αννα καλή επιτυχία να έχει ο γιός σου στην θεατρική του παράσταση.
Και καλή συνέχεια στη νέα σου δημιουργία με το βελονάκι.....
Να σου πω είδα και εγώ ένα σχεδιάκι για ένα καλοκαιρινό σαλι και δυστυχώς οι οδηγίες είναι μόνο με βελονάκι, οπόταν ίσως κάνω και εγώ μία αρχή!!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 05, 2012 11:55 pm

Φιλίτσα καλημέρα και σε σένα. Να συνεχίσεις να έχεις δουλειά από εδώ και εμπρός. Ο Ιούνιος μπήκε, το καλοκαίρι ξεκίνησε τουλάχιστον ημερολογιακά, οπότε πού θα πάει ο κόσμος θα τα βάλει κάτω θα τα μετρήσει από εδώ, θα τα μετρήσει από εκεί, όλο και κάτι θα βάλει στην άκρη για να ξεσκάσει ένα σαββατοκύριακο και να πάει την εκδρομούλα του. Καλά να είμαστε και όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν....
Καλή συνέχεια να έχεις στις δουλειές σου sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 12:35 am

KAΛΗΜΕΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ .Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ .ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΦΕΤΟΣ Η ΣΕΖΟΝ .ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ .
ΑΝ ΒΡΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ .
ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΠΕΤΣΕΤΕΣ .ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΛΕΣ (ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΔΙΩΡΟ )ΓΙΑΤΙ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΒΡΟΧΗ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΤΗΛΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ.ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΜΕΡΙΚΑ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ .ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟΝ ΜΑΙΝΤΑΝΟ (ΕΝΑ ΠΑΡΤΕΡΙ ΓΕΜΑΤΟ )ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΣΕ ΛΙΓΟ.
ΑΣΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ (ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΛΩΝ ΜΑΣ)ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ .
ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΑΡΤΕΡΙ ΜΠΙΖΕΛΙΑ (ΤΑ ΞΕΡΙΖΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΤΕΨΕΙ ΠΙΠΕΡΙΕΣ)ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ .ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΗ ΝΑ ΣΑΣ ΕΔΕΙΧΝΑ ΒΕΛΟΝΑΚΙ .ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΕΤΕ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΔΕΙΤΕ .ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .
ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ . I love you Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 2:26 pm

KALHNYXTA ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΟΛΕΣ?
ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ .ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ FACEBOOK .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
EΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΝΑ ΡΕΜΒΑΖΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ .ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 10:15 pm

Καλημέρα Φιλίτσα μου,
Σήμερα πίνω το πιο όμορφο καφεδάκι, κάνοντας πρωινό με φρέσκο ζυμωτό ψωμάκι
από τα χεράκια της Νανάς, με φράουλα γλυκάκι από τα χεράκια μου και μια πανδαισία
χρωμάτων και αρωμάτων από τα δικά σου χεράκια.
Καθισμένη κάτω από την κληματαριά παρεούλα με τη μανούλα, συζητάμε και
απολαμβάνουμε το ήρεμο τοπίο του Αγίου Ιωάννη.
Καλή συνέχεια ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤετ Ιουν 06, 2012 10:37 pm

KALHMERA ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ .ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΛΕΞΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ .ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ .ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΑΛΛΙΩΤΙΚΗ.ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ ΠΙΑ .ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ .ΧΘΕΣ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΔΟΚΙΑ ,ΤΗΝ ΝΑΝΑ,ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΟΥΛΑ.ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΟΛΕΣ .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ Η ΤΗΝ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΑΣ.ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ΠΙΟ ΜΕΤΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 8:01 am

Τι κάνετε κορίτσια?Όλα καλά?Εμείς εδώ κάτω έχουμε πολύ ζέστη ,καιρός για μπάνιο αλλά που ώρα!Άννα έμαθα έσκισε το παλικάρι σου,συγχαρητήρια να το δεις όπως ποθείς.
Καλό απόγευμα σε όλες I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 10:34 am

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ .ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΞΩ ΣΗΜΕΡΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΠεμ Ιουν 07, 2012 1:39 pm

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΠΟΝΟΔΟΝΤΟ[b]

ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΠΝΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΦΕ .ΤΟ ΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ Η ΤΣΙΚΟΥΔΙΑ (ΑΡΚΕΤΟ) ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΜΕ ΦΩΤΙΑ ΣΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ.ΜΟΛΙΣ ΣΒΗΣΕΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΥΓΡΟ ΚΙΤΡΙΝΟ .ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΤΑΜΕ ΣΤΟ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΔΟΝΤΙ ΜΑΣ.ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ .ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΕΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΤΡΟ (ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΕΔΩ .Ο ΚΟΝΤΙΝΟΤΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 6 ΚΜ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ).ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΣΤΙΣ ΠΟΝΕΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 5:10 am

Τ κάνετε κορίτσια; Καλησπέρα σε όλες!
Ζεστη σήμερα και οντως καιρός για μπανιο... Φανή, Φωτεινή και Φιλίτσα (τα 3 Φ) που είστε κοντά στη θαλασσα, αν πάτε, καντε και για μας μια βουτιά!
Παρασκευούλα σήμερα και μόνο που το σκεφτομαι έχω ξεκουραστει!
Φανή, και όλα τα κοριτσια , σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για το γιο μου! Όλου του κοσμου τα παιδιά, και τα δικά μας, να είναι γερά και ευτυχισμένα! γιατί αυτά είναι το μελλον του κόσμου... κι ας ελπίσουμε οτι θα ζήσουν σε μια καλυτερη Ελλάδα... Δεν είμαι μελαγχολική σημερα, απλά πολυ πολυ προβληματισμένη... και ελπίζω όλα να γίνονται για καλό!
Για να μη βρεθουμε να κάνουμε το γιατρικό της Φιλίτσας, οχι επειδη θα είναι μακριά ο γιατρός, αλλά επειδή θα είναι ειδος πολυτελειας...
Καλό σκ σε οοοοοοοολες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 7:57 am

ΤΑ ΛΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΛΕΣ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΥΜΦΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ Σ/Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΝΙΑ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΙΚΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΠΟΝΑΝΕ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ Σ/Κ .ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΤΕ .ΠΑΡΤΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΑΡΥΦΑΛΕΛΑΙΟ ΓΙΑ ΩΡΑ ΑΝΑΓΚΗΣ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΗΛΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Very Happy I love you flower .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 8:41 am

KORITSIA ΜΟΛΙΣ ΕΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΗΚΕ ΣΕ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ.ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Με ένα εντυπωσιακά ειλικρινές άρθρο, που
δημοσιεύεται στην έγκυρη εφημερίδα SABAH , από τον Engin Ardic,
γνωστό συγγραφέα και δημοσιογράφο στην Τουρκία
στηλιτεύεται ο Τουρκικός τρόπος εορτασμού της πτώσης της
Κωνσταντινούπολης στις 29 Μαΐου...

Στο εν λόγω άρθρο ο συγγραφέας παρουσιάζει µία
σειρά από αλήθειες για τις οποίες το Κεµαλικό καθεστώς εδώ
και δεκαετίες προσπαθεί να καταπνίξει. Αξίζει να παρατεθεί
μεταφρασμένο το πλήρες κείμενο, από την συγκεκριμένη διεύθυνση
της Τουρκικής εφημερίδας Sabah το οποίο έχει ως εξής :

" Τούρκοι συμπατριώτες, σταματήστε πια τις φανφάρες και
τις γιορτές για την Άλωση, αρκετή ßία έχουμε δώσει στην Ανατολή µε
τις πράξεις µας..."

« ΑΝ οργανωνόταν στην Αθήνα συνέδριο µε θέμα :
«Θα πάρουμε πίσω την Πόλη»...

ΑΝ έφτιαχναν μακέτα µε τα τείχη της πόλης και τους
στρατιώτες µε τις πανοπλίες τους να επιτίθενται στην Πόλη...
(όπως εμείς στην Τουρκία κάνουμε κάθε χρόνο !)

ΑΝ ένας τύπος ντυμένος όπως ο περίφημος Έλληνας νικηφόρος και
σχεδόν μυθικός Διγενής Ακρίτας έπιανε τον δικό µας Ulubatlι Hasan και
τον γκρέμιζε κάτω...

ΑΝ ξαφνικά έμπαινε στην πόλη κάποιος ντυμένος Αυτοκράτορας
Κωνσταντίνος πάνω σε ένα λευκό άλογο και δίπλα του άλλος ως
Λουκάς Νοταράς, ως Γεώργιος Φραντζής κι έμπαιναν ως
αντιπρόσωποι της πόλης... ( όπως εμείς στην Τουρκία κάνουμε κάθε
χρόνο !)

ΑΝ έφτιαχναν µια χάρτινη Αγία Σοφία που δεν είχε μιναρέδες
αλλά Σταυρό....

ΑΝ έκαιγαν λιβάνι και έλεγαν ύμνους, θα µας άρεσε ;

Δεν θα µας άρεσε, θα ξεσηκώναμε τον κόσμο, μέχρι που
θα καλούσαμε πίσω τον πρέσβη µας από την Ελλάδα.

Τότε, γιατί το κάνετε εσείς αυτό, κάθε χρόνο ;

Πέρασαν 556 χρόνια και γιορτάζετε (την Άλωση) σαν να
ήταν χθες ;

Γιατί κάθε χρόνο τέτοια εποχή, ( µ΄ αυτές τις γιορτές πού
κάνετε ) διακηρύσσετε σε όλο τον κόσµο ότι:

«αυτά τα μέρη δεν ήταν δικά µας, ήρθαµε εκ των υστέρων και τα
πήραμε µε τη ßία».

Για ποιο λόγο άραγε φέρνετε στη µνήµη µια υπόθεση 6 αιώνων;

Μήπως στο υποσυνείδητό σας υπάρχει ο φόβος ότι η Πόλη κάποια
µέρα θα δοθεί πίσω ;

Μην φοβάστε, δεν υπάρχει αυτό που λένε µερικοί
ηλίθιοι της Εργκενεκόν περί όρων του 1919.

Μη φοβάστε, τα 9 εκατοµµύρια Ελλήνων δεν μπορούν να πάρουν
την πόλη των 12 εκατοµµυρίων, και αν ακόμα την πάρουν δεν μπορούν
να την κατοικήσουν.

Κι οι δικοί µας που γιορτάζουν την Άλωση είναι µια
χούφτα φανατικοί µόνο που η φωνή τους ακούγεται δύσκολα.

Ρε σεις, αν µας πούνε ότι λεηλατούσαμε την Πόλη τρεις
µέρες και τρεις νύχτες συνεχώς τι θα απαντήσουμε ;

Θα υπερασπιστούμε τον εαυτό µας στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων ή θα αφήσουμε το θέμα στους ιστορικούς ;

Αντί να περηφανευόμαστε µε τις πόλεις που κατακτήσαμε, ας
περηφανευτούμε µε αυτές που ιδρύσαμε, αν υπάρχουν. Αλλά δεν
υπάρχουν.

Όλη η Ανατολή είναι περιοχή µέ την βία κατακτημένη...

Ακόμα και το όνομα της Ανατολίας δεν είναι αυτό που
πιστεύουν (ana=µανα, dolu=γεµάτη) αλλά προέχεται από την ελληνική
λέξη η Ανατολή.

Ακόμα και η ονομασία της Ισταµπούλ δεν είναι όπως µας
λέει ο Ebliya Celebi «εκεί όπου υπερτερεί το Ισλάµ» τραßώντας τη
λέξη από τα μαλλιά, αλλά προέρχεται από το «εις την Πόλιν».

Εντάξει λοιπόν, αποκτήσαµε µόνιµη εγκατάσταση, τέλος η
νοµαδική ζωή και γι' αυτό ο λαός αγοράζει πέντε - πέντε τα
διαµερίσµατα. Κανείς δεν μπορεί να µας κουνήσει, ηρεμήστε πια...

Οι χωριάτες µας ας αρκεστούν στο να δολοφονούν την
Κωνσταντινούπολη χωρίς όμως πολλές φανφάρες...».



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 11:27 am

Τι όμορφο κείμενο Φιλίτσα...Νομιζω οτι η πιο παρεξηγημένη και λιγότερο προβεβλημένη εποχή της ιστορίας μας είναι το Βυζάντιο... Και είναι κρίμα...
Τι μου θύμισες...πριν πολλά χρόνια είχα δανειστεί απο τη βιβλιοθήκη ένα βιβλίο του Μικα Βαλταρι (γραφει κυριως ιστορικά μυθιστορήματα) με θέμα την Άλωση. Μου άρεσε τόσο πόλυ που αργότερα το αγόρασα για να το εχω στη βιβλιοθήκη μου. Το δάνεισα σε ένα συμφοιτητή μου... παει το βιβλίο! Κι ούτε το τίτλο δε θυμάμαι!
Και το "πηραν την ΄Πόλη" της Λαμπαδαριδου΄- Πόθου είναι πολύ καλό! Μμμμ θα το ξαναδιαβάσω μάλλον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΠαρ Ιουν 08, 2012 11:42 am

ΑΦΟΥ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ .ΝΑ ΔΑΝΕΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ.
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ .ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΜΥΡΝΗ .ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΖΩ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΙΣΩΣ ΡΙΖΕΣ ΑΠΟ ΚΕΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ .ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΣΚΥΡΟ .ΑΡΑΓΕ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΑΝΤΑ Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑΝ ΡΙΖΕΣ ΣΤΗΝ ΣΜΥΡΝΗ Η ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΣΤΗΝ ΣΚΥΡΟ.ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙ?ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 11:03 am

Που είστε όλες;;; Στο ντουζ ή στις παραλιές;;;;
Καλησπέρα σε όλες σας! Βραζει ο τοπος κορίτσια ... κι αυριο περισσότερο! Για οσες τυχερές πηγατε για μπανακι , σας ζηλευω... Σε μας δεν παιζει ακόμα και για τα επόμενα 2 σκ (εξετάσεις γαρ!) Για αυτό μπαινοβγαίνω στο ντουζ, τρώω φωμοτυρι και ντομάτα για μεσημεριανό και φρούτα για βραδινό (διαιτα με το ζόρι δηλαδή).
Η απόλυτη παράνοια;;; Ολο το 8ωρο μου το βγάζω κάτω απο το αιρκοντίσιον με ζακετούλα μαλλινη παρακαλώ! Και βγαίνω στις 3μιση - 4 έξω και ΠΑΘΑΙΝΩ... μπαινω και στο αμαξι που βράζει και μέχρι να φτασω στο σπίτι έχω λοιώσει... Αφήστε που δεν μπορώ να ανεχτω τη ζέστη... Λέτε να χαλασε ο θερμοστάτης;;;
Φιλακια σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΔευ Ιουν 11, 2012 11:35 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ .ΝΟΤΙΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ .ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΥΓΡΑΣΙΑ .ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΑΣ .ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ AIR CONDITION ΣΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ .ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ .
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 7:30 am

Φιλενάδες μου τι κάνετε?
Έδω έχουμε πάρα πολύ ζέστη και απο ότι φαίνεται με πρόδωσε το σώμα μου,είχα μια τρομερή ατονία τις τελευταίες μέρες,λίγο η ζέστη λίγο οτι δεν ξεκούραζομαι τι να σου κάνει και αυτό.Ξεκίνησα λοιπόν απο το Σάββατο να παίρνω σίδηρο και σήμερα είμαι λίγο καλύτερα.
Ελπίζω εσείς πέρα απο την ζέστη να είστε όλες καλά.
Φιλιά σε όλες σας!!! I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 10:16 am

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΦΑΝΗ ΜΟΥ .ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ .ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΜΑΜΑ ΣΑΣ.Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ .ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΤΕ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ .ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΥΑΛΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΑΠΛΑ?ΚΑΛΑ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΑΛΛΗ ΑΝΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΓΕΝΝΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΓΟΜΑΣΤΕ.
ΑΡΚΕΤΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΣΑΝ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΦΑΝΗ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 11:30 am

Φιλίτσα ξέρεις πιο είναι το θέμα; Οτι είτε έχει ζέστη είτε όχι οι υποχρεωσεις μας δεν σταματάνε. Κι ως συνηθως ο Μαιος και ο Ιουνιος με τα σχολεια και τις εξετασεις είναι πιο φορτωμένοι. Το μεσημερι που γυρισα απο τη ζεστη δεν ήθελα να φάω. Εκανα τις δουλειές μου και ξεκουραστηκα κανένα μισαωρο . Σηκώθηκα που λες κατα τις 8 που λιγο έπεσε ο ήλιος, πότισα τα λουλουδια μου, μαζεψα ένα πλυντηριο, απλωσα ένα ακόμα και μπηκα αστραπη να φτιάξω μια μακαρονο΄σαλάτα για βραδινο... Ε δεν μπορεσα να την κάνω ορθια! Ζαλιστηκα! Λιγο η ζεστη, λιγο η κουραση, βαλε και το οτι δεν είχα φαει... αστράκια ειδα! Καθισα την έκανα, έφαγα κι εγω και μετά καθισα...
Η ζεστη μας εξαντλει οπως και να το κάνουμε... Υπομονή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 11:48 am

ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ .ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΙΝΕΤΕ ΝΕΡΟ ΝΑ ΕΝΥΔΑΤΩΝΕΣΤΕ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΣΑΛΑΤΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΚΑΤΙ .ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΞΑΠΛΑ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΒΟΗΘΑΤΕ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΣΤΡΑΚΙΑ ΠΡΩΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΛΙΓΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ .ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΡΙΟ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ.ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΕΡΜΑ ΟΛΑ Η ΣΤΙΣ 9 .Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ .
ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΗΚΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΕΣ .ΜΑΖΕΥΑ ΚΑΙ ΕΤΡΩΓΑ .Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΜΠΟΥΖΙΟΣ (ΤΑ ΚΩΝΙΚΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΧΥΛΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΡΑΣΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΗΠΙΑΜΕ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΔΡΟΣΙΣΤΙΚΗ .
ΤΙΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ.
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΜΑΛΩΝΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ.
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΝΑ ΜΑΣ Υ Π Ο Μ Ο Ν Η ΣΕ Ο Λ Α. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 25 EmptyΤρι Ιουν 12, 2012 11:54 am

Η ζέστη άρχισε για τα καλά και ο μίνι καύσωνας έρχεται από αυριο. Οπότε θέλει μεγάλη προσοχή!
Εγώ έχω πάντα μέσα στην τσάντ αμου ένα μουκαλάκι νερό. Και όταν έχω εξωτερικές δουλειές (όπως αύριο) ξεκινάω πάντα από πολύ νωρίς το πρωί για να γυρίσω όσο νωρίτερα γίνεται στο γραφείο και να μην βρίσκομαι έξω την ώρα που ο ήλιος είναι πιο δυνατός!!!
Άννα μήπως έχεις και υπόταση, που μαζί με όλα τα άλλα που ανέφερες επιδείνωσαν την κατάσταση???
Για πρόσεχε λίγο ερισσότερο αυτές τις ημέρες με τον καύσωνα. Και πάντα να τσιμπάς κάτι αλμυρό (ένα κρακεράκι π.χ.) για να μην αφήνεις το στομάχι σου τελείως άδειο και κάθεσαι αργά το βράδυ να φας....
Εγώ έχα πάντα σταγόνες για την υπόταση μαζί μου γιατί την έχω πατήσει πολλές φορές με την ζέστη και το περπάτημα!
Καλή ξεκούραση και καλό ξημέρωμα να έχεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 25 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις