Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 12:02 am

ME ΣΚΛΑΒΩΝΕΙΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ .ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΝ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 6:31 am

ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΤΣΙ?ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΕΓΩ ΧΩΜΕΝΗ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΕΙΜΑΙ,ΜΑΣ ΕΠΕΣΑΝ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑ ΦΕΤΟΣ ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΜΕ ΡΥΘΜΟ ΧΕΛΩΝΑΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 7:14 am

ΦΑΝΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΣΑΙΖΟΝ Η ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΙΕΣ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΟΥΜΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΙ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ , ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 11:08 am

Καλησπέρα κι απο μένα!!! Φιλίτσα μου και σε μένα και για χάρη σου και δαντέλες θα πλεξω!!!!!!χαχαχα!
Ρούλα και Φωτεινή, κάποτε το είπαμε με την Ευδοκία, να οργανώσουμε μια ημερήσια εκδρομή στο Βόλο. Θα ανέβουν τα κορίτσια απο Αθήνα, θα κατεβούμε κι εμεις και θα συναντηθούμε στη μέση, δηλ στο Βόλο!(το καναμε φετος με τον αντρα μου για συναντηση σε φόρουμ που συμμετέχει εκείνος). Μια μέρα με καφεδάκι και ουζάκι! Να είμαστε μόνο γερές και καλά και θα το κάνουμε, είμαι σιγουρη!
Φανή μου το εγραψα και παραπάνω, εσεις πολύ μακριά είστε...
Καλό βράδυ κορίτσια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 12:47 pm

ΘΑ ME KANETE ΛΥΩΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΣΕΣ ΘΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ?ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ.ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ .ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΛΕΣ ΤΟ ΕΝΝΟΩ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ.
ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤρι Μάης 22, 2012 11:59 pm

Κορίτσια θα το κανονίσουμε σε κάποιο τριήμερο που θα βολεύει αν όχι όλες μας τις περισσότερες από εμάς, θα μοιραστούμε την απόσταση και θα συναντηθούμε κάπου στη μέση!!!!!

Καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν !!!! Smile Razz cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 3:52 am

ΚΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ. ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ Ο ΒΟΛΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 4:11 am

KORITSIA MOY ΓΛΥΚΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ .ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ .ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ .ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΙΛΩ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 4:54 am

Καλά να είμαστε και θα την βρούμε την λύση. Κάποια στιγμή σε κάποιο σημείο θα συναντηθούμε όλες μαζί. Το μόνο σίγουρο είναι αυτό.
Την ημερομηνία δεν έχουμε ορίσει ακόμα αλλά σίγουρα θα γίνει και αυτό.

Όλα γίνονται αν το θέλουμε πάρα πολύ και εμείς το θέλουμε έτσι δεν ΕΊΝΑΙ?????
Οπότε κατά το γνωστό ρητό ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΘΑ ΣΥΝΟΜΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 4:58 am

AIΣΙΟΔΟΞΙΑ ΤΟ ΠΑΝ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ .ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 9:36 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΗ ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΕΣ.
ΑΝΝΑ ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ , ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 11:03 am

Καλησπέρα roula. Το σιδέρωμα όταν το αφήνεις για να το κάνεις όλο μαζί δεν λέει να τελειώσει με τίποτα.....
Καλησπέρα σε όλη την παρεούλα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 11:16 am

Καλησπέρα κι απο μένα!
Φιλίτσα μου οτι θα έρθουμε, θα έρθουμε! Αυτό είναι σίγουρο! Το πότε δεν ξέρω!!! Αλλά και μόνο που εχουμε όλες κάτι να ονειρευόμαστε κατι δεν είναι;;;;
Ρούλα μου ευχαριστώ για τις ευχές! Αν και σιγουρα θα μπω και αυριο-χιχιχχι! Σημερα τελειωσα με δουλειες και φαγητό (μεχρι και την Παρασκευή, μετά ας κάνουν οτι θέλουν οι δυο οι μεγάλοι!) και αυριο μετά τη δουλειά θα φτιάξω και τη βαλίτσα! Μπανάκι, μαλλιά και μετά θα μπω να σας χαιρετήσω!
Φιλιά σε όλες! (πως θα περάσουν οι επομενες ωρες μου λετε;;;;;;;;Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤετ Μάης 23, 2012 11:45 am

ΘΑ ΠΕΡΑΣOYN ANNA MOY ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ .ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ .ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ .ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΥΠΟΔΕΧΘΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΠεμ Μάης 24, 2012 10:45 am

Όλα έτοιμα κορίτσια... τα πραγματα, η βαλίτσα, έκανα το μπανάκι μου, εφαγα το φαγάκι μου, σας διαβάζω και πάω νωρίς νωρίς για υπνο!!! Το ραντεβού για αυριο το πρωι είναι στις 5:30 για να φυγουμε στις 6!!!!!!!!! (έχουμε να προλάβουμε να παμε στο Χάνι της Γραβιας και στους Δελφους) .
Και το Ραντεβού του σαββατου κανονίστηκε!!!!!!!!
Και τα περιμένω όλα με πολυ ανυπομονησία!!!!!!!
Καλό βράδυ,καλο σαββατοκυριακο και θα σας βρω πάλι τη Δευτέρα! και θα σας φέρω πολλές φωτογραφιες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΠεμ Μάης 24, 2012 11:03 am

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΠαρ Μάης 25, 2012 7:45 am

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΙΑ ΡΟΥΦΗΞΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΩΝΤΕΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 6:35 am

ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΙΣ ΦΩΤΙΟΓΡΑΦΙΕΣ?
ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΑΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 7:29 am

Περιμένω ακ'ομη fani μου μ' έχει φαει η περιέργεια Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 7:53 am

EYHA KAI FANH ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ FACEBOOK TA MAIL SAS ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 7:54 am

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.ΣΑΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 8:31 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ. ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ.
ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΠΑΡ' ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 5:43 am

MOY TO ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει...


1. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει τι μάρκα αυτοκίνητο οδηγούμε. Θα μας ρωτήσει πόσους ανθρώπους μεταφέραμε με το αυτοκίνητό μας, όταν δεν είχαν μέσο συγκοινωνίας να μετακινηθούν.

2. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει πόσα τετραγωνικά είναι το σπίτι μας. Θα μας ρωτήσει πόσους ανθρώπους φιλοξενήσαμε σ'αυτό.


3. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει για τα επώνυμα και ακριβά ρούχα που έχουμε στις ντουλάπες μας. Θα μας ρωτήσει πόσους φτωχούς ντύσαμε.

4. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει πόσο μεγάλο μισθό παίρνουμε. Θα μας ρωτήσει εάν συμβιβάσαμε τον χαρακτήρα μας για να τον αποκτήσουμε.

5. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει τον τίτλο ή τα αξιώματα της εργασίας μας. Θα μας ρωτήσει εάν εκτελέσαμε την εργασία μας με ήθος και με προσοχή.

6. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει πόσους φίλους έχουμε. Θα μας ρωτήσει με πόσους ανθρώπους είμαστε φίλοι.

7. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει σε ποια γειτονιά μένουμε. Θα μας ρωτήσει πώς φερθήκαμε στους γείτονές μας.

8. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει για το χρώμα του δέρματος μας. Θα μας ρωτήσει για το περιεχόμενο της καρδιάς μας.

9. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει σε πόσα μέρη του κόσμου ταξιδεύσαμε και διασκεδάσαμε. Θα μας ρωτήσει εάν επισκεφτήκαμε φτωχικές συνοικίες και αν προσφερθήκαμε να βοηθήσουμε.

10. Ο Θεός δεν θα μας ρωτήσει αν είμαστε επώνυμοι και ισχυροί. Θα μας ρωτήσει αν είμαστε ταπεινοί και εάν συγχωρούμε τον πλησίον...

Πηγή: Ιστολόγιο ΑΓΙΟΝ ΟΡΟΣ,




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 6:36 am

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΦΙΛΙΤΣΑ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 23 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 11:05 am

Καλησπέρα σε όλες!
Επιστροφή στο σπίτι μετά από ένα υπεροχο τριήμερο και όπως καταλαβαίνετε τρεχω και δεν προλαβαίνω! Η εκδρομή ήταν πολυ ωραία: ειδαμε παρα πολλά και ενδιαφεροντα, ειχα πολυ καλη παρέα- την κολλητή μου- γελάσαμε πάρα πολύ, χαρήκαμε και καμαρώσαμε τα παιδιά μας (που μας βγάλαν ασπροπροσωπες με την συμπεριφορά τους) και συνάντησα και τα κορίτσια μας! Σαββατο πρωι με θεα την Ακρόπολη! Σαν να είμασταν φίλες χροοοοοοοοοοοονια και οπως καταλαβαίνετε ο χρόνος κυλησε σαν νερο και δεν έφτασε! Αλλά και πάλι, δόξα το Θεο, που έγινε κι αυτό το ταξίδι και βρεθήκαμε!
Ευτυχώς ο καιρός που τόσο φοβόμουν μας έκανε τη χάρη και ηταν καλοκαιρινος! Βροχή και χαλάζι ειδαμε μόνο στο δρόμο της επιστροφής, που ήταν μακρύς και διανθισμένος με πολλά ευτράπελα (μαμαδες να τραγουδάνε στο μικροφωνο, παραφωνα, οτι τους κατεβαινε στο μυαλό!!!!!!!!!)
Και επιστροφή στα αγόρια μου εδω, που μας περιμεναν πως και πως! Σιγα σιγά συνερχομαι απο την κουραση και συνερχεται και το σπίτι και οι δουλειες μου μπαινουν σε μια σειρά! Βελόνα ουτε για αστείο δεν επιασα (Σταυροβελονιά πάλι σε πειρασμό μας βάζεις!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 23 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις