Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 2:04 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΡΟΥΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΗΠΙΑΜΕ ΤΗΝ ΒΥΣΣΙΝΑΔΑ ΣΟΥ, ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ, Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΡΗ ΕΙΠΕ, ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ. ΦΑΝΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ. ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

sunny sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 9:13 pm

Καλημέρα Φανή
Έστω και καθυστερημένα χρόνια πολλά και ευτυχισμένα στο κοριτσάκι σου.
Να είστε καλά και να την καμαρώνετε.
Εύχομαι περαστικά στη μαμά σου και σε σένα καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου
Να έχεις ένα όμορφο πρωινό και καλό Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Ιουλ 05, 2012 10:23 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΦΤΑΣΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ
ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 5:15 am

KORITSIA ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΑ ΜΑΙΛ ΜΟΥ .ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ .ΕΙΝΑΙ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 5:21 am

ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΣ ΤΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ .


«ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΣΕ ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ!»
ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ - ΣΟΚ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ!


Θά θέλαμε σάν γονείς παιδιών τοΰ δημοτικού νά έκφράσουμε τήν αγωνία μας γιά τή συστηματική προπαγάνδα άνθελληνισμοϋ, αφελληνισμού καί άκρατου αντιχριστιανικού πνεύματος, που γίνεται μέ σκοπό τό βιασμό τοϋ νου τών παιδιών μας καί τή μετατροπή τους σέ νέους γενίτσαρους. Σας δίνουμε παρακάτω μιά εικόνα μικροϋ μόνο τμή­ματος τής κατάστασης που επικρατεί.
Αρχίζοντας μέ τή Γλώσσα τής Ε' τάξης (σελ. 23) βλέπουμε τόν άγιο Ιωσήφ χωρίς φωτοστέφανο νά αγκα­λιάζει τήν Παναγία, χωρίς φωτοστέ­φανο καί αυτή. Επίσης βλέπουμε τόν Χριστό σαν ενα απλό μωρό χωρίς φωτοστέφανο. Όλο τό βιβλίο έχει δυο φωτογραφίες γιά τά Χριστούγεννα. Συ­νεχίζοντας βλέπουμε ότι όλο τό κεφά­λαιο γιά τά Χριστούγεννα αναφέρεται στή μάγισσα Φρικαντέλα (σελ. 26). Βά­ζουν ένα παιδί μετανάστη (σελ. 24) νά θέτει σέ άμφιβολία γιά τό αν υπάρχουν άγγελοι, καί αύτοί μόνο για τους χορτάτους. Άκόμη (σελ. 29) βλέπουμε τά Θε­οφάνια νά είναι ένας άπλός αγώνας κολύμβησης. Βάζουν τά παιδιά νά φαντάζονται ότι είναι δέντρα (σελ. 31) όχι. πάντως νοήμονα όντα. Πλήση εγκε­φάλου έπίσης γίνεται (σελ. 11 καί 12) ειδικά γιά τούς έξωγήινους.
Στό Ανθολόγιο τής Γλώσσας Ε' (σελ. 154) ό Τα Κι Κο ό Κινέζος αναρωτιέται: « .. Τά μάτια του γιατρού ήταν γλυκά και τά μάτια τοϋ Χρίστου ήταν γλυκά». Τί ώραία βλασφημία! Παρουσιάζουν επίσης τό βάψιμο τών αυγών σάν παλιό' ειδωλολατρικό έθιμο πού πήραμε καί ότι ό Χριστός άπλώς σήκωσε τήν πλάκα καί βγήκε (σελ. 174, 175, 177).
Ό 'Άι-Βασίλης κάνει μπουγάδα μέ τά σώβρακά του (Δ'τάξη Γλώσσα σελ. 52). Τά παιδιά μαθαίνουν νά γράφουν Χαίκοΰ (Γ'τάξη, Γλώσσα σελ. 68) πού είναι επηρεασμένα άπό τό Βουδισμό Ζέν, άλλά όχι Όμηρο κ.τλ. Ελληνικά.
Διαβάζουμε (Γλώσσα, Β' δημοτικού σελ. 79) γιά τό ημερολόγιο τής Έβραιοπούλας Ροζίνας, γιά τό 1940 άλλά όχι κάποιου Έλληνα ήρωα π.χ. Κώστα Περρίκου.
Άπό τή Γλώσσα Α'Δημοτικου μαθαί­νουν τά παιδιά: πώς να μπαίνουν σέ ξένα σπίτια νά κρυφακούν, νά κρυφοκοιτάζουν τή νύκτα (σελ. 32, 34, 36, 38) όλα εικονογραφημένα. Στή Μελέτη Περιβάλλοντος Δ' τάξης (σελ. 17,18) νιώθουμε περήφανοι πού μιλάμε τά Τουρκικά. Τό Τουρκάκι Έκρέμ δοξάζει τόν Αλλάχ με άνύπαρκτο Χριστό.
Στά Μαθηματικά Γ'τάξης (σελ. 85) υπάρχουν μάγισσες, σεΐχιδες καί γενικά όλα τά ξενόγλωσσα ονόματα καί κυρίως άγοριών.
Κάνουν συνεχώς διαφήμιση (Μαθηματικά Γ'σελ. 102) στό Ταγκράμ, άλλά όχι στό αρχαιότερο Γεωμετρικό παιχνίδι τό ≪Λούκουλος≫ του Αρχιμήδη.
Στά Θρησκευτικά Δ' (σελ. 98, μάς κάνουν πλύση εγκεφάλου μέ τούς μετανάστες, παρουσιάζοντας τούς Έλληνες σάν ρατσιστές.
Στά Θρησκευτικά Ε'(σελ. 92) άναφέρουν σάν αιρετικό τόν Ρωμανό τό Μελωδό, ότι άντλοΰσε τά θέματά του άπό τά απόκρυφα Ευαγγέλια.
Πηγαίνοντας στήν Ιστορία (Δ'τάξη σελ. 79) άφαιροΰν τίς άποικίες τής αρχαίας Ελλάδας άπό όλο τό μεσογειακό χώρο και τήν δείχνουν σάν ψείρα.
Καλλιεργούν αισθήματα ήττοπάθειας των Ελλήνων (Ε'τάξη σελ. 11) ειδικά άπέναντι στούς Ρωμαίους, χωρίς νά μάς πουν ότι πολυπληθέστεροι Ρωμαίοι μαζί μέ Έλληνες προδότες πολέμησαν εναντίον λίγων Ελλήνων.
Τό διάταγμα τής ανεξιθρησκίας τοϋ Μ. Κωνσταντίνου τό δουλεύουν όπως θέλουν σάν τάχα νά μήν ισχύει στήν Ελλάδα (''στ. Ε' σελ. 22). Ρωτούν πονηρά τά παιδιά νά άναρωτηθοΰν γιατί ό Μ. Κωνσταντίνος άφησε τούς παλαι­ούς ναούς δίπλα στίς Χριστιανικές (σελ. 27, Ίστορ. Ε'). Γιατί άραγε;
Στήν άλωση της Κωνσταντινούπο­λης Βιβλίο Εργασιών Ιστορίας Ε' (σελ. 46), ρωτοϋν και ζητούν τά παιδιά να γράψουν τί τά εντυπωσίασε στόν Μωάμεθ τόν Πορθητή. (Βάζοντας δεύτερο στή λίστα τόν Κωνσταντίνο τον Παλαιολόγο).
Δίνουν ψευδή στοιχεία μέ μικρό Τουρκικό στρατό στήν άλωση, Ιστορία Ε'(σελ. 107) (άλλου γράφουν πάνω άπό 60.000, άλλού 100.000). Ιστορικά εμείς ξέρουμε ότι τό νούμερο ήταν πολύ μεγαλύτερο.
Γράφουν (Ιστορία Ε'σελ. 106) ότι τήν άμυνα τής Κωνσταντινούπολης τήν άνέθεσε ό Πα­λαιολόγος στόν Ίουστινιάνη λές καί αυτός ήταν άπλός παρατηρητής, τονίζοντας τό με­γαλείο του Ίουστινιάνη καί του Μωάμεθ.
Αύτά τά βιβλία είναι όλα σαβούρες. Σέ τί vα πρωτοαναφερθεί κανείς; Καί αύτά είναι μόνο λίγα.
Μέ σεβασμό Κουσίδου Πελαγία, Δράκα
Πηγη: Περιοδικό "Η Δράση", Ιούνιος – Ιούλιος 2012 - "Ακτίνες".

ΜΙΚΡΟ ΣΧΟΛΙΟ: Είστε περήφανος κ. Αρβανιτόπουλε, νέε Υπουργέ Παιδείας, ΓΙ' ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ; Αν όχι, τι θα κάνετε για να αλλάξουν τα τερατουργήματα ΝΕΟΓΕΝΙΤΣΑΡΙΣΜΟΥ που κάποιοι ονομάζουν βιβλία;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 5:21 am

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ.
ΦΙΛΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΤΙΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ Ο ΑΝΙΨΙΟΣ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΕΥΓΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 5:52 am

KOΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Η ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ (ΣΑΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ) ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ.
14 ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΔΡΟΣΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 10:28 am

Μια βιαστική και κουρασμένη καλησπέρα να σας πω και εγώ. Σήμερα μετά τη δουλειά έκανα όλες τις δουλειές και τα ψώνια για να είναι ελευθερο το σκ. Βλεπετε αυριο θα πάμε να φερουμε τα αγόρια - θα κάνουμε κι ενα μπανακι βιαστικό- και σιγά σιγά θα αρχισουμε να ετοιμάζουμε βαλιτσες. Τα αγόρια για κατασκήνωση και ο άντρας μου για ταξίδι στη Σαουδική Αραβία....
Οπότε τα έκανα όλα απο σήμερα για να έχω μόνο μαγειρέματα απο αυριο ...
Ρούλα να μας πεις πως εγινε το σαπούνι - με βλέπω να το κάνω κι εγώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 11:49 am

KALH DYNAMH ANNA ΜΟΥ .ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ .ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΤΟ Σ/Κ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 1:24 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΠΑΛΙ ΑΡΓΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΚΟ. ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΠΑΡΚΟΥ ΟΠΩΣ ΕΔΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ.
ΑΝΝΑ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΠΑΡΑ ΕΒΓΑΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΛΙΤΡΟ. ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΟ ΑΙΘΕΡΙΟ ΕΛΑ
ΙΟ ΤΕΙΟΔΕΝΤΡΟΥ[ ΓΙΑ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ] ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ-ΑΦΡΟΝΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ ΛΕΒΑΝΤΑ. ΤΟ ΥΓΡΟ ΧΕΡΙΩΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΣΕ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ. ΕΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΡΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΑ ΑΦΗΝΕΙ ΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΒΑΡΙΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ. ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΗ ΒΡΩ.
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.
ΦΑΝΗ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑΝΤΙΚΟ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ.
ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΗΣΩ
ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 1:30 pm

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ .ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ Η ΧΗΜΙΚΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ .ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ .ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΥΜΜΕΝΑ .ΣΑΝ ΒΑΡΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ .ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕΙΣ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2012 10:34 pm

FELITSIA έγραψε:
KORITSIA ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΣΤΑ ΜΑΙΛ ΜΟΥ .ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ .ΕΙΝΑΙ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.

Φιλίτσα καλημέρα,
Μόλις τώρα διάβασα το κείμενο που μας έστειλες και δεν θα ήθελα να κάνω κάποιο
σχόλιο για να μη χαρακτηριστώ αιρετική ή αντίχριστη. Πάντως και το 1999 σε ένα μικρό
εκκλησάκι της περιοχής μου, την Αγία Ελεούσα, είχε συμβεί το ίδιο.Ο ιερέας είχε βγει τότε στην τηλεόραση και το είχε πει, αλλά δεν δόθηκε μεγάλη έκταση, γιατί το πιο πιθανό είναι το κλαδί που είχε χρησιμποιηθεί για το ακάνθινο στεφάνι του Εσταυρωμένου, να μην ήταν εντελώς ξερό, και έτσι κάποια στιγμή να άνθισε.
Μετά από αυτό τα σχόλια δικά σας.
Καλημέρα και να έχεις ένα όμορφο Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2012 11:36 am

Καλησπέρα κορίτσια!
Αντέχετε με τη ζέστη ή σερνεστε σα και μένα; Πηγατε μηπως για μπανάκι και δροσιστήκατε; Κουράγιο και υπομονή γιατί έτσι θα βγει όλη η βδομάδα από οτι ακουσα...
Το μόνο που με εκνευρίζει πάντως είναι που και πάλι κλεισμένοι μεσα στο σπίτι είμαστε ... λόγω της ζέστης!
Καλό βραδυ και καλή βδομάδα να έχουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2012 12:19 pm

KALHSPERA KAI ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΔΡΟΣΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ .ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΖΕΣΤΗ ΘΕΛΕΙ ΕΛΑΦΡΑ ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΕΡΝΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΝΑ.ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ .ΜΕ ΕΦΑΓΕ Ο ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΦΑΓΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Σ/Κ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ .ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ Σ/Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ .
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΔευ Ιουλ 09, 2012 10:27 am

Ζέστη ζεστη και πάλι ζέστη... Το μεσημερι που γυρισα απο τη δουλειά - κι ετσι που το άμαξι ήταν στον ήλιο- είπα παει θα πάθω! Ηπια μονορούφι μια δροσερή βυσσινάδα - της Ρούλας- με παγάκια για να συνέλθω και ξαπλωσα καμια ώρα ... Και θα παει έτσι κι όλη η εβδομάδα... Κουράγιο κορίτσια! Κι οσες μπορείτε κάντε τα μπανακια σας και για μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΔευ Ιουλ 09, 2012 1:18 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ, ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ.

ΑΝΝΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΕΣΕΝΑ, ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ.

ΡΟΥΛΑ ΕΨΑΞΑ ΓΙΑ ΕΤΟΙΜΟ ΣΑΠΟΥΝΙ, ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ, 2 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΑΠΟΥΝΙ, ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΣΟ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ, 7,5 ΕΥΡΩ. ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ή ΕΝΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 3-4 ΕΥΡΩ???

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΔευ Ιουλ 09, 2012 1:38 pm

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΓΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ 0,60 ΕΥΡΩ, ΑΠΛΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΑΠΟΥΝΙ.ΨΑΞΕ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ [MASOUTIS K.A.] ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΤετ Ιουλ 11, 2012 12:27 pm

ΘΕΛΕΤΕ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ?ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 5:21 am

AΧ Φιλιτσα.... κι οτι γυρισα απο τη δουλεια ... ένα μπλουμ να κάνω, μαι βουτίτσα...!
Καλησπέρα σε όλες! Ζεστη κορίτσια απεριγραπτη, άπνοια και υγρασία και όσο κι αν κάνω υπομονή αυτό το κλεισιμο στο σπίτι δεν παλευεται...
Τα αγόρια είναι πλεον στην κατασκήνωση και τουλαχιστον ξέρω οτι δροσίζονται! Το μεγάλο το αγόρι είναι στα "ξένα" και είμαι σίγουρη οτι ... τσουρουφλιζεται! Αλλά υπομονή κάνουμε όλοι- και για άλλη μια φορά να είναι καλά ο χριστιανος που έχει εφευρει το skype! (Φιλιτσα και Ρουλα φανταζομαι πως συμφωνειτε!!!).
Όσο για μένα φιλενάδες μου, ξαναφερα το σπίτι στη σειρά του - και παραμένει ως έχει - και απο σήμερα ξεκινάω τη θεραπεια του καναπε: απαλή μουσική, ελαφρυ φαγητο, καναπες και κέντημα ή πλεξιμο! Μπολικες βόλτες στο ιντερνετ και κανενα καλό βιβλίο το βραδυ!
Φιλακια σε όλες!

(Φωτεινή για τις φωτογραφιες που είπαμε όποτε μπορεις παρε με τηλ , έχω μπολικο χρόνο πλεον!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 7:10 am

KOΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΟΡΕΙ .ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ .ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΧΕΙ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ.ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΞΙΖΕΙ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 10:22 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΤΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΚΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ,ΑΝΑΒΑΛΩ ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ,ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΜΟΝΙΜΩΣ ΣΑΟΥΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΞΩ ΚΙΟΛΑΣ .
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΠεμ Ιουλ 12, 2012 12:28 pm

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΜΗΝ ΜΑΣ ΓΟΝΑΤΙΣΕΙ Ο ΚΑΥΣΩΝΑΣ ΤΩΡΑ!ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Η ΕΥΔΟΚΙΑ .ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑΧΤΟΠΟΙΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΝΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ.ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ !ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΓΕΛΑ .ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΕΙΧΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ .ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΝΙΑ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΛΙΓΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ .ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΖΕΣΤΗ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΣαβ Ιουλ 14, 2012 6:37 am

Καλησπέρα κι απο μένα! Βραζει ο τόπος κορίτσια... βραζει!
Πρωι πρωι σηκώθηκα με τα κορίτσια απο εδω πήγαμε στη λαική στις 9 το πρωι , ηπιαμε κι ένα καφεδάκι και απο τις 11 μιση κλειστηκαμε μέσα. Το θερμόμετρο στο μπαλκόνι μου δείχνει 38 ... Πικρα...
Το μόνο ευχάριστο... απόλυτη ησυχία και ηρεμία στο σπίτι. Κιχ δεν ακούγεται... Οι δουλειες λιγοστες, φαι δεν τρωω με αυτή τη ζέστη οπότε τι μένει; Κέντημα, πλεξιμο και κανενα καλό βιβλιο!
Να έχετε όλες ένα καλό και ηρεμο σκ! Κι οσες πατε για μπανιο και για μας βουτιες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΣαβ Ιουλ 14, 2012 10:12 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΘΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ . ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΡ ΚΟΝΤΙΣΙΟΝ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΟΤΙΜΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΗ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΗ. ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ, ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΞΕΚΛΕΒΩ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΕΝΤΑΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΟ ΚΑΡΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΔΡΟΣΙΕΣ ΣΕ ΠΑΡΚΑ.
ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ Ο "ΟΔΥΣΣΕΑΣ" ΣΟΥ
ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 30 EmptyΚυρ Ιουλ 15, 2012 1:14 am

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ .ΚΑΛΕΣ ΔΡΟΣΙΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ .ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΦΥΓΕΙ ΦΥΓΕΙ.ΖΕΣΤΗ ΚΑΥΤΟΣ ΗΛΙΟΣ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΚΔΡΟΜΕΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΜΕΡΑΣ,ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΗ ΗΛΙΟΥΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ .ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΒΟΥΤΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΑΛΙ.Η ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΡΩΙ Η ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.ΚΑΛΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΣΕΣ ΚΕΝΤΑΤΕ (ΚΕΝΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΕΣ)ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΑ .ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ .ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΙΓΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΕΛΑΙΔΙΣΜΑ ΤΟΥ ΤΡΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΖΕΥΓΑΡΩΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΤΟΥ .ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 30 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις