Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήHardanger! - Σελίδα 11 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Hardanger!

Πήγαινε κάτω 
+5
μία καλή ... μία ανάποδη
EVDOKIAKAL
kleoniki
Staurovelonia
Anna
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιουλ 15, 2011 7:05 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Λοιπόν, το επόμενο βήμα μετά τη σταυροβελονιά μπορεί να είναι για κάποιον το hardanger! Ή το κοφτό αν προτιμάτε!
Πάλι μετράμε, πάντα υπάρχει ένα επαναλαμβανόμενο μοτίβο, ε.. πρέπει να κόψουμε και λίγο! Όσο δύσκολο κι αν φαίνεται, στην πράξη είναι απλό και θέλει απλά ήρεμες κινήσεις. Το αποτέλεσμα άλλωστε σε δικαιώνει!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Σε αυτό το σύνδεσμο θα δείτε το πρώτο μου δημιούργημα! (και ακολουθούν και άλλα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Ιαν 25, 2012 2:18 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
TO BΡΗΚΑ ΕΥΔΟΚΙΑ .ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΡΟΖ ΒΕΛΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Ιαν 25, 2012 2:48 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΛΕΓΕΤΑΙ SLEEPY TIME.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Ιαν 25, 2012 5:23 am

FELITSIA έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΛΕΓΕΤΑΙ SLEEPY TIME.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Φιλίτσα μου καλησπέρα. σευχαριστώ που μου βρήκες τόσα πολλά sites με σχέδια για μωράκια.
θα τα κοιτάξω μόλις πάω σπίτι το βράδυ. Razz cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Ιαν 25, 2012 11:54 am

Καλά δίκιο έχεις Φελίτσια , ούτε μεχρι το 3012 δεν προλαβαίνουμε γλυκια μου να τα καντήσουμε όλα αυτά!!!!!!

Και μη νομίζεις όλες σταυροβελονιάση πάθαμε! Δεν βλέπεις που κάθε βράδυ εδω σεργιανάμε και γινόμαστε μια ωραία παρέα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΤετ Ιαν 25, 2012 12:59 pm

NA BAΛETE ΟΛΕΣ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ .ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ .ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ ......ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ .ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ.ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ...ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΚΛΕΙΝΩ ΡΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιαν 26, 2012 9:49 am

Καλησπέρα...Τι κρύο είναι αυτό;;;;
Το μεσημέρι μας χίονισε για πολυ λίγο, αλλά ο βοριάς φυσάει και μας έχει παγώσει... (και τρωει και το περέλαιο με τρελλούς ρυθμούς- σνιφ σνιφ).
Φελίτσια δεν ξέρω αν εχω πυρετό ή αλλα συμπτώματα αλλά αν δεν μπω μια μερα κάτι θα μου παει στραβά! χαχαχαχ
Κι αν δεν κεντήσω το ίδιο! Ή αν δεν πλέξω- αλλά ακόμα μαλλί δεν ήρθε, οπότε....πίκρα. (μεγάλη πίκρα αυτό το κασκόλ- βιβλίο γράφω!!!)
Έκανα και την κρητική βελονιά! Σας την ανέβασα και τωρα παω αν μαγειρέψω για αυριο και να αδειάσω την απλώστρα απο τα ρούχα.... (μόνιμη έχει γινει στο σαλόνι!)
Καλό σας βράδυ, φιλενάδες, και προσέχετε θα εχει πολύ κρύο και όλες τις υπόλοιπες μέρες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιαν 26, 2012 10:12 am

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΒΟΛΟ.ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΟΥΜΕ .ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗ Η ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ Η ΔΕΗ.....ΟΙ ΑΣΤΕΓΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΟΠΤΩΧΟΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ .ΤΙ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ........
ΑΓΑΝΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ
Η ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΕΠΙΠΛΟ?ΟΛΕΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΡΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΞΑΙΡΕΣΗ.ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΝΕΙΡΑ .ΟΛΑ ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ .ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΝΟΜΑΣΤΕ.ΚΕΝΤΗΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ Η ΠΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ.ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ .ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΑΛΙΣΤΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΑΣ......
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιαν 26, 2012 10:43 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΟΥ .ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ .ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ .ΠΟΛΥ ΑΞΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΣΑΙ.ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ .ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ .
ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΡΗΤΙΚΗ ΒΕΛΟΝΙΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιαν 26, 2012 12:40 pm

Anna έγραψε:
Καλησπέρα...Τι κρύο είναι αυτό;;;;
Το μεσημέρι μας χίονισε για πολυ λίγο, αλλά ο βοριάς φυσάει και μας έχει παγώσει... (και τρωει και το περέλαιο με τρελλούς ρυθμούς- σνιφ σνιφ).
Φελίτσια δεν ξέρω αν εχω πυρετό ή αλλα συμπτώματα αλλά αν δεν μπω μια μερα κάτι θα μου παει στραβά! χαχαχαχ
Κι αν δεν κεντήσω το ίδιο! Ή αν δεν πλέξω- αλλά ακόμα μαλλί δεν ήρθε, οπότε....πίκρα. (μεγάλη πίκρα αυτό το κασκόλ- βιβλίο γράφω!!!)
Έκανα και την κρητική βελονιά! Σας την ανέβασα και τωρα παω αν μαγειρέψω για αυριο και να αδειάσω την απλώστρα απο τα ρούχα.... (μόνιμη έχει γινει στο σαλόνι!)
Καλό σας βράδυ, φιλενάδες, και προσέχετε θα εχει πολύ κρύο και όλες τις υπόλοιπες μέρες!
Ωραίο και το νέο σου σχέδιο Άννα.
Να σε ρωτήσω κάτι για τις χάντρες που χρησιμοποιείς?? Ή όποια άλλη κοπέλα το ξέρει ???
Τις αγοράζεις από καταστήματα που πουλάνε χάντρες, ή από τα καταστήματα με τα είδη ραπτικής???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιαν 26, 2012 12:42 pm

Κορίτσια όλες την κολλήσαμε αυτή την αρρώστια και ευτυχώς δεν υπάρχει αντιβίωση να την απομακρύνει. Έτσι θα την έχουμε για πάντα μέσα μας. Το εύχομαι και το ελπίζω !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιαν 26, 2012 1:44 pm

EYDOKIA ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ,ΛΕΚΚΑ,ΡΟΜΒΗΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ (ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΚΛΑΥΘΜΩΝΟΣ) ΕΚΕΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΧΥΜΑ ΧΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΚΟΜΠΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ.ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιαν 26, 2012 2:43 pm

FELITSIA έγραψε:
EYDOKIA ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ,ΛΕΚΚΑ,ΡΟΜΒΗΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ (ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΚΛΑΥΘΜΩΝΟΣ) ΕΚΕΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΧΥΜΑ ΧΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΚΟΜΠΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ.ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ. flower
Ευχαριστώ για την απάντηση Φιλίτσα. Επειδή έχω δει σε αρκετά σημεία στο κέντρο πάρα πολλά μαγαζάκια με χαντρες ήθελα να ξέρω αν αι αυτές οι χάνττρες κάνουν για κεντήματα ή όχι...
Καληνύχτα Φιλίτσα.
Α! Και μην ξεχάσεις να κατεβάσεις τα ρολά!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠεμ Ιαν 26, 2012 3:28 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ? ΜΟΛΙΣ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΑΙΛ ΔΕΣ ΤΟ .ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΩ ΚΑΛΑ ΤΟ BLOGOΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ.ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΕΙΜΑΙ .ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιαν 27, 2012 7:04 am

Καλησπέρα κι από μένα.

Ευδοκία τις χάντρες τια παίρνω απο μαγαζί με κεντήματα. Νομίζω οτι τα μαγαζιά που πουλούν μόνο χαντρες είναι κυριώς για κόσμημα, αλλά δεν στο λέω με σιγουριά... Στα μαγαζιά με κεντήματα έχουν πιο μικρές και πιο βολικές για το κέντημα.

Όσο για την παθηση μας... να ναι καλά που με κάτι χαλαρώνουμε και ηρεμούμε... Για αυτό τα προλαβαίνω Φελίτσια, βάζω προγραμμά στις δουλειές μου έτσι ωστε να βρω λίγο χρόνο για να κάνω και γω οτι με ευχαριστει!

Και να σου πω αυτή ήταν μια από τις σοφές συμβουλές της μαμάς μου! Αρρώστησε στα σαράντα της απο μια σπάνια παθηση του ανοσοποιητικού, λόγω αγχους, κι αφού είχε περάσει όλα τα προηγούμενα χρόνια με δουλειά, παιδιά, κατάκοιτη πεθέρα, σπίτι στην εντέλεια, άψογη μαγειρική και χρυσοχέρα. Μετά αρχισε τις συμβουλές σε μένα: να προσέχεις τον εαυτό σου, να βρίσκεις χρόνο για σένα, να κάνεις πραγματα που σε ευχαριστουν και σε χαλαρώνουν, να μην τρως την ψυχή σου με τα καθημερινά, δεν τελειώνουν ποτέ κοκ.
Και προσπαθώ όσο μπορώ να τις κρατήσω τις συμβουλές της!

Και η πιο πετυχημένη: "Μη ξεχνας! Μια φορά σε γέννησα, δεν έχει άλλη".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Ιαν 27, 2012 9:15 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΩΝ ΣΟΦΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ.ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΙΣ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΟΧΙ.Ο ΣΥΓΧΩΡΕΜΕΝΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ....ΕΥΧΗ ΓΟΝΕΟΥ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΑΝΕΒΑ.ΚΡΑΤΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΝ ΠΑΡΑΚΑΤΑΘΗΚΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ 1989 ΟΥΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΗΘΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ....ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΣΤΗ ΘΥΜΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ .....ΠΟΛΥ ΣΟΦΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΜΑΜΑ.....ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΟΦΟΤΕΡΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΟΜΑ(ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΟΦΗ ΑΚΟΜΑ)
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΖΕΣΤΕΣ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 11:27 am

Αχ Φελίτσια τι να πω... η μεγαλύτερη μου κληρονομιά είναι τα λόγια και οι συμβουλές των γονιών μου, κι αν τους έχασα νωρίς και τους δύο, παρηγοριέμαι όταν σκέφτομαι οτι αξιώθηκα τόσο καλούς γονείς και ανθρώπους.
Τις συμβουλές της μάμάς μου τις λέω σε όλες τις φίλες μου και τις λέω με αγάπη για να τις προστατέψω ή να τους δείξω οτι έχω ζήσει... Καλώς ή κακώς εμείς οι γυναίκες αναλαμβάνουμε πάρα πολλούς ρόλους, μητέρες, γυναίκες, εργαζόμενες, νοικοκυρές και θέλουμε να είμαστε καλές σε όλα. Απλά το θέμα είναι να κρατάμε την ισορροπία και να βρίσκουμε λίγο χρόνο και για μας για να κάνουμε ότι μας ευχαριστεί, για να χαλαρώνουμε και να ηρεμούμε! Γιατί αν πάθουμε κάτι, μετά είναι αργά κι οχρόνος δεν έρχεται πισω...
Ευδοκία μου όλα τα παραπάνω είναι και για σένα, και με το καλό να πας να κάνεις τις εξετάσεις σου αυτή την βδομάδα και να χεις καλά αποτελέσματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 11:41 am

EYDOKIA ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΑΝΝΑ ?ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ .ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕΣ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΝΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ (ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ)ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ.Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΓΗ ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ ΟΥΤΕ Η ΑΔΕΛΦΗ ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ.ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΑΝ ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ (ΑΠΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ).ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΗΝ Μ.ΠΕΜΠΤΗ ΑΦΟΥ ΕΚΛΕΙΝΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΑ ΣΠΙΤΙ ΕΒΑΦΑ ΑΥΓΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΓΛΥΚΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΕΝΩΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΟΣΜΟ.ΧΤΥΠΟΥΣΑ ΚΑΤΙ 4 ΜΕ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΧΑΜΟΣ....
ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΠΟΡΤΑ ΣΑΣ .
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 2:48 pm

Κορίτσια τοπα και δεν το ξεχνάω. Την τρίτη το πρωί θα κάνω τις εξετάσεις που μου χει γράψει ο παθολόγος και δεν θα περιμένω να βρω ενδοκρινολόγο γιατί πάλι πίσω θα μείνουν κι αυτές. Θα ξεκινήσω με αυτές που μου εχουν γράψει. Θα πάω και σε οφθαλμίατρο να μου γράψει συνταγή για τα κρύσταλλα. Και θα προσπαθήσω να βρω συμβεβλημένο με το ταμείο μας ενδοκρινολόγο να μου γράψει τις εξετάσεις για το θυροειδή...
Έχω αφήσει πίσω τις εξετάσεις, αλλά τώρα θα τις κάνω.
Η αλήθεια είναι ότι έχω δει πάρα πολλά από τότε που ήταν άρρωστοι οι γονείς μου και ήμουν συνέχεια μέσα στα νοσοκομεία, και τοχω πάρει λίγο περίεργα το θέμα. Όχι δεν φοβάμαι να κάνω εξετάσεις, αλλά και οι εξετάσεις δεν είναι και τόσο αξιόπιστες. Η μητέρα έκανε χημιοθεραπείες και οι καρκινικοί δείκτες ήταν πάντα καθαροί....
Αλλά ας τις κάνω εγώ και βλέπουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 2:53 pm

Και εγώ μπορεί να χαλαλήσω κάποια ωρίτσα από τον ύπνο μου μόνο και μόνο για να κάνω κάτι που με ευχαριστεί!!!!
Μπορεί να διαβάσω, να κεντήσω ή να πλέξω, ακόμα και να χαζέψω κάποιο περιοδικό ή μια ταινία...
Α πούμε χθες το βράδυ βάλθηκα να βρω τρόπο να κατεβάσω την εγκυκλοπαίδεια με τις βελονιές που είχε ανεβάσει η Σταυροβελονιά και κοιμήθηκα μόνο 1,30 ωρίτσα.
Αλλά χάρηκα με το αποτέλεσμα που δεν κατάλαβα καθόλου το ό,τι ημουν αύπνη.
Είχαμε και μία ενδιαφέρουσα μεταμεσονύχτια κουβεντούλα με την Φιλίτσα για βιβλία και άλλα ενδιαφέροντα θέματα, οπότε ποιός νοιάζεται για τον ύπνο??? cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΚυρ Ιαν 29, 2012 3:29 pm

MOY ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑΙΡΙΑΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΕΣ (ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΧΕΔΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΑΚΟΜΗ)ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΧΡΗΣΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ....ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:03 pm

Εγώ είμαι η υπναρού τις παρέας!!!!!! Τη λεώ την αμαρτία μου, τον ύπνο μου τον θέλω, κι οχι πολύ αλλά 6 ωρίτσες... αλλιώς δεν λειτουργώ!
Εγώ έχω ένα άλλο κόλπο- αλλά με βοηθάει και η δουλειά μου, στις 4 είμαι σπίτι. Καταρχίν από μικρά που ήταν τα παιδιά μου τα έβαζα νωρίς για ύπνο. Ακόμα και τώρα - ο μεγάλος β γυμνασίου , στις 9μησι ξαπλωνουν! Οπότε το σπίτι ηρεμεί. Και εγώ οτι δουλεια είναι να κάνω θα την κάνω μεχρι εκείνη την ωρα. Μετα κατεβάζω ρολά ως νοικοκυρα και μαμά! Θα κάτσω, θα μιλησω μαζί σας, θα διαβάσω κανενα βιβλίο , οτιδήποτε!
Αντε καλό βράδυ, φιλενάδες- και καλά αποτελέσματα Ευδοκία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:16 pm

ANNA MOY KAΠΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ 2-3.ΤΩΡΑ ΔΕ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ......ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ .ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:24 pm

FELITSIA έγραψε:
MOY ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΑΙΡΙΑΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΕΣ (ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΧΕΔΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΑΚΟΜΗ)ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΧΡΗΣΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ....ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΥΟ ΒΟΛΟ flower
Φιλίτσα μου: 1) συνομήλικες είμαστε το παμε αυτό... flower
2)πολύ μαρέσει που βρήκα και άλλη μία κοπέλα να έχει τις ίδιες συνηθειες με μένα.
Ξέρεις πώς με κοιτάζανε όταν έλεγα ότι μαρέσει να κάθομαι το βράδυ και να κάνω διάφορες δουλειές ή να διαβάζω ή και να κεντάω...??? Σαν τον εξωγήινο που κατέβηκε από άλλον πλανήτη>
Χαίρομαι που υπάρχεις και εσύ και με καταλαβαίνεις πόσο μαρέσει η βραδυνή απασχόληση!!! cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:39 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ .ΣΗΚΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΟΥΝ ΝΕΡΟ Η ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΞΥΠΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ Η ΠΡΩΙΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ.ΑΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ .
ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΝΟ ΟΣΕΣ ΚΑΝΩ ΒΡΑΔΥ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΣ ΛΕΕΙ Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ....ΑΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΟ ΙΔΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ 25
ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΟΜΙΛΗΚΕΣ .ΑΜΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ?
ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΥΓΙΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ (ΜΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΓΟΝΑΚΙ ΘΕΛΩ .ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ?).ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ...ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΒΡΕΙ.ΚΑΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Hardanger! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Hardanger!   Hardanger! - Σελίδα 11 EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 12:49 pm

Κάθε πράμα στον καιρό του. Θα ερθει και το εγγονάκι σου και θα παίζεις μαζί του και θα γίνεις μία τέλεια γιαγιά!!! (και με τα εγγονάκια σου!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Hardanger!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις