Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 11:13 am

fani έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΛΙΓΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ,ΕΧΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ,ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΠΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ,ΣΑΣ ΚΕΡΝΑΩ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥΡΤΑ.ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΒΑΨΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΗ ΔΙΑΡΥΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ(ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟΙΧΟΣ)ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΜΑΓΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΤΥΧΕΡΗ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ .
Fani μου καλησπέρα και χρόνια πολλά στο γιόκα σου. Να είναι γερός δυνατός και ευτυχισμένος και εσείς να τον καμαρώνετε για τις επιτυχίες του. Καλό Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 11:30 am

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΦΑΝΗ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ.ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΗ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 2:49 pm

KORITSIA ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ .ΜΠΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΠΟΣΑ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ.ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ .ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΤΕ ΕΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ .ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ .ΜΕΧΡΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΚΟΝΕΣ.ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΟΡ.ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ,ΑΝΝΑ ΜΟΥ ,ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ .ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ .
ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 10 ΣΤΗΝ ΝΕΤ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ''ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΤΗΣ ΕΡΗΜΟΥ''.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ....ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 10:53 pm

Καλημέρα κορίτσια.
Αρχικά να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου στη Φανή για τον γιό της που είχε γενέθλια χθες.
Χρόνια πολλά κοπέλα μου να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 11:01 pm

Αν και έγραψα για τις ομορφιές που μας ανέβασε η Φιλίτσα χθες στο μπλογκ, τις σχολιάζω κακαι εδώ. Τέτοιες ομορφιές όπως είπε και η roula πρέπει να τις βλέπουν όλοι (όταν λέω όλοι εννοώ όλοι, έγινε το σλόγκαν της εποχής αυτή η διαφήμιση τελικά). Για να χαίρονται με όσα βλέπουν και να ξεσηκώνονται να έρθουν να τις δούν και να τις θαυμάσουν όσο μακριά και αν βρίσκονται!
Υπέροχο το ηλιοβασίλεμα. Τα φυσικά χρώματα των λουλουδιών συνθέτουν έναν μοναδικό πίνακα ζωγραφικής που θα θέλαμε πολλές να τον κρεμάσουμε σπίτι μας.
Να είσαι πάντα καλά Φιλίτσα μο και να απολαμβάνεις αυτό το μαναδικό τοπίο, στο οποίο έχεις την τύχη να ζεις καθημερινά....
Καλημέρα από την συννεφιασμένη γεμάτη γκρίζες πολυκατοικίες Αθήνα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 11:19 pm

Άννα μου τώρα διάβασα όλα τα μηνύματα της εβδομάδας και είδα το ερώτημά σου για τα πόδιά σου. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ. Και ο λόγος είναι ότι όλο τον χειμώνα έχω ψιλοβολευτεί με τα κλειστά παπούτσια και δεν πολυενδιαφέρομαι αλλά τώρα που ήρθε η εποχή να βάλουμε πεδιλάκια και εγώ τρέχω και δεν φτάνω...
Αακάλυψα πριν από 3 χρόνια μία κρέμα (που διαφημίζεται και στην τηλεόραση) της scholl για σκασμένες φτέρνες, η οποία όντως κάνει καλή δουλειά. Αν θέλεις λοιπόν μια άμεση αποκατάσταση του προβλήματος σου την συστήνω.
Αλλά για τό υπόλοιπο διάστημα και ειδικά για τον χειμώνα που φοράμε συνέχεια κλειστά παπούτσια, όσα σου είπε έγραψε η Φιλίτσα είναι πολύ καλά.
Και εγώ παλιότερα που είχα περισσότερο χρόνο, κάθε βράδυ έβαζα βαζελίνη και μετά φορούσα καλτσάκια κοντά και κοιμόμουνα έτσι. Και είδα όντως μεγάλη διαφορά και το αποτέλεσμα σε εκπλήσσει...
Καλημέρα Άννα και ανυπομονούμε να σε συναντήσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 11:30 pm

KΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΟΛΕΣ.
ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΤΕ.ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΞΑΝΑ ΜΕΣΑ ΕΙΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ .ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΤΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟΓΙΟΜΜΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ(ΤΟ ΠΙΟ ΛΑΜΠΡΟ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ )
ΣΑΣ ΤΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΘΑΥΜΑΣΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΤΟΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 11:39 pm

Φιλίτσα εχεις δίκιο, και εγώ για το φεγγάρι ήθελα να σου γράψω. Εξάλλου και στο σχόλιο κάτω από τις φωτογραφίες για φεγγάρι μιλάς όχι για ήλιο.
Αλλά κάτι η κεκτημένη ταχύτητα στο γράψιμο, κάτι το πρωινό ξύπνημα, νατο το λαθάκι μας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΠαρ Μάης 11, 2012 11:54 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟ .
ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΜΑ ΤΗΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ .ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ( ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΠΟΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ )ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 6:21 am

Καλησπέρα κι απο μένα!
Απο νωρίς σήμερα, γιατί ο μικρός θα παει σινεμα κι έχουμε δρομολόγια!
Κορίτσια ελυσα το γρίφο με τα λαιμά μου, θυμάστε που σας ελεγα που πονάνε;;; Εκτός απο τα λαιμά μου πονούσε ελαφρα και ένας φρονιμίτης που δεν έχει καλοβγει (ακόμα!). Σημερα δεν αντεξα πηρα την οδοντογιατρό- ξαδερφη μου- και μου λεει περιστεφανιτιδα! Λοιμωξη απο το ούλο... αντιβιωση και βλέπουμε. Κι απο κει και τα λαιμά! Με κατσάδιασε κιόλας γιατί ενω με ενοχλεί τόσο καιρό δεν κάνω και δεν λέω τιποτα! Εγω φταίω που έχω αντοχή στον πόνο και δεν είμαι γκρινιάρα;;;;;;;;
Κατα τ' αλλα τα γνωστά σαββατιανά! Πρόλαβα σήμερα να ασχοληθώ και με το μπαλκόνι μου, φυτεψα και κανα δυο νεα λουλουδάκια και μετα έπιασε ενα μπουρίνι απεριγραπτο!!!!
Φιλίτσα μου το Πηλιο είναι ένας ευλογημένος τόπος και τα συνδιάζει όλα: και βουνό και θάλασσα και ευλογημένη φύση! Και δεν μπορεί κανεις να το συγκρίνει με τη Σαντορίνη γιατί συγκρίνει ανόμοια πραγματα! Καθε τόπος της χώρας μας εχει τα δικά του ιδιαιτερα χαρακτηριστικά που τον κάνουν μοναδικο!
Ευδοκία μου και γω όλο το χειμώνα κλειστά και ισια και μετά το καλοκαιρί,,, φρικη! Και ξερεις τι μου τι δίνει πιο πολύ; Τα δικά μου τα πόδια χάλια και του αντρα μου και των αγοριών βελούδο!!! Μα γιατί;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 6:29 am

Καλό απογευμα και βράδυ σε όλες!
Αν και με αντιβιώση το βραδυ εχουμε ήδη κανονίσει τσιπουράκι! (οι αλλοι θα πιουν, εγω θα βλέπω!). Εχα βαλει στοιχημα με τον αντρα της φίλης μου για τα ποσοστα ενος κομματος και το κερδισα!!! και παρα τις αντιρρήσεις μου- "δεν είναι καιροι για τετοια κτλ κτλ" - κανονισαμε σήμερα να πάμε! Θα κοιτάξω να βάλουμε κανένα ακόμα για τις επόμενες εκλογες που να το χάσω για να κεράσουμε εμεις την επομενη φορα!!!
Κορίτσια η φίλη μου αυτη που αναφερω είναι η Εφη - είναι σαν αδερφή μου και μου έχει σταθεί και στα καλά αλλά κυρίως και στα δύσκολα-΄και θα είμαστε μαζί στην Αθήνα (τα παιδια μας είναι συνομηλικα). Δεν πιστευω να είναι προβλημα να έρθει στο καφεδάκι μας, σωστα;
Παω να ετοιμαστω, για να παω τους μικρους σινεμα (στο εμπορικό- COSMOS). Μα να μην έχει ένα μαγαζί με κεντήματα να παω κι εγω να την αραξω καμια ωρίτσα να χαρεί το ματι μου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 9:31 am

Anna έγραψε:
Καλό απογευμα και βράδυ σε όλες!
Αν και με αντιβιώση το βραδυ εχουμε ήδη κανονίσει τσιπουράκι! (οι αλλοι θα πιουν, εγω θα βλέπω!). Εχα βαλει στοιχημα με τον αντρα της φίλης μου για τα ποσοστα ενος κομματος και το κερδισα!!! και παρα τις αντιρρήσεις μου- "δεν είναι καιροι για τετοια κτλ κτλ" - κανονισαμε σήμερα να πάμε! Θα κοιτάξω να βάλουμε κανένα ακόμα για τις επόμενες εκλογες που να το χάσω για να κεράσουμε εμεις την επομενη φορα!!!
Κορίτσια η φίλη μου αυτη που αναφερω είναι η Εφη - είναι σαν αδερφή μου και μου έχει σταθεί και στα καλά αλλά κυρίως και στα δύσκολα-΄και θα είμαστε μαζί στην Αθήνα (τα παιδια μας είναι συνομηλικα). Δεν πιστευω να είναι προβλημα να έρθει στο καφεδάκι μας, σωστα;
Παω να ετοιμαστω, για να παω τους μικρους σινεμα (στο εμπορικό- COSMOS). Μα να μην έχει ένα μαγαζί με κεντήματα να παω κι εγω να την αραξω καμια ωρίτσα να χαρεί το ματι μου!!!!
Άννα μου καλησπέρα, σου εύχομαι να είσαι καλά και στη επόμενη τσιπουροκατάνυξη να συμμετέχεις και εσύ. Πάνω από όλα προέχει η υγεία σου. Με το καλό να έρθετε και βέβαια και η φίλη σου είναι ευπρόσδεκτη στη παρέα μας. Πού ξέρεις, ίσως η παρέα της Σταυροβελονιάς να
αποκτήσει ακόμα μια φίλη.
Καλό σαββατόβραδο και να περάσετε όμορφα με τους φίλους σας.
Φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 1:12 pm

Άννα καλησπέρα και από μενα (μάλλον καλημέρα)...
Αυτή την απορία με τα πόδια των αντρών γενικότερα που πάντα είναι μαλακά την είχα και εγώ.
Αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι τα περισσότερα πήγαινε έλα για όλες τις δουλειές εντός και εκτός σπιτιού εμείς τις κάνουμε. οι κύριοι κύριοι σε καμία περίπτωση δεν τρέχουν όπως εμείς και φυσικά φορούν συνέχεια κάλτσες είτε με αθλητικά είτε με πολιτικά παπούτσια το μεγαλύτερο διάτημα του χρόνου, οπότε τα πόδια τους είναι πιο μαλακά από τα δικά μας...
Εμείς σπάνια θα φορέσουμε αθλητικά ή πιο άνετα γενικότερα παπούτσια στη δουλειά μας, και τις περισσότερες φορές θα στριμώξουμε τα πόδια μας σε παπούτσια όχι και τόσο άνετα γιατί έτσι πρέπει να πηγαίνουμε στη δουλειά μας, οπότε πως να μαλακώσουν τα ποδαράκια μας...
Εγώ πάντως έχω αρχίσει να το σκέφτομαι πάρα πολύ να πάρωκάποια αθλητικά που μοιάζουν με πολιτικά παπούτσια για το τρέξιμο που κάνω ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 1:16 pm

Περαστικά για το δόντι σου και ελπίζω να περάσατε (περνάτε) καλά στη τσιπουροσυνάντηση σας.
Και εννοειτε ότι δεν υπαρχει κανένα απολύτως πρόβλημα να φέρεις στη συνάντησή μας και την φίλη σου.
Όπως είπε και η Βαρβάρα μπορεί να αποκτησει ακόμα μία φιλη η παρέα μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 1:18 pm

Καλημέρα σε όλες σας και Χρόνια Πολλά σε όλες τις μανούλες...
flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 7:32 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙΕΣ.ΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΣΙΠΟΥΡΟΣΙΝΑΞΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ ΦΙΛΙΤΣΑΣ ,ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΕΣ ΣΕ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΓΗ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 8:26 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 8:28 pm

ΜΑΣ ΚΟΥΝΗΣΕ ΑΠΟΨΕ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΑΙ 5ΧΛΜ! ΕΣΤΙΑΚΟ ΒΑΘΟΣ. ΔΥΟ ΣΕΙΣΜΟΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΤΑΣΕΙΣΜΟΙ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 8:55 pm

Καλημέρα χρόνια πολλά στις μανούλες όλου του κόσμου! Να είμαστε γερές να κάνουμε την ομορφότερη δουλειά του κόσμου!!! Οσες δεν έχετε παιδάκια, σύντομα και με το καλό να αποκτήσετε και μην ξεχνάτε και τις δικές σας μανουλες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 8:59 pm

Ρουλα πότε έγινε ο σεισμος;;; Χαμπάρι δεν πηρα...Καλή μου όμως ζουμε σε μια περιοχη που βγάζει σεισμους και η αληθεια είναι πως έχει καιρό να μας κουνήσει... Οπότε στατιστικά τουλάχιστον πρέπει να είμαστε ετοιμοι για όλα και το κυριοτερο ψυχραιμοι!

Ωραία η τσιπουροκατάνυξη , κορίτσια! Αφήστε που είχα να βγω απο τότε που πηγαμε στο Πηλιο...Βεβαια το δοντάκι μου με παιδευει, αλλά ελπίζω σήμερα που κλεινω 24ωρο με την αντιβιωση θα υποχωρήσει!

Καλή μερα να έχουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 9:11 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗΗΗΗΗΗΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ .ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ .ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ.ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ.ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ.ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΥΤΑ.ΔΩΣΤΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ .ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 10:21 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΘ ΠΕΡΝΑΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΠΑΡΤΥ.
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 10:30 pm

Αγαπημένες μου καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλες τις μανούλες.
Αν και για μένα γιορτάζουν όλες οι γυναίκες που κάποια στιγμή,
και τους το εύχομαι ολόψυχα, θα ζήσουν το μεγαλείο της μητρότητας.

Να είστε καλά και να χαίρεστε τις οικογένειες σας.
Να έχετε μια όμορφη Κυριακή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΣαβ Μάης 12, 2012 10:33 pm

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΗΠΙΕΣ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ. Ο ΣΕΙΣΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΣΤΙΣ 1.45Π.Μ. ΠΕΡΙΠΟΥ.
ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΕΔΩ ΓΥΡΩ "ΜΕΡΑ ΜΑΓΙΟΥ" ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ. ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΑΣ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 20 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 10:52 am

Ρούλα μου ήμουν καλό κορίτσι και φρόνιμο! Αλλά ειλικρινά δεν καταλάβα τίποτα!!!!

Καλή βδομάδα να έχουμε κορίτσια και καλή δυναμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 20 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις