Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 11:35 am

KAΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ .ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΜΕ ΒΟΛΟ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ.
ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ.ΑΛΛΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ -ΑΦΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΨΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ -ΑΣ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΦΑΓΗΤΟ.ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΡΦΟΛΟΓΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑ(ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΡΕΙΣ) ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΕΥΑ ΤΑ ΤΡΥΦΕΡΑ ΦΥΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ. ΕΒΑΛΑ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΛΩΣΑ .ΒΑΨΑΜΕ ΕΝΑ ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΒΑΨΙΜΟ.ΧΤΕΣ ΜΑΖΕΥΑΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ.ΠΑΕΙ ΠΑΛΙ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ .
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΕΝΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΒΕΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΩ ΥΣΤΕΡΙΑ.
ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ .ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ?ΟΕΟ?ΠΟΥ?
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΕΝΤΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΒΕΛΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 1:11 pm

KAΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΗ ΓΗ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑVery Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 1:39 pm

FELITSIA έγραψε:
KAΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΗ ΓΗ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑVery Happy I love you flower


ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 2:08 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΑΨΕΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ.
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ .ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 2:11 pm

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ. ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ. ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ, ΤΑ ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ, Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ, Η ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ, Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΩΝ ΒΛΑΧΕΡΝΩΝ(ΕΨΑΛΛΑΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΚΑΘΙΣΤΟ ΥΜΝΟ), Η ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ ΜΠΑΛΟΥΚΛΙ (ΜΕ ΤΑ ΜΙΣΟ ΤΗΓΑΝΙΣΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ),ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ, Ο ΒΟΣΠΟΡΟΣ, ΤΑ ΠΡΙΓΚΗΠΟΝΗΣΙΑ, Η ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΗΣ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΟΣ. Η ΚΟΡΥΦΩΣΗ ΗΤΑΝ, Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟ ΠΑΤΡΙΑΡΧΗ, ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΒΟΥΝΟ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ. ΝΑ ΠΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ, ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Υ.Γ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΑ ΑΡΚΕΤΟ ΤΣΑΙ (ALI BABA) ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΥΕΣ ΝΥΧΤΕΣ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ, ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. Very Happy flower I love you sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 2:17 pm

FELITSIA έγραψε:
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.
ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΑΨΕΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΙ.
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ .ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Very Happy I love you flower

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ, ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ, ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΠΕΙ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 2:18 pm

Η ΜΑΝΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ, ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ.ΜΕ ΘΥΜΗΣΕΣ,ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ,ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗΣ,ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗΣ,ΤΗΝ ΕΡΓΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ,ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΗΣ ,ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ,ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΗΣ,ΜΕ ΤΑ ΠΛΕΚΤΑ ΤΗΣ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ.ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΙΧΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ(ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ ΠΝΟΗ),ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΗΡΕΜΙΑ.Η ΜΑΝΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΜΑΣ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΑΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ.ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 2:34 pm

KAI SY MAS EΛΕΙΨΕΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ .ΒΛΕΠΩ ΠΕΡΑΣΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ .ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΑΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΚΕΡΝΑΩ ΤΗΛΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΖΕΨΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤρι Μάης 15, 2012 11:02 am

Που χαθήκατε όλες;;;; Καλησπέρα!
Κορίτσια εχθες με τη μπόρα που έπιασε εδώ, κόπηκε το ρευμα για κανένα τρίωρο και δεν μπήκα να σας δω! Και η ειρωνία: οπως γύρισα απο τη δουλειά είπα να κάνω πρώτα όλες τις δουλειές μου και μετά να κάτσω. Ε , μόλις κάθισα ξεκίνησε η διακοπή!!!!
Φωτενή καλώς ήρθες και πάντα τετοια! Ειναι ωραία τα ταξίδια... να βλέπεις νέα πράγματα, νεους τόπους και να ξεφευγεις για λιγο απο τα καθημερινά...! Ευχαριστούμε και για το τσαγάκι αλλά και για το τήλιο Φιλίτσα! Θα το τιμήσουμε, με τα πρώτα κρύα!
Φιλιά σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤρι Μάης 15, 2012 2:05 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ, ΦΙΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??? Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤρι Μάης 15, 2012 2:42 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ .ΓΕΜΙΣΕ Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΒΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ .ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟ BLOG ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΑ.ΕΡΙΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΕΡΟΠΟΝΤΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΡΑΣΙΑ .ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ .
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗ .ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ .ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΕΣ ΑΚΟΜΑ.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΞΕΝΥΧΤΑΣ?
Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 8:53 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ,ΑΠΟ ΠΟΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΕΙ ΟΛΟΗΜΕΡΗ?ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΠΡΩΤΗ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ.ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΧΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ,ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΑΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 10:09 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΦΑΝΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΟΛΟΗΜΕΡΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΕ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 10:57 am

Καλησπέρα κι απο μένα!
Διαβασα και τα νέα σας απο το μπλογκ της σταυροβελονιάς και τα γράφω όλα εδω!
Φιλίτσα μου καλή δυναμη με τις δουλειές και μακάρι να έχεις πολλές κρατήσεις και πολλους επισκέπτες! Τι έγινε με τη μαρμελάδα τελικα; -και με το φούρνο;;; Να μας γράψεις τη συνταγή. Καταπληκτικές μαρμελάδες έκανε η μαμά μου, εγω δεν το χω τολμήσει ακόμα...
Ευδοκία μου, εσύ έχεις το αφεντικό πάνω απο το κεφάλι και εγω δεν έχω καθόλου ιντερνετ στη δουλειά!!! Ασε που το γραφείο μου είναι διπλα στου διευθυντη, οπότε ... οτι κι αν κάνω το βλέπει...Πικρα!!!
Φανή, και τα δικά μου απο την πρωτη μεχρι την τετάρτη πηγαιναν στην ολοήμερη με συνοδό- εμένα ή αν δεν μπορούσα να πάρω άδεια τα αναλάμβανε καμια φίλη επίσης μαμά! Μην αγχώνεσαι! Εμένα ο μικρός, εκτη δημοτικού, πάει για 3ημερη στο Μουζάκι για περιβαλλοντική εκδρομή και χωρις συνοδό!!!! Θα μένουν σε ένα περιβαλλοντικό κέντρο εκπαιδευσης και είναι ένα εκπαιδευτικό προγραμμα που κάθε χρόνο δέχονται 2 σχολεια απο όλη την Ελλάδα. Φετος ειμασταν εμεις τυχεροί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 11:03 am

Καλησπέρα σε όλη την παρέα,
Φανή από ότι θυμάμαι και τα δικά μου παιδιά έπρεπε να συνοδεύονται στην μονοήμερη
εκδρομή. Εκτός αν είναι κάποιος περίπατος κοντά στην πόλη σας, σε κάποιο πάρκο ή
σε κάποιο αθλητικό κέντρο και τους πάνε για παιχνίδι. Θυμάμαι τα παιδιά μου
ακόμα και σε κάποια θεατρική παράσταση ή κάποιο μουσείο να πήγαιναν, έλεγαν ότι πάνε εκδρομή. Καλή συνέχεια και καλό βράδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 11:11 am

Βαρβάρα ζαχαρο θα πάθουμε με όλα όσα σκεφτόμαστε και λιγουρευόμαστε!!! Αλλά και το φαγητό και μαλιστα το νόστιμο είναι μια απολαυση! Ε και το γλυκο είναι ακόμα πιο μεγάλη απόλαυση! Το θέμα είναι να τρώμε απο όλα αλλά με μετρο... (αν αυτό ειναι δυνατό!!!)
Κατερινάκι πως πηγε το μάθημα; Καλή ξεκούραση να έχεις- εμεις οι δυο πάμε νωρίς για υπνο!!!!
Φωτεινούλα, μπηκες σε σειρα μετά το ταξίδι; Η μικρή σου χορευει ακόμα το βράδια;;;Δε μου λες, οδηγεις; Κι αν ναι, αν βρεθούμε με τη Ρούλα- δεν το ξεχνάω Ρούλα!- θα βολέψει να έρθεις και συ;;;; (αφου κλεισουν τα σχολεία, εξηγούμαι απο τωρα, γιατί έχουμε και εξετάσεις!)
EYHA, την άλλη βδομάδα που θα κατεβώ Αθήνα θα σε συνατήσουμε; Αληθεια ποια ωρα σας βολευει;;;
Jocasta με το καλό να τελειώσει η σχολική χρονιά και να απολαυσεις ενα ξεκουραστο καλοκαίρι με πολύ κέντημα!!!
Σταυροβελονιά, Μαιρη, Κλεονίκη, Ελένη, Νυχτολουλουδο, Κατερινάκι και όλες όσες ξεχασα- συγνωμη- να είστε οοοοοολες καλά!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 11:17 am

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ .ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΖΗΜΙΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ .ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑ (ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ)ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΕ Η ΑΥΛΗ ΦΥΛΛΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ.ΜΕΤΑ ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΣ,ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΙΑ,ΦΑΓΗΤΟ,ΤΑΨΙΑ,ΚΑΤΣΑΡΟΛΕΣ,ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ,ΚΟΤΕΣ,ΚΕΡΑΣΙΑ,ΒΑΨΙΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΟΜΟΔΙΝΑ ,ΠΟΤΙΣΜΑ,ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ(ΦΑΡΑΣΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΓΕΜΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΘΟΣ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ) ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΦΟΥΡΝΟΥ(ΤΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ).ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ .Η ΚΥΡΙΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ ''FELITSIA"EINAI YΠΟ ΔΙΑΛΥΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΣΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΓΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΜΟΥ .ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΧΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ.
ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ,ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ . Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 11:34 am

Και μεις Φιλιτσα! Καλή ξεκουραση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 11:49 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΟΗΜΕΡΗ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΔΟΥΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΕΝΔΟΙΑΣΜΟΣ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ Η ΟΧΙ.ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΒΑΖΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ,ΤΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΚΕΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΟΗΘΑΜΕ?
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 12:39 pm

O ΛΟΓΟΣ ΣΟΥ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΦΑΝΗ ΜΟΥ .ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ .ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ Η ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ?ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΘΕΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΠΩΣ ΠΑΣ ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ .ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΕΣ ΟΙ ΘΥΣΙΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ .ΚΑΝΕΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΕΓΓΟΝΟ ΣΟΥ.ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 11:13 pm

Anna έγραψε:
Βαρβάρα ζαχαρο θα πάθουμε με όλα όσα σκεφτόμαστε και λιγουρευόμαστε!!! Αλλά και το φαγητό και μαλιστα το νόστιμο είναι μια απολαυση! Ε και το γλυκο είναι ακόμα πιο μεγάλη απόλαυση! Το θέμα είναι να τρώμε απο όλα αλλά με μετρο... (αν αυτό ειναι δυνατό!!!)
Κατερινάκι πως πηγε το μάθημα; Καλή ξεκούραση να έχεις- εμεις οι δυο πάμε νωρίς για υπνο!!!!
Φωτεινούλα, μπηκες σε σειρα μετά το ταξίδι; Η μικρή σου χορευει ακόμα το βράδια;;;Δε μου λες, οδηγεις; Κι αν ναι, αν βρεθούμε με τη Ρούλα- δεν το ξεχνάω Ρούλα!- θα βολέψει να έρθεις και συ;;;; (αφου κλεισουν τα σχολεία, εξηγούμαι απο τωρα, γιατί έχουμε και εξετάσεις!)
EYHA, την άλλη βδομάδα που θα κατεβώ Αθήνα θα σε συνατήσουμε; Αληθεια ποια ωρα σας βολευει;;;
Jocasta με το καλό να τελειώσει η σχολική χρονιά και να απολαυσεις ενα ξεκουραστο καλοκαίρι με πολύ κέντημα!!!
Σταυροβελονιά, Μαιρη, Κλεονίκη, Ελένη, Νυχτολουλουδο, Κατερινάκι και όλες όσες ξεχασα- συγνωμη- να είστε οοοοοολες καλά!


Άννα μου, καλημέρα επειδή δεν ξέρουμε πώς θα είναι τα πράγματα με τις νέες πολιτικές εξελίξεις, πιστεύω ότι θα είναι καλύτερα να συνατηθούμε τις πρωινές ώρες, γιατί συνήθως οι συγκεντρώσεις γίνονται άπό τομεσημέρι και μετά... Τώρα ως τόπος συνάντησης μπορεί να είναι κάποιο σημείο κοντά στο ξενοδοχείο που θα μείνετε. Αν μάλιστα είναι και κοντά στην Ακρόπολη νομίζει εξυπηρετεί όλες όσες μένουν εδώ η στάση του μετρό Ακρόπολη, οπότε μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε είτε εκεί κοντά είτε στο Σύνταγμα, που είναι μία στάση μετά την Ακρόπολη.
Ας αποφασίσουν ποιές κοπέλες μπορούν να έρθουν στη συνάντηση αυτή και να το δηλώσουν εδώ για να μπορέσουμε να κανονίσουμε τον τόπο και τον χρόνο συνάντησης μας.
Καλημέρα και καλή συνέχεια Άννα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 11:19 pm

Anna έγραψε:
Καλησπέρα κι απο μένα!
Διαβασα και τα νέα σας απο το μπλογκ της σταυροβελονιάς και τα γράφω όλα εδω!
Φιλίτσα μου καλή δυναμη με τις δουλειές και μακάρι να έχεις πολλές κρατήσεις και πολλους επισκέπτες! Τι έγινε με τη μαρμελάδα τελικα; -και με το φούρνο;;; Να μας γράψεις τη συνταγή. Καταπληκτικές μαρμελάδες έκανε η μαμά μου, εγω δεν το χω τολμήσει ακόμα...
Ευδοκία μου, εσύ έχεις το αφεντικό πάνω απο το κεφάλι και εγω δεν έχω καθόλου ιντερνετ στη δουλειά!!! Ασε που το γραφείο μου είναι διπλα στου διευθυντη, οπότε ... οτι κι αν κάνω το βλέπει...Πικρα!!!
Φανή, και τα δικά μου απο την πρωτη μεχρι την τετάρτη πηγαιναν στην ολοήμερη με συνοδό- εμένα ή αν δεν μπορούσα να πάρω άδεια τα αναλάμβανε καμια φίλη επίσης μαμά! Μην αγχώνεσαι! Εμένα ο μικρός, εκτη δημοτικού, πάει για 3ημερη στο Μουζάκι για περιβαλλοντική εκδρομή και χωρις συνοδό!!!! Θα μένουν σε ένα περιβαλλοντικό κέντρο εκπαιδευσης και είναι ένα εκπαιδευτικό προγραμμα που κάθε χρόνο δέχονται 2 σχολεια απο όλη την Ελλάδα. Φετος ειμασταν εμεις τυχεροί!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα Αννα μου.
Αλλά και εγώ που έχω internet και με βλέπεις πολλές φορές να γράφω είναι γιατί το χρειαζόμαστε για τη δουλειά μας. Έτσι επειδή είναι ανοιχτό συνέχεια, τσουπ μπαίνω σαν τον μικρό κλέφτη και διαβάζω τα νέα σας. Και αν θέλω να απαντήσω σε κάποιο σχόλιο, πρώτα το γραφω σε κείμενο και μετά το ανεβάζω στο φόρουμ, για να μην φαίνεται ότι γράφω κάτι άλλο εκτός από τα κείμενα της δουλειάς....
Και εμένα το γραφείο της μικρής εργοδότριάς μου είναι σχεδόν δίπλα μου, αλλά εκείνη τις περισσότερες ώρες είναι σε συναντήσεις εκτός γραφείου. Το μεγάλο αφεντικό μου που είναι σε άλλο χώρο, έρχεται σιγά σιγά σαν την γάτα, ξαφνικά πίσω από την πλάτη μου και καλά και ντε να ρωτήσει τί ετοιμάζω. Και στο τσάκ είμαι να του πω ότι ετοιμάζω κάτι αλλά ..... κρατιέμαι γιατί είπαμε οι καιροί είναι δύσκολοι....
Καλή δουλειά λοιπόν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 11:54 pm

cheers
fani έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ,ΑΠΟ ΠΟΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΕΙ ΟΛΟΗΜΕΡΗ?ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΠΡΩΤΗ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ.ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΧΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ,ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΑΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.
Φανή μου καλημέρα και από μένα.
Απ’ ό,τι θυμάμαι και εγώ, όπως και οι υπόλοιπες φίλες μας από την παρεούλα μας, όταν τα παιδιά πήγαιναν μονοήμερη εκδρομή μέχρι και την Πέμπτη Δημοτικού έπρεπε να συνοδεύονται από κάποιον γονέα. Στην περίπτωση που δεν μπορούσε κάποιος από τους δύο γονείς του παιδιού την ευθύνη για την προσοχή του και τη φροντίδα του την είχε κάποιος άλλος μεγάλος που θα συνόδευε το δικό του παιδί στην εκδρομή.
Και θυμάμαι πολύ καλά ότι οι δασκάλες τότε μας έλεγαν ότι πρέπει να πάμε όσοι περισσότεροι γονείς γίνεται γιατί πρέπει να προσέχουμε τα παιδιά και οι ίδιοι δεν προλαβαίνουν να το κάνουν για όλα τα μικρά και ειδικά όταν θα βρίσκονται σε ένα τόσο μεγάλο μέρος.
Μόνο όταν πήγαιναν κάποια κοντινή βόλτα σε κάποιο πάρκο δεν ήταν απαραίτητη η δική μας παρουσία, αλλά και πάλι έπρεπε να πάνε κάποιοι γονείς, όσοι μπορούσαν και ήθελαν φυσικά για να επιβλέπουν λίγο τα παιδιά.
Στις εκπαιδευτικές εκδρομές στα μουσεία, καθώς και στις θεατρικές παραστάσεις δεν ήταν υποχρεωτική η συνοδεία των γονιών αλλά και πάλι μπορούσαν να πάνε οι γονείς και μάλιστα οι δάσκαλοι ήταν πολύ ευχαριστημένοι όταν είχαν και την συμμετοχή των γονιών σε τέτοιες περιπτώσεις.
Νομίζω ότι πρέπει αν συνοδέψουν και οι γονείς τα παιδιά και ειδικά σε τόσο μικρή ηλικία γιατί ποτέ κανείς δεν ξέρει τι μπορεί να συμβεί οποιαδήποτε στιγμή και μάλιστα σε ανοιχτό χώρο !!
Γιατί δεν το συζητάς με τη (ον) δάσκαλο μήπως μπορέσεις να πας και εσύ μαζί τους…
cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΤετ Μάης 16, 2012 11:58 pm

FELITSIA έγραψε:
ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ .ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΖΗΜΙΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ .ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑ (ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ)ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΕ Η ΑΥΛΗ ΦΥΛΛΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ.ΜΕΤΑ ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΣ,ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΙΑ,ΦΑΓΗΤΟ,ΤΑΨΙΑ,ΚΑΤΣΑΡΟΛΕΣ,ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ,ΚΟΤΕΣ,ΚΕΡΑΣΙΑ,ΒΑΨΙΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΟΜΟΔΙΝΑ ,ΠΟΤΙΣΜΑ,ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ(ΦΑΡΑΣΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΓΕΜΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΘΟΣ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ) ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΦΟΥΡΝΟΥ(ΤΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ).ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ .Η ΚΥΡΙΑ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ ''FELITSIA"EINAI YΠΟ ΔΙΑΛΥΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΣΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΓΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΜΟΥ .ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΧΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ.
ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ,ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ . Very Happy I love you flower

Φιλίτσα μου καλημέρα. Δυστυχώς οι δουλειές ξεφυτρώνουν εκεί από όπου δεν τις περιμένεις. Και πάνω που λες ότι τα τελείωσες όλα και μπορείς να κάτσεις για λίγα λεπτά να ξεκουραστείς έρχεται κάτι ξαφνικό και σε βγάζει τελείως από το πρόγραμμά σου και πάει και η ξεκούραση και πάνε όλα.
Υπομονή Φιλίτσα μου και όσο αυτό είναι εφικτό ξεκουράσου ανάμεσα στις δουλειές σου, γιατί όπως σωστά επαναλμβάνεις και εσύ για όλες μας Μία φορά μας έκανε η μάνα μας ......
Καλή συνέχεια και καλό πρωινό Φιλίτσα Smile flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 21 EmptyΠεμ Μάης 17, 2012 12:06 am

EF75 έγραψε:
ΕΥΔΟΚΙΑ, ΦΙΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??? Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗ.

ΦΩτεινή μου καλημέρα.
Χαίρομαι που η εκδρομή σου ήταν τόσο υπέροχη και είδες όλα αυτά τα όμορφα μέρη που κάποτε ζούσαν εκεί και Ελληνες..
Το τελευταίο διάστημα δεν μπορώ να επισκέπτομαι τόσο τακτικά την παρεούλα μας γιατί κυριολεκτικά πνίγομαι στις δουλειές και τις υποχρεώσεις. Στο σπίτι όλες αυτές οι δουλειές για το μάζεμα των ρούχων των χαλιών των παπλωμάτων κ.λ.π. με πήγαν πάρα πολύ πίσω, και δεν αντέχω για πολλά πολλά. Απλά κάθομαι να ξεκουραστώ για λίγο και με παίρνει ο ύπνος...
Στην δουλειά έρχονται συνέχεια νέες δουλειές, για παλιές υποθέσεις και πρέπει να κάνω ένα σωρό πράγματα υπό τις οδηγίες και την επίβλεψη των αφεντικών (μακάρι να γινόντουσαν έστω για μία εβδομάδα αυτοί υπάλληλοι, να δουν την γλύκα, αλλά πού τέτοια τύχη!!)!!!
Φεύγω αργά παό το γραφείο και το σαββατοκύριακο παίρνω και δουλειά και για το σπίτι, όπου προσπαθώ να τα βολέψω όλα (δουλειά, ψώνια και μαζέματα) οπότε καταλαβαίνεις ότι ο χρόνος μου είναι ελάχιστος.
Ζω και εγώ για την στιγμή που η μέρα θα έχει 36 ώρες!!! και βάλε!!!
Εσύ πώς τα πάς με την μικρή σου Ξενυχτάει ακόμα ή κουράζεται με τις βόλτες της έξω από το σπίτι οπότε το βράδυ κοιμάται πιο εύκολα???
Καλημέρα flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | Τέχνη | Hobbies | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις