Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Δεκ 09, 2012 11:31 am

Να είστε καλά κορίτσια, κι εσεις κι όλη η παρέα μας! Υγείαν να έχουμε όλες και τη να χαμογελάμε όσο πιο συχνα μπορούμε! Κάνει καλό!!!
Καλές γιορτές να έχουμε όλες!
Φιλιά απο την παγωμένη Θεσσαλονίκη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Δεκ 14, 2012 8:51 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ
ΕΧΕΤΕ ΧΑΘΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ .
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΙΝΕΛΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ .ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΝΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ .ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ .ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ?ΠΩΣ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΕΙΣ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΘΑ ΣΕ ΞΕΤΡΕΛΛΑΝΕΙ?ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ .ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ......ΚΑΛΟ Σ/Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Δεκ 16, 2012 9:59 am

Καλησπέρα κι απο μένα ! Εξαφανισμένη κι έγω Φιλίτσα!
Αυτη η εποχή έχει πολύ δουλειά και πολλές δουλειές! Εδινα και κάτι εξετάσεις το Σαββατο οπότε ειχα και διαβασμα! Κατα τ'αλλα ... υγεία έχουμε, χαμογελο έχουμε και δύναμη έχουμε!
Φιλιά σε όλη την παρέα και καλή ξεκουραση σε σένα τωρα που είσαι σπίτι σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 10:51 am

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΧΑΘΗΚΑ ΠΑΛΙ .ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ .ΑΛΛΑ ΑΣ ΤΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΑ .ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΤΙΑΞΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ .ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ .ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΑΣ .ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΟΛΩΝ .ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ . Smile I love you flower



το μήνυμα για την Ελλάδα που συγκίνησε το
Hollywood!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!



Η είδηση έκανε τον γύρο του κόσμου και πολλοί ήταν εκείνοι που είδαν με
διαφορετικό μάτι τη χώρα μας!

Ο Tommy Lee γεννήθηκε στην Αθήνα αλλά μεγάλωσε στο Los Angeles.

Έγινε γνωστός όχι μόνο για τη μουσική του αλλά και για τη σχέση του με την
σεξοβόμβα Pamela Anderson.

Πρόσφατα κοινοποίησε στην προσωπική του σελίδα στο facebook ένα κείμενο για
την Ελλάδα το οποίο αγκαλιάστηκε από τους θαυμαστές του από την πρώτη
στιγμή.





«Επειδή είμαστε μια μικρή, φτωχή χώρα γεμάτη από ανθρώπους με μεγάλες
καρδιές

Επειδή ποτέ δεν επισκεπτόμαστε κάποιον με άδεια χέρια

Επειδή δεν υπάρχει τρόπος να εξηγήσεις σε έναν ξένο τη σημασία της λέξης
«καψούρα»

Επειδή υπάρχει ακόμη κάτι πολύτιμο στις ελληνικές οικογένειες

Επειδή πάντα τα καταφέρνουμε, έστω και την τελευταία στιγμή

Επειδή ήμασταν σκλαβωμένοι για 400 χρόνια, αλλά δεν το χρησιμοποιούμε ως
δικαιολογία για την παρούσα κατάσταση

Επειδή είμαστε διασκορπισμένοι σε όλο τον πλανήτη

Επειδή έχουμε τη λέξη «φιλότιμο» που δεν υπάρχει πουθενά αλλού στον κόσμο

Επειδή όταν οι ξένοι δεν μπορούν να βρουν λέξη για κάτι, χρησιμοποιούν μια
δική μας Επειδή προτιμάμε να μοιραζόμαστε τα προβλήματά μας στις δύσκολες
ώρες με φίλους και την οικογένειά μας και όχι με ψυχίατρους

Επειδή ο Σωκράτης, ο Πλάτωνας και ο Αριστοτέλης ήταν Έλληνες

Επειδή ανακαλύψαμε το θέατρο

Επειδή γεννήσαμε τη Δημοκρατία

Επειδή ανακαλύψαμε τη λογική

Επειδή από εμάς ξεκίνησε η επιστήμη

Επειδή είμαστε περήφανοι για τον πολιτισμό μας, όχι τους πολέμους μας

Επειδή όταν φτιάχναμε τον Παρθενώνα, οι άλλοι κοιμόνταν στα δέντρα

Επειδή καταλαβαίνουμε τη διαφορά μεταξύ του έρωτα (eros) και της αγάπης
(love) και τα βιώνουμε και τα δύο με πάθος

Επειδή ο Έρωτας ήταν Έλληνας θεός

Επειδή δώσαμε τον όρκο «Ελευθερία ή Θάνατος»

Επειδή είχαμε υφασμάτινα λουριά όταν οι άλλοι ακόμη έλκονταν από τα τομάρια
των λύκων

Επειδή «Οι Έλληνες δεν μάχονται σαν ήρωες, αλλά οι ήρωες μάχονται σαν
Έλληνες» (Ουίνστον Τσόρτσιλ 1941)

Επειδή δώσαμε το αρχαίο μας αλφάβητο στους Ρωμαίους και το μεσαιωνικό στους
Σλάβους

Επειδή δεν ντρεπόμαστε όταν κλαίμε

Επειδή χορεύουμε όταν είμαστε θλιμμένοι

Επειδή δουλεύουμε για να ζήσουμε και δεν ζούμε για να δουλεύουμε

Επειδή το 97% των αστεριών έχουν ελληνικά ονόματα

Επειδή αν κάποιος φωνάξει «αδελφέ» ή «ξάδελφε» κάποιος θα γυρίσει σε
οποιαδήποτε γωνία

Επειδή οι εκκλησίες μας δεν είναι σκοτεινές, αλλά πλημμυρίζουν από ένα
ξεχωριστό φως

Επειδή οι γονείς δεν ξεχνούν την ύπαρξή μας όταν γινόμαστε 18 χρονών

Επειδή όταν θέλουμε να μαυρίσουμε απλά πεταγόμαστε στην κοντινότερη παραλία

Επειδή δεν «μασάμε», ούτε δυσκολευόμαστε με κάθε μορφή χιούμορ

Επειδή οι Ολυμπιακοί Αγώνες γεννήθηκαν στην Ελλάδα

Επειδή όταν ενωνόμασταν κάτω από τη φλόγα των Ολυμπιακών, στέλναμε μήνυμα
ενότητας και ειρήνης

Επειδή ο ουρανός μας είναι γαλανόλευκος

Επειδή το 40% των λημμάτων του λεξικού της Οξφόρδης είναι λέξεις ελληνικές

Επειδή ξέρουμε τι σημαίνει κέφι και πώς να ζήσουμε με αυτό.»



Για όλα αυτά είμαστε Έλληνες!!****


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 11:50 am

Καλό Φιλίτσα μου πολύ καλό! Και μας ταιριάζει - τουλάχιστον στις καλές πλευρές μας (γιατί έχει και κάτι λαμογια....)
Ελπίζω όλα να είναι καλά στην οικογένεια σου και συ να ξεκουραστεις συντομα!
Φυσικά οι ευχες και τα φιλιά μου είναι για όλη την παρέα - που μαλλον όλες τρεχουμε λιγο παραπάνω αυτες τις μερες!
Φιλιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤετ Δεκ 19, 2012 12:21 pm

ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ .ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ .ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Smile I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠεμ Δεκ 20, 2012 1:02 pm

ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ-ΣΟΚ ΑΠΟ ΠΙΛΟΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ XHMIKOYΣ ΑΕΡΟΨΕΚΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ HAARP

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΡΕΙΤΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ .ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΙ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΘΑΙΝΟΥΜΕ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Ιαν 05, 2013 12:53 pm

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!
ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΗΡΕΜΙΑ!

Καλησπέρα σε όλη την παρέα που όλες λίγο πολυ έχουμε χαθεί.... Είναι οι μέρες κορίτσια, που μπορεί να είναι γιορτινες και χαρουμενες αλλά ειναι και τόσο απαιτητικές! Κάπου εκεί χάθηκα κι εγω απο την παρέα. Και δεν το λέω για να δικαιολογηθω αλλά για να σας δώσω την γενική ιδέα.
Στη δουλειά, πολυυυυυυυυυυ δουλειά. Γυρνουσα σπίτι αργά και αντε να πιασω τις δουλειές, τα γλυκά, τα φαγήτα(για το πλυσιμο και το σιδερο δεν το συζητάω, παλι η απλωστρα μόνιμο ντεκορ). Κι αντε και τα ψωνια, αντε και οι επισκέψεις... 'όλα καλά κι αγαπημένα αλλά στο τελος -εκει γυρω στις 3 του νέου χρόνου- σερνόμουν απο την κουραση!
Τα νεα μου σε γενικες γραμμές είναι .... ήσυχα; καλά; θα δείξει! Το θετικό είναι οτι αποφυγαμε την ματαναστευση του συζυγου και εδω και ένα μήνα έχει την δική του επιχειρηση με το ίδιο αντικειμενο που ειχε ως υπάλληλος. Την Τετάρτη φευγει στο εξωτερικό για το πρωτο έργο και έχει ο Θεός! Ρισκο ίσως να μου πείτε, αλλά εγω αντιδρώ σαν την διαφήμιση της wind "Σωπα μωρε... θα τα καταφερουμε!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Ιαν 05, 2013 1:03 pm

Το ίδιο λεω και στη δουλειά μου, που μετά την μετακίνηση ακόμα "σαν το σπίτι μου" δεν νοιώθω- και το λέω με λίγο παραπόνο- αλλά το παλέυω! Στεκομαι γερά στα ποδια μου και το αποτέλεσμα της δουλειά μου - και του χαμογελου μου!!!- φαινεται ! (χαχαχχαχα)
Δεν εχω κεντησει καθολου - οι βελονιες τρεχουν αλλά αυτες θέλουν μυαλό και ηρεμία και γω δεν το χω πάντα- αλλά πλέκω...συνεχεια! Εχω εθιστεί στο βελονάκι- Φιλίτσα έιχες τόσο δίκιο! Εχω κάνει κουβερτουλες, ΄΄ενα σάλι, κασκολ μέχρι κι ένα φουστανάκι για την κουκλα μια φίλης...αλλά χρόνο να τα φωτογραφίσω δεν είχα! Ελπίζω σιγα σιγά να μπω στη σειρά μου και να σας τα δείξω όλα!
Για το 2013 εχω βάλει ως στόχο να τελειώσω όλα τα αποθέματα μου σε νήμα - που εχουν μεγαλώσει- κι οτι χρωστάω απο κέντημα! Με μια μικρή εξαιρεση, αλλά για αυτή θα τα πουμε άλλη φορά! (οχι που θα καθομουν φρονιμη!)
Φιλια σε όλες και από ένα παραπάνω στη Φωτεινή και στη Φανή μας που αυριο γιορτάζουν!!!
κι
ευχομαι για όλες φέτος να χαμογελάσουμε περισσότερο από οτι περσι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Ιαν 05, 2013 1:10 pm

Και κάτι πρακτικό (ηταν να μην πάρω φόρα!): το θέμα της θερμανσης σαφως είναι το θέμα της χρονιάς. Για όσες από εσας υπαρχει η δυνατότητα περάστε μονωση! Θα σωθείτε! δεν κάνω πλάκα. Πάνω απο το σπίτι μου έχω σοφίτα- μη κατοικισιμη! Μεσα στις γιορτες ο αντρας μου με αγορια απλωσαν φύλλα μονωσης σε όλη τη σοφίτα και τα αποτελέσματα ήταν... εκπληκτικά! Κερδίσαμε κοντα 3 βαθμους κι απο κει που κυκλοφορούσα με τερλικια, ζακέτες και σάλια τωρα με τη φόρμα και είμαι μια χαρά! Το τζάκιι το αναβω συμπληρωματικά και το καλοριφερ μόνο μια ωρα τα χαράματα, πριν σηκωθουμε! Αν δεν το ζουσα δεν θα το πιστευα, οπότε για δειτε το κι εσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΣαβ Ιαν 05, 2013 1:31 pm

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΡΟΚΟΠΗ
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
.
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΘΕΣ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ,ΘΕΣ ΟΙ ΕΠΙ ΠΛΕΟΝ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ,ΘΕΣ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ,ΤΑ ΓΛΥΚΑ ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ) ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ...
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ .
ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΚΛΕΨΕΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΝΤΙΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΚΑΛΗ ΦΩΤΙΣΗ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΝΗ ΜΑΣ (ΤΗΝ ΨΥΧΟΚΟΡΗ ΜΟΥ).
ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΤΗΣ ΦΑΝΗΣ ΜΑΣ .ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ,ΤΟ ΑΦΗΣΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ .ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΑΣ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΣΟΥ .
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤρι Ιαν 08, 2013 11:35 pm

Όσοι μένετε ή κυκλοφορείτε στην Αθήνα και δείτε κάποιον άστεγο στον δρόμο καλέστε το τηλ. 1960 (Κέντρο Στέγασης Αστέγων). Θα σας ζητηθούν πληροφορίες για το που ακριβώς βρίσκονται. Θα πάνε να τους βρουν για να τους δώσουν χώρο στις αίθουσες που προσφέρει ο Δήμος Αθηναίων. Θα προσφερθεί και φαγητό. Αν αρνηθούν οι ίδιοι να μετακινηθούν θα τους προσφερθούν κουβέρτες και άλλα είδη πρώτης ανάγκης.
See Translation

KOΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ......
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ .
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
titi




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2012

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 11:04 pm

KALH KAI DHMIOURGIKH XRONIA KORITSIA!!!!!!

Felitsia oi euxes sou gia to neo etos htan gemates aisiodo3ia!!!

Euxaristw!! Pisteuw oti oloi mas xreiazetai na eimaste ligo aisiodo3h!

euxaristw kai pali!! filia!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 6:10 am

TITI MOY ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ .ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ .ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΜΟΝΟΝ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ .ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ . Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
titi




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2012

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Ιαν 13, 2013 8:52 am

me tetoia parea gia sthrigma
bebaia k tha pane ola kala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Ιαν 13, 2013 8:59 am

NAΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ .ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ .ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ . Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤρι Ιαν 15, 2013 6:29 am

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ .ΤΙ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΔΕΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ?ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ?
Ε ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ Η ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΘΙΖΕΤΕ ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΞΕΓΝΟΙΑΣΙΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ .
ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ . Smile I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤρι Ιαν 15, 2013 6:30 am

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΧΑΣΙΑΡΑ ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΥΝΑΨΩ .
ΔΕΙΤΕ ΤΟ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 1:33 pm

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΕ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ .

ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣΤΕ ΤΗΝ.ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΤΟ FACEBOOK KAI THN ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ .


ΥΛΙΚΑ
2 φλιτζάνια πίστη
3 φλιτζάνια συγνώμη
2 κουταλιές ελπίδα
... ... 4 κουταλιές αγωνιστικότητα
5 κιλά γέλιο
1 βαρέλι αγάπη
ΕΚΤΕΛΕΣΗ
Παίρνουμε την πίστη ,ανακατεύετε με την συγνώμη , προσθέτετε την ελπίδα και την αγωνιστικότητα.
Στο μίγμα προσθέτετε την αγάπη , αφού την ξεπλύνετε καλά , ώστε να φύγει κάθε ίχνος εγωισμού και υστεροβουλίας .
Πασπαλίζετε με γέλιο, άφθονο γέλιο.
Σερβίρετε κάθε μέρα μεγάλες μερίδες .
Κάνει καλό στην υγεία σώματος και ψυχής !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤετ Ιαν 23, 2013 11:24 am

Να μαι κι εγω!
Καλως την Τιτη! Καλως ήρθες στη παρέα- κι ας είμαστε λιγο εξαφανισμένες όλες!!!
Φιλιτσα μου όλα καλά;
Εγω εδω περνάω το ετησιο κρυωμα μου- μπουκωμα, βηχας .. τα γνωστα! Περιμενω κι αυριο τον καλό μου - μετά απο 2 βδομάδες εκτος- οπότε παλι θα εξαφανιστώ!
Φιλίτσα μου θέλω μια χάρη. Εκανα μια ευκολη σαρπα και την εχω ανεβάσει στο μπλογκ μου. Στα κορίτσαι αρεσε και ξαναεργαψα τις οδηγιες για να την κάνουν. Ομως σημερα που την φορεσα προσεξα οτι με καθως τη φορας η πλεξη γινεται σα λάστιχο και με αποτέλεσμα απο σάρπα να γινεται ... σα κασκολ! Για δες την λιγο κι εσυ σαν εμπειρη για να μου πεις τη γνωμη σου! Φταιει το νημα ή ή πλεξη;;;
Σε ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤετ Ιαν 23, 2013 2:15 pm

ANNA MΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗΝ ΕΣΑΡΠΑ ΣΟΥ ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΒΕΛΟΝΕΣ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΕΣ .ΠΛΕΚΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΦΙΚΤΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΓΙΝΕ ΛΑΣΤΙΧΩΤΟ .ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΗΘΕΛΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΕΛΟΝΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΦΡΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΑΣΚΩΛ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ .Η ΠΛΕΞΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΦΙΚΤΗ
ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΑΛΑΦΡΑ ΠΛΕΓΜΕΝΗ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΣΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ ΘΑ ΠΩ ΠΩΣ ΟΧΙ .ΕΣΥ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ .ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .
ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ .
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΛΑ .
ΤΩΡΑ ΠΛΕΚΩ ΛΑΙΜΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΣΚΩΛ .ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ .ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ .ΑΝ ΒΡΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑΝ .ΤΟΥΣ ΠΛΕΚΩ ΜΕ 12 ΝΟΥΜΕΡΟ ΒΕΛΟΝΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΦΡΑΤΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΝΗΜΑ 50-50.
ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΑ .
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Ιαν 27, 2013 10:02 am

Και μετά μου λες πως δεν εισαι εμπειρη!!! Μια ματια ριχνεις σε φωτογραφία και το καταλάβαινεις το προβλημα!
Καλησπέρα σε όλες και σε σενα Φιλίτσα μου! Ελπίζω όλες να είστε καλά! Εδω ήσυχα, επέστρεψε και ο καλος μου και ήρθαμε πάλι σε ισορροπία! Το κρυωμα δεν περνάει όμως ... γκουχ γκουχ είμαι όλη μερα... Και οι δουλειές δεν τελειώνουν... Αλλά και πάλι δοξα το Θεο να λέμε!
Καλή βδομάδα σε όλες και προσοχή γιατι ο καιρός λενε οτι θα αγριέψει!
Φιλάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΚυρ Ιαν 27, 2013 10:39 am

ANNA O ΒΗΧΑΣ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΑΡΓΑΡΕΣ ΜΕ ΑΛΑΤΟΝΕΡΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ .ΘΑ ΠΙΝΕΙΣ ΧΛΙΑΡΑ ΧΑΜΟΜΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΦΟΡΑΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΣΑΡΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΣΚΩΛ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ .
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ .
ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΛΕΚΕΙΣ ΣΤΗ ΓΩΝΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ .
ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ 2 ΚΑΣΚΩΛ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ (ΛΑΙΜΟΥΣ)ΓΙΑ ΔΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΙ 1 ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ .ΤΑ ΠΛΕΚΩ ΜΕ 12 ΝΟΥΜΕΡΟ ΒΕΛΟΝΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΦΡΑΤΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΤΟ ΜΑΛΛΑΚΙ ΕΓΡΑΦΕ ΜΕ 4 ΝΟΥΜΕΡΟ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΥΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΒΕΛΟΝΑΣ .
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ,ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΟΣΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ .ΝΤΥΘΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΟΜΟΡΦΗ ΔΙΑΘΕΣΗ .ΑΜΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΩΣ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ.
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟ ΚΡΥΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ . Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤρι Ιαν 29, 2013 10:38 am

Φιλίτσα μου καλησπέρα!
Καθε μερα και μια εκπληξη: ν4 γραφει το μαλλι και πλεκεις τους γιακαδες με ν`12;;;;Αυτό πρέπει να το δοκιμάσω!!!
Ακόμα κρυωμένη είμαι καλή μου. Κολλησε πάνω μου οτι κι αν κάνω... αλλά εδω που τα λέμε δεν ξεκουράζομαι καθόλου... να φανταστεις ουτε πλέκω τις τελευταιες μέρες !!!! (ειναι μετρο συγκρισης για την κουραση αυτο!) Μέχρι να συμμαζευτουν τα ρούχα και οι βαλίτσες του καλού μου, να κάνω και κανενα φαγάκι πιο ιδιατερο και πιο καλό (γιατί ήρθε πεινασμένος!!!) , να γίνουν και όσα γίνονται ουτως ή αλλως... ε, βαλε και τη δουλεια ήρθε και έδεσε!
Πάντως η ζεστή αγκαλιά σου, μμμ, μια χαρά είναι! Φυσαει και ένας βοριάς έδω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 39 EmptyΤρι Ιαν 29, 2013 11:00 am

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ .ΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΙΔΙΩΣ ΑΝ ΠΛΕΚΕΙΣ ΣΦΙΚΤΑ .ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΑΦΡΑΤΑ .ΕΚΑΝΑ 4 ΛΑΙΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ.ΟΙ ΔΥΟ ΕΓΙΝΑΝ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ .ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΣΕ 1 ΩΡΑ .ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ .
ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΛΙΓΟ .ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 39 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις