Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 5:42 am

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΗΛΗ Ο,ΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ (ΠΑΙΔΙΚΑ ,ΑΝΘΗ, ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ,ΡΩΣΙΚΑ ΚΛΠ.)ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΗΛΗ ΜΕ ΠΛΕΚΤΑ ΜΕ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ (ΚΑΣΚΩΛ ,ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ,ΣΕΜΕΝ ΚΛΠ).ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΟ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΟΥΝ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ .ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΝΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 5:58 am

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΠΛΕΚΕΤΑΙ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΑΥΤΟ ΝΗΜΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΛΟΣ ΚΑΣΚΩΛ.ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΛΕΩ .
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 11:43 am

Καλησπέρα σε όλες.
Πρώτο και κύριο , φυσικά ελπίζω όλες να είστε καλά, αλλά Ευδοκία αν θυμάμαι καλά είχες πει οτι μένεις στο κέντρο και το μυαλό μου σε σένα είναι, με όλα αυτά που ακούω και βλέπω... Ελπίζω να είσαι μακρυά από όλο αυτό το χαμό που γίνεται σήμερα το βράδυ.
Κορίτσια τι να πω ... απο νωρίς στημένη στην τηλεοραση, να βλέπω και να ακούω και να μην ξέρω πια τίποτα... ο Θεός να βάλει το χέρι του για ΟΛΑ, για την Ελλάδα , για αυτόυς που βλέπουν τα μαγαζιά τους να καίγονται, για τους ανθρωπους που ζουν εκεί και είναι εγκλωβισμένοι μέσα στην κάπνα και στα αέρια....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 11:55 am

Να απαντήσω και σε αυτά που με ρωτήσατε για το κασκόλ, πιο πολύ για να ξεχαστώ... Λοιπόν, Κλεονίκη καλά το κατάλαβες, έτσι πάει η πλέξη. Φελίτσια, χρησιμοποίησα δυο κουκλες ακρύλικο των 50 γρ, περίπου 133μ. Είναι πεταλούδα και το πήρα 2,5 €. Τίποτα το σπουδαίο από μαλλί αλλά είναι μαλακό κι αφράτο. Και των αγοριών τα κυκλικά πάλι δυο κούκλες χρησιμοποίησα. (καλά σήμερα από τα νευρα μου κι απο αυτά που ακουγα κι εβλεπα πηραν φωτιά οι βελόνες!!!)

Να στε καλά όλες για τα καλά σας λόγια για το κασκόλ και τις βολονιές! Μεγάλη ευλογία βρε κορίτσια να ασχολείσαι με κάτι, να φτιάχνεις κάτι δικό σου, να βγάζεις εκει τη δημιουργικότητα σου αλλά και την αγωνία σου.

Και ναι, και μένα μου άρεσε πιο πολύ το Νησί . Μετά το Νημα και ύστερα ο Γυρισμός ( πολύ υστερα) . Ξέρετε γιατί νομίζω οτι μου άρεσε το Νησι; Γιατί παρά το πόνο, την πίκρα και την αγωνία που περιγράφει, τελικά η αρρωστια νικιέται και οι ήρωες είναι άνθρωποι με αξίες και καρδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 12:01 pm

Φανή , τα σχέδια που μου είπες θα τα ψαξω για τον βαφτησιμιό μου, γιατί τα αγόρια μου είναι μεγάλα πια (14 και 12). Άμα τους κάνω Σπαιντερμαν θα με πάρουν στο κυνηγι! χιχιχιχ
Βαρβάρα μου, τα θηρία μου, συνήλθαν απο το κρύωμα αλλά τους έμεινε ένας ωραιότατος βήχας... και σήμερα εχει φοβερή υγρασία εδω που χειροτερεύει τα πραγματα. Και φυσικά μαλωνουμε όλη την ώρα για να βάλουν κανένα φανελάκι, γιατί δεν αφήνω το μεγάλο να παει προπόνηση κοκ.
Ευδοκία μου,ελπίζω όλα να είναι καλά και την λίστα όποτε βρεις χρόνο να την κάνεις, καντην απλή: την διευθυνση του site και τι έχει. Το ποιος την βρήκε δεν έχει νόημα.


Φιλενάδες μου, καλό σας βράδυ και μακάρι να ξημερώσει για όλους μας μια καλή μέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 12:53 pm

ANNA MOY KALHSPERA ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΔΗΛΩΣΕΙ ΜΕ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΚΑΙΓΕΤΑΙ Η ΜΙΣΗ ΑΘΗΝΑ .ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΛΑ.ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΑΛΛΩΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΣΗΚΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΒΛΕΠΩ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΖΑΠΙΝΓΚ.ΗΣΥΧΑΣΑ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΩ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ?
ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΥΑΛΟ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΣΚΟΤΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΜΑΣ?Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΜΟΛΟΤΟΦ?ΝΑ ΔΙΑΔΗΛΩΣΟΥΝ ΕΙΡΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ.
ΑΛΛΑ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΝΔΡΟΙ.ΚΑΙΝΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ?Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ....
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΙΩΤΙΚΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 1:12 pm

Μακάρι Φιλίτσα , μακάρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:12 pm

Κορίτσια καλησπέρα και καλημέρα σας.
Δυστυχως τα πράγματα δεν είναι πολύ καλά και θα πηγαίνουν διαρκώς από το κακό στο χειρότερο!!!
Άννα μένω περίπου 2 στάσεις με το τρένο μακριά από το κέντρο.
Η δουλειά μου όμως είναι στο κέντρο ακριβώς εκεί που έγιναν τα γεγονότα.
Οι δύο Τράπεζες που κάηκαν η μία στην Ιπποκράτους και η άλλη στην Χαριλάου τρικούπη είναι στον ακριβώς από κάτω δρόμο από το γραφείο που δουλεύω...
Οπότε αύριο θα δω όλη την καταστροφή από κοντά...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:17 pm

Ελπίζω μόνο να ηρεμήσουν τα πράγματα αύριο και να μην συνεχιστούν όλες αυτές οι φασαρίες.
Θυμάμαι τον δεκέμβριο πριν 3 ?? χρόνια μετά το θάνατο του νεαρού Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου, τα γεγονότα που κράτησαν πολλές ημέρες στο κέντρο (πάλι κοντά στο γραφείο μου), τα καταστήματα που κάηκαν ολοσχερώς, τόσους ανθρώπους ππου από την μία μέρα στην αλλη έμειναν χωρίς δουλειά και όλα όσα έγιναν τότε.
αλλά το χειρότερο είναι ότι κάθε χρόνο στην επέτειο της "δολοφονίας" του νεαρού γίνονται τα ίδια καταστροφικά γεγονότα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:21 pm

NA ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΑΥΡΙΟ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:22 pm

Και δεν λέω βρε κορίτσια, είναι πάρα πολύ άσχημο να σκοτώνονται νέα παιδιά σε καιρούς ειρήνης, και την ώρα που έχουν βγει να διασκεδάσουν.
Και σίγουρα υπεύθυνοι αποκλειστικά είναι αυτοί οι κύριοι, κύριοι, που έχουν στα χέρια τους κάποιο όπλο λόγω της υπηρεσίας στην οποία ανήκουν και το βλέπουν ότι είναι αυτοί και κανείς άλλος.
Γιατί αυτοί πριν πάρουν στα χέρια τους αυτό το μικρό εργαλείο που τόσο γρήγορα και ακαριαία αφαιρεί τη ζωή ενός ανθρώπου, έπρεπε να έχουν εκπαιδευθεί για την χρηση του, και την αναγκαιότητα της χρήσης τους σε περίπτωση ανάγκης και όχι μόνο όποτε αυτοί κρίνουν ότι πρέπει να το χρησιμοποιούν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:26 pm

Αλλά από την άλλη άκουσα στο ραδιόφωνο (στον ΣΚΑΙ) μέσα από μία συζήτηση για τα γεγονότα, να μιλούν για τις Ετραγικές καταστροφές που έγιναν στα "ΔΕΚΕΜΒΡΙΑΝΑ", εννοώντας τα γεγονότα που έγιναν μετά τον θάνταο του νεαρού...
Και αυτό βρε φιλενάδες μου δεν μπορώ να το δεχτώ.
Τα ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΑΝΑ έγιναν και έμειναν στην ιστορία για το σημαντικό ρόλο που έπαιξαν στην χώρα μας, στο μέλλον της, στην ιστορία της...
Πώς μπορεί όμως σήμερα ο θάνατος ενός παιδιού να γίνεται το ιστορικό εκείνο σημείο που θα μείνει για πάντα στη μνήμη και στην ιστορία της χώρας???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:34 pm

Και το ξαναγράφω για να μην φανώ άψυχη και ο,τιδήποτε άλλο. Δεν είμαι με τον αστυνομικό που σήκωσε το χέρι σημάδεψε και σκότωσε έναν άνθρωπο. Ό,τι και αν είναι αυτός που είναι απέναντί του, νέος ή μεγάλος, του έκανε ή δεν του έκανε χειρονομίες, αυτός (ο αστυνομικός) έχει εκπαιδευτεί να προστατεύει τον κόσμο όχι να αφαιρεί ζωές τόσο άνετα και απερίσκεπτα. Ήταν απαράδεκτο αυτο που έκανε και καταδικαστέο, και ευτυχώς που βρέθηκαν μάρτυρες και υποστήριξαν τα αληθινά γεγονότα και καταδικάστηκε ο υπεύθυνος για την εν ψυχρώ δολοφονίας..
αλλά δεν το δέχομαι με τίποτα στο όνομα της επετείου θανάτου ενός νέου παιδιού, να γίνονται καταστροφές σε όλη την Αθήνα και να κινδυνεύουν ακόμα και ανθρώπινες ζωές....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:38 pm

Ναι Φίλίτσα μου πρέπει να προσέχω πάρα πολύ γιατί δυστυχώς αυτές οι ταραχές θα συνεχιστούν και αύριο..
Το πρωί αρχικά θα πάω σε δουλειά εκτός γραφείου και μετά θα πάω στο κέντρο.
Και φυσικά θα παρακολουθώ τα νέα και θα φύγω νωρίτερα από το γραφείο γιατί εγώ βρίσκομαι μέσα στα τραγικά γεγονότα.
ΆΝτε να δούμε πώς θα μας πάει και αυτή η εβδομάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:40 pm

Και ότι σκεφτόμουν το μεσημέρι που έβρεχε ό,τι αυτή η βροχή θα σταματήσει τους ταραξίες, με λύπη είδα να βγαίνει ο ήλιος λίγο πριν την προγραμματισμένη ώρα για τις διαδηλώσει και τις συγκεντρώσεις...
Λες και όλα ήταν τελεια σκηνοθετημένα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΚυρ Φεβ 12, 2012 2:44 pm

ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ ΠΟΤΕ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ ΜΕΛΑΝΙ ΣΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΑΣ.
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΝΔΡΕΣ .ΜΑΝΑΔΕΣ ΧΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΜΕ ΕΚΤΡΟΠΑ ΚΑΙ ΒΑΝΔΑΛΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΨΙΜΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΩΝ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ.ΟΣΟ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΕΣΤΡΕΦΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ (ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ) ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΑΘΑΝ ΕΤΣΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ.ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΥΧΩΡΕΜΕΝΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ.....
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:04 am

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλη την παρέα. Μόλις τώρα κατάφερα να διαβάσω τα χθεσινά νέα σας. ΄Οπως ξέρετε λόγω εξεταστικής το γραφείο είναι κατειλημμένο και η επίσκεψή μου σ'αυτό γίνεται πρωινές ώρες.
Ευδοκία μου να προσέχεις πολύ σήμερα στο κέντρο. Αυτή την στιγμή ασχολούμαι με τα μανίκια ενός πουλόβερ που έφτιαξα στην κόρη μου με την πλέξη που είχαμε δει στο ZARA τα οποία θέλουν λίγο κόντεμα. Οι πετσετούλες δεν σου έχουν έρθει ακόμα με mail γιατί περιμένω πότε θα τις περάσει το βλαστάρι μου στον υπολογιστή. Την προηγούμενη εβδομάδα προσπάθησα να ξεσηκώσω το κασκόλ από το βίντεο που μας έστειλε η Κατερίνα και νομίζω ότι τα κατάφερα.
Σου εύχομαι μια καλή και ήσυχη εβδομάδα, φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:08 am

Αννα μου, είδα το βίντεο με τρόπο που πλέκεται το νήμα. Τό νήμα στο βίντεο είναι διαφορετικό αλλά κάπως έτσι πλέκεται και αυτό που είπα (το δίχτυ). Θα προσπαθήσω να βρω το κασκόλ σε άλλο site και θα σου το στείλω.
Να έχεις μια καλή εβδομάδα και να προσέχεις τον εαυτό σου.
Φιλιά,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 12:19 am

Φιλίτσα μου καλημέρα και καλή εβδομάδα,
΄Οπως έγραψα (κατά λάθος) στην Αννα, το νήμα που είναι πλεγμένο το κασκόλ είναι διαφορετικό από αυτό που δείχνει το βίντεο. ΄Ομως μικρό το κακό γιατί ανακάλυψες άλλο ένα περίεργο νήμα που δεν ξέρω αν κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά. ΄Οταν τελειώσεις το τραπεζοκαρέ που φτιάχνεις ελπίζω να μας ανεβάσεις φωτογραφίες.
Πολλά φιλιά και καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 1:00 am

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ .ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΟΚΑΡΕ ΤΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΝΕΒΑΣΕΙ .ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΕΤΡΗΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΨΙΛΟΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΝΤΩ ΜΕ ΜΠΛΕ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ.ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΙΤΕ ΠΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΔΕΛΤΑΡΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΟΙΓΩ ΟΛΑ .ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ....ΧΘΕΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΕΙΧΕ 10 ΠΑΤΡΟΝ ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΠΛΕΚΤΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΣΚΩΛ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ.ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ AllFreeKnitting.com.ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.Σ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ.ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ.ΑΛΛΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΙΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ....ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ ΒΟΛΟ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΑΠΟΔΟΙ.ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΒΡΕΧΕΙ.. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 1:02 am

ΒΑΡΒΑΡΑ ΟΤΑΝ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ .ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 1:18 am

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ


Είπε μονολογώντας ο παππούς, καθισμένος στην πολυθρόνα του μπροστά στη τηλεόραση που ανακοίνωνε και νέες μειώσεις στις συντάξεις:

Όταν ήμουν μαθητής, άκουγα κάθε τόσο τη δασκάλα μου να λέει:

«Να προσέχετε τα κόμματα! Ένα λάθος κόμμα, μπορεί να σας χαλάσει τελείως τη σύνταξη!»

Έπρεπε να περάσουν εξήντα χρόνια για να καταλάβω τι εννοούσε.
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ
ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ .ΜΗΝ ΧΟΡΕΨΕΤΕ ΣΥΤΡΑΚΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

πατήστε το βελάκι κάτω από τους χορευτές..
ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ?

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ ΒΟΛΟ flower flower




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 1:21 am

Φιλίτσα μου έχεις απόλυτο δίκιο. Ετσι πρέπει να κάνω. Προς το παρόν σας στέλνω το βίντεο από το youtube για να δείτε το κασκόλ. Η κοπέλα στο μαγαζί με τα κεντήματα που μου είχε δείξει τον τρόπο πλεξίματος μου είχε πει ότι το πλέκει όπως πλέκουμε την ανάποδη.
Ρίξτε μια ματιά και τα ξαναλέμε αργότερα. Φιλιά
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 1:25 am

Το Blog «Powerline» διοργάνωσε έναν διαγωνισμό με βραβείο 100.000 δολαρίων για οποιονδήποτε μπορέσει να παρουσιάσει με τον πιο αποτελεσματικό και δημιουργικό τρόπο την σημασία και το δράμα της οικονομικής κρίσης. Αυτό είναι το βίντεο που κέρδισε τον διαγωνισμό.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ? flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 19 EmptyΔευ Φεβ 13, 2012 11:24 am

Κορίτσια καλησπέρα!

Ευδοκία, φαντάζομαι τι φρίκη αντικρυσες σήμερα... τα βλέπω στην τβ και δεν τα διακιολογώ όση αγανακτηση κι αν εχω μέσα μου.... Τι να πω... Ελπίζω η μερα σου να κύλησε ήσυχα και να ξεκουραστείς το βράδυ!

Καλησπέρα και σε όλες τις υπόλοιπες. Μη με παρεξηγείτε αλλά λόγω περιοχής την Ευδοκία την είχα στο νου μου και χθες και σήμερα. Φιλενάδες ωραία βιντάκια ανεβάσατε! Συρτάκι δεν ξαναχορεύω πάντως και με Γερμανό δίπλα μου. ( πάλι ρεζίλι γίναμε...)
Να σας πω την αλήθεια είμαι ένα χρόνο στο stithin fingers με γυναίκες- και άντρες- από όλο το κόσμο, το ξέρετε. Καλά είναι αρκέτα απρόσωπο, δηλ ο καθένας ανεβάζει τη δουλειά του και αυτό. Αλλά ώρες ώρες σκέφτομαι τι θα σκέφτονται που είμαι Ελληνίδα , με τη λογική οτι έχουν εικόνα μόνο απο τα ΜΜΕ τα δικά τους...ελπίζω να καταλαβαίνετε τι εννοώ.

Φιλίτσα στο allfreeknitting. com έχω μπει από τότε που μας το πες για πρώτη φορά και μου στέλνουν και μενα μειλ! Κάθε μέρα... και όντως θέλει χρόνο για να τα παρακολουθείς όλα αυτά!!! Αλλά που και που μπαίνω και κρατάω κανένα αρχείο για το μέλλον!!

΄Καλό σας βράδυ, φιλενάδες και μετο καλό και η αυριανή μέρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 19 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις