Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:18 am

Φιλίτσα μπορεί να είναι και η ίδια, και από ότι μου έχουν πει πολλοί άλλοι γιατροί θεωρείται και η καλύτερη ενδοκρινολόγος!!.
Θα σου στειλω το όνομά της στο email σου..
Να σου πω και εγώ την περασμένη εβδομάδα που είχα ταχυπαλμίες, τα έκοψα τα χάπια για 3 ημέρες και ένιωσα πολύ καλύτερα.
Αλλά τώρα τα παίρνω μέχρι να δούμε τα αποτελέσματα των εξετάσεων και μετά βλέπουμε
Καλημέρα και σε σένα Φιλίτσα μου Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:22 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 4 ΟΣΕΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ,ΤΕΣΤ ΠΑΠ,ΣΠΙΡΟΜΕΤΡΗΣΗ ΚΛΠ Η ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ .ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟΝ .ΤΡΕΞΤΕ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ .ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ sunny flower Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:22 am

Επίσης Άννα μου ξέχασα να σου πω. Η γιατρός που πήγα προχθές μου έγραψε να κάνω και κάποιες ορμονικές εξετάσεις που απ' ό,τι κατάλαβα μπορεί να έχουν τα ίδια συμπτώματα με τονθυροειδή και να ευθύνονται αυτές για αυτά.
Σου γράφω ακριβώς τις εξετάσεις που μου έγραψε.
FT3 & FT4
TSH Anti-T
Anti-Tro
Tg
FSH - LH E2
PRL
Είναι και για το θυροειδή αλλά και οι ορμονικές.
Δεν ρωτάς και εσύ μήπως πρέπει να κάνεις κι αυτές...???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 12:51 am

FELITSIA έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 4 ΟΣΕΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ,ΤΕΣΤ ΠΑΠ,ΣΠΙΡΟΜΕΤΡΗΣΗ ΚΛΠ Η ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ .ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟΝ .ΤΡΕΞΤΕ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ .ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ sunny flower Laughing

Θα κάνω μία απόπειρα να τους τηλεφωνήσω μήπως μπορέσω να κλείσω ραντεβού μέσα στηνεπόμενη εβδομάδα.
Να σαι καλά Φιλίτσα μου για την καθημερινή μας ενημέρωση
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 3:23 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑ .ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙ Η ΑΝΝΑ ΜΑΛΛΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΚΩ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΡΩ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΘΟΥΜΕ .ΤΙ ΛΕΤΕ ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ?ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ. flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 3:39 am

FELITSIA έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑ .ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙ Η ΑΝΝΑ ΜΑΛΛΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΚΩ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΡΩ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΘΟΥΜΕ .ΤΙ ΛΕΤΕ ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ?ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ. flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ωραία η ιδέα σου Φιλίτσα μου.
Ειδικά μετά τις τιμές που είδα χθες στη γύρα που έκανα στα καταστήματα με εργόχειρα, θαναι πολύ καλή επιχείρηση.!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 3:59 am

Κορίτσια για να δω τα μποτάκια πρέπει να ανοίξω λογαριασμό στο Yahoo ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 4:02 am

Νομίζω πως όχι Βαρβάρα μου. Μόνο αν θέλεις να κάνεις σχόλια κάτω από τη φωτογραφία πρέπει να έχει λογαριασμό στο yahoo.
Αν δεν τα καταφέρεις να τα ανοίξεις πες μου να τα τυπώσω και να τα φέρω μαζί μου απόψε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 4:04 am

Φιλίτσα μου να ξέρεις ότι κυκλοφορούν παντού σε μινιατούρες παπουτσάκια παιδικά, μπλουζάκια και πολλά άλλα τα οποία ή χρησιμοποιούν σαν συσκευασία σε κάποιο δωράκι παιδικό (ιδίως κόσμημα) ή σαν μπουμπουνιέρες για βαφτίσια. Μπες στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] η κυρία που έχει το blog ασχολείται πολύ με το βελονάκι και με τέτοια είδη. Ρίξε μια ματιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 4:05 am

Φιλίτσα υπέροχα τα μποτάκια σου. Θα χρειαστώ μάλλον πολλές γυάλες να βάλω πολλά έργα τέχνης μέσα...
Γειά στα χέρια σου. Φαντάζομαι ότι θα φτιάχνεις ένα σωρό αριστουργήματα για τα εγγόνια σου..

Να σαι καλά και πάντα να φτιάχνεις τέτοια αριστουργήματα Φιλίτσα μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 4:06 am

Ευδοκία μου τύπωσε τα γιατι πάω να στρώσω τραπέζι και δεν προλαβαίνω
Ευχαριστώ, φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 4:28 am

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ .ΕΓΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΚΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΑ (ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑΚΙΑ ΕΝΑ ΚΕΝΤΑΣ ΕΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ) ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΖΩΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ.
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ .ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ?
ΕΛΕΝΗ &ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ?ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΑΝΤΑΜΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 4:56 am

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΛΟ ΔΩΡΟ ΑΥΤΟ .ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ 1000% ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΟΤΑΝ Ο ΘΕΟΣ ΕΠΛΑΘΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ .ΣΕ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΝΑ ΜΑΝΤΑ(ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ)
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΡΟΧΕΡΟ ΒΟΛΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 5:07 am

FELITSIA έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑ .ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙ Η ΑΝΝΑ ΜΑΛΛΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΚΩ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΡΩ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΘΟΥΜΕ .ΤΙ ΛΕΤΕ ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ?ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ. flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ? ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΥΤΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ Yahoo. ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΗ. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 5:25 am

FELITSIA έγραψε:
ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΛΟ ΔΩΡΟ ΑΥΤΟ .ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ 1000% ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΟΤΑΝ Ο ΘΕΟΣ ΕΠΛΑΘΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ .ΣΕ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΝΑ ΜΑΝΤΑ(ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ)
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΡΟΧΕΡΟ ΒΟΛΟ.
ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ. Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ, ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ. Μ Π Ρ Α Β Ο & ΣΤΗ ΜΑΝΤΑ. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 5:46 am

Καλησπέρα σε όλες! Πηγα το πρωι και έδωσα αιμα και εκ του πονηρού πηγα στη μικροβιολόγο που ο άντρας της είναι ενδοκρινολόγος.( αμα ζεις και δουλευείς σε μικρή περιοχή αυτά τα ξέρεις...!) Τα αποτελέσματα θα βγουν στις 6, όποτε θα σας πω το βράδυ. Τι να πω βρε κορίτσια, το πρωι τρομαξα ... Και μετά με έπιασε ένας τρελλός πονοκέφαλος( γιατί μεσα σε όλα είμαι και αδιάθετη) που στις 11 έπεσα για ύπνο και ξυπνησα λιγο πριν γυρίσουν τα αγόρια...
Η κοπέλα απο το μικροβιολογικό μου είπε πάντως ότι η γρίπη θερίζει... απλά δεν το λένε στα κανάλια και το μικρόβιο έχει εξασθενίσει και για αυτό την περνάμε ελάφρια. Άρα αν βγει οκ ο Θυρωειδής, τότε γριπη γριπη γριπη (καραμπινάτη).
Θα σας πω το βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 5:56 am

Στο μεταξύ (να σχολιάσω και τα γραφόμενα):
Φιλίτσα μου και γω ουτε σήμερα΄ούτε του Αγ Βαλεντίνου γιορτάζω. Και δεν ανοίγω και γω τα μποτάκια να τα δω...
Σαν ιδέα πολύ καλή πάντως... Να σου πω όπου χάρισα τα κασκόλ μου ζητούσαν και σκουφάκι! Οπότε και γω έλεγα : τα δώρα δωρεάν, οι παργγελείες πληρωνονται!!!!
Στο μεταξύ οι Τουρκοι καθε Τρίτη και Πεμπτη βγάζουν προσφορές. Και με το ζόρι και γω κρατιέμαι ... γιατί λεω τόσο μαλλί χριστιανή μου τι θα το κάνεις;;;;
Ευδοκία μου σαν και σένα και γω κρατιέμαι και δεν κάνω τίποτα άλλο μέχρι να τελειώσω οτι έχω αρχίσει! (τα πανάκια θα τα τελιώσω σήμερα ή αυριο, πρωτα ο Θεος, γιατί με τα χάλια που έχω...)
Βαρβάρα μου καλά να περάσετε με την Κατερίνα και την Ευδοκία! αχ να μουν καλά και κοντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 5:58 am

FELITSIA έγραψε:
ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΛΟ ΔΩΡΟ ΑΥΤΟ .ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ 1000% ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΟΤΑΝ Ο ΘΕΟΣ ΕΠΛΑΘΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ .ΣΕ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΝΑ ΜΑΝΤΑ(ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ)

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΡΟΧΕΡΟ ΒΟΛΟ.

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 6:01 am

Άννα μου αναμένουμε με αγωνία τις εξετάσεις σου... και καλά αποτελέσματα να έχεις...
Μαρέσει η απάντηση που δίνεις: "τα δώρα δωρεάν, οι παργγελείες πληρωνονται!!!! "


Πολύ καλή θα τη χρησιμοποιώ και εγώ από εδώ καιπέρα.
Μαζί μας θα είσαι και εσύ Άννα μου και θα σας μελετάμε όλες!!!
Λες να μπω και εγώ στους τούρκους και να δω καμιά προσφορά???
Ισως το βράδυ μετά τη συνάντησή μας με τα κορίτσια!!!!
Φιλάκια καλή ξεκούραση φιλενάδα! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 6:06 am

Και μια και το φερε η κουβέντα:
1. Το άλλο Σαββατο Φιλίτσα μου θα είμαι - πρωτα ο Θεος να είμαστε καλά- στα μέρη σου, στην Τσαγκαράδα. Ο άντρας μου είναι σε ένα τεχνικό φόρουμ για αυτοκίνητα και έχουν την ετήσια συνάντηση τους εκεί! Το μόνο που λυπάμαι είναι οτι δεν θα μπορέσω να κάνω μια παράκαμψη για να σε δω!
2. Για τις Αθηναίες: Τέλη Μαιου έχει προγραμματιστεί η ετήσια εκδρομή της έκτης δημοτικού για Αθήνα. Κατέβαίνουμε 25 μαιου Παρασκευή και φευγουμε Κυριακή. Το πρόγραμμα είναι εντελώς φουλ, αλλά από όσο ξερω μέχρι τώρα το Σάββατο το μεσημέρι ή απογευμα τα παιδιά θα πάνε στην Βουλή ( ;;;; εχει πια κανένα νόημα;;;;) και εμείς αν θέλουμε δεν ακολουθούμε. Οπότε σκεφτόμουνα... μηπως να βρισκόμασταν;; για καφεδάκι ;;;
Οταν θα έχω λεπτομέριες ( το ακριβές προγραμμα, που θα μείνουμε κτλ) θα σας πω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 6:32 am

Anna έγραψε:
Και μια και το φερε η κουβέντα:
1. Το άλλο Σαββατο Φιλίτσα μου θα είμαι - πρωτα ο Θεος να είμαστε καλά- στα μέρη σου, στην Τσαγκαράδα. Ο άντρας μου είναι σε ένα τεχνικό φόρουμ για αυτοκίνητα και έχουν την ετήσια συνάντηση τους εκεί! Το μόνο που λυπάμαι είναι οτι δεν θα μπορέσω να κάνω μια παράκαμψη για να σε δω!
2. Για τις Αθηναίες: Τέλη Μαιου έχει προγραμματιστεί η ετήσια εκδρομή της έκτης δημοτικού για Αθήνα. Κατέβαίνουμε 25 μαιου Παρασκευή και φευγουμε Κυριακή. Το πρόγραμμα είναι εντελώς φουλ, αλλά από όσο ξερω μέχρι τώρα το Σάββατο το μεσημέρι ή απογευμα τα παιδιά θα πάνε στην Βουλή ( ;;;; εχει πια κανένα νόημα;;;Wink και εμείς αν θέλουμε δεν ακολουθούμε. Οπότε σκεφτόμουνα... μηπως να βρισκόμασταν;; για καφεδάκι ;;;
Οταν θα έχω λεπτομέριες ( το ακριβές προγραμμα, που θα μείνουμε κτλ) θα σας πω!

Άννα σε περιμένουμε με ανυπομονησία!!!! Ενημέρωσε μας πότε ακριβώς που θα είστε και ερχόμαστε ……καλός εχόντων των πραγμάτων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 6:40 am

Ενημέρωσέ μας Άννα και σίγουρα θα συναντηθούμε ακόμα και για ένα γειά!!!
Να είσαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε να βρεθόύμε ακόμα και για 5 λεπτά Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 6:48 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ SITE ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΥΡΙΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ .Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΕ .
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ .ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΤΖΙΦΟΣ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΤΑΜΩΣΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ .ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΘΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ .ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 11:11 am

Λοιπόν, οι εξατάσεις πρώτα: φυσιολογικές όλες! Τι να πω;;; Τελικά όλα από τη γρίπη ειναι κορίτσια, μαλλον. Απο το μικροβιολογικό μου είπαν να παω και σε ενδοκρινολόγο μήπως είναι και κάτι άλλο που δεν φαίνεται απο τις εξετάσεις. Για την ώρα είπα να αφήσω να περάσει το σαββατοκυριακό και αν συνεχίσουν οι ταχυκαρδίες να πάω και σε ενδοκρινολόγο.
Θα δούμε. Για την ώρα νυστάζω όλη την ώρα...
Φιλίτσα μου, θα βρεθούμε άλλη φορά! Θα το κανονίσουμε μια φορά - μια Κυριακή- όλες μαζί να βρεθούμε στο Βόλο για να μοιράσουμε την απόσταση! Σαν εκδρομή! (και τωρα που το ξαναβλέπω μήπως να το βάλουμε όλες στην ακρη του μυαλού μας σιγα σιγά για νατο βολέψουμε;;;Wink
Όσο για την εκδρομή του Μαιου, κορίτσια το ξερω εδω και καιρό, αλλά περίμενα τις λεπτομέρειες και να δω αν θα μπορέσω να ξεκλεψω λίγο χρόνο - και η ώρα της Βουλής είναι η μονη βολική! Σε λίγο καιρό θα ξέρω λεπτομέρειες και θα σας πω!
Ελπίζω να περάσατε καλά στον καφέ σας!
Καλό βράδυ σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 29 EmptyΠεμ Μαρ 08, 2012 11:42 am

Άννα από τη συζήτηση μας με την Κατερίνα έμαθα ότι μπορεί να μη φαίνεται ο θυροειδής στο αίμα αλλά να υπάρχουν όζοι στους αδένες και άρα και αυτό μπορεί να προκαλεί αυτά τα συμπτώματα.

Πάντως στην αρχή και εγώ τα ίδια συμπτώματα είχα, ταχυκαρδίες, ταχυπαλμίες και φοβερή υπνηλία.
Και ναι αν δεν περάσουν τα συμπτώματα το σαββατοκύριακο , πήγαινε σε έναν ενδοκρινολόγο να εξετάσει και τους αδένες σου!!!
Είναι ύπουλη ασθένεια ο θυροειδής πάντως και θέλει μεγάλη προσοχή...
Περαστικά σου Άννα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 29 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις