Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 11:54 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
κορίτσια σας στέλνω μερικές από τις διευθύνσης που βρίσκω σχέδια .καλό βράδυ καλή βδομάδα να έχουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 11:56 am

Ευδοκία μου μπορείς να τισ προσθέσεις στην βιβλιοθήκη μας αν δεν υπάρχου είδη
φιλάκια τα λέμε το πρωί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 1:41 pm

Με την πρώτη ευκαιρία θα προσθέσω τις νέες διευθύνσεις στην βιβλιοθήκη μας. Απ' ό,τι είδα δεν τις έχουμε βάλει ακόμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 2:37 pm

KATERINA ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ ....ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 9:54 pm

Καλημέρα σε όλη την παρέα της σταυροβελονιάς μας..
Καλή εβδομάδα να έχουμε και να μην είναι συννεφιασμένη όπως σήμερα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 11:50 pm

KALHMERA ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΝΕΦΙΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΞΗ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ (ΕΧΕΙ ΛΕΝΕ ΕΝΑ ΧΙΟΝΙ ΑΚΟΜΑ)ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Η ΖΕΣΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ?ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ..... flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 1:17 am

Σίγουρα Φιλίτσα μου δεν μας πειράζει η βροχούλα, γιατί ο Μάρτης μπήκε και τουλάχιστον ημερολογιακά έχουμε άνοιξη, οπότε θα περιμένουμε υπομονετικά να περάσει και αυτή η μπόρα και να μυρίσωουμε λιγο ανοιξιάτικο καιρό...
Μπορεί να είμαι άρρωστη, αλλά και μόνο η αναμονή της άνοιξης με κάνει να νιώθω καλύτερα...
Βέβαια, και η αρρώστια μας θα περάσει και οι βροχές θα σταματήσουν και άνοιξη θα έρθει, αλλά από την δύσκολη κατάσταση που μας έχουν ήδη βάλει πως θα βγούμε ??? Αν θα βγούμε δηλαδή ποτε μετά από όσα μαθαίνουμε καθημερινά για τα παιχνίδια που παίχτηκαν και εξακολουθούν να παίζονται εις βάρος του ελληνικού λαού, τόσο από τις ξένες κυβερνήσεις όσο και από τους ελληνικούς "300" εφιλαλτες!!!

flower
ΑΛλά είπαμε εμείς ψηλά το κεφάλι. ΕΞάλλου οι αμυγδαλιές έχουν ανθίσει παντού...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 2:05 am

ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΥΤΟ .ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΛΑΟΣ ΜΑΖΙ.ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙ ΠΙΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 10:54 am

Καλησπέρα κι από μένα! Διάβασα όλα τα μνμ αλλά δεν έχω κουράγιο να απαντήσωω... Το στομάχι μου πέτρα, τα μάτια μου κλείνουν, η καρδιά μου πεταρίζει, και το στήθος μου βαρύ... Α κρύώνω και λίγο... Αφου σκέφτομαι αν πάω στο γιατρό σε τι γιατρό να πάω;;;;
Καλό σας βράδυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 11:00 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΘΟΛΟΓΟ ΘΑ ΠΑΣ .ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ .ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ?ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ .ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 11:23 am

Αγαπημένες μου καλησπέρα,
Βλέπω ότι και άλλη αρρωστούλα προστέθηκε στην.
Αννα μου περαστικά σου και να πας σε γιατρό οπωσδήποτε. Να έχεις ένα καλό και ήρεμο βράδυ
Φιλιά και περαστικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 11:50 am

Κορίτσια καλησπέρα και από μένα.
Άννα μου περαστικά σου.
΄Τελικά σας κόλλησα για τα καλά όλες τις φίλες μου, και δυστυχώς όταν ξανακυλάω εγώ, σας παρασύρω και εσάς μαζί...
Φίλοι σε όλα, δηλαδή, στα ωραία στα άσχημα ακόμα και στις αρρώστιες!!!
Περαστικά σου Αννούλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 11:53 am

Για να σταματήσουν οι ιώσεις πρέπει να αλλάξει αυτός καιρός που θυμίζει έντονα Λονδίνο. Υγρασία και ξαφνική βροχή.
Πού θα πάει όμως θα σταματήσουν οι βροχές και θα έρθει και ο ήλιος να μείνει εδώ για πολύ μεγάλο διάστημα τόσο που θα λέμε πότε θα ξαναβρέξει!!!! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 8:49 pm

Περαστικα και απο μενα σε οσες ειναι αρρωστες.Μην φοβοσαστε ειναι ιωσεις που συνεχεια αλλαζουν μορφες και ποτε εχουν πυρετο, ποτε βηχα, και η ποιο τελευταια που εχουμε εδω ειναι κοιλιακες διαταραχες με κακοδιαθεσια και καταβολη δυναμεων .Μην φοβασε ΑΝΝΑ θα σου περασει και στα υπολοιπα κοριτσια περαστικα και στης γερες να προσεχετε τους εαυτους σας φιλακια και καλημερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΔευ Μαρ 05, 2012 10:18 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ RONITSA ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΣΤΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΧΙΟ .ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΡΟΧΕΡΟ ΒΟΛΟ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 12:23 am

Κορίτσια καλημέρα και περαστικά
Είμαι μέλος εδω και πολύ καιρό αλλά πρωτη φορά αποφάσισα να γράψω.
Είμαι κολλημένη με το κέντημα από μικρή τώρα ασχολούμαι με κέντηματα με ΄χαντρες και ψάχνω αν υπάρχουν κάπου σχέδια για να δω.
Περιμένω νέα σας ΕΥΧΑΡΙΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 12:36 am

Καλημέρα σε όλη την παρέα της σταυροβελονιάς.
Χρόνια πολλά στο μέλος EF75, που απ' ότι είδα έχει γενέθλια σήμεραμε υγεία και χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 12:39 am

ronitsa έγραψε:
Περαστικα και απο μενα σε οσες ειναι αρρωστες.Μην φοβοσαστε ειναι ιωσεις που συνεχεια αλλαζουν μορφες και ποτε εχουν πυρετο, ποτε βηχα, και η ποιο τελευταια που εχουμε εδω ειναι κοιλιακες διαταραχες με κακοδιαθεσια και καταβολη δυναμεων .Μην φοβασε ΑΝΝΑ θα σου περασει και στα υπολοιπα κοριτσια περαστικα και στης γερες να προσεχετε τους εαυτους σας φιλακια και καλημερα.
Καλημέρα ronitsa Ευχαριστούμε για τις ευχές σου για ανάρρωση.
Δυστυχώς και αυτές (ιώσεις) έγιναν ανθεκτικές σε όλες τις αντιβιώσεις και κάθε φορά δημιουργείται και μία νέα ίωση με χειρότερα συμπτώματα και παρενέργειες.
Αλλά, που θα πάει θα τις αντέξουμε και αυτές όπως αντέχουμε τόσα άλλα πράγματα...
sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 12:42 am

EYHA έγραψε:
Κορίτσια καλημέρα και περαστικά
Είμαι μέλος εδω και πολύ καιρό αλλά πρωτη φορά αποφάσισα να γράψω.
Είμαι κολλημένη με το κέντημα από μικρή τώρα ασχολούμαι με κέντηματα με ΄χαντρες και ψάχνω αν υπάρχουν κάπου σχέδια για να δω.
Περιμένω νέα σας ΕΥΧΑΡΙΤΩ
Καλημέρα και σε σενα ΕΥΗΑ και καλώς μας ήρθες στην παρέα μας.
Μπορείς να κοιτάξεις στη βιβλιοθήκη μας στη στήλη με τα κεντήματα μήπως ανέμσα στα κεντήματα βρεις και κάποιο σχέδιο με χάντρες. Θα προσπαθήσω και εγώ να κοιτάξω το απόγευμα μηπως βρω κάτι και θα σε ενημερώσω.
Μπορεί και κάποιες άλλες κοπέλες που έχουν ήδη φτιάξει εργόχειρα με χάντρες να σε ενημερώσουν καλύτερα. Καλημέρα και πάλι
sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 5:33 am

Καλησπέρα σε όλες!. Ακόμα χάλια, πηγα το πρωι σε παθολόγο και με 'εστειλε για γενικές αίματος, ακτινογραφία θωρακά και ηπέρηχο καρδιας, γιατί του φανηκε περιέργο που έχω δεκατα και ταχυκαρδία... Την ακτίνα την εβγαλα είναι καθαρή και στις 5 θα πάω για τονυπερήχο και μετά πάλι στο παθολόγο... Το βράδυ θα σας έχω νέα...Αλλά κορίτσια σέρνομαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 5:40 am

EYHA έγραψε:
Κορίτσια καλημέρα και περαστικά
Είμαι μέλος εδω και πολύ καιρό αλλά πρωτη φορά αποφάσισα να γράψω.
Είμαι κολλημένη με το κέντημα από μικρή τώρα ασχολούμαι με κέντηματα με ΄χαντρες και ψάχνω αν υπάρχουν κάπου σχέδια για να δω.
Περιμένω νέα σας ΕΥΧΑΡΙΤΩ

Καλώς την!
ΕΥΗΑ ένα κέντημα με χάντρες και σταυροβελονιά έχω στο μπλογκ μου, στην πρώτη πρώτη ανάρτηση ( την διευθυνση θα την βρεις στην βιβλιοθήκη) . Σχέδια άλλα δεν έχω, παρόλο που μου αρέσουν οι χάντρες πολύ και τις βάζω πλέον κατά βούληση! Ειχα βρει όμως στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] (πρέπει να εγγραφτείς όμως για να έχεις πρόσβαση- είναι δωρεάν).
Και πάλι καλώς ήρθες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 5:43 am

ANNA MOY PERASTIKA ΣΟΥ .ΔΕΣ ΤΟ ΜΑΙΛ ΣΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ .ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΕΩΤΕΡΑ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ .ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ .ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΥΛΗΣΕΙΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ .ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ.ΣΑΣ ΑΚΟΥΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΟΥ ΠΛΕΚΑΤΕ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 8:22 am

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. ΄
Αννσ μου να έχεις καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου και σου εύχομαι να είναι περαστικά όλα. Συμφωνώ με τη Φιλίτσα. Ξεκούραση και όχι περιττές μετακινήσεις.

Καλώς ήρθες φίλη ΕΥΗΑ στην παρέα της Σταυροβελονιάς. Ελπίζω να τα λέμε συχνά

Πολλές ευχές στη φίλη που έχει σήμερα τα γενέθλιά της. "Καλή μου να είσαι γερή δυνατή και ευτυχισμένη"

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 10:57 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. (μια καλη ... μια αναποδη) Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΑΡΙΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ. Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 26 EmptyΤρι Μαρ 06, 2012 11:23 am

EF75, χρόνια πολλά και καλώς την στην πάρέα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 26 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις