Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 2:15 am

Φωτεινή, καλημέρα σου.

Την απάντηση στην έδωσε ήδη η Φιλίτσα και πολύ τεκμηριωμένη.
Απλά κάποιες φορές απαντάμε στο αντίστοιχο θέμα και συνεχίζουμε να γράφουμε και κάτι αλλο στην ίδια ενότητα.
Αλλά όλες καταλαβαίνουμε πού πάει το κάθε θέμα και τελικά βρίσκουμε την άκρη...
Είναι σαν τα μπλεγμένα κουβαράκια μας!

Που μπορεί να έχουν μπλεχτεί πάρα πολύ και καθόμαστε υπομονετικά και σιγά σιγά και βρίσκουμε την άκρη και πάντα τα ξεμπλέκουμε στο τέλος
Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 2:21 am

FELITSIA έγραψε:
ΔΕΣ ΤΟ ΟΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΜΕ ΤΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ .ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ Σ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ .ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΟΜΩΣ ΑΣ ΠΩ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy Very Happy Very Happy flower flower flower


Το είδα Φιλίτσα μου. Κάποια αποσπάσμτά του, τα είχα δει σε κάποιες ιστοσελίδες κατά καιρούς αλλά αυτό είναι ένα ενιαίο κείμενο και είναι τραγικό να βλέπεις πόσο προγραμματισμένο ήταν από καιρό να καταντήσουν έτσι τη χώρα μας.
Αλλά το θέμα είναι ότι πρέπει να δραστηριοποιηθούμε εμείς πολύ έντονα από εδώ και εμπρός και να μην τους αφήσουμε να κάνουν τις ζωές μας μπαλάκι για να παίζουν τα δικά τους παιχνίδια για την ευχαρίστησή τυς και μόνον...
Μετά το βίντεο παρακολούθησα τις ατυνομικές σειρές που έχει στη τηλεόραση..., τις οποίες δεν έχω καταλάβει γιατί τις βάζουν τόασ αργά???
Πιστεύουν ότι αυτές τις βλέπουν μόνο οι νυχτοφύλακες και πρέπει να μένουν σε εγρήγορση για να μην κοιμηθούνε???? Smile Smile Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 5:48 am

ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΤΣΙ .ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ .ΠΡΩΤΕΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ?ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ .ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ .
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΑ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ .ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟ FORUM?ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .
ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ ΓΙΑ 2-4 ΜΕΡΕΣ.ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ .ΘΑ ΠΑΘΩ ΣΤΕΡΗΤΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΤΗΜΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΤΑΦΥΛΙΑ(ΚΡΑΣΙ) ΟΥΤΕ ΕΛΙΕΣ (ΛΑΔΙ )ΟΥΤΕ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΡΟΚΑ ΟΥΤΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ (ΠΗΡΑ ΠΑΝΣΕΔΑΚΙΑ ΝΑ ΦΥΤΕΨΩ ).ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΛΑΔΕΜΑ ,ΣΚΑΨΙΜΟ,ΦΥΤΕΜΑ ,ΚΛΠ ΘΑ ΕΡΘΩ ΠΙΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΦΡΟΝΙΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ .ΘΑ ΣΑΣ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 11:22 am

Καλησπέρα!!!
Σιγά ιγά συνέρχομαι κορίτσια! Αλλά και η προσαρμογή στη δουλειά και όλα όσα μου άφησαν... δεν παλευόντουσαν!!! Και τις πιο πολλές φορές δεν μπορώ να αφήσω τίποτα στην άκρη γιατι θα αφορά κάποιον άνθρωπο που θα καιγεται... Αυτό είναι το αδύνατο μου σημείο, το ξέρουν και εκεί πατάνε...
Τελοσπάντων... Κατα τάλλα...Ευδοκία χθες με το κρυφτό με εκανες και γελάσα! Και τα αστυνομικά για τους νυχτοφύλακες.... τελειο!!! Γελαώ και με κοτάει ο άντρας μου εδω πέρα!!!
Αλλά όλα τα εγραψες εκτός από τις εξετάσεις...θα σε μαλώσω!!!
Φιλίτσα μου, θα μας λείψεις!!!Αλλά καλά να περάσεις και να σας κάνει καλό καιρό για να κάνετε όλες τις δουλειές σας! Να μας μεταφέρεις ωραιες εικόνες!!!
Φωτείνη, όπως το είπε η Ευδοκία είναι σχετικά με τα θέματα, αλλά όντως γινόμαστε λίγο μπλεγμένο κουβάρι, αλλά κι αυτό εχει τη γλυκα του!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 4:08 pm

flower Ο.Κ ΜΕ ΚΑΛΥΨΑΤΕ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑΤΕ ΜΕ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ Η ΤΟ ΠΛΕΞΙΜΟ. ΕΣΕΙΣ ΠΑΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ. ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ, ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ, ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 4:32 pm

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΗΣ? (ΟΧΙ ΜΕΣΟ ΑΛΛΗΣ).? ? ? ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 11:56 am

EF75 έγραψε:
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΗΣ? (ΟΧΙ ΜΕΣΟ ΑΛΛΗΣ).? ? ? ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. :heart:

Φωτεινή, θα πας στις συνταγές και θα επιλέξεις new topic! και μετα θα γράψεις τη συνταγή σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 11:58 am

Καλησπέρα σε όλες σας!
Σα να αρχισε να έρχεται η άνοιξη, ε κορίτσια;;; Αντε να βγει ο ήλιος να αναθερρήσουμε λίγο!
Ελπίζω να είστε οοοοοοολες καλά και μη ξεχνάτε: αυριο ειναι ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ... που θα παει 8 ωρες είναι θα περάσουν! Σας φιλώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 3:54 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΑΠ΄ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΦΥΓΕ Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ " ΕΠΕΣΕ". Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ. I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 6:24 am

Καλά η Φιλίτσα είναι η κινητηριος δύναμη! Δεν το συζητώ!!!
Αλλά μη τρομάζεις! Πάντα τα σαββατοκυριακα χανόμαστε λίγο (οι δουλειές του σπιτιού βλέπεις) και καμιά φορά "χανόμαστε" η καθε μια για τους δικούς της λόγους. ΑΛΛΑ πάντα επανερχόμαστε!
Και με την ευκαιρία το σαββατοκύριακο θα λείπω...ταξιδάκι με το συζυγο χωρίς τα παιδια!!!!!!!!!! Κορίτσια ντρεπομαι και να το πω με το χαμό που ζουμε, αλλά τα βαλαμε κάτω, ειπαμε οτι σαν τους μαυρους δουλευουμε όλο το χρόνο, έχουμε να βγούμε...έχω ξεχασει από ποτε, ε...αφού μας προέκυψε ας κάνουμε ένα δωράκι και στους εαυτους μας!
Οπότε αν δεν μπω το βράδυ, θα ξαναμιλήσουμε ή Κυριακή βράδυ ή Δευτέρα.
Σας φιλώ όλες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 7:16 am

Anna έγραψε:
Καλά η Φιλίτσα είναι η κινητηριος δύναμη! Δεν το συζητώ!!!
Αλλά μη τρομάζεις! Πάντα τα σαββατοκυριακα χανόμαστε λίγο (οι δουλειές του σπιτιού βλέπεις) και καμιά φορά "χανόμαστε" η καθε μια για τους δικούς της λόγους. ΑΛΛΑ πάντα επανερχόμαστε!
Και με την ευκαιρία το σαββατοκύριακο θα λείπω...ταξιδάκι με το συζυγο χωρίς τα παιδια!!!!!!!!!! Κορίτσια ντρεπομαι και να το πω με το χαμό που ζουμε, αλλά τα βαλαμε κάτω, ειπαμε οτι σαν τους μαυρους δουλευουμε όλο το χρόνο, έχουμε να βγούμε...έχω ξεχασει από ποτε, ε...αφού μας προέκυψε ας κάνουμε ένα δωράκι και στους εαυτους μας!
Οπότε αν δεν μπω το βράδυ, θα ξαναμιλήσουμε ή Κυριακή βράδυ ή Δευτέρα.
Σας φιλώ όλες!!


ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΣΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ). ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ. ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΦΥΛΑΜΕ ΤΣΙΛΙΕΣ. χα χα χα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 8:35 am

Άννα μου να περάσετε καλά, να ξεκουραστείτε, να αλλάξετε παραστάσεις και με το καλό να γυρίσετε. Θα περιμένουμε νέα.
Φιλιά, να έχετε ένα όμορφο Σ/Κ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 11:18 am

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Να πω την αμαρτία μου σκέφτομαι να χώσω και το μικρούλι μου το λαπτοπ στην τσάντα μου, αλλά θα με κρεμάσει ανάποδα!!!!!
Ο άντρας μου ανήκει σε ένα φορόυμ για αυτοκίνητα και θα κάνουν την συνάντηση τους... και καθότι τεχνικός έχω να ακούσω πολλά για αμορτισερ...αλλά ας μη γρινιάζω και μόνο που θα αλλάξουμε παραστάσεις φτάνει!!!
Φωτεινή, όταν τα αγόρια ήταν μικρά ούτε που κουνιόμασταν...Αφού όταν μας την "εδινε" κανονίζαμε και βγαίναμε χώρια, ένα βράδυ ο ένας, ένα ο άλλος (βοηθεια απο πουθενα, βλέπεις). Μόνο τα καλοκαιρια πηγαιναν στη πεθερά μου.
Περσι που λέτε είχε παει στη Λιβυη για 2μησι μηνες, μετά στην Αιγυπτο για 1 μήνα και όταν γυρισε και μετά απο λιγο καιρό μου πρότεινε να παμε για ένα σκ στη Καστοριά οι δυο μας. Αφήσαμε τα παιδιά στη πεθερά μου- με την τακτική του "εμείς φευγουμε, θα κρατήσετε τα παιδιά" για πρωτη φορά- και πηγαμε. Περάσαμε τοσο καλά και μας έκανε τόσο καλό, που από τότε είπαμε οτι θα προσπαθούμε μια φορά το χρόνο να την κοπαναμε! Εφτιαξα και ένα "μυστικό" ταμείο και που και που έβαζα και κάνενα 20ρικο μέσα, για το αν τύχει... Και να που έτυχε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 11:26 am

Να σας πω όμως : έχω και τη φιλοσοφία μου πάνω σε αυτό. Οτι κάνουμε το κάνουμε για τα παιδιά μας , σωστά; Και τη ψυχή μας δινουμε κυριολεκτικά και μεταφορικά. ¨ομως κάποια στιγμη τα παιδιά φευγουν γιατί αυτος ειναι ο προορισμός τους και μένει το ζευγάρι πάλι μόνο του. Ε, νομίζω οτι πρέπει και τότε το ζευγάρι να περνάει καλά, δηλαδή να μην ξημερώσει μια μερα που είναι δυο ξένοι μεσα στο σπίτι, που χαθήκαν καθως μεγαλωσαν τα παιδιά τους.
Και για αυτό θα πρεπει όσο μεγαλωνουν τα παιδιά να μη χαθουν, να βρισκουν χρόνο για να περνάνε μαζί, να δουν μια ταινία μαζι , να φύγουν και ένα ταξιδάκι!
Για αυτό σου ελεγα Φωτεινή για την μικρή να τη βάζεις νωρις για ύπνο!!! Για να έχεις χρόνο και να ξεκουραστεις αλλά και να πεις μια κουβέντα με τον άντρα σου!!!
Αυτά! Παλι φιλοσοφιες σας αράδιασα!!!!

Καλή ξεκουραση και σε σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 11:28 am

Αννα αυτό το Σ/Κ αφιέρωσε το στον αγαπημένο σου.
Κάνε τις βόλτες σου, πιες το καφεδάκι σου στη λιακάδα, γνώρισε λίγο την περιοχή, και κάνε λίγο αποτοξίνωση από το εργόχειρο και το laptop. Μόνο αν έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο, να το πάρεις μαζί σου.
Πάντως να το ευχαριστηθείτε, γιατί το χρειάζεστε.
Φιλιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 11:36 am

Ναι καλέ! Πλάκα εκανα για το λαπτοπ!!!! Θα με σκοτωνε δε το συζητω!!!!
Φιλιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 11:50 am

Kαι ένα τέλειο:
Οι Κινέζοι λένε πως πραγματική φιλία υπάρχει κάθε χίλια χρόνια.
Ένας καλός φίλος, έστειλε ηλεκτρονικά το τι λέγεται στις Βρυξέλλες για τους:
… Έ λ λ η ν ε ς φ ί λ ο υ ς ! ! !
.και επειδή μας άρεσε πολύ,
ας το μοιραστούμε μαζί.
Οι φίλοι: Θα σου πούνε «γεια»
Οι Έλληνες φίλοι: Θα σου δώσουν μια μεγάλη αγκαλιά και ένα δυνατό φιλί.
Οι φίλοι: Αποκαλούν τους γονείς σου «κύριε» και «κυρία».
Οι Έλληνες φίλοι: Αποκαλούν τους γονείς σου «θείε» και «θεία»!
Οι φίλοι: Δεν σ’ έχουν δει ποτέ να κλαις.
Οι Έλληνες φίλοι: Κλαίνε μαζί σου.
Οι φίλοι: Τρώνε στο τραπέζι σου και φεύγουν
Οι Έλληνες φίλοι: Ξοδεύουν ώρες τρώγοντας, μιλώντας, γελώντας και απλά
κάνοντας παρέα.
Οι φίλοι: Γνωρίζουν αρκετά πράγματα για σένα.
Οι Έλληνες φίλοι: Μπορούν να γράψουν βιβλίο για σένα με πολλές
λεπτομέρειες.
Οι φίλοι: Σε παρατάνε, αν αυτό κάνει και ο πολύς κόσμος.
Οι Έλληνες φίλοι: Έχουν χεσμένο τον κόσμο και είναι μαζί σου.
Οι φίλοι: Χτυπούν την πόρτα σου ή παίρνουν τηλέφωνο όταν
θέλουν να σ’ επισκεφτούν.
Οι Έλληνες φίλοι: Μπαίνουν μέσα και φωνάζουν «Ήρθα!»
Οι φίλοι: Είναι για λίγο.
Οι Έλληνες φίλοι: Είναι για μια ζωή!
Οι φίλοι: Θα αγνοήσουν αυτό το κείμενο.
Οι Έλληνες φίλοι: Θα το προωθήσουν στους φίλους τους, (.ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 12:39 pm

Καλο ΣΚ και απο μενα να περασεται καλα και να το ευχαριστηθεις και με το παραπανο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:03 pm

Κορίτσια,βλέπω φτιάχνετε καταπληκτικά πράγματα.Εύχομαι σε όλες ένα καλό σ/κ.Άννα πολύ καλό αυτό που κάνεις με τον άντρα σου,μακάρι να μπορούσα και εγώ,που θα πάει θα μεγαλώσουν λίγο τα παιδιά μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 4:05 pm

Άννα καλό ταξίδι να εχετε και να περάσεις ένα υπέροχο σαββατοκύριακο με τον άντρα σου.
Να ανανεωθείς και να γεμίσεις τις μπαταρίες συ για τις δύσκολες στιγμές που έρχονται για όλους μας.
Και όπως ειπε και η Βαρβαρα, ξέχασε όλες τις συνήθειες της καθημερινότητας και άφησε μακριά τα πάντα για ένα σαββατοκύριακο. Ξέρεις πόσο γρήγορα περνάει ένα σαββατοκύριακο όταν είσαι μακριά από τις έγνοιες και την καθημερινές ανησυχίες???
Απόλαυσε τη διαδρομή, το τοπίο που θα βρεθείς, και μάζεψε εικόνες που ίσως θα χρησιμοποιήσεις σε νέα σου εργόχειρα...
Καλή διασκέδαση να έχεις! sunny Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 10:21 pm

Τζα! πρωι πρωι μπηκα να σας πω μια καλημερα και φευγω!(μενει να απλωσω μια μπουγάδα στην απλωστρα!!!-γιατί η καθημερινότητα δεν σταματάει) Φιλάκια σε όλες!
(νυχτοπούλι μου Ευδοκία πιο πολύ για σένα μπήκα γιατι χθες βράδυ δεν έδωσες το παρόν κι έχω το απουσιολόγιο!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 11:01 pm

Anna έγραψε:
Τζα! πρωι πρωι μπηκα να σας πω μια καλημερα και φευγω!(μενει να απλωσω μια μπουγάδα στην απλωστρα!!!-γιατί η καθημερινότητα δεν σταματάει) Φιλάκια σε όλες!
(νυχτοπούλι μου Ευδοκία πιο πολύ για σένα μπήκα γιατι χθες βράδυ δεν έδωσες το παρόν κι έχω το απουσιολόγιο!!)
Καλημέρα Άννα μου. Όπως είδες εγώ είμαι πιστή στη βραδινή μου βάρδια!!
Έστω και για λίγα λεπτά πάντα θα μπαίνω λίγο αργούτσικα για να προσέχω το σπιτάκι μας!!!!
Και ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι θα έμπαινες σήμερα το πρωί να μας καλημερίσεις πριν φύγεις (ορμώμενη από το γεγονός ότι και εγώ το ίδιο θα έκανα)
Καλό ταξίδι να έχετε κορίτσι μου και να περάσετε υπέροχα!!!
Ο ήλιος εδώ είναι αισθητός από το πρωί και δείχνει ότι θα έχετε ένα ηλιόλουστο σαββατοκύριακο.
Καλημέρα sunny sunny sunny Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 11:10 pm

Καλημέρα αγαπημένη παρέα,
Κάνοντας βόλτα πρωινή και ψάχνοντας διάφορα βρήκα και αυτό

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ελπίζω αν επισκεφθείτε την ιστοσελίδα να βρείτε κάτι ενδιαφέρον.
Φιλιά,
Καλό Σ/Κ σε όλες και στην ταξιδιώτισσα καλό δρόμο, φιλιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 11:23 pm

Ευχαριστούμε Βαρβάρα.
Αυτή είναι η ελληνική έκδοση της σελίδας της coats. Αν μπεις στην αρχικη σελίδα της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] σου βγάζει όλες τις χώρες που κυκλοφορούν τα προϊόντα της και πατώντας σε κάθε χωρα βγαίνουν και άλλα σχέδια ανάλογα με την ποικιλία της κάθε χώρας!!!
Όρεξη να χεις και θα βρίσκεις ένα σωρό θέματα!!! Χρόνο που θα βρούμε για να τα δούμε όλα αυτά!!!

Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 33 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 12:40 pm

[quote="Anna"]Kαι ένα τέλειο:
Οι Κινέζοι λένε πως πραγματική φιλία υπάρχει κάθε χίλια χρόνια.
Ένας καλός φίλος, έστειλε ηλεκτρονικά το τι λέγεται στις Βρυξέλλες για τους:
… Έ λ λ η ν ε ς φ ί λ ο υ ς ! ! !
.και επειδή μας άρεσε πολύ,
ας το μοιραστούμε μαζί.
Οι φίλοι: Θα σου πούνε «γεια»
Οι Έλληνες φίλοι: Θα σου δώσουν μια μεγάλη αγκαλιά και ένα δυνατό φιλί.
Οι φίλοι: Αποκαλούν τους γονείς σου «κύριε» και «κυρία».
Οι Έλληνες φίλοι: Αποκαλούν τους γονείς σου «θείε» και «θεία»!
Οι φίλοι: Δεν σ’ έχουν δει ποτέ να κλαις.
Οι Έλληνες φίλοι: Κλαίνε μαζί σου.
Οι φίλοι: Τρώνε στο τραπέζι σου και φεύγουν
Οι Έλληνες φίλοι: Ξοδεύουν ώρες τρώγοντας, μιλώντας, γελώντας και απλά
κάνοντας παρέα.
Οι φίλοι: Γνωρίζουν αρκετά πράγματα για σένα.
Οι Έλληνες φίλοι: Μπορούν να γράψουν βιβλίο για σένα με πολλές
λεπτομέρειες.
Οι φίλοι: Σε παρατάνε, αν αυτό κάνει και ο πολύς κόσμος.
Οι Έλληνες φίλοι: Έχουν χεσμένο τον κόσμο και είναι μαζί σου.
Οι φίλοι: Χτυπούν την πόρτα σου ή παίρνουν τηλέφωνο όταν
θέλουν να σ’ επισκεφτούν.
Οι Έλληνες φίλοι: Μπαίνουν μέσα και φωνάζουν «Ήρθα!»
Οι φίλοι: Είναι για λίγο.
Οι Έλληνες φίλοι: Είναι για μια ζωή!
Οι φίλοι: Θα αγνοήσουν αυτό το κείμενο.
Οι Έλληνες φίλοι: Θα το προωθήσουν στους φίλους τους, (.ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!!![


ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΙΛΙΑ. Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 33 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις