Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 12:45 pm

flower ΑΥΡΙΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΩΣ. ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 12:56 pm

Καλό ξημέρωμα Φωτεινή Η μικρή σου σήμερα δεν έχει όρεξη για χορούς???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 12:57 pm

Καλησπέρα, είδα ότι είστε μέσα, και είπα να μπω για ένα γεια.
Φιλιά και καλό βράδυ,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 12:59 pm

Anna έγραψε:
Kαι ένα τέλειο:
Οι Κινέζοι λένε πως πραγματική φιλία υπάρχει κάθε χίλια χρόνια.
Ένας καλός φίλος, έστειλε ηλεκτρονικά το τι λέγεται στις Βρυξέλλες για τους:
… Έ λ λ η ν ε ς φ ί λ ο υ ς ! ! !
.και επειδή μας άρεσε πολύ,
ας το μοιραστούμε μαζί.
Οι φίλοι: Θα σου πούνε «γεια»
Οι Έλληνες φίλοι: Θα σου δώσουν μια μεγάλη αγκαλιά και ένα δυνατό φιλί.
Οι φίλοι: Αποκαλούν τους γονείς σου «κύριε» και «κυρία».
Οι Έλληνες φίλοι: Αποκαλούν τους γονείς σου «θείε» και «θεία»!
Οι φίλοι: Δεν σ’ έχουν δει ποτέ να κλαις.
Οι Έλληνες φίλοι: Κλαίνε μαζί σου.
Οι φίλοι: Τρώνε στο τραπέζι σου και φεύγουν
Οι Έλληνες φίλοι: Ξοδεύουν ώρες τρώγοντας, μιλώντας, γελώντας και απλά
κάνοντας παρέα.
Οι φίλοι: Γνωρίζουν αρκετά πράγματα για σένα.
Οι Έλληνες φίλοι: Μπορούν να γράψουν βιβλίο για σένα με πολλές
λεπτομέρειες.
Οι φίλοι: Σε παρατάνε, αν αυτό κάνει και ο πολύς κόσμος.
Οι Έλληνες φίλοι: Έχουν χεσμένο τον κόσμο και είναι μαζί σου.
Οι φίλοι: Χτυπούν την πόρτα σου ή παίρνουν τηλέφωνο όταν
θέλουν να σ’ επισκεφτούν.
Οι Έλληνες φίλοι: Μπαίνουν μέσα και φωνάζουν «Ήρθα!»
Οι φίλοι: Είναι για λίγο.
Οι Έλληνες φίλοι: Είναι για μια ζωή!
Οι φίλοι: Θα αγνοήσουν αυτό το κείμενο.
Οι Έλληνες φίλοι: Θα το προωθήσουν στους φίλους τους, (.ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

Άλλος ένας λόγος για τον οποίο μας ζηλεύουν όλοι οι υπόλοιποι λαοί.
Έτσι είναι η φιλία και έτσι συμπεριφέρονται όλοι οι καλοί φίλοι.
Όπως οι Έλληνες!!!
Και αυτό είναι κάτι που δεν θα μας το πάρουνποτέ όσο σκληρά μέτρα και αν πάρουν εναντίον μας!!
cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 12:59 pm

Βαρβάρα μου πολύ βιαστική είσαι!! Για πού το έβαλες???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:00 pm

Τώρα βλέπεις το online σήμα κάτω από τα μηνύματά μας???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:07 pm

Ουπς που χαθήκατε όλες????
Με αφήσατε μόνη μου ε???
Καλά θα κρυφτώ και εγώ και δεν θα με βρίσκετε μετά!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:09 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
Καλό ξημέρωμα Φωτεινή Η μικρή σου σήμερα δεν έχει όρεξη για χορούς???


ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ. Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ), ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ 9 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ(ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΛΙΩΜΑ ΗΤΑΝ), ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΟ). ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:10 pm

Το πρωί το έγραψα στο σχολιοκούτι αλλα επειδή μπορεί να χαθεί το μήνυμα μετά από κάποια μηνύματά μας, θα το γράψω και εδώ για να το δείτε και όσες μπείτε αύριο ή μεθαύριο.
Μίλησα το πρωί με τη Φιλίτσα. Είναι στο χωριό της και έχει πέσει με τα μούτρα στην δουλειά. Έχουν μεγλαώσει τα χόρτα και ξεχορταριάζει μαζί με τον σύζυγό της.
Μας στέλνει τα χαιρετίσματά της και πολλά φιλιά σε όλες μας...
Και εμείς της στέλνουμε την αγάπη μας και πολλά φιλιά και την περιμένουμε ανυπομονα να γυρίσει κοντά μας γιατί μας λείπουν τα μηνύματά της και η απουσία της ειναι αισθητή!!!
Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:11 pm

EF75 έγραψε:
EVDOKIAKAL έγραψε:
Καλό ξημέρωμα Φωτεινή Η μικρή σου σήμερα δεν έχει όρεξη για χορούς???


ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ. Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ), ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ 9 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ(ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΛΙΩΜΑ ΗΤΑΝ), ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΟ). ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.

Αυτό είναι πολύ καλό Φωτεινή μου. Έτσι και εσύ θα μπορέσεις να κοιμηθείς νωρίτερα ή έστω να απολαύσεις κάποια ταινία στην τηλεόραση με την ησυχία σου. Καλή σου νύχτα λοιπόν και καλή ξεκούραση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:16 pm

Ελπίζω η Άννα να περνάει καλά (που σίγουρα θα περνάει αφού βρίσκεται μακριά από τις καθημερινές της έννοιες).
Είναι μία πολύ καλή ευκαιρία να ανανεώσει τις μπαταρίες της και να είναι πιο ξεκούραστη για να αντιμετωπίσει την νέα εβδομάδα που ερχεται και θα είναι σίγουρα κουραστική και επίπονη!!!
Καλά να περάσεις Άννα... sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:18 pm

Ευδοκία μου,

Έλεγα να δω καμιά ταινία αλλά δεν το βλέπω, με ξεμυαλίζετε και συγχρόνως διαβάζω τα e-mail μου.
Σου έχω στείλει ένα τεστ για Αλτσχάιμερ. Εγώ προς το παρόν τη γλίτωσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:20 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Ευδοκία μου,

Έλεγα να δω καμιά ταινία αλλά δεν το βλέπω, με ξεμυαλίζετε και συγχρόνως διαβάζω τα e-mail μου.
Σου έχω στείλει ένα τεστ για Αλτσχάιμερ. Εγώ προς το παρόν τη γλίτωσα.

θα το κάνω μετά Βαρβάρα μου...
Αλλά προς το παρόν θυμάμαι πάρα πολύ καλά. Και όχι μόνο θυμάμαι, αλλά δυστυχώς θυμάμαι και όλα αυτά που θέλω να ξεχάσω και με στεναχωρούν!!!!!! Αλλά μάλλον δεν υπάρχει επιλεκτικό Αλτσχάιμερ!!!!
cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:22 pm

Όσο για το αν βλέπω αν είστε on line, δυστυχώς όχι δεν σας βλέπω. Θα προσπαθήσω να σβήσω την σύνδεση μήπως επανέλθει.
Όσο για την Αννα , πραγματικά να περάσει αλησμόνητα και να επιστρέψει στα βλαστάρια της ανανεωμένη και ξεκούραστη. Καληνύχτα Αννα ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:24 pm

Τοκανα το παζλ Βαρβάρα σε χρόνο ρεκόρ
Οπότε δεν έχω ακόμα Αλτσχάιμερ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:30 pm

Εγώ είχα βάλει λάθος ένα κομμάτι και είπα .. "μπα δεν τη γλυτώνω" αλλά τα κατάφερα
Thanks God,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:36 pm

Το αερόστατο γιατί το έχουν βάλει??? Για να μας μπερδέψει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:37 pm

Νομίζω ότι δεν μπορώ να βγάλω την σύνδεση, απλά όταν μπει κάποια στιγμή η Σταυροβελονιά να θυμηθώ να τη ρωτήσω, γιατί δεν νομίζω ότι έχω κάνει κάτι. Λοιπόν φεύγω πάω στο κρεβατάκι μου γιατί αρχίζω να κρυώνω. Φιλιά σε όλες και ραντεβού το πρωί με το καφεδάκι μας.
Καληνύχτα και όνειρα γλυκά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:39 pm

Βαρβάρα μου μην σε ξεμυαλίζω με αποτέλεσμα και την ταινία σου να μην δεις και να σου πει και ο καλός σου ότι σε ξεμυαλίζουμε και σε απομακρύνουμε από την αγκαλιά του!!!
Smile cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΣαβ Μαρ 17, 2012 1:40 pm

Καληνύχτα Βαρβάρα.
καλή ξεκούραση και καλό ξημέρωμα να έχουμε
Εγώ το καφεδάκι μάλλον προς τομεσημέρι το κόβω να το πίνω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 7:29 am

Γεια σας!!!!!!!!!!Γυρισα!
Και έχω να σας πω, πως όπως το είπατε, γεμισα τις μπαταρίες μου και το μυαλό μου με πανεμορφες εικόνες! Ευλογημένος τόπος το Πηλιο, κορίτσια. Συνδιάζει βουνό και θάλασσα και ταυτόχρονα είναι μια ευφορρη γη! Ομορφιά παντού, χιόνι στα βουνά ψηλά, ήλιος και λιακάδα και όλη η γη γεμάτη απο αγριολούλουδα- σα μωβ κρινάκια! Είναι βολβοί, όποτε πηρα και πριν λίγο τα φύτεψα στις γλαστρες μου! Ελπίζω να πιάσουν!
Και άλλο ωραίο- και ταιριάζει με το μνμ σχετικά με τη φιλία. Είμασταν 14 ζευγάρια, που μόνο οι άντρες μας μιλάνε μέχω φόρουμ, κι όμως περάσαμε πολύ ωραία και δέσαμε πολύ γρηγορα!Ελληνες παιδί μου, μια παρεα σε χρόνο dt
Ο άντρας μου έβγαλε αρκετές φωτο και θα σας τις ανεβάσω στο μπλογκ να παρετε μια ιδέα!
Να λοιπόν γιατί η Φιλίτσα μας στάζει γλύκα: γιατί ζει σε ένα ευλογημένο τόπο!
Σας αφήνω γιατί έχω βάλει μπροστά τα πλυντήρια ... σας φιλώ όλες και ευχομαι σε όλες ένα τέτοιο διάλλειμα από την καθημερινότητα!

Και το φοβερό: πήγαμε σε μια τεβέρνα για φαγητό. Στο τοίχο ειχε ένα κάδρο με ένα υπέροχο κέντημα! Τρελλάθηκα. ¨ολοι να κοιτάνε δεξιά και γω στον τοίχο να βλέπω το κέντημα!!!! χιχιχιχχι (αλλά ντραπηκα να το βγάλω μια φωτο... τη λέω την αμαρτία μου!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 7:50 am

ΑΝΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ . ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΘΙΣΕΙΣ ΜΕ ΠΛΑΤΗ ΤΟ ΚΑΔΡΟ Η ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ (ΜΕ ΠΟΛΥ ΖΟΥΜ) ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 9:03 am

Άννα μου καλησπέρα και καλώς ορίσατε.
Περιμένουμε φωτογραφίες από την εκδρομή σας στο Πήλιο. Σας εύχομαι να είστε καλά και γρήγορα πάλι να έχετε ένα όμορφο weekend.
Φιλιά,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 2:37 am

Αννα μου καλώς όρισες πίσω στην καθημερινή μας ρουτίνα....
Πραγματικά το Πήλιο είναι πολύ ωραίος τόπος. Ο συνδυασμός βουνούκαι θάλασσας ταυτόχρονα το κάνει ιδανικό προορισμό για όες τις εποχές του χρόνου καιγια όλους τους ταξιδιώτες και για όλα τα γούστα.

Εγώ πριν πάρα πολλά χρόνια (ήμουν νιά και γέρασα!!!) είχα πάει σε ένα μικρό χωριουδάκι τον Άγιο Λαυρέντιο. Ήταν πρωτοχρονιά θυμάμαι, όλα ήταν άσπρα γύρω μας, όλο το χωριό έμοιαζε σαν πίνακας ζωγραφικής ή σαν κάποιο εργόχειρο (σαν αυτά που βλέπουμε να απεικονίζουν ένα τοπίο στις διάφορες εποχές του χρόνου)...
Και τα υπόλοιπα μέρη στο Πήλιο ήταν υπέροχα...
Οι δε παραλίες του θυμίζουν έντονα τις παραλίες της Βόρειας Εύβοιας.... Και τα νερά καταγάλανα και διάφανα....
Μήπως, λέω μήπως πρέπει να κανονίσουμε και εμείς ένα ταξιδάκι προς τα μέρη εκείνα, ως συνάντηση μελών του φόρουμ της Σταυροβελονιάς!!! κατά το καλοκαιράκι που θα έχει και ζεστούλα και θα μπορέσουμε να κάνουμε και καμία βουτίτσα???? Λέω τώρα μία πρόταση έριξα!!!
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 34 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 3:05 am

Από την περιγραφή που κάνεις στα λουλουδάκια που βρήκες Άννα μου πρέπει να είναι κρόκος. Αυτή την εποχή είναι γεμάτος ο τόπος από το συγκεκριμένο είδος, όπως και από ανεμώνες, και ίριδες.
Από τη στιγμή που το έβγαλες μαζί με το βολβό του θα πιάσει στα σίγουρα και του χρόνου θα το δεις να ανθίζει ξανά στην γλάσττα σου και θα σου θυμίσει το όμορφο σαββατοκύριακο που πέρασες στο Πήλιο!!!
flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 34 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις