Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 3:07 am

Ετσι έκανα παλιά καιεγώ σε κάθε μικρή εξόρμηση στη φύση έβγαζα βολβούς από άγρια λουλούδια (κυκλάμινα, ανεμώνες, ίριδες, κρόκους....) και τα φύτευα στις γλάστρες μου. Και ενθουσιάζομαι κάθε φορά που βλέπω να ξεπροβάλλει δειλά δειλά το πρώτο φυλλαράκι τους ή άκόμα καλύτερα το πρώτο μπουμπυκάκι τους!!! flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 3:08 am

EVDOKIAKAL έγραψε:
Ετσι έκανα παλιά και εγώ σε κάθε μικρή εξόρμηση στη φύση έβγαζα βολβούς από άγρια λουλούδια (κυκλάμινα, ανεμώνες, ίριδες, κρόκους....) και τα φύτευα στις γλάστρες μου. Και ενθουσιάζομαι κάθε φορά που βλέπω να ξεπροβάλλει δειλά δειλά το πρώτο φυλλαράκι τους ή άκόμα καλύτερα το πρώτο μπουμπουκάκι τους!!! flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 3:31 am

αχ κάθε μέρα μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας αλλά δεν προλαβαίνω να τα σχολιάσω όλα !!
ΕΙΣΤΕ ΥΠΈΡΟΧΕΣ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΚΕΦΙ.!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 4:07 am

Κορίτσια καλησπέρα! Σήμερα είμαι στο σπίτι με άδεια αλλά απο το πρωι κανω δουλειές, μαγειρεύω κοκο. Γενικά ότι θα πρεπε να γίνει το σαββατοκύριακο... Μπορεί η μεση μου να πονάει λίγο, αλλά είναι με άλλη διαθεση!!!
Και να σας πω το σκέφτηκα θα αρχίσω να βάζω 1 ευρώ κάθε μερα σε ένα βάζο, προκειμένου να είμαι έτοιμη για την επόμενη εξορμηση!!!

Ευδοκία μου και γω συμφωνώ με μια συνάντηση στο Βόλο! Είναι στη μέση για όλες μας και δεν χρειάζεται να είναι υπερπαραγωγή! Δηλ, μπορούμε να ξεκινήσουμε με τρένο (και λέω τρένο γιατί η βενζίνη είναι σημαντικό κόστος) νωρίς το πρωι, να πιουμε καφεδάκι, μετά τσιπουράκι, ξανά μετα καφεδάκι και με το τρενο γυρνάμε το βραδάκι! Και όλη τη μερα μαζι θα την περάσουμε και απο τα σπίτια μας πολύ δεν θα λειψουμε (για να μας γκρινιάζουν μετά τα μωρά μας - μικρά και μεγάλα)
Αλλά για καλοκαίρι δεν το βλέπω γιατί δεν θα είναι ελευθερη η Φιλίτσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 10:38 am

Πάντα έτσι γίνετια Άννα. Οταν λείψεις το σαββατοκύριακο από το σπίτι όλες οι δουλειές μένουν πίσω και πρέπει να προσαρμόσεις το πρόγραμμά σου για να τις κάνεις όλες μέσα στην εβδομάδα που έρχεται!
Αλλά όταν το σαββατοκύριακο έχεις περάσει καλά τότε όλα τα κάνεις πιο ευχάριστα ακόμα και αν χάσεις κάποιες παραπάνω ώρες από τον ελεύθερο χρόνο σου!!!
Ξεκινησε λοιπόν την αποταμίευσή σου για την επόμενη μικρή σας εξόρμηση!!!
Όσο για την μικρή μας εξόρμηση εγώ μέσα είμαι και θα το κανονισουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 10:41 am

katerina έγραψε:
αχ κάθε μέρα μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας αλλά δεν προλαβαίνω να τα σχολιάσω όλα !!
ΕΙΣΤΕ ΥΠΈΡΟΧΕΣ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΚΕΦΙ.!!!

Αρκεί που μπαίνεις Κατερίνα μου και μας χαζεύεις.....
Είδες τι καλό κάνει η παρεούλα μας???? Και μόνο που μας διαβάζεις αισθάνεσαι καλύτερα!!!!
Γιατί είμαστε μία "Τρελή τρελοπαρέα" (από την ελληνική ταινία "Μία τρελή οικογένεια")!!
Οπότε ότι και αν λέμε πάντα θα υάρχει κάτι που θα σε κάνει να γελάσεις φιλενάδα μου!
cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:15 am

Μίλησα με τη Φιλίτσα κορίτσια πριν από λίγο. Είναι καλά και προσπαθεί να κάνει όσες περισσότερες δουλειές μπορεί, κυρίως στον κήπο της.
Ο καιρός ευτυχώς είναι καλός και τους βοηθάει να κάνουν όσες δουλειές μπορούν και αντέχουν φυσικά.
Μου είπε να σας μεταφέρω τα χαιρετίσματά της και τα φιλιά της σε όλη την παρέα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:31 am

και απο μας Ευδοκία μου !!! κι απο μας !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:36 am

Anna έγραψε:
και απο μας Ευδοκία μου !!! κι απο μας !

Της τα έδωσα Άννα μου.
Και της είπα ότι ήσουν σαββατοκύριακο στα μέρη της, και της μετέφερα όλες τις εντυπώσεις για τον τόπο της....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:40 am

Όπως ακριβώς τις είχες γράψει στο φόρουμ και γέλασε όπως ξέρει να γελάει μοναδική η Φιλίτσα.
Έχουν κουραστεί με τις δουλειές στον κήπο, που σίγουρα μετά από τόσο καιρό θα είναι παρά πολλες, αλλά η Φιλίτσα δεν χάνει το κέφι της παρά την κούρασή της!!
Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:51 am

Ευδοκία μου καλησπέρα, τι κάνεις?? Η φιλενάδα μας θα πρέπει να είναι πολύ κουρασμένη.
Τουλάχιστον όμως τους ευνοεί ο καιρός. Θα νιώσει πολύ ικανοποιημένη όταν τελειώσουν με το καθάρισμα και το φύτεμα του κήπου. Με το καλό να γυρίσει κοντά μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:55 am

Ξαναμπήκα. Μάλλον κρυφτό θα παίξουμε. Ξέρεις το ότι δεν έχω την ένδειξη online με δυσκολεύει λίγο γιατί πρέπει να πηγαίνω στο home για να βλέπω ποιος είναι συνδεδεμένος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:55 am

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Ευδοκία μου καλησπέρα, τι κάνεις?? Η φιλενάδα μας θα πρέπει να είναι πολύ κουρασμένη.
Τουλάχιστον όμως τους ευνοεί ο καιρός. Θα νιώσει πολύ ικανοποιημένη όταν τελειώσουν με το καθάρισμα και το φύτεμα του κήπου. Με το καλό να γυρίσει κοντά μας.

Όντως τους ευνόησε ο καλός καιρός! Έχουν όμως πάρα πολλή δουλειά. Και ίσα ίσα που πρόλαβαν να ξεχορταριάσουν . Αλλά απ' ότι μου είπε η Φιλίτσα έχει πολλή δουλειά ακόμα ο κήπος της και θα τα κάνουν μόλις ανεβούν μια και καλή πάνω στο χωριό τους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:56 am

Τσα Καλώς την και πάλι!!!
Δοκίμασες να βγάλεις την αυτόματη σύνδεση μήπως και φταίει αυτό και δεν βλέπεις την μπλε επιγραφή???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:57 am

Δοκίμασα και δεν μπορώ να τη βγάλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:59 am

Δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να φταίει.. Α. πάω να ρωτήσω τώρα τον υιό μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:59 am

Βγαίνω να κάνω πάλι μια προσπάθεια και τα λέμε σε λίγο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:02 pm

Ούτε ο γιός μου ξέρει τι μπορεί να φταιει Βαρβάρα μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:08 pm

Πάντως ούτε εγω το βλέπω κορίτσια ποιος είναι μεσα και ποιος οχι!
Τελοσπάντων! Σας ανεβασα φωτογραφίες στο μπλογκ απο την εκδρομή! Και κλείνω γρήγορα γιατί αυριο ο καλός μου παει ταξίδι για κανένα τριήμερο... Φιλάκια και καλό βράδυ σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:11 pm

Μπήκα στο profile και εκεί που λεει "ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ είναι μαρκαρισμένο το ΟΧΙ. Αλλα σ'αυτή τη σελίδα δεν έχω μπει άλλη φορά και δεν έχω πειράξει κάτι. Τέλος πάντων όπως έγραψα και χθες κάποια στιγμή που θα μπει η Σταυροβελονιά θα την ρωτήσω. Αν επικοινωνήσεις εσύ νωρίτερα και το θυμηθείς ρώτησε την.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:24 pm

Μπράβο Άννα, μας έφερες την Άνοιξη!!!
Ότι και να είναι το λουλούδι που φύτεψες, είναι πολύ όμορφο.
Καλό ταξίδι στον αγαπημένο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:36 pm

Πάλι κρυφτήκατε ?? Σας βλέπω καλέ όχι από online
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:40 pm

Άννα πολύ όμορφες οι φωτογραφίες σου.
Και ναι τα λουλούδια αυτά είναι οι κρόκοι!
Όντως είναι πολύ όμορφο και γραφικό μέρος εκεί που πήγατε
Και με την πρώτη ευκαιρία να πάτε πάλι μία εκδρομή οι δύο σας να γεμίσετε τις μπαταρίες σας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:40 pm

Βαρβάρα προσπαθώ να δω πού είναι το πρόβλημα και δεν βλέπεις το μπλε σήμα
Εγώ στο προφίλ μου δεν βλέπω τίποτα παρεπιμπτόντως!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 35 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:45 pm

Πάντως και η Άννα είπε ότι δεν βλέπει ποιος είναι συνδεδεμένος. Και τώρα βγήκε και η Κατερίνα και δεν πρόλαβα να την ρωτήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 35 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις