Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 12:01 am

ΒΑΡΒΑΡΑ Η ΤΣΑΝΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΜΕΡΑΚΙ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΟ. ΑΝΝΑ Η ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΗΣ (ΜΑΜΑΣ) ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ, Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΕΘΑΝΕ 42 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ (ΕΠΑΙΖΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ) ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ. ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 12:57 am

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 1:35 am

EMEIS EYXARISTOYME BARBARA ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΩΡΟΥΔΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕΣ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΙΣΩΣ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 6:23 am

Anna έγραψε:
Κατα τ' αλλα κορίτσια, πολύ κατσαρόλα σήμερα... και δουλειές και απλώστρα φυσικά στο σαλόνι! Το κινημα απλώστρα θα κάνουμε!!!!
Αποφάσισαν δε ότι δεν θέλαν τίποτα απο τα συνηθισμένα , όποτε δοκίμασα και νέες συνταγές: μοσχαράκι με μανιτάρια και σουπιές με πατάτες. Ηρθε και ο αδερφός μου, πήρε και κείνος της προμήθειες του και παει η Κυριακή... Βλέπετε , δεν ξέρω αν το χω πει, έχω ένα αδερφό, ελευθερο και σαραντάρη- Φιλίτσα εσύ για τα παιδιά σου θα λες και γω για το αδερφάκι μου. Είμαστε πολύ δεμένοι και αγαπημένοι. Οπότε από όταν χάσαμε τη μαμά, κάθε Κυριακή έρχεται με άδεια τάπερ και φευγει με γεμάτα! ( τεσσερις άντρες ταιζω και φροντιζω, βοήθεια μου!!). Εμαθε να κάνει και μακαρόνια με κιμά και να ψήνει κανενα ψαράκι που και που... Αλλά τα χρόνια περνάνε κι όλο τον έχω στο νου μου, που κάθε βράδυ γυρνάει στο σπίτι μόνος....

Αυτά, καλή βδομάδα κορίτσια!

Είναι υπέροχο Άννα μου, να είσαι τόσο δεμένη με τον αδελφό σου.
Σκέψου ότι υπάρχουν πάρα πολλές οικογένειες με πολλά παιδιά που δεν μιλάνε μεταξύ τους, γιατί έγινε παρεξήγηση από ένα ασήμαντο λόγο.
Και η απομάκρυνση συνήθως έρχεται μετά το χαμό των γονιών οπότε και τα παιδιά τσακώνονται για κληρονομικά, ή ακόμα και να μην τσακωθούν οι σχέσεις τους παύουν να είναι οι ιδανικές ή έστω αυτές που ήταν όσο ζούσαν και οι γονείς τους....

Είναι πολύ όμορφο να διατηρούνται οι σχέσεις μεταξύ των αδελφών και κυρίως να υπάρχει μεγαλύτερο δέσιμο όταν τα αδέλφια μένουν μόνα τους χωρίς του γονείς τους...
Και φυσικά πάντα θα τον νοιάζεσαι και θα τον φροντίζεις ακόμα και όταν αποκτήσει δικά του παιδιά...


Μακάρι να βρει μία κοπέλα που να τον αγαπάει και να τον φροντίζει όπως και εσύ και να τα βρειτε και εσείς για να μπορείς να συνεχίσεις να έχεις αυτή την υπέροχη σχέση με τον αδελφό σου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 7:12 am

Καλησπέρα!!! Αχ κορίτσια από το στόμα σας και στου Θεού το αυτί ! Ευδοκία μου εμείς δεθήκαμε από τα ζόρια που περάσαμε μαζί και επειδή είχαμε ζήσει την αδικία ανάμεσα στα αδέρφια (από τον αδερφό του πατέρα μου στον πατέρα μου), δεν αφήσαμε τα κληρονομικά να μπουν αναμεσά μας. Και να σου πω -για να μην αδικώ και κανένα- και ο άντρας μου στέκεται πολύ σωστά στο όλα θέμα. Και τον αγαπάει και τον νοιάζεται αλλά και στα οικονομικά και κληρονομικά πάντα έλεγε "αυτό αφορά τα αδέρφια" και δεν ανακατευεται. Δόξα το Θεό, γιατί πολλές φορές είναι τα ταιρια που κάνουν τη ζημιά...
Ef75, έχεις δίκιο , και γω μαμά το παίζω!!! Και μένα έιναι μεγαλύτερος 1.5 χρόνο... Αφού καμιά φορά μου λεει για να με πειράξει: "αμα παντευτώ που θα βρίσκω τετοια φαγητά;" και γω του λέω: "παντρέψου εσύ και γω θα μαγειρευω!!!!"

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 7:15 am

Κατα τ'αλλα κορίτσια πηγα σήμερα στη δουλειά και γύρισα ράκος.... Με περίμεναν μια στοίβα από δουλειές και μια συνάδελφος έλλειπε - γριπη κι αυτή... Κόλαση. Δεν συνήλθα 100% από την απόψη δυναμης...
Εφαγά, έβαλα ένα πλυντηριο, ζύμωσα για να φτιάξω και μια πίτσα για το βράδυ και κάθισα ...Ευτυχώς δεν έχουμε και διαβασματα...
Φιλάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 2:52 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΔΥΝΑΜΗ, ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΚΡΥΩΝΩ ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΩ ΠΟΛΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΠΡΟΣ ΤΑ ΨΗΛΑ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ. ΑΝΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑ? (Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ) ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ 13. ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΜΕΡΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 3:33 pm

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΜΗΝ ΣΥΝΕΡΙΖΕΣΑΙ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ 13 .
ΚΑΙ ΕΔΩ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΩΣ .ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΛΥΣΣΙΔΕΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ .ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ .ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΛΥ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 3:02 am

Ετχες και απο μενα Βαρβαρα για το αγκελουδι σας,να το χαιρεστε και να εχετε ολοι υγεια να την καμαρονεται.Η τσαντουλα εινα καταπληκτηκη και ενα πολυ χρησημο δωρο για ολους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 7:27 am

EF75 έγραψε:
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΔΥΝΑΜΗ, ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΚΡΥΩΝΩ ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΩ ΠΟΛΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΠΡΟΣ ΤΑ ΨΗΛΑ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ. ΑΝΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑ? (Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ) ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ 13. ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΜΕΡΑ?

Καλησπέρα και ΄κουκουλώσου Φωτεινή!!! Κι εδώ γυρω γύρω χιόνια έχει!! Και διαβάσματα δεν είχαμε γιατί όταν πάνε στην έκτη ( ο μικρός) θαρρείς και τα αφήνουν να ξεκουραστουν!!!! χαχαχαχ Μια ίστορία και έξω απο την πόρτα (χθες)! Και τον μεγάλο (στο Γυμνάσιο) τον στριμώχνω το σαββατοκύριακο και κάνει οτι παραπάνω μπορεί απο τα της εβδομάδας για να κυλάει πιο ευκολά η βδομάδα κυρίως για κείνον που έχει προπόνηση και ξένες γλώσσες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:34 pm

Κατερίνα σε τσάκωσα. Είσαι μέσα
\ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:44 pm

Κορίτσια καλησπέρα!
Ευδοκία μου μέσα είσαι! Ελπίζω να περάσατε καλά στο καφεδάκι σας! (και να χεις καλά αποτελεσματα στις εξετάσεις σου!)
Κούκλες πάλι νωρις θα σας αφήσω ... ακόμα εξαντλημένη είμαι και πάω νωρίς για ύπνο...
Τα λέμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:48 pm

Με έπιασες Άννα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:50 pm

Περάσαμε πάρα πολύ καλά. Η Κατερίνα μας έφερε τις πετσετούλες μας και μας είπε όλα όσα υπάρχουν στον "ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ DMC (όπως λέμε στο θαυμαστό κόσμο της EURODISNEY έ, ένα αντίστοιχο θέμα για μας))

Να ξαπλώσεις και να ξεκουραστείς Άννα μου για να αποκτήσεις σύντομα τις δυνάμεις σου!!
Καλή ξεκούραση
Sleep Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:54 pm

μου φαινεται ότι παίζουμε κρυφτούλι????? ΟΕΟ???
Την ώρα που έγραφα στην Κατερίνα ότι την τσάκωσα, η κατερίνα μου κρύφτηκε πάλι..
Και την ώρα που απαντούσα στην Αννα (όταν με έκανε τσακωτή), η Άννα μου ξέφυγε και δεν την έπιασα!!

Φιλάκια κορίτσια και καλή ξεκούραση σε όλες..
Εγώ θα μείνω λίγο παραπάνω απόψε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:57 pm

Anna έγραψε:
Κατα τ'αλλα κορίτσια πηγα σήμερα στη δουλειά και γύρισα ράκος.... Με περίμεναν μια στοίβα από δουλειές και μια συνάδελφος έλλειπε - γριπη κι αυτή... Κόλαση. Δεν συνήλθα 100% από την απόψη δυναμης...
Εφαγά, έβαλα ένα πλυντηριο, ζύμωσα για να φτιάξω και μια πίτσα για το βράδυ και κάθισα ...Ευτυχώς δεν έχουμε και διαβασματα...
Φιλάκια!

Δυστυχώς αυτές είναι οι συνέπειες της απουσίας μας από τη δουλειά.. Γιατί όσο λείπουμε εμείς, κανείς άλλος δεν ασχολείται με τις δικές μας υποθέσεις, και περιμένουν όλοι να γυρίσουμε και να τις τελειώσουμε εμείς...
Και επιστρέφοντας στο γραφείο μας υπάρχουν τόσα πολλά πράγματ απου πρέπει να κάνουμε που σε λίγο θα αρρωστήσουμε πάλι από υπερκόπωση!!!
Άννα μου κάνε όσα είναι αναγκαία και απαραίτητα, ενώ για τα άλλα πήγαινε χαλαρά....
(Δάσκαλε που δίδασκε και νόμο δεν εκράτης)!!!! (για μένα είναι το ρητό αυτό!!!)
Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:14 pm

GEIA SAS ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ?Η ΑΝΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ .ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ .ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ?ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ?ΤΙ ΡΩΤΑΩ ?ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ.ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ Η ΝΑ ΕΡΘΩ ΕΓΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΤΑΝΩ.ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ?ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ?
ΣΗΜΕΡΑ ΚΕΝΤΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΤΣΑΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΣΤΩ ΤΟ 1/3.ΙΔΩΜΕΝ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Η ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ .Η ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟΝ ΑΦΕΝΤΗ.ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ .ΣΤΑΡΟΒΑΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.....ΧΑ ΧΑ ΧΑ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:19 pm

Διάβασα χθες το εξής ρητό που πρέπει να τηρήσω πιστά από εδώ και εμπρός:

ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑΣ.
ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ!!!!!
Salvator Dalli

Μεγάλα λόγια πολύ μεγάλα λόγια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:22 pm

Α.... Εγώ τοπα σήμερα παίζουμε κρυφτούλι... Πρώτα η Κατερίνα μετά η Άννα και τώρα η Φιλίτσα????
Ωραία τα φυλάω εγώ!!!!!
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:22 pm

Φτου και βγαίνω!!!! cheers
cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:44 pm

ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΚΙ ΑΚΡΥΦΤΟΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΝ .ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ .ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ? Very Happy Very Happy Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 1:53 pm

FELITSIA έγραψε:
ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΚΙ ΑΚΡΥΦΤΟΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ.ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΝ .ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ .ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ? Very Happy Very Happy Very Happy flower

Το ξέρω Φιλίτσα μου. Εμείς θα φυλάμε το μπλογκοσπιτάκι μας!!!
Και εγώ βλέπω τώρα το βίντεο της Βαρβάρας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 2:09 pm

ΔΕΣ ΤΟ ΟΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΜΕ ΤΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ .ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ Σ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ .ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΟΜΩΣ ΑΣ ΠΩ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Very Happy Very Happy Very Happy flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 4:18 pm

Embarassed ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ? (ΕΚΤΟΣ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ). ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ? ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ. Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 32 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:33 pm

ΕF 75ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ Η ΚΑΘΕ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ .ΣΤΑ ΚΟΦΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ,ΣΤΑ ΠΛΕΚΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΠΟΡΙΕΣ Η ΔΙΑΦΟΡΑ SITE ΓΙΑ ΠΛΕΚΤΑ ,STHN ENOTHTA ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΓΡΑΦΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ .ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ ΚΑΙ ΠΛΕΚΤΑ .
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ .ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ. Very Happy flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 32 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις