Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
Kathy1988
elpar19
zizel
lilium
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
FELITSIA
katerina
μία καλή ... μία ανάποδη
marygian
fani
EVDOKIAKAL
Anna
kleoniki
Staurovelonia
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΚυρ Ιουλ 10, 2011 12:52 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Πρώτα απ΄όλα θα πρέπει να σας συστηθώ. Με λένε Μαρία, αλλά εδώ μέσα θα με βρείτε ως Σταυροβελονιά. Είμαι 44 χρονών, ζω στην όμορφη Αθήνα μας, έχω μια κόρη, ένα γιο και έναν πανέμορφο εγγονό!
Μου αρέσει να μαθαίνω τα πάντα και να δημιουργώ από το μηδέν!
Φιλοσοφία μου είναι, ποτέ μην λες ποτέ! Η ζωή είναι όμορφη και ακόμα ομορφότερη όταν έχεις πολλούς και καλούς φίλους!
Ελπίζω λοιπόν να γνωριστούμε εδώ μέσα και να γίνουμε μια πολύ πολύ όμορφη και ζεστή παρέα!

Με εκτίμηση

Σταυροβελονιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:46 pm

Εμένα με βλέπεισ συνδεδεμένη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 12:49 pm

Όχι δεν σε βλέπω. Μόνο αν πάω στο home κάτω κάτω θα δω ποιοι είναι on line.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 1:50 pm

λοιπόν κορίτσια κάποια ρύθμιση έχει πατήσει η σταυροβελονιά και σας έχει βγάλει το εικονιδιο που φαίνεται κάτω από τα μηνυματά σας ότι είστε on line
Οπότε πρέπει να περιμένουμε να γυρίσει η σταυροβελονιά και να το ξαναφτιάξει
Φιλάκια κορίτσια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 10:03 pm

Καλημέρα σε όλη την παρεούλα μας.
Να έχετε μια χαρούμενη ανοιξιάτικη ημέρα.
20 Μαρτίου Σήμερα είναι και επίσημα η πρώτη ημέρα της άνοιξης!!!!
Μακάρι ο χειμώνας με τις απότομες αλλαγές του να μείνει για τα καλά πίσω... sunny sunny sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 10:04 pm

Όπως σας έγραψα και χθες έχει πειραχτεί καποια από τις ρυθμισεις και δεν φαίνεται κάτω από τα μηνύματά σας η μπλε γραμμά ότι είσαστε online
Αλλά τη ρύθμιση αυτή μόνο η σταυροβελονιά μπορεί να την φτιάξει....
Υπομονή λοιπόν μέχρι να μπορέσει να μα επισκεφτεί ξανά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 10:11 pm

Άννα καλή δύναμη στη δουλειά σου
Βαρβάρα πίνεις το καφεδάκι σου??
Ελένη καλημέρα. Είσαι καλά??? Μετά το ωραίο γιλεκάκι της κόρης σου έπεσες στις βελόνες να φτιάξεις και ένα δικό σου????
Κατερίνα έβγαλες το παιδί για πρωινη τσάρκα???
Κλεονίκη πώς είναι ο γιός σου??? Και η εγγονή σου πώς τα πηγαίνει?? Χορταίνει αγκαλίτσες???
Φωτεινή μάλλον η μικρή σου σταμάτησε του μεταμσονύχτιους χορούς και τα τραγούδια!
Ronitsa καλημέρα σου. έχεις βάλει μπροστά και άλλο εργόχειρο???
Kathy πώς πήγαν οι εξετάσεις σου???
Η Φιλίτσα τώρα θα προσπαθεί να μαζέψει όσα περισσότερα μπορεί για να γυρίσει στην πόλη..
Mary καλημέρα και σε σένα κοπέλα μου...
Σταυροβελονιά εύχομαι να φτιαχτεί σύντομα το πρόβλημα με τη σύνδεση και να μάθουμε νέα σου σύντομα...
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και αν δεν ανέφερα κάποια ονομαστικά συγνώμη. Η καλημέρα μου άει σε όλες sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 10:52 pm

sunny ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΗΠΟ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. Η ΑΝΟΙΞΗ ΗΡΘΕ ΧΩΡΙΣ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ, ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΟΙΚΟΔΟΜΕΣ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΗ ΠΑΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ. ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΛΙΓΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΛΙΓΟ ΤΑ ΚΤΗΜΑΤΑ, ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΠΑΞΕΔΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΖΑΡΖΑΒΑΤΙΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ ΚΑΙ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ, ΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ ΑΣ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 11:27 pm

Smile ΑΝΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΕΧΩ 2-3 ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ, MΠΗΚΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ Flickr ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ Η ΦΙΛΙΤΣΑ. ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΧΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΩΣΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΣΟΥ, ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ :

1) ΤΙ ΥΦΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ?
2) ΤΙ ΒΕΛΟΝΙΑ? ΚΑΙ
3) ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ.

ΟΣΟ ΕΧΩ ΜΑΤΑΚΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 10:39 am

Φιλίτσα καλησπέρα.
Αν δεν κάνω λάθος γύρισες και το πρώτο πράγμα που έκανες αφού άφησες κάτω τα πράγματά σου ήταν να μπεις στο φόρουμ και να διαβάσεις τα νέα μας, έτσι δεν είναι???
Σε έπιασα....
Καλώς γύρισες φιλένάδα.. Μας έλειψες πολύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 10:50 am

EF75 έγραψε:
sunny ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΗΠΟ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. Η ΑΝΟΙΞΗ ΗΡΘΕ ΧΩΡΙΣ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ, ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΟΙΚΟΔΟΜΕΣ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΗ ΠΑΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ. ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΛΙΓΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΛΙΓΟ ΤΑ ΚΤΗΜΑΤΑ, ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΠΑΞΕΔΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΖΑΡΖΑΒΑΤΙΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ ΚΑΙ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ, ΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ ΑΣ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. sunny

Έχεις δίκιο Φωτεινή. Όσοι μένουμε στην πόλη απλά λέμε κάθε φορά πόσο θα θέλαμε να είμαστε στο χωριό καινα έχουμε καθαρό αερα αλλά και την ηρεμία του, που δεν υπάρχει στην πόλη..
Αλλά σίγουρα υπάρχουν ατελείωτες εργασίες στα σπίτια που βρίσκονται στα χωριά και έχουν και κήπο.....
Όσο δύσκολο και αν είναι να συντηρείς και να διατηρείς έναν κήπο όμορφο, στο τέλος πιστεύω ότι ανταμοίβεσαικαι με το παραπάνω βλέποντας τα λουλουδια σου να ανθίζουν και τα φυτά σου να πρασινίζουν, και γενικότερα να έχεις ένα ζωντανό πίνακα ζωγραφικής μπροστά στα μάτια σου καθημερινά...
flower flower flower flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 11:06 am

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ .ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ .ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ .ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΤΗΣΑΜΕ .ΜΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ .ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ .ΣΑΝ ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΠΑΜΕ.ΟΥΤΕ ΓΕΡΟΙ ΕΚΑΤΟ ΧΡΟΝΩΝ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΕΤΣΙ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 11:23 am

ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΟΡΘΙΟ ΠΤΩΜΑ.ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΕΒΙΑΣΜΕΝΑ .ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΓΙΝΑΝΕ .ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΑΝΕΒΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΠΡΩΤΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ .
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΡΟΛΟΙ .ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΧΑΛΑΣΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ.ΤΟΝ ΑΤΙΜΟ ΣΕ ΞΕΘΕΩΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΤΕΤΟΙΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΑΝ ΟΙ ΒΡΑΔΥΝΕΣ ΜΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ .ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ (ΑΦΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΑ) ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ .
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ .ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΙΣ ΕΝΙΩΘΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ.
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ .ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ.
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ.ΜΑΖΕΨΕΣ ΚΡΟΚΟΥΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕΣ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΕΝΟ ΚΑΔΡΟ (ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ).ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ (ΣΕ ΠΟΙΟ ΧΩΡΙΟ)ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΕΓΩ . flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 11:49 am

Φιλίτσα μου γύρισες επιτέλους. Δεν σου κρύβω ότι μας έλειψες πολύ και δεν είναι υπερβολή.
Νιώθω την κούραση σου γιατί όταν πηγαίνω και εγώ στα Καλύβια τα αγριόχορτα στον κηπάκο μου τα βγάζω μόνη μου γιατί το αγόρι έχει ευαισθησία στη μέση του και τα παιδιά δεν συμμετέχουν. Και μη φανταστείς ότι έχω καλοπιστικά γιατί το χώμα είναι πολύ σκληρό και πετρώδες και δεν μπορείς να το σκάψεις εύκολα και να το φυτέψεις. Μας πιάνει και ο βοριάς... και άστα να πάνε. Πάντως όταν καταφέρω να τον ξεχορταριάσω νιώθω μεγάλη ικανοποίηση.
Μακάρι να είμαστε καλά και να μπορούμε να κάνουμε αυτές τις δουλειές. Προσπάθησε να ξεκουραστείς και αύριο μόλις καλοξημερώσει θα μας ανεβάσεις τις φωτογραφίες σου. Αν δεν ξαναμιλήσουμε καλωσόρισες, πολλά φιλιά και μια γλυκεία καληνύχτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 12:14 pm

Καλησπέρα!!!!!!!!!! Φιλίτσα καλως ήρθες!!!! Το ότι μας έλειψες το κατάλαβες και το οτι σου λειψαμε το φανταζόμασταν!
Το ομορφιά που έχουν τα μέρη σου Φιλιτσα! Ακόμα το μυαλό μου εκεί είναι... Στη Τσαγκαράδα ήμουν Φιλίτσα, διπλα σου δηλαδή. Και η ταβέρνα ήταν το "αγνάντι" (αν θυμαμαι καλά!) Το κεντημα ήταν στην κεντρική κολώνα!!! Αλλά δεν γινόταν να βγαλω φωτο, όλη η παρέα στα δεξιά μου και γω να φωτογραφίζω στα αριστερα;;; Θα λέγαν τρελλή είναι τουτη!!!
Φαντάζομαι τη κουραση σου... να κατσεις αυτές τις μέρες να συνέλθεις γιατί έχει και συνέχεια απο ότι μας λες...
Δυσκολή η δουλειά στη φύση και δίκιο έχεις και εσύ και η Φωτεινή που παιδευέται με το δικό της κήπο... Εδω ο δήμος θα διαθέσει συνολικά 50 στρεμματα γης σε δημότες για να φτιάξουν μπαξεδες! Ε μια απο τη παρέα εριξε την ιδέα να ζητήσουμε 1 στρεμμα για να βάλουμε ζαρζαβατικά. Ε,αφου σκεφτήκαμε το ενδεχόμενο να γυρνάμε απο τη δουλειά και να πηγαίνουμε στο κτημα με την τσάπα., είπαμε ένα μεγάλο οχι! γιατί το χωράφι και ο κήπος θέλουν δουλεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 12:14 pm

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΩΜΑ ΠΕΤΡΩΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ .ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙ ΤΟ ΧΩΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΚΟΠΡΙΑ (ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥΛΗΘΕΙ).ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΚΗΠΟ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ .ΤΟ ΤΕΡΠΝΟΝ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΛΟΦΟΥ .ΤΙ ΝΟΤΙΑΣ ΤΙ ΒΟΡΙΑΣ ΤΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ .ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΑΝΕΜΩΝ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΤΥΧΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΙΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΚΥΝΑΜΕ .ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ.ΣΤΟ ΠΕΤΡΩΔΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΛΙΟ ,ΡΟΔΑΚΙΝΙΕΣ ,ΜΗΛΙΕΣ ,ΑΧΛΑΔΙΕΣ,ΛΕΜΟΝΙΕΣ,ΚΛΗΜΑΤΑ,ΚΕΡΑΣΙΕΣ,ΣΥΚΙΕΣ,ΕΛΙΕΣ,ΚΟΡΟΜΗΛΙΕΣ.
ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΑΡΔΕΝΙΕΣ.ΚΑΜΕΛΙΕΣ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ,ΤΡΙΦΥΛΛΙΑ,ΓΙΑΣΕΜΙΑ.ΑΓΙΟΚΛΗΜΑ,ΠΑΣΧΑΛΙΑ,ΚΡΙΝΟΥΣ,ΠΑΝΣΕΔΕΣ,ΙΡΙΔΕΣ,ΤΟΥΛΙΠΕΣ,ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ,ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΜΠΑΞΕ ΦΥΤΕΨΑ ΜΑΡΟΥΛΑΚΙΑ,ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΙΝΤΑΝΟ ,ΚΟΥΚΙΑ,ΜΠΙΖΕΛΙΑ,ΠΑΖΙΑ ,ΡΟΚΑ,ΜΑΡΑΘΟΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΠΕΡΙΕΣ,ΑΓΓΟΥΡΑΚΙΑ,ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ.ΙΔΩΜΕΝ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 12:20 pm

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΔΗΘΕΝ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕ ΦΟΝΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΩ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΑΦΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ.
ΤΑ ΑΜΠΕΛΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΝΑΥΤΕΣ.ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΟΥΛΟΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ..... ΧΑ ΧΑ ΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 12:24 pm

EF75 έγραψε:
:) ΑΝΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΕΧΩ 2-3 ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ, MΠΗΚΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ Flickr ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ Η ΦΙΛΙΤΣΑ. ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΧΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΩΣΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΣΟΥ, ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ :

1) ΤΙ ΥΦΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ?
2) ΤΙ ΒΕΛΟΝΙΑ? ΚΑΙ
3) ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ.

ΟΣΟ ΕΧΩ ΜΑΤΑΚΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. :)

Φωτείνη δες στο μπλογκ μου την πρώτη πρωτη ανάρτηση Εκεί τα έχω και τα δυο και με χάντρες και χωρις!
Φαντάζομαι οτι λες αυτό Φωτεινή! Ειναι κεντημένο σε καμβά με σταυροβελονιά και πισωβελονιά. Δες αν λέμε το ίδιο και πες μου να προσπαθησω να σου ζωγραφίσω το σχεδιο και να στο στειλω( από τη φωτο γιατί το κεντημα δεν το έχω πια!!!)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Anna στις Τρι Μαρ 20, 2012 12:29 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 12:26 pm

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΔΗΘΕΝ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕ ΦΟΝΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΩ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΑΦΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ.
ΤΑ ΑΜΠΕΛΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΝΑΥΤΕΣ.ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΟΥΛΟΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ..... ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Χαχαχαχχα Για αυτό και εμεις ειπαμε όχι στο χωράφι!!! Αλλο να σκαλίζω τις γλάστρες μου κι άλλο να καλλιεργω ντομάτες! (8 ωρες μπροστα στο κομπιουτερ και μετα 8 ωρες τσάπα;;;;) Σωστός ο αντρας σου Φιλιτσα, σωστός!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 12:31 pm

FELITSIA έγραψε:
ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΩΜΑ ΠΕΤΡΩΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ .ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙ ΤΟ ΧΩΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΚΟΠΡΙΑ (ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥΛΗΘΕΙ).ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΚΗΠΟ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ .ΤΟ ΤΕΡΠΝΟΝ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΛΟΦΟΥ .ΤΙ ΝΟΤΙΑΣ ΤΙ ΒΟΡΙΑΣ ΤΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ .ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΑΝΕΜΩΝ.ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΤΥΧΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΙΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΚΥΝΑΜΕ .ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ.ΣΤΟ ΠΕΤΡΩΔΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΛΙΟ ,ΡΟΔΑΚΙΝΙΕΣ ,ΜΗΛΙΕΣ ,ΑΧΛΑΔΙΕΣ,ΛΕΜΟΝΙΕΣ,ΚΛΗΜΑΤΑ,ΚΕΡΑΣΙΕΣ,ΣΥΚΙΕΣ,ΕΛΙΕΣ,ΚΟΡΟΜΗΛΙΕΣ.
ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΓΑΡΔΕΝΙΕΣ.ΚΑΜΕΛΙΕΣ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ,ΤΡΙΦΥΛΛΙΑ,ΓΙΑΣΕΜΙΑ.ΑΓΙΟΚΛΗΜΑ,ΠΑΣΧΑΛΙΑ,ΚΡΙΝΟΥΣ,ΠΑΝΣΕΔΕΣ,ΙΡΙΔΕΣ,ΤΟΥΛΙΠΕΣ,ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ,ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΜΠΑΞΕ ΦΥΤΕΨΑ ΜΑΡΟΥΛΑΚΙΑ,ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΙΝΤΑΝΟ ,ΚΟΥΚΙΑ,ΜΠΙΖΕΛΙΑ,ΠΑΖΙΑ ,ΡΟΚΑ,ΜΑΡΑΘΟΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΠΕΡΙΕΣ,ΑΓΓΟΥΡΑΚΙΑ,ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ.ΙΔΩΜΕΝ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ :flower:

Φιλίτσα μου το κήπο της Εδεμ έχετε φτιάξει! Το δικό σας μικρό παράδεισο! Αξιοι και οι δύο και σίγουρα οι γονείς σας θα είναι - όπου κι αν είναι- περίφανοι με όσα έχετε καταφέρει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 12:50 pm

Καλησπέρα Φελίτσια καλώς μας ήρθες πίσω!!! Όντως τον κήπο της Εδέμ έχετε φτιάξει καλά τα λέει η Άννα. Ξεκουράσου όσο περισσότερο μπορείς και ανάκτησε δύναμης για το καλοκαίρι!!
Περιμένω με ανυπομονησία να δω τις φωτογραφίες από τα λουλουδάκια σου.
Καλό βράδυ θα τα πούμε το πρωί πολλά φιλία καλή ξεκούραση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 1:29 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΤΗΝ ΦΙΛΙΤΣΑ, ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ Η ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΛΛΕΙΨΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΦΙΛΙΤΣΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ, ΜΕ ΤΟΣΑ ΖΑΡΖΑΒΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ, ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΩ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΣΟΥΝ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ, Η ΚΑΦΕ, ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΣΟΥ. ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ, ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 1:50 pm

ΑΝΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΜΑΚΡΑΜΕ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ Μ΄ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΝΤΡΕΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΦΙΛΙΤΣΑΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΑΠΟΧΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ (ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΡΩ, ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ). ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΡΝΗΘΗΚΕΣ ΤΟΝ ΜΠΑΞΕ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ, ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΖΑΡΖΑΒΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ. ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΠΕΡΝΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΩ ΕΓΩ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ,( ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ). Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 2:01 pm

ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ. ΑΠ΄ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΤΗΝ ΦΙΛΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕΣ ΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΑ. ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ, ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΟΣΤΟ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤρι Μαρ 20, 2012 3:38 pm

KATERINA ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΙΑ .ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΕΝΩΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΣΑ ΜΠΟΡΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.0ΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΦΕΥΓΕ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΜΕΣΩΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΜΑΡΩΝΑΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΣΑΝ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ .
ΠΑΝΤΩΣ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ .ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ.
ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ Η ΖΩΗ .ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΖΕΨΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΥΛΑΞΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΟΥ,ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΚΕΛΑΙΔΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΣΕ ΞΥΠΝΑ ΜΕ ΧΑΡΑ,ΜΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ ,ΜΕ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΛΕΕΙΣ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΒΙΒΛΙΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ .ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ .ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΕΙ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ.ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΞΕΝΥΧΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΛΙ? Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 36 EmptyΤετ Μαρ 21, 2012 4:57 am

ΦΙΛΙΤΣΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΝΟΜΙΖΩ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΑΥΛΑΚΙ. ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ (12 Η ΩΡΑ). ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ. ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ. Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 36 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις