Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 11:30 am

Φιλίτσα μου ακολούθησε την θεραπεία που κάνουμε όλες. Για το στερητικό σύνδρομο, Ιντερνετική επαφή από το πρωί και για ΠΑΝΤΑ.
Συνέχισε να βλέπεις το ποτήρι μισογεμάτο όπως πρότεινες να κάνουμε και εμείς. (δεν σου χαλάμε χατίρι φιλενάδα). Η αποχή από την Σταυροβελονιά απαγορεύεται ρητώς και δια ροπάλου. Όσο για τη μέση σου με ρέγουλα γιατί υπάρχει και συνέχεια.

Φιλιά και καλό βράδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 12:19 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.ΘΑ ΤΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ,ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΗ ΞΕΡΕΙΣ(ΑΓΡΙΟΚΑΤΣΙΚΟ ΜΕ ΕΛΕΓΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ).
ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΙ ΚΕΝΤΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ?ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ.
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 26, 2012 10:44 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ. ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΕΡΦΑΡΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΕΣ ΜΟΥ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΡΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ 44 ΧΡΟΝΩΝ, ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ [ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ], ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ. ΓΙΑ 23 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΩΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ. ΟΜΩΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΕΝΤΑΩ . ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ [ΣΤΑ ΝΗΠΙΑ] ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ [ΜΕΤΡΗΤΑ ΚΟΦΤΑ ΜΗΧΑΝΗΣ] ΕΚΤΟΤΕ ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΑ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΕΙΜΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΩ ΑΠΟΨΕΙΣ. ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΜΕΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 3:00 am

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΕ ΥΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΣΟΥ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΟΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ Η ΜΙΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΛΕΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΜΑΣ ΓΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΔΙΑΦΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ .ΕΔΩ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ .ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ .ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ.ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΝΩΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟ Η ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΠΟΤΕ)Η ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Η ΠΛΕΚΤΟ Η ΚΕΝΤΗΜΑ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ .ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ .ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.Ο,ΤΙ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ.ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ Η ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΝ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 4:38 am

Να καλωσορίσω και εγώ με την σειρά μου το καινούργιο μέλος της παρέας της Σταυροβελονιάς.
Ρούλα μου χαίρομαι που σε γνωρίζω έστω και ιντερνετικά και ελπίζω από τώρα και στο εξής να τα λέμε συχνά. Εύχομαι σε σένα και σε ολη την οικογένεια σου υγεία χαρά και ευτυχία και με το καλό να βγει και η σύνταξή σου. Όσα έγραψε η Φιλίτσα μας είναι πραγματικότητα. Αν χρειάζεσαι μια δεύτερη γνώμη ή μια συμβουλή, να ξέρεις ότι κάποια από όλες μας θα βρεθεί κοντά σου για να σε βοηθήσει.
Καλώς ήρθες στην παρέα μας
Βαρβάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 4:48 am

Στη σειρά και εγώ τα καλωσορίσματα και τα κεράσματα!!!
Ε, τί με κοιτάτε έτσι, δεν θα την τρατάρουμε ένα γλυκάκι την νέα μας φιλενάδα???
Ένα νερατζάκι, ένα κυδώνι γλυκό????
(Και με την ευκαιρία θα γλυκαθούμε και οι υπόλοιπες)!!!

Ρούλα καλωσόρισες στην παρέα μας...
Μπορεί να είμαστε μακριά η μία με την άλλη, αλλά μας ένωσε η κοινή μας αγάπη για τα εγόχειρα όποιας μορφής και αν είναι...
Ό,τι χρειαστείς, μην διστάσεις να μας ρωτήσεις, και θα σου απαντήσουμε αργά ή γρήγορα!!
Και αν αργήσουμε λιγάκι μην ανησυχήσεις, απλά θα είμαστε ακόμα στις δουλειές μας και δεν θα μας αφήνουν τα μεγάλα αφεντικά να σηκώσουμε κεφάλι...
Αλλά με την πρώτη ευκαιρία να είσαι σίγουρη ότι θα σου απαντήσουμε στις απορίες σου ή θα σε παραπέμψουμε σε κάποια αξιόπιστη πηγή για να βρεις λύση στο πρόβλημά σου...
Καλώς ήρθες και πάλι στην παρεούλα της Σταυροβελονιάς!!!
Καλό απόγευμα
Ευδοκία Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 6:02 am

ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΥΣΑ ΠΡΙΝ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΟΥΝ ΟΛΕΣ?ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ ΒΟΛΟ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 6:38 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ, ΟΤΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΦΑΩ ΜΗΛΟΠΙΤΑ(ΑΝ ΚΑΙ ΝΗΣΤΕΥΩ) ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ.

ΕΠΕΙΤΑ ΣΕΙΡΑ ΕΧΕΙ Η ΡΟΥΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΗ Η ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ? Α Η ΕΥΔΟΚΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ (ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΓΩ) ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΛΑΠΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΩ ΚΟΚΑ-ΚΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΕΡΣΕΦΟΥΡΙΛ(ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΡΟΙΑ).

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ, ΤΗΝ ΑΝΝΑ, ΤΗΝ ΒΑΡΒΑΡΑ, ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΤΗΝ ΡΟΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΙΑ). ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΟΠΑΝΙΣΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 6:57 am

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΦΛΟΥΔΕΣ ΑΠΟ ΡΟΔΙΑ Η ΦΥΛΛΑ ΑΠΟ ΡΟΔΙΑ ΒΡΑΣΕ ΤΑ ΚΑΙ ΔΩΣΤΗΣ ΝΑ ΠΙΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΑΣΕ ΤΑ ΚΑΝΕ ΤΑ ΠΟΛΤΟ ΚΑΙ ΔΩΣΤΗΣ ΜΕ ΛΙΓΟ ΛΕΜΟΝΙ.ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΛΟΠΙΤΤΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΘΑ ΕΧΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ .ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 10:37 am

Από ποια να αρχίσω;;;
Καλησπέρα σε ΟΛΕΣ!
Καταρχίν να καλωσορίσω και γω τη Ρούλα! Ρούλα μου εδω η γειτόνισσα (Ν. Ραιδεστος)! Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Οπως κατάλαβες εδω μέσα είμαστε μια τρελη τρελη παρέα, με κοινή αγαπη το κεντημα, το πλεξιμο , τα γλυκα(!- η μηλόπιτα φταίει, ένα ταψι έφαγα), αλλά παρόλο που είμαστε μακριά η μια βοηθάει την άλλη στα μικρά και στα μεγάλα! Τι κυριότερο από όλα ξέρεις οτι ώρα να ανοιξεις θα βρεις μια συντροφιά!!!
Στην περιοχή μας είναι και η Ελένη απο Σουρωτή και η Κλεονίκη! (και μπορεί το Πασχα να πιούμε και κανένα καφεδάκι όλες μαζί!)

Φιλίτσα μου , καλά τα βολεψες με το ιντερνετ στο χωριο! Η θεραπεία είναι μια και στην είπε πολύ καλά η Βαρβάρα, παραμένουμε στο ινετρνετ και στο καθημερινό μας ραντεβου!!! Και οπως λες και εσυ, πολυ σωστά ψυχολόγο δεν θα χρειαστουμε!
Φωτεινή μου, περαστικά για τη μικρή σου! Οσο για τη μηλοπιτα δεν το συζητώ, τελεια!!!! Εγώ την έκανα και εφαγα ένα ταψι -δεν κανω πλακα!

Κοριτσάρες να είστε όλες καλά!!! (Ευδοκία μου ελπίζω να ησουν καλύτερα σήμερα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:31 am

EF75 έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ, ΟΤΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΦΑΩ ΜΗΛΟΠΙΤΑ(ΑΝ ΚΑΙ ΝΗΣΤΕΥΩ) ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ.

ΕΠΕΙΤΑ ΣΕΙΡΑ ΕΧΕΙ Η ΡΟΥΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΗ Η ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ? Α Η ΕΥΔΟΚΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ (ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΓΩ) ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΛΑΠΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΩ ΚΟΚΑ-ΚΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΕΡΣΕΦΟΥΡΙΛ(ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΡΟΙΑ).

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ, ΤΗΝ ΑΝΝΑ, ΤΗΝ ΒΑΡΒΑΡΑ, ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΤΗΝ ΡΟΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΙΑ). ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΟΠΑΝΙΣΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. Very Happy Very Happy Very Happy


Συγνώμη Φωτεινή μου παρασύρθηκα φαίνεται και την φιλούσα περισσότερο από ό,τι έπρεπε για αυτό θα κόλλησε... Περαστικά της πάντως... Τώρα που είμαι καλύτερα θα στην κρατήσω για να ξεκουραστείς και εσύ.... απόψε
cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:44 am

Καλησπέρα κορίτσια ,
Ρούλα καλώς όρισες στην παρέα,βρε παιδιά τώρα που ξεκινάω δίαιτα μου φτιάχνεται μηλόπιτες και λουκουμάδες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:46 am

Anna έγραψε:
Από ποια να αρχίσω;;;
Καλησπέρα σε ΟΛΕΣ!
Καταρχίν να καλωσορίσω και γω τη Ρούλα! Ρούλα μου εδω η γειτόνισσα (Ν. Ραιδεστος)! Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Οπως κατάλαβες εδω μέσα είμαστε μια τρελη τρελη παρέα, με κοινή αγαπη το κεντημα, το πλεξιμο , τα γλυκα(!- η μηλόπιτα φταίει, ένα ταψι έφαγα), αλλά παρόλο που είμαστε μακριά η μια βοηθάει την άλλη στα μικρά και στα μεγάλα! Τι κυριότερο από όλα ξέρεις οτι ώρα να ανοιξεις θα βρεις μια συντροφιά!!!
Στην περιοχή μας είναι και η Ελένη απο Σουρωτή και η Κλεονίκη! (και μπορεί το Πασχα να πιούμε και κανένα καφεδάκι όλες μαζί!)

Φιλίτσα μου , καλά τα βολεψες με το ιντερνετ στο χωριο! Η θεραπεία είναι μια και στην είπε πολύ καλά η Βαρβάρα, παραμένουμε στο ινετρνετ και στο καθημερινό μας ραντεβου!!! Και οπως λες και εσυ, πολυ σωστά ψυχολόγο δεν θα χρειαστουμε!
Φωτεινή μου, περαστικά για τη μικρή σου! Οσο για τη μηλοπιτα δεν το συζητώ, τελεια!!!! Εγώ την έκανα και εφαγα ένα ταψι -δεν κανω πλακα!

Κοριτσάρες να είστε όλες καλά!!! (Ευδοκία μου ελπίζω να ησουν καλύτερα σήμερα)

Αννα μου πολύ καλύτερα είμαι σήμερα... Μόνο κάτι μικρές ενοχλήσεις είχα το μεσημεράκι αλλά όχι έντονες...
Σημερα ξεκίνησα και τις θεραπείες στον οδοντιατρο, που είναι πολύ μακριά, αλλάζω 2 συγκοινωνίες (τρένο και λεωφορείο) για να πάω στο ιατρείο του, διαφορετικά θα πρέπει να άρω ένα λεωφορείο που ξεκινάει κοντάαπό τη δουλειά μου αλλά περναει από όλη την Κηφισίας και θα κάνει 1.30 ώρα για να φτάσω....
Απ' ό,τι φαίνεται έχει πολλή δουλειά γιατί ο οδ/ντος που είχα μου έκανε πολλή μεγάλη ζημιά.
και το κατάλαβα πέρυσι το Σεπτεμβριο, που έπρεπε να βάλω θήκες σε κάποια μεγάλα σφραγίσματα, και μετά την πανοραμική, την είδα κάπως από αυτά που μου έλεγε, και την έδειξα και σε άλλον γιατρό, που επεσε από τα σύννεφα, γιατί όπως μου είπε αν έβαζα θήκες σε αυτα τα δόντια χωρίς να τα φτιάξω πρώτα θα είχα μεγάλα προβλήματα... Σ' αυτόν τον γιατρό πάει και ο ξαδελφός μου και απ' ότι μου λέει και ο ιδιος αλλά και από όσο είδα σήμερα είναι πολύ καλύτερος και χρησιμοποιεί νέες τεχνικές και εργαλεία...
Την πέμπτη το απόγευμα θα πάω και στο γυναικολόγο μου νωρίς νωρις και μετά θα πάμε γι ακαφεδάκι με τα κοριτσια!!!!

Είναι ο μήνας των ιατρικών επισκέψεωνκαι γενικά της γενικής επισκευής και μετά "ΠΕΤΑΜΑ"
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:47 am

fani έγραψε:
Καλησπέρα κορίτσια ,
Ρούλα καλώς όρισες στην παρέα,βρε παιδιά τώρα που ξεκινάω δίαιτα μου φτιάχνεται μηλόπιτες και λουκουμάδες?
Καλησπέρα Φανή..
Μην ανησυχείς θα σου φτιαξουμε γλυκά διαίτης.... και θα τρώμε και εμείς και από αυτά...
cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 11:56 am

Σε ευχαριστώ πολύ Ευδοκία μου ,μην φανταστείς οτι είμαι καμιά μανιακή με τα κιλά αλλά αποφάσισα να κόψω το λιγοστό κάπνισμα που κάνω και πρέπει να προσέξω να μην βάλω κιλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 12:07 pm

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ .ΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΤΑΜΕ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ.ΑΠΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΑΞΕΣ .ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΝΗΣΤΙΣΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ.ΛΙΓΟ ΖΕΛΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ .ΕΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΗΝ ΑΚΡΗ .ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ .ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ Very Happy I love you flower cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 1:17 pm

καλησπέρα κορίτσια παλιά και καινούργια!!! χαίρομαι που διαβάζω τα νέας σας κάθε βράδυ μου φτιάχνεται το κέφι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 1:50 pm

GEIA SOY KATERINA MOY .EISAI ΚΑΛΑ?ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΥΓΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ?ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 2:24 pm

FELITSIA έγραψε:
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ .ΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΤΑΜΕ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ.ΑΠΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΑΞΕΣ .ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΝΗΣΤΙΣΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ.ΛΙΓΟ ΖΕΛΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ .ΕΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΗΝ ΑΚΡΗ .ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ .ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ Very Happy I love you flower cheers
΄


Ανάλογα με τις επισκευές που θα γίνουν Φίλίτσα μου θα δείξει τι θα γίνει!!!!
Αλλά αν μου αλλάζουν συχνά τις μπαταρίες θα αντέχω να ψάχνω για νέα σχέδια και καινούργια εργόχειρα!!!
Τώρα μάλιτσα που έχουμε και το νέο κέντημά σου Φιλίτσα να τελειώσουμε, θα πάρουμε τα πάνω μας!!!
cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 2:25 pm

Καλημέρα σε όλη την παρεούλα μας κορίτσια
Καλό ξημέρωμα και μακάρι να έχουμε μια ηλιόλουστη ημέρα αύριο
sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 2:33 pm

FELITSIA έγραψε:
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ .ΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΤΑΜΕ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ.ΑΠΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΑΞΕΣ .ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΝΗΣΤΙΣΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ.ΛΙΓΟ ΖΕΛΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ .ΕΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΗΝ ΑΚΡΗ .ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ .ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ Very Happy I love you flower cheers


ΤΟ ΠΑΛΙΟ Η ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 10:08 pm

Ρουλα καλωσορισες και απο μενα .Οπως θα μας καταλαβες εχουμε ολες τρελα με τα κεντηματα και με πολλα αλλα.Ειναι μια υπεροχη και ζεστη αγγαλια μεσα στην κοινονια που ζουμε.Σου ευχομαι να περασεις καλα μεσα στην ζεστη και πολυ φιλικη παρεα μας.Καλημερα και πολλα φιλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 10:51 pm

NA PROSEXEIS ΤΗΝ ΥΓΕΙ Α ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 10:32 am

Φιλια κι απο μένα!!
Να σας παρω με τη σειρα: Φανή, μετα το ταψι της μηλοπιτας ...σημερα εχει γιαουρτακι με παξιμαδια!!!( ε και λίγο μελι!) χιχιχι
Φωτεινή πειραχτηρι είσαι !!!! Κι αν μπορειτε τα ουζάκια - και λίγο χταποδακι- να τα αρχιζετε λιγο νωριτερα!!!(όλα τα διαβάζω)
Φιλίτσα μου, καλή αρχή με το κεντημα και ψυχραιμια με τη ΔΕΗ .... τι να τους πεις. Με το καλό να ετοιμαστεις για το χωριο και να τα λεμε απο κει! Και με μετρο τις δουλειες καλή μου, γιατι είναι κι αυτή η μεση!
Κατερινα και Βαρβάρα καλά να περασετε στον αυριανό καφεδάκι σας και δώστε μια φαπα (ναι φάπα) απο μενα στη φιλεναδα μας - ναι νυχτοπουλι μου εσενα λέω - που λεει οτι είναι για "πεταμα", γιατί μεχρι το Μαιο που θα έρθω θα το έχω ξεχασει!!!!
Α, Κατερινάκι, απο οτι καταλαβα απο το chat - τα μισα βεβαια γιατί καποιες πιναν ουζακι το βραδυ και ήταν λαλιστατες- αρχες του Απρίλη θα κάνεις την εγχειριση; Με το καλό κοπέλα μου και γρηγορη αναρρωση!
Και μια ιδέα: επειδη κάνουμε πληρη καταληψη στο chat της Σταυροβελονιάς -και χανουμε και τα μισα μνμ - μηπως να της λέγαμε να φτιαξει -αν γινεται φυσικά εδω ενα chat;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:22 am

Καλησπέρα κορίτσια
Άννα μόνο φαγητά διαίτης δεν έκανα σήμερα,έφτιαξα ένα κέικ για τον μικρό μου που μου το ζητούσε μέρες τώρα και γαριδοπίλαφο,είστε όλες ευπρόσδεκτες να τα συνδιάσουμε με το χταπόδι και το ουζάκι.Αχ βρε κορίτσια πόσο σας ζηλεύω (με την καλή έννοια πάντα)που είστε κοντά και συναντιέστε για καφεδάκι.
Καλό βράδυ σε όλες πάω να κάνω σαπούνι με ελαιόλαδο αν το πείραμα πετύχει θα σας ενημερώσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις