Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:29 am

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΣΑΠΟΥΝΙ ΜΕ ΛΑΔΙ ?ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΤΥΧΕΙ ΓΡΑΨΕ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΑΠΟΥΝΙ ΣΠΙΤΙΚΟ .ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕΔΑΚΙ .ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ .ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΟΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΚΕΙ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:38 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ .
ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ ΝΟ 8 ΚΑΜΒΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΚΛΩΣΤΕΣ.ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ .ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΕΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΙΕΙΤΕ ΠΟΛΛΑ ΟΥΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΑΠΕΡΔΩΝΑ ΤΗΣ.
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΝΩΡΙΣ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΞΥΠΝΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΥΠΝΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΣΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΓΡΗΓΟΡΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:42 am

fani έγραψε:
Καλησπέρα κορίτσια
Άννα μόνο φαγητά διαίτης δεν έκανα σήμερα,έφτιαξα ένα κέικ για τον μικρό μου που μου το ζητούσε μέρες τώρα και γαριδοπίλαφο,είστε όλες ευπρόσδεκτες να τα συνδιάσουμε με το χταπόδι και το ουζάκι.Αχ βρε κορίτσια πόσο σας ζηλεύω (με την καλή έννοια πάντα)που είστε κοντά και συναντιέστε για καφεδάκι.
Καλό βράδυ σε όλες πάω να κάνω σαπούνι με ελαιόλαδο αν το πείραμα πετύχει θα σας ενημερώσω.

ΕΓΩ ΦΑΝΗ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΚΑΙ ΡΥΖΙ(ΚΙΝΕΖΑ ΝΑ ΕΙΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΤΡΩΓΑ). ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ, ΕΜΕΝΑ ΕΚΑΝΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΗΜΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΛΟΥΖΕ ΜΕ ΑΥΤΟ. Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 11:45 am

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ .
ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ ΝΟ 8 ΚΑΜΒΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΚΛΩΣΤΕΣ.ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ .ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΕΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΙΕΙΤΕ ΠΟΛΛΑ ΟΥΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΑΠΕΡΔΩΝΑ ΤΗΣ.
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΝΩΡΙΣ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΞΥΠΝΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΥΠΝΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΣΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΓΡΗΓΟΡΑ Very Happy I love you flower

ΝΑ ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ. ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 12:28 pm

Κορίτσια μόλις τελείωσα το σαπούνι μου δεν βγήκε οσο παχύρευστο έλεγαν οι οδηγίες αλλά θα το αφήσω και θα δω αύριο τι γίνεται,Φιλίτσα μου βρήκα πολλές συνταγές στο ιντερνετ για σαπούνι αλλά ακολούθησα τη συνταγή απο το σάιτ της κερασόπιτας,με την κρύα μέθοδο,λόγω του οτι χρησιμοποιείς καυστική σόδα δεν ήθελα λόγω των παιδιών να έχω αναθυμιάσεις μέσα στο σπίτι.Φωτεινή μου καλό κουράγιο με την μικρή σου.
Καληνύχτα σε όλες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 28, 2012 1:17 pm

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΣΟΥ .ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΟΒΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΡΥΩΣΕΙ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 12:33 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ ,
ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΕΡΑΣΑΤΕ [ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΙΔΙΩΣ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ!!]. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ . ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 7 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ BLOG ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΚΠΛΗΞΗ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
ΡΟΥΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 1:07 am

ΚΑΙ ΣΥ ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΩΡΟ .ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΛΟΠΙΑΝΕΙΣ .ΕΜΕΙΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΦΥΣΤΙΚΙ ΑΙΓΙΝΗΣ ΕΧΩ .ΔΙΑΛΕΞΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ.Ο,ΤΙ ΛΑΧΤΑΡΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:28 am

Καλησπέρα!!!
Κορίτσια σας διαβασα και άνοιξε λίγο η καρδιά μου γιατί: "οσο βαρια ειναι τα σιδερα, ειναι η καρδια μου σημερα" που λεει και το τραγουδι! Και χωρις ιδιαιτερο λογο. Βαριά κι ασηκωτη... Σαν τα κινουμενα σχεδια που πάνω απο τον ηρωα εχει ενα συννεφο που ριχνει βροχή, ενω τριγυρω εχει λιακάδα; Ε ετσι νοιωθω σημερα....
Ρούλα να σαι καλά και δωράκια δεν θελουμε! Καμια συνταγή και πολλές φωτογραφιες για να παιρνουμε εμπνευση. μόνο! Ετσι σμπρωχνουμε η μια την άλλη !

Α και απο γλυκά του κουταλιου, δοκιμαστε μυρτιλο!!! Πηραμε οταν πήγαμε στο Πηλιο- αχ Φιλιτσα ακόμα εκεί είμαι- και είναι υπεροχο!
Φανή, εμεις είμαστε στα δύο άκρα, Κρητη Θεσσαλονίκη! Που να βρεθούμε όλες μαζί! Αλλά κάθε φορά που βρισκονται τα κορίτσια , την ωρα που πινουν καφε , πινω και γω το καφεδάκι μου και τις φαντάζομαι! Αλλά για σκέψου το, πριν ένα χρόνο ουτε ηξερε η μια οτι υπηρχε η άλλη. Ενω τωρα; Καθε μερα όλες μαζι είμαστε!
Τι εγινε τελικά το σαπούνι; Και αν δεν σου κάνει κόπο τη συνταγή για το γαριδοπίλαφο; Και γω πάντως σήμερα απο διαιτα, αλλο τίποτα!!! Τους λουκουμαδες της Ευδοκίας έκανα!!!
Φωτεινή καλό κουράγιο με την κουκλα σου! Έυδοκία, Βαρβάρα, Κατερίνα περιμένουμε νεα απο το καφεδάκι σας!
Και σε όλα τα κορίτσια , καλο σας βραδυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 12:05 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΠΗΛΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ ΠΗΛΙΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ.ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΝΟΕΡΑ ΠΙΝΑΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ.Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΗ .ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΒΡΑΧΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ.ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 2:07 pm

sunny ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΩΡΑ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΙ ??? ΟΛΕΣ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. (ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ). ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Π Α Ρ Α Σ Κ Ε Υ Η !!!! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 3:18 pm

Αχ γλυκιά και μελιστάλαχτη Φιλίτσα μου... Με τέτοια φιλενάδα κοντά μου, έστω και νοερά όπως συνηθίζεις να λες, με τόσες ευχές καθημερινά μόνο καλό μπορεί να μου ξημερώνει κάθε μέρα.
Να είσαι πάντα καλά, να είσαι πάντα ευτυχισμένη και ποτέ μα ποτέ καμιά πίκρα να μη σε αγγίζει.
Και αν ποτέ ο Θεός σου ξημερώσει δύσκολη μέρα, να είναι γρήγορα περαστική και εμείς εδώ πάντα δίπλα σου. Όλη η παρέα της σταυροβελονιάς.

Γιατί Φιλίτσα μου είσαι η ψυχή τούτης της παρέας είτε το θέλεις, είτε όχι. Και ναι, εγώ μπορεί να έβαλα το πρώτο μικρούλι λιθαράκι, αλλά ένα σπιτάκι για να χτιστεί θέλει πολλά λιθαράκια, που τα βάλατε εσείς όλες μαζί.Μα πάνω από όλα για να διατηρηθεί χρειάζεται αγάπη, συντροφικότητα, φιλία και όλα τα αγνά συναισθήματα που σπανίζουν σήμερα στις μέρες μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 3:26 pm

Φιλενάδες μου συγνώμη που δεν μπόρεσα να έρθω στην συνάντηση. Ένας Θεός ξέρει πόσο πολύ το ήθελα να έρθω. Εύχομαι να υπάρξει και άλλη γιατί θέλω πολύ να σας ξαναδώ. Πέρασα τόσο όμορφα την προηγούμενη φορά, που δεν ήθελα να τελειώσει ποτέ.
Αλλά δεν είναι πάντα το τι θέλουμε, αλλά τι πρέπει. Να πω και την μαύρη μου αλήθεια και μη με περάσετε για κακιώστρα, αλλά ζήλευα λιγάκι που δεν ήμουν εκεί.
Ευδοκία μου πήρα το μνμ σου, αλλά το ταμείο είναι μειον και δεν είχα καρτούλα να σου απαντήσω. Και προτίμησα να σας γράψω από εδώ μέσα να το διαβάσετε στα σίγουρα.
Φιλάκια όμως γιατί πρέπει να κοιμηθώ λιγάκι.
Καλό ξημέρωμα!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:28 pm

Σταυροβελονιά μου καλημέρα σου.
Ελπίζω να ξεκουράστηκες.. Μην στεναχωριέσαι που δεν ήρθες στη χθεσινή μας συνάντηση.
Όπως βλέπεις έχει καθιερωθεί η εβδομαδιαία συνάντησή μας, οπότε θα τα πούμε πάλι όποτε μπορέσεις εσύ με την δουλειά σου.
Σε ευχαριστούμε για τα όμορφα σχέδια που μας ανέβασες για το Πάσχα.
Φιλάκια Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:33 pm

Και για να λέμε και το δίκιο, εσύ είσαι η πνευματική νονά του σπιτού μας. Αν δεν ξεκινούσες εσύ να βάλεις τα θεμέλια και να αρχίσεις να το χτίζεις εμείς οι υπόλοιπες πώς θα μπορούσε να βάλουμε τα υπόλοιπα υλικά????
Χάρη σε σένα έχουμε αυτή την παρεούλα, και περνάει πιο ευχάριστα η ώρα μας, ακόμα και τις δύσκολες στιγμές που περνάμε στην δουλειά μας, κοιτάζοντας διαρκώς το ρολόι μας, για να περάσει η ώρα και να πάμε σπίτι και να μιλήσουμε έστω και μέσω του φόρουμ.
Όλα τα χρωστάμε σε σένα που έκανες την αρχή... Εμείς οι υπόλοιπες απλά διακοσμήσαμε το στέκι μας για να είναι πιο ευχάριστο και όμορφο, αφού περνάμε πολλές ώρες εδω μέσα...
Να είσαι πάντα καλά με την οικογένειά, νμα χαίρεσαι τα παιδιά σου και τον όμορφο εγγονό σου.

Και μην ξεχνάς για ότι χρειαστείς είμαστε όλες εδώ και σε περιμένουμε
Καλή σου ημέρα sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:35 pm

EF75 έγραψε:
sunny ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΩΡΑ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΙ ??? ΟΛΕΣ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. (ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ). ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΣ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Π Α Ρ Α Σ Κ Ε Υ Η !!!! sunny
Φωτεινή μου μην ανησυχείς σίγουρα κάποια στιγμή θα συναντηθούμε όλες μαζί...
Σκέφτεσαι να συμβεί και αυτό. Να είμαστε ταυτόχρονα πάρα πολλές στο φόρουμ και να μιλάμε παρεούλα????
Καλή σου ημέρα και σε σένα και καλές δουλίτσες σήμερα...
sunny sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:39 pm

FELITSIA έγραψε:
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΠΗΛΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ ΠΗΛΙΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ.ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΝΟΕΡΑ ΠΙΝΑΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ.Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΗ .ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΒΡΑΧΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ.ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ .ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ Very Happy I love you flower

Φιλίτσα μου καλημέρα.
Έχουμε δέσει για τα καλά όλες μας και θα είναι δύσκολο να μας χωρίσουν...
Βάλαμε όλες από κάποιο προσωπικό στοιχείο για αυτήν την σχέση και έχει δυναμώσει πάρα πολύ τόσο που είναι αδύνατον να βρεθεί κάποιος και να μας ξεκολλήσει..
Με το καλό να φτάσεις στο χωριό σου, και να μας μεταδίδεις τον καιρό καθημερινά....
Καλό δρόμο να έχεις φιλενάδα μου και να προσέχεις τις δουλειές, με μέτρο και όλα θα γίνουν στον καιρό τους.
Καταλαβαίνω ότι είναι πάρα πολλές οι δουλειές που σε περιμένουν αλλά πρέπει να προσέχεις και την μέση σου, και γενικότερα την υγεία σου...
Καλή σου ημέρα Φιλίτσα και πολλά φιλάκια sunny Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 29, 2012 10:45 pm

Anna έγραψε:
Καλησπέρα!!!
Κορίτσια σας διαβασα και άνοιξε λίγο η καρδιά μου γιατί: "οσο βαρια ειναι τα σιδερα, ειναι η καρδια μου σημερα" που λεει και το τραγουδι! Και χωρις ιδιαιτερο λογο. Βαριά κι ασηκωτη... Σαν τα κινουμενα σχεδια που πάνω απο τον ηρωα εχει ενα συννεφο που ριχνει βροχή, ενω τριγυρω εχει λιακάδα; Ε ετσι νοιωθω σημερα....
Ρούλα να σαι καλά και δωράκια δεν θελουμε! Καμια συνταγή και πολλές φωτογραφιες για να παιρνουμε εμπνευση. μόνο! Ετσι σμπρωχνουμε η μια την άλλη !

Α και απο γλυκά του κουταλιου, δοκιμαστε μυρτιλο!!! Πηραμε οταν πήγαμε στο Πηλιο- αχ Φιλιτσα ακόμα εκεί είμαι- και είναι υπεροχο!
Φανή, εμεις είμαστε στα δύο άκρα, Κρητη Θεσσαλονίκη! Που να βρεθούμε όλες μαζί! Αλλά κάθε φορά που βρισκονται τα κορίτσια , την ωρα που πινουν καφε , πινω και γω το καφεδάκι μου και τις φαντάζομαι! Αλλά για σκέψου το, πριν ένα χρόνο ουτε ηξερε η μια οτι υπηρχε η άλλη. Ενω τωρα; Καθε μερα όλες μαζι είμαστε!
Τι εγινε τελικά το σαπούνι; Και αν δεν σου κάνει κόπο τη συνταγή για το γαριδοπίλαφο; Και γω πάντως σήμερα απο διαιτα, αλλο τίποτα!!! Τους λουκουμαδες της Ευδοκίας έκανα!!!
Φωτεινή καλό κουράγιο με την κουκλα σου! Έυδοκία, Βαρβάρα, Κατερίνα περιμένουμε νεα απο το καφεδάκι σας!
Και σε όλα τα κορίτσια , καλο σας βραδυ!

Για να ξέρετε όταν συναντιόμαστε για καφέ αναφερόμαστε σε όλες τις κοπέλες της παρέας, και είσαστε πάντα στην παρέα μας... Φυσικά όταν σκεφτομαι την στιγμή που θα συναντηθούμε όλες μαζί, δεν σας κρύβω ότι χαμογελάω μυστικά, Και ο λόγος είναι απλός... Τώρα που συναντιόμαστε οι 4 μόνο, γίνεται χαμός, φαντάζομαι λοιπόν τι θα γίνει αν συναντηθούμε όλες μαζί!!! Πανικός θα γίνει !!!! Θα ζωντανέψει το μαγαζί από τις δικές μας συζητήσεις τα αστεία μας και τα γέλιά μας....
Το φαντάζεστε λίγο αυτό το θέαμα???
Άννα μου, και εγώ όταν είμαι χαλιά και χωρίς ιδίατερο λόγο, μπαίνω λίγο στην παρεούλα μας και μόλις διαβάσω τα νέα της, μου φτιάχνει η διάθεση το πι και φι.
Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε να σε στηρίξουμε και να σε κάνουμε να γελάσεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Staurovelonia
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Staurovelonia


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : Δήμος Καματερού, Ν. Αττικής

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 1:04 am

Καλημέρα σε όλες σας! Ευδοκία σε ευχαριστώ πολύ. Είσαι πολύ γλυκιά κοπέλα, όπως και στην πραγματικότητα. Σίγουρα θα είμαι στην επόμενη συνάντηση, αρκεί να μην δουλεύω απόγευμα. Χάρηκα που σου άρεσαν τα πασχαλινά, αν και δεν νομίζω να προλάβεις να κάνεις κάτι από αυτά για φέτος, τουλάχιστον θα τα έχετε για του χρόνου.
Διάλεξα κάποιο από αυτά να κεντήσω το καρεδάκι που μου έκανε δώρο η Κατερίνα. Βασικά είναι δυο. Το ένα είναι με πασχαλινούς λαγούς και το άλλο με κίτρινα λουλούδια. Το σ/κ θα κάτσω με την ησυχία μου να δω ποιο από όλα θα κάνω.
Πρώτα ο Θεός θα ξέρω και τι κλωστές θα χρειαστώ και την επόμενη συνάντηση θα σου φέρω και τα νούμερα μήπως τις βρεις στο μαγαζάκι που ψωνίζεις.
Θα το φτιάξω και θα το στρώσω του χρόνου. Φεύγω για δουλίτσα! Φιλιά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.staurovelonia.blogspot.com/
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 9:57 am

Kαλησπερα!!!!!!!!
Αγία Παρασκευή σήμερα αλλά τωρα κάθισα απο το πρωι...αλλά σας διάβασα νωρίτερα!!! Την πήρα τη δόση μου δεν άντεξα! χαχαχαχ
Σταυροβελονιά μου χαιρομαι πολυ που σε διαβάζω! Οπως βλεπεις έχουμε γίνει μια ωραία παρέα με τα γελια μας, τις χαρες και τις λυπες μας και τα κεντηματα μας και όπως λεει και η Ευδοκία πάντα σε περιμένουμε! Να σαι καλά γιατί μας εδωσες τη δυνατότητα να συναντηθούμε όλες εδω, και να δεσουμε ετσι! Να μπαινεις και να ξερεις: το φορουμ είναι πολυ εθιστικό! Μερα δεν περναει χωρις να μπουμε!
Και μη σκας που δεν μπορεσες να πας αυτη τη φορα για καφε. Θα πας την επόμενη! Εσυ εισαι τριγυρω. Τι να πουμε κι εμεις;;;;
Εμεις Φιλιτσα μου στο νοερό καφε!!! Ασε που τωρα νοερα θα είμαστε και μαζι σου στον Αγιο Ιωαννη! Να μπορούσαμε μόνο να σε βοηθησουμε και στις δουλειες! Επειδη όμως δεν μπορούμε, καλό είναι να προσέχεις! Με ρεγουλο και προσοχη αν και σου ευχομαι να εχει πολυ δουλεια και κρατησεις μπολικες!!!!!
Αχ Ευδοκία και να βρεθουμε όλες μαζι... χαμος θα γίνει!!!!! Δε μπορεί θα το οργανωσουμε!
Καλό σαββατοκυριακο σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:48 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑΣ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ.ΓΙΑΤΙ? ΞΑΠΛΩΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΗΓΟΡΙΣΩ (ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ) ΜΑΣ ΠΛΑΚΩΣΕ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3,5 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ(ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ). Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟΣ, ΛΙΓΟ ΠΟΝΑΕΙ, ΛΙΓΟ... ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:12 pm

Καλημέρα κοριτσάρες μου.
Όλη η κούραση της εβδομάδας βγαίνει τώρα... Ενώ το εσωτερικό μου ξυπνητήρι χτύπησε από τις 6.30, το σώμα δεν έλεγε να σηκωθεί με τίποτα....
Ε κάποτε σου λέει,πρέπει να ξεκουραστώ και εγώ αρκετά μέ σέρνεις πάνω κάτω συνέχεια....
Είδατε που έχει και δική του άποψη το σωματάκι μου!!!
Απ' ότι είδα σήμερα έχει γενέθλια ένα μέλος του φόρουμ με το spirtoula, και ευχομαι Χρόνια Πολλά, ευτυχισμένα και χαρούμενα να έχει, και όποτε θέλει μπορεί να μας συστηθεί και να μπει στην παρεούλα μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:16 pm

cheers cheers Σταυροβελονιά μου τα πασχαλινά σχέδια που μας κατέβασες, είναι όλα φανταστικά. Και φυσικά δεν θα ρολάβουμε να τα κεντήσουμε έως το Πάσχα, αλλά ίσως το χρόνου το Πάσχα, να έχουμε κάποιο από αυτά έτοιμο να το στρώσουμε...
Η αρχειοθήκη μας πάντως μεγαλώνει και σ' ευχαριστούμε πάρα πολύ που μας βοηθάς να την εμπλουτίσουμε!!!
Καλημέρα και καλή ξεκούραση να έχεις εάν δεν δουλεύεις αυτό το σαββατοκύριακο.
Και καλή επιτυχία στην μηλόπιτα σου..
cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 30, 2012 10:44 pm

Καλημέρα κορίτσια. Που μπορώ να δω τα πασχαλινά σχέδια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 12:18 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
ΕΥΗΑ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ PORTAL ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ BLOG ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ. ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΕΜΑΤΑ ΣΥΝΗΘΩΣ.
ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις