Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 11:52 am

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΙΣ ΠΟΝΕΜΕΝΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ Very Happy I love you flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 11:54 am

ΦΑΝΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 12:07 pm

FELITSIA έγραψε:
KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΙΣ ΠΟΝΕΜΕΝΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ Very Happy I love you flower
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ μην με ξυπνάτε
Υπεροχες φωτογραφίες Φιλίτσα μου. Αχ γιατί να μην δηλώσω την Γεωπονική σαν πρώτη μου επιλογή.. Καθημερινά θα ήμουν μέσα σε αυτή τηνομορφιά.
Ωραία τα χρώματα στις φρέζες σου και τα κυκλάμινά σου...
Κσαι οι βιολέτες σου πρέπει να μοσχομυρίζουν, ε??
Αλλά και οι ανθισμένες αμυγδαλιές είναι όλα τα λεφτά...
Μμμμμμμ.... μύρισε εξοχή και άνοιξη...
flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 12:10 pm

Anna έγραψε:
Κορίτσια καλησπέρα ! Σας διάβασα όλες και θέλω να απάντησω σε όλες.... αλλά είχα μια πολυ πολύ δυσκολη μερα στη δουλειά. αν μεχρι τωρα ειχα στα χερια μου ένα ποτήρι γεμάτο, σήμερα έπεσε Η σταγόνα και ξεχειλησε...Απο τα πραγματα που με ενοχλουν αφάνταστα είναι η αχαριστία και σήμερα την έζησα σε΄ΟΛΟ της το μεγαλειο! Δεν σας ζαλίζω παραπάνω. Θα τα πούμε αυριο κι ισως και το πρωι! - εχω άδεια, αλλα και εξωτερικές δουλειές αλλά ελπίζω να προλάβω να σας δω!

Φιλιτσα μου,μεσα είσαι! αχ και να μουν εκει... να βγαινα να παιρνα μια βαθια ανάσα καθαρό βουνίσιο αερα, γιατι να σκάσω είμαι!

Το ζω καθημερινά Άννα μου, πίστεψέ με. Κάθε μέρα ξεχειλίζει το ποτήριμου, αλλά ένεκα του ότι οι καιροί είναι πολλοί δύσκολοι και δυστυχώς έρχονται πολύ χειρότερες καταστάσεις, βάζω ξυλαράκια γύρω γύρω για να μην σπάσει το φράγμα και πλημμυρίσουν τα πάντω...
Υπομονή φιλενάδα και απόλαυσε την αυριανή σου άδεια..
cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 12:23 pm

Άννα για να μην νομίζεις οτι σε ξέχασα βράζω τις γαρίδες και κρατάω το ζουμί για να βράσω το ρύζι με αυτό,καθαρίζω τις γαρίδες και φτιάχνω μία σάλτσα με ότι μυρωδικό τραβάει η όρεξη μου,αν θέλεις τα ανακατεύεις όλα μαζί ή ρίχνεις λίγη σάλτσα στο ρύζι και την υπόλοιπη την ανακατεύεις με τις γαρίδες και ρίχνεις στο πιάτο επιπλέον.
καληνύχτα φιλενάδες μου και καλό ξημέρωμα με υγεία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 12:31 pm

Όπως πριν στο μπλογκ σας γράφω εδώ τι είχα πάθει πριν πολλά χρόνια με έναν φοβερό πονόδοντο.
Είχα πάει στην Κύπρο στη φιλενάδα μου, και όπως είναι φυσικό (όλα τα απίθανα πράγματα να γίνονται εκεί και όταν δεν πρέπει να γίνουν!!), με έπιασε ένας τρομερά δυνατός πονόδοντος!!!
Ζήτησα από την φίλη μου να μου δώσει λίγο ούζο για να κάνω μπουκώματα για να μου περάσει και μου έδωσε το αντίστοιχο κυπριακό ποτό τη ΖΗΒΑΝΙΑ (σημειώστε πολύ καλά αυτό το όνομα και μην το ξεχάσετε ποτέ μα ΠΟΤΕ!!!!!)
Μπούκωνα και εγώ η καλή σου, είναι δε και πιο δυνατό ποτό από το ούζο, μια χαρά πέρασε ο πονόδοντος… ώσπου κάποια στιγμή άρχισα να τις καταπίνω τις γουλίτσες γιατί βαριόμουν να πάω να τις φτύσω ώσπου ήρθα και μέθυσα η δικιά σου και δεν μπορούσα να σηκωθώ ούτε ένα βήμα να κάνω…. Ξενυχτίσαμε και οι δυο μας και είπαμε όλα όσα έπρεπε να ειπωθούν μέσα σε χρόνια…..
Πολύ γέλιο και πολύ μεθύσι κορίτσια. Και πολύ δυνατό μα πάρα πολύ δυνατό ποτό η ΖΗΒΑΝΙΑ…
Βέβαια με εφοδίασε η φίλη μου με αρκετά μπουκάλια ΖΗΒΑΝΙΑ, γιατί πέραν των άλλων κάνει πολύ καλό στον πονόδοντο!!!
cheers drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 12:36 pm

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΣΥΧΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΦΥΣΗ.ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΘΙΣΕΙ ΚΑΛΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΘΙΣΟΥΝ....ΤΑ ΚΥΚΛΑΜΙΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΕΥΔΟΚΙΕΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 12:40 pm

ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΟΥΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Η ΟΥΖΑΚΙ Η ΖΗΒΑΝΙΑ.ΚΑΙ ΕΧΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΖΕ ΔΙΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 12:43 pm

Φιλίτσα μου να είστε ευτυχισμένοι και πάντα χαρούμενοι σ'αυτόν τον δικό σας παράδεισο.
Όσο για τις κερασιές σου, θα το κάνουμε όπως οι Ιάπωνες θα πάρουμε τριήμερη άδεια για να έρθουμε και να θαυμάσουμε τις ανθισμένες κερασιές του κήπου σου
Φιλιά και καλό βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 12:46 pm

Ουπς κερασιές ήταν τα ανθισμένα δέντρα στον κήπο της Φιλίτσας και εγώ τις είπα αμυγδαλιές!!!
Πού να κάνω και μπουκώματα με ουζάκι!! Χικ Αλοίμονό μου!!! Χικ, χικ, χικ, χικ, χικ drunken drunken drunken drunken drunken drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 12:48 pm

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Φιλίτσα μου να είστε ευτυχισμένοι και πάντα χαρούμενοι σ'αυτόν τον δικό σας παράδεισο.
Όσο για τις κερασιές σου, θα το κάνουμε όπως οι Ιάπωνες θα πάρουμε τριήμερη άδεια για να έρθουμε και να θαυμάσουμε τις ανθισμένες κερασιές του κήπου σου
Φιλιά και καλό βράδυ.

Θέλω και εγώ τριήμερη άδεια για να θαυμάσω τις κερασιές, τις αμυγδαλιές όλα τα λουλούδια και τα φυτά που πρασινίζουν δειλά δειλά...
Ε, με ακούτε δώστε μου και εμένα άδεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 1:13 pm

FELITSIA έγραψε:
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΣΥΧΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΦΥΣΗ.ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΘΙΣΕΙ ΚΑΛΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΘΙΣΟΥΝ....ΤΑ ΚΥΚΛΑΜΙΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΕΥΔΟΚΙΕΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. Very Happy I love you flower
Φιλίτσα μου είμαι τόσο ζαλισμένη, που αυτό το μήνυμα σου που μου επεξηγείς τι δέντρα είναι εγώ δεν τo ειδα....
Πρώτα διάβασα το μήνυμα της Βαρβάρας και τώρα είδα το δικό σου!!!


Τί να μου κάνει εμένα η ΖΗΒΑΝΙΑ, εγώ ζαλίζομαι και χωρίς ΖΗΒΑΝΙΑ!!!! Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Σευχαριστώ φιλενάδα μου που έδωσες το όνομά μου στα κυκλάμινά σου..
Αλλά τώρα που έχουν το όνομά μου, έχω και εγώ κάποιες υποχρεώσεις απέναντί τους...
Ας πούμε τώρα το Πάσχα πρέπει να έρθω καινα τους δώσω τα δωράκια τους!!!! Οπότε πρέπει να έρθω από κοντά να τους τα δώσω να μην τα στείλω με courier έτσι δεν είναι???
Μην με πούν και κακιά ????? cheers cheers cheers


Έχει επεξεργασθεί από τον/την EVDOKIAKAL στις Τρι Απρ 03, 2012 3:50 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 2:11 pm

ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Η ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ .ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 3:52 pm

Ευχαριστώ για την πρόσκληση Φιλίτσα μου.
Την κρατάω και κάποια στιγμή όταν θα έχεις και εσύ την αναλογη ηρεμία θα σου αριβάρω φιλενάδα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 9:18 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΝΝΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ. ΟΙ "ΚΑΚΕΣ" ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΔΕΝ ΚΟΒΟΝΤΑΙ.ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ, ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΗΡΘΕΣ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ, ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΞΥΝΗ, ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ. ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΝΩΡΙΣ ΛΑΪΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ [ΒΟΥΛΓΑΡΗ] , ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΛΑΪΚΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΕΣΕΡΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ [ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΚΙ ΑΥΤΗ]. ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ, ΤΗΣ ΕΒΑΦΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΣΩ.
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΟΥ, ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ .
ΦΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΚΟΛΙΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΟΥ, ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ.
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ.
ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 9:26 pm

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΜΠΟΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΩ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΣΧΕΔΙΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ,ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΑΡΦΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΣΠΑΝΟΦΩΝΑ. ΛΟΙΠΟΝ, ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΑΠΕΙΡΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΗΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ, ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΙ ΣΕ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ DOWNLOAD . ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 11:27 pm

ΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ .ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.
ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ .ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΛΙΠΑΣΜΑ ΣΤΙΣ ΕΛΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΥΩΣΕΙ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΑΤΟ ΓΙΑ ΒΡΟΧΗ .
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ.
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 1:40 am

roula.o έγραψε:
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΜΠΟΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΩ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΣΧΕΔΙΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ,ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΑΡΦΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΣΠΑΝΟΦΩΝΑ. ΛΟΙΠΟΝ, ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΑΠΕΙΡΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΗΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ, ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΙ ΣΕ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ DOWNLOAD . ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Καλημέρα και σε σένα Ρούλα μου.

Μπήκα στην σελάδα που μας έδωσες παραπάνω και πρόλαβα να δω μόνο τα εξώφυλλα, και από ό,τι κατάλαβα πρέπει να είναι και τα περιεχόμενά τους πολύ όμορφα....

Σευχαριστούμε για το δωράκι σου. cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 7:04 am

Ρούλα Ο. καλησπέρα,
Μόλις τώρα έκανα μια γρήγορη επίσκεψη στη σελίδα μου μας έδωσες. Ενας μικρός θησαυρός είναι κρυμμένος εκεί μέσα και αξίζει να τον ψάξει κανείς. Ευχαριστούμε πολύ καλή συνέχεια,
Βαρβάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 11:04 am

Καλησπέρα κι απο μενα! Να σας παρω με τη σειρά μπας και σας προλάβω:
Φιλίτσα δεν παιζω !!! Τωρα ειδα τις φωτο και τρελλάθηκα! Τι ομορφιά, τι μαγεία! Να είσαι γερή και να χαιρεσαι την ΄΄ολη αυτή την ομορφιά τριγυρω σου!!!
Ευδοκία έχω και γω Ζηβανία, όποτε αν ξεμείνεις.... (εγω δεν μπορεσα να την πιω...)! Και κάτι ακόμα: έχω στη δουλειά ένα ημερολόγιο με φωτογραφίες ανα μήνα. Ε, στον Απρίλη έχει κατι ωραία κυκλάμινα. Τα βλέπω τη Δευτέρα και λέω: "ωπ η Ευδοκία!"
Φανή ευχαριστώ για τη συνταγή - και που δεν με ξεχασες!
Ρουλα, δεν είναι ξινή ή ξινή;;;;; χαχχαχχ. Και ναι κοπέλα μου και γω πιστευω οτι όλα εδω πληρωνονται αλλά οταν σε πατανε και μονο ζητάνε και ζητάνε και ζητάνε χωρίς να προσφέρουν τίποτα... ε πνιγεσαι. Το καλό με μένα είναι οτι έχω τη δυνατότητα της μετάθεσης και το ψαχνω πια. Σημερα το πρωι έκανα καναδυο βηματάκια κι αυριο ισως να μιλήσω με τα μεγάλο αφεντικο... Θα δουμε...
(για αυτό μιλάω σημερα, γιατί πηρα μια ανάσα!)
Α το σαιτ το ειδα πολυ βιαστικά κι αφου σας γραψω θα παω να το ψαξω!!! Ευχαριστουμε!
Ευδοκία- Βαρβάρα, εννοειται πως αν εχετε νεα της Κατερίνας μας τα λέτε και ... οταν θα έρθω το Μαιο, θα μένουμε κοντά στο Μουσείο της Ακροπολης, Θα σας βολευει για να βρεθούμε η περιοχη;;; Τις ωρες ακόμα δεν τις ξερω που θα έχω κενο...

Σας φιλώ όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 11:26 am

Καλησπέρα κορίτσια,πια να πρωτοπιάσω,Ρούλα σε ευχαριστούμε για το δώρο,Φιλίτσα πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου ζείς σε έναν επίγειο παράδεισο,Ευδοκία μου αν ξεμείνεις απο ούζο και Ζηβανία να μου το πεις να σου στείλω Κρητική ρακί,το αποτέλεσμα είναι το ίδιο και στις τρείς περιπτώσεις χικ,'Αννα μου αν τόσο πολύ ποθείς αυτήν την μετάθεση σου εύχομαι ολόψυχα να το καταφέρεις,η σκέψη όλων μας στην Κατερίνα να πάνε όλα καλά.
Καλό βράδυ σε όλες!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 1:14 pm

Φανή, θα σε έχω υπόψη μου και όταν ξεμείνω από ούζο και ζηβανία θα σου έρθω για κανένα ποτηράκι ρακί.....
drunken drunken drunken drunken
Για το δόντι μου πάντα εννοείτε!! drunken drunken drunken drunken drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 1:22 pm

Anna έγραψε:
Καλησπέρα κι απο μενα! Να σας παρω με τη σειρά μπας και σας προλάβω:
Φιλίτσα δεν παιζω !!! Τωρα ειδα τις φωτο και τρελλάθηκα! Τι ομορφιά, τι μαγεία! Να είσαι γερή και να χαιρεσαι την ΄΄ολη αυτή την ομορφιά τριγυρω σου!!!
Ευδοκία έχω και γω Ζηβανία, όποτε αν ξεμείνεις.... (εγω δεν μπορεσα να την πιω...)! Και κάτι ακόμα: έχω στη δουλειά ένα ημερολόγιο με φωτογραφίες ανα μήνα. Ε, στον Απρίλη έχει κατι ωραία κυκλάμινα. Τα βλέπω τη Δευτέρα και λέω: "ωπ η Ευδοκία!"
Φανή ευχαριστώ για τη συνταγή - και που δεν με ξεχασες!
Ρουλα, δεν είναι ξινή ή ξινή;;;;; χαχχαχχ. Και ναι κοπέλα μου και γω πιστευω οτι όλα εδω πληρωνονται αλλά οταν σε πατανε και μονο ζητάνε και ζητάνε και ζητάνε χωρίς να προσφέρουν τίποτα... ε πνιγεσαι. Το καλό με μένα είναι οτι έχω τη δυνατότητα της μετάθεσης και το ψαχνω πια. Σημερα το πρωι έκανα καναδυο βηματάκια κι αυριο ισως να μιλήσω με τα μεγάλο αφεντικο... Θα δουμε...
(για αυτό μιλάω σημερα, γιατί πηρα μια ανάσα!)
Α το σαιτ το ειδα πολυ βιαστικά κι αφου σας γραψω θα παω να το ψαξω!!! Ευχαριστουμε!
Ευδοκία- Βαρβάρα, εννοειται πως αν εχετε νεα της Κατερίνας μας τα λέτε και ... οταν θα έρθω το Μαιο, θα μένουμε κοντά στο Μουσείο της Ακροπολης, Θα σας βολευει για να βρεθούμε η περιοχη;;; Τις ωρες ακόμα δεν τις ξερω που θα έχω κενο...

Σας φιλώ όλες!

Αρχικά να σου ευχηθώ να πάνε όλα καλά με την μετάθεση που θέλεις, και όπως σου έγραψα το μεσημέρι και στο μπλογκ (γιατί κάτι ψιλιάστηκα) γρήγορα να βρεθείς στην ηλιόλουστη περιοχή!!
Χαίρομαι που η Ζηβανία υπάρχει και σε άλλο σπίτι εκτός από το δικό μου. Έτσι όταν ξεμείνω μου είναι πιο κοντά να πεταχτώ ως το σπίτι σου Άννα (γιατί η Κύπρος είναι σαφώς πιο μακριά), καινα πιω κανά δυό ποτηράκια (για να καλμάρει το δοντάκι μου)... Και φυσικά θα μου κάνεςι παρείτσα με ένα ποτηράκι μόνο για το καλό βρε φιλενάδα μου!!! drunken drunken

Εαν μείνετε κοντά στην Ακρόπολη, μας εξυπηρετεί όλες η στάση του μετρό Ακρόπολη, οπότε όλα θα είναι μια χαρά. Και μην στεναχωριέσαι καθόλου, ότι ώρα μπορείς θα το κανονίσουμε καιθα βρεθούμε οπωσδήποτε ο κόσμος να χαλάσει!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 1:24 pm

Μίλησα νωρίτερα με την Κατερίνα. Έκανε σήμερα τις εξετάσεις που χρειάζονταν και αύριο το πρωί γύρω στις 11.30 θα κάνει την επέμβαση.
Της μετέφερα τις ευχές σας, και σας ευχαριστεί όλες για τις ευχές και τα χαιρετίσματά σας...
Όταν μάθουμε τα αποτελέσματα σίγουρα θα σας ενημερώσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 9:00 pm

Καλημέρα σε όλη την παρεούλα.
Κορίτσια εργαζόμενα υπομονή μία ημέρα και σήμερα έμεινε για το σαββατοκύριακο...
Και την άλλη εβδομαδα που είναι Μεγάλη εβδομάδα, σίγουρα θα έχουμε ένα τετραήμερο άδειας με σπιτική δουλεια΄αλλά οι προετοιμασίες θα είναι ευχάριστες και φυσικά μέσα στο σπίτι πάντα.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις