Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΜε πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 Με πολύ πολύ αγάπη!

Πήγαινε κάτω 
+14
jokasta
marygian
ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ
EYHA
Staurovelonia
katerina
EF75
roula.o
fani
FELITSIA
EVDOKIAKAL
μία καλή ... μία ανάποδη
Anna
ronitsa
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ronitsa




Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : Μυτιληνη

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΣαβ Μαρ 24, 2012 9:00 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

MARYGIAN ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΔευ Οκτ 22, 2012 2:26 pm

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Η ΣΕΛΙΔΑ ΕΙΝΑΙ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΑΣΥΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΨΩ .
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤρι Οκτ 23, 2012 12:16 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

NA ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΣΕΣ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ .ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Οκτ 24, 2012 9:57 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΑΘΗΚΑΜΕ ....ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΙΣ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΟ .ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ .ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΟΥΣΤΟΚΟΥΛΟΥΡΑ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΟ ΜΟΥΣΤΟ (ΟΧΙ ΜΕ ΠΕΤΙΜΕΖΙ)ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΤΙΨΕΙ 8 ΜΕΓΑΛΑ ΡΟΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΙΚΕΡ ΡΟΔΙΟΥ .
ΣΑΣ ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΑ SITE ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΑ .ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ .ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤετ Οκτ 24, 2012 10:56 am

Μια καλησπέρα κι απο μένα και ένα καλώς όρισες στη Σταυρούλα. Η Φιλίτσα με κάλυψε , Σταυρούλα, πολλά σχέδια βρίσκω και έγω στο ιντερνετ - και ως συνηθως τους "αλλαζω" τα φωτα!!!!!!!χιχιχιχιχι
Δουλειές κι εδω κορίτσια και τρεξιμο- βαρέθηκα να το γραφω , αλλά ετσι είναι ... Την Παρασκευή έχουμε όμως αργία καθώς γιορτάζει ο Αη Δημήτρης - και ο μεγάλος μου γιος! Κι είπαμε να τον γιορτάσουμε με ένα τραπέζι με φίλους!
Φιλιά σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Οκτ 26, 2012 12:21 pm

Αγαπημένη παρέα της Σταυροβελονιάς καλησπέρα,
Όπως ξέρετε ο μήνας Οκτώβριος είναι ο μήνας πρόληψης κατά του καρκίνου του μαστού.
Το μαιευτήριο ΡΕΑ, που βρίσκεται στο Π Φάληρο και συγκεκριμένα απέναντι από το ΩΝΑΣΕΙΟ, σε όσες κλείσουν ραντεβού μέχρι τέλος Οκτωβρίου για μαγνητική μαστογραφία που θα γίνει τον Νοέμβριο, κάνει μια προσφορά στα 50 ευρώ (από 90 ευρώ) Επίσης έχει και άλλες προσφορές για κάποιες άλλες γυναικολογικές εξετάσεις

Το τηλέφωνο του κέντρο μαστού στο ΡΕΑ είναι 210 94 95 447.
Ελπίζω να σας φανεί χρήσιμη η πληροφορία
Σας εύχομαι καλό βράδυ και καλό Σ/Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Οκτ 26, 2012 12:37 pm

BARBARA ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΣΟ ΧΡΗΣΙΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ .ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ FACEBOOK ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ .ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΟΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ .ΚΑΝΤΕ ΔΩΡΟ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΖΩΗ .ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΟΤΕ .
ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ .ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ .ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ .Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
marygian




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΤρι Οκτ 30, 2012 11:31 pm

Οδηγίες για να κατέβουν τα αρχεία
Διαλέγουμε τα σχέδια που θέλουμε,πατάμε ακριβώς από κατω στο download,μας ανοίγει μια νέα καρτέλα και πατάμε ακριβώς κάτω από το 30 στο σημείο που λέει start timer,ξεκινάει αντίστροφη μέτρηση για 30 δευτ.κατόπιν,ανάλογα τη ρύθμιση που έχετε,ή θα ξεκινήσει η λήψη και αποθήκευση του αρχείου ή θα ζητηθεί από σας να επιλέξετε το χώρο αποθήκευσης.Σε λίγα λεπτά θα έχει κατέβει και αποθηκευτει.Αυτό όμως το αρχείο είναι συμπιεσμένο και θέλει ένα μικρό προγραμματάκι για να μπορέσετε να το ανοίξετε στην τελική του μορφή και να το δείτε.Ίσως να υπάρχει ήδη στον υπολογιστή σας.Θα το δοκιμάσετε προσπαθώντας να ανοίξετε το αρχείο πουχετε κατεβάσει ή με δεξί κλικ σας βγάζει τη λέξη αποσυμπίεση.Αν δεν ανοίγει,πάνω ακριβως απο το σχολιοκούτι,υπάρχει ένα αρχείο,κατεβάστε το με τον τρόπο που σας προανέφερα και όταν κατέβει πατήστε διπλό κλικ και κάντε την εγκατάσταση ακολουθώντας τα βήματα που ζητάει.Τα συμπιεσμένα αρχεία φαίνονται στις λήψεις σας σαν ένα πακετάκι με βιβλία,πατάτε πάνω τους (διπλό κλικ)και στην καρτέλα που ανοίγει διαλέγετε το extract to,γίνεται η αποσυμπίεση και φτιάχνεται ένας φάκελος που περιέχει πια το αρχείο που ζητούσαμε από την αρχή.Ξέρω πως ίσω φαινεται βουνό αυτή η διαδικασία,αλλά πιστέψτε με,ένα λεπτό κρατάει.
Ευχαριστώ για το χρόνο σας,αν έχω ξεχάσει κάποιο βήμα,διορθώστε με και κυρίως ελπίζω να βοήθησα τη νέα μας φίλη ntina!
Φιλιά σε όλες!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntina




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΣαβ Νοε 03, 2012 7:23 am

Αγαπητη παρεα της σταυροβελονιας καλησπερα σας (Μαρακι μου σε ευχαριστω για της συμβουλες σου?).Χαιρομαι παρα πολυ γι¨αθτη την παρεα που εχετε δημιουργησει.Ενω ασχολουμαι με το κεντημα παρα πολλα χρονια και πολυ περισσοτερα με το computer ποτε δεν ειχα σκεφτει να ψαξω μεσα απο το internet γγια καποια σχεδια γιατι οπως οι περισσοτερες τα περιοδικα κανουν παρελαση.Αφορμη ηταν ενα κεντημα που κανω τωρα τελευταια μ ε την τεχνικη του λευκαριτικου (hangender) και με εχει ενθουσιασει.Για να μιλησουμε και λιγο ελληνικα. Ετσι καταφερα να σας βρω ψαχνοντας για καποι νεο σχεδιο και ειλικρινα με συγκινησε η τοση αγαπη που τρεφετε μεταξυ σας (δε ξερω βεβαια αν γνωριζεστε) αλλα ακομα και ετσι να ειναι ειναι αρκετο.Ν α περνατε καλα και να χαμογελατε ειναι μεταδοτικο Very Happy Very Happy Very Happy Φιλια πολλα!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΣαβ Νοε 03, 2012 11:40 am

ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΓΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ .ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ .ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΚΑΦΕ .ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ 3 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ .ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ (ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ) ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΦΙΛΕΣ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ .
ΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ .ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ?
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ Σ/Κ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ .ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ .
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΔευ Νοε 05, 2012 5:25 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟΥ. ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΤΙ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΠΟΙΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ SKYPE,ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΙΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΜΙΑ ΣΟΥ ΕΠΑΦΗ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΣΤΟ SKYPE. ΕΓΩ ΩΣ ΑΣΧΕΤΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ (ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΣΑ ΑΝΤΑΛΑΣΣΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.) ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ. I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΔευ Νοε 05, 2012 5:43 am

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ .ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΡΑΦΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ?ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ?ΕΜΑΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ?ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ?ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ?ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ .ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. Very Happy flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΔευ Νοε 05, 2012 3:41 pm

ΦΙΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΑΦΗ ΣΟΥ, ΕΣΥ, ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΣΟΥ ΑΝ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΣΤΟ SKYPE.
TO MHNYMA ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΕΛΕΓΕ < ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ?>. ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ, ΑΝΟΙΞΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΙΟΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΞΑΠΛΩΘΗΚΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΩΔΙΚΟ ΣΤΟ SKYPE, ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΛΑΧΘΕΙΣ.
ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ, ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΕΓΡΑΦΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ, Η ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟΥ ΤΟ " ΕΣΤΕΛΝΕ" Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ.
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ, ΓΙΑΥΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΤΑΙ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΑΙ ΤΟ SΚΥΡΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΡΑΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ. study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 7:46 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΟΛΛΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ .ΜΠΟΡΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ,ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΕΙΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΡΕΛΛΗ?Η ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΣΥΝΑΠΤΑ ΕΤΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΣΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ?
ΜΗ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΟΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΟΥΣΙΑΖΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ.
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 7:48 am

ΟΥΠΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ.
ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΕΡΑΣΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΠΙΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 8:51 am

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΚΟΡΗ ΜΟΥ .ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ?ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΡΘΙΑ ΠΤΩΜΑΤΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙΝΑΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ .ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΦΗΣΕΙΣ .ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ ΤΟ ΤΡΩΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ .
ΕΦΤΙΑΞΑ 2 ΔΟΣΕΙΣ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΕΓΝΩΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.
ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΟΣΟ ΘΕΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ .ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΔΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΡΩΤΑΝΕ .ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ .
ΣΟΥ ΧΡΥΣΩΣΑ ΤΟ ΧΑΠΙ Ε?.
ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΝΥΦΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΝΑ ΕΧΕΙ .ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΤΙ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΤΕ !!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΑ ΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΟΥΝ .
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 8:55 am

Καλησπέρα Φανή,
Πολλές ευχές για την γιορτή της κορούλας σου και ευχαριστούμε για τα κεράσματα.
(αν δεν υπάρχει πρόβλημα θα πάρω και από τα δύο, γιατί είναι τέλεια).
Εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα καλά με τη δουλειά σου και να μην βρεθείς ξαφνικά
άνεργη.
Να είστε καλά και να χαίρεστε την οικογένειά σας.
Να έχετε ένα όμορφο Σ/Κ και ένα ευχάριστο βράδυ
Βαρβάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 8:59 am

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ .ΕΓΡΑΨΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ Σ/Κ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗ ΨΥΧΗ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
ntina




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 17/10/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 9:11 am

Φανη μου γεια σου.Εγω ειμαι νεα στην παρεα ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗ ΚΟΡΗ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΟΣΩ ΤΟ ΧΑΠΙ. ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΜΕΝΑΝ ΠΙΣΩ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ . ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ,ΘΑ ΑΝΑΠΟΛΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ.ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΛΕΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΑ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟ ΟΣΟ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΕ.ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΣΥΚΩΝΕΣΕ ΝΑ ΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΝΑΠΝΕΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ..Α.Α.Α.ΑΚΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΡΙΧΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΗΡΕΜΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ.....SORRY AN SE STENOXORHSA Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 10:18 am

ΝΤΙΝΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΔΙΑΘΕΤΕΣ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ .ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΑΝ ΚΕΝΤΑΣ ΜΕΤΡΗΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΞΕΧΝΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΟΛΑ .
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ .ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΥΓΙΕΙΣ .ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ .ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ .ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ .
ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 10:34 pm

Καλημέρα στην παρέα της σταυροβελονιάς και καλό σαββατοκύριακο σε όλες σας.
Να ευχηθώ και εγώ στην Φανή Χρόνια πολλά για την κόρη της, και να την ευχαριστήσω για τα κεράσματά της. Ήταν και τα δύο υπέροχα.
Επειδή ήδη αναφέρθηκαν οι κοπέλες στο θέμα της ανεργίας και της απόλυσης, εγώ το μόνο που μπορώ να πω, είναι ότι οι εποχές είναι άσχημες κυρίως για τους εργαζόμενους, όπως βέβαια ήταν πάντα! Αλλά τώρα με τις ευλογίες της κυβέρνησης και τους καθαρά ευεργετικούς νόμους και ρυθμίσεις υπέρ των εργοδοτών, είμαστε σε χειρότερη κατάσταση από ποτέ. Ακόμα και στις εργασίες που δεν έπαψε να υπάρχει κίνηση, τα αφεντικά άμεσα πλέον εκβιάζουν άμεσα ή έμμεσα τους υπαλλήλους να κάνουν περισσότερες υποχωρήσεις από ποτέ.
Αλλά αυτα είναι γνωστά σε όλους μας που δουλεύουμε σαν υπάλληλοι οπότε δεν θέλω να σας στεναχωρήσω περισσότερο.
Εχουμε μπροστά μας ένα ολόκληρο σαββατοκύριακο να το περάσουμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και να κάνουμε όλα όσα μας ευχαριστούν.
Σας καλημερίζω λοιπόν ξανά και σας εύχομαι καλό σαββατοκύριακο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 10:36 pm

Άννα καλημέρα και σε σένα και Χρόνια σου Πολλά.
Να είσαι πάντα χαμογελαστή και ευτυχισμένη κοντά στους δικούς σου ανθρώπους που αγαπάς και σε αγαπάνε και να συνεχίσεις να αντιμετωπιζεις τις "μικρές" δυσκολίες της ζωής με το ζεστό σου χαμόγελο!
Χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα... flower flower flower flower cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers Smile Smile Smile Smile Smile Smile sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΠαρ Νοε 09, 2012 10:47 pm

EΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ .ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ .ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ. ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΦΟΡΕΣΤΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΑΣ (ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ )ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ Σ/Κ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ .ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ . Very Happy flower I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΣαβ Νοε 10, 2012 12:13 pm

Τζα!
Να μαι κι εγώ! Μπήκα για να σας κεράσω για τα γενέθλια μου! Σαράντα κεράκια έσβησα και μάκαρι κάποτε να σβήσω και τα διπλά! Και το ίδιο ευχομαι για όλες μας- σε πεισμα οσων θέλουν να μας ξεκάνουν μια ωρα νωρίτερα!
¨εχω πολυ καιρό να μπω- δεν με παρεξηγειτε φαντάζομαι- αλλά δεν σας ξεχνω. Τα νέα μου οπως τα ξέρατε με ίσως μια θετική (Wink εξέλιξη για τον άντρα μου. Καθώςόμως τιποτα δεν είναι σίγουρο είμαστε σε αναμονή....
Να καλοσορίσω και την Ντίνα στην παρέα(Ντίνα και μένα μου αρέσει το hardanger) , να ευχηθώ στη Φανή για την κόρη της (και για τη δουλειά της) και να σας πω πως σας πεθυμησα!
Κι επειδή εμεις έχουμε το κέντημα και το πλεξιμο ως ηρεμιστικό μας σας έχω ένα φρεσκο μπλουζάκι να δείτε και βρήκα κατι καλό στο ιντερνετ σχετικά με το κεντημα... αλλά θα το δοκιμάσω πρώτα και μετά θα σας το δείξω!!!
Χιχιχιχι- να με διαβασει κανεις θα νομιζει οτι όλη την ωρα πλέκω ή κεντάω- που τετοια τυχη! Απλά ξέρετε εσεις, εω εκει ξεσπάω!
Φιλια σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΣαβ Νοε 10, 2012 1:11 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ .ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΞΕΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ .ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΤΩΧΟΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΜΑ .ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙ .ΠΡΩΤΑ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ .ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΥΤΕ ΣΟΥ ΘΥΜΩΝΟΥΜΕ .ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .
ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΤΗΝ ΠΕΝΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΦΙΤΣΑ .ΤΑ ΔΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ .
ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΕΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ .ΕΙΣΑΙ ΑΝΗΣΥΧΟ ΠΝΕΥΜΑ.
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με πολύ πολύ αγάπη!   Με πολύ πολύ αγάπη! - Σελίδα 37 EmptyΔευ Νοε 12, 2012 4:36 pm

I love you I love you I love you ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ...(ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ) ΚΑΤΟΠΗΝ ΕΟΡΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ, ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΝΤΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΦΑΝΗ Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ (ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ). ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΤΑΝ ΣΦΙΞΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΣΜΙΞΟΥΜΕ. I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με πολύ πολύ αγάπη!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 37 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με πολύ πολύ αγάπη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Το καφενείο της σταυροβελονιάς!-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις