Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+7
katerina
elpar19
Anna
μία καλή ... μία ανάποδη
kleoniki
FELITSIA
EVDOKIAKAL
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Οκτ 28, 2011 11:10 am

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΑΝΑΡΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ
ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΣΚΑΝΑΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ EMAIL ΣΑΣ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ZIP ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ. ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ.
ΟΔΗΓΙΕΣ:
ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΤΑΣ COPY ΚΑΙ PASTE ΣΤΟ BROWSER ΣΑΣ (π.χ. INTERNET EXPLORER) ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ.
ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΤΕ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΚΑΙ EXTRACT FILES.


https://rapidshare.com/files/2394329286/plekta.zip

cheers Smile flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Μαρ 31, 2012 3:08 pm

Anna έγραψε:
Ολες βόλτα είστε;;;;
Λοιπόν εγω εδώ μονάχη παιζω με τις βολόνες μου και σας βγάζω και φωτο! Λοιπόν σας εβγαλά το νήμα, το πως φαίνεται σε πλεξη μια καλή μια ανάποδη και πως βγαίνει το σχέδιο για το πόντσο!
Λέω να κατέβω ένα νούμερο βελόνες και να το τολμήσω. Στο δείγμα είχα 5,5 και μου βγήκε λίγο μεγάλο και πολύ χαλαρό. Τι λετε κι εσεις;;;
http://www.flickr.com/photos/annakousi/?saved=1

ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΝΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΡΩΜΑ. ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Απρ 01, 2012 8:07 am

Το γυρισα σε 5αρες βελόνες κορίτσια! Ηταν πολύ χαλαρό όντως και το βαμβάκι το φοβάμαι και λίγο οτι θα χαλαρωσει κι άλλο... Θα δούμε!
Το χρωμα πάντως είναι πιο σκούρο- σας ξεγελάει η φωτογραφία. Είναι στο χρώμα του πιπεριού. Ουδέτερο μεν αλλά ταιριάζει με όλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 12:38 pm

Νομίζω ότι θα είναι πιο καλά να πλέκουμε με ένα νούμερο μικρότερες βελόνες για να γίνεται πιο σφιχτό το πλεκτό μας και να μην υπάρχει ο φόβος ότι μπορεί να ξεχειλώσει αργότερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΔευ Απρ 02, 2012 2:20 pm

ΟΥΑΟΥ, ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΥΤΕΡΗ χι,χι,χι ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΠΙΠΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ. Σ΄ΑΓΑΠΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ. I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 11:54 am

Φωτεινη μου, αν κρίνω από το χρώμα πρέπει να είναι το άσπρο πιπέρι, που δεν καίει πολύ.
Αρα θα γίνει γλυκιά και πιπερατη η Αννα μας με την μπλουζίτσα της...
Βέβαια αν ήταν το κόκκινο πιπέρι που καίει, θα γινόταν περίσσότερη καυτή!!!!
Έτσι δεν είναι????
Smile cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 1:36 pm

ANNA MOY TΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΣΟΥ .ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΗ .ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ .ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΛΟΠΙΤΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ .ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ .
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΣΣΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΛΕΙΑ.ΘΑ ΠΟΥΛΗΘΟΥΝ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ .ΚΑΝΑΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 3:54 pm

Μακάρι να πουληθούν όλα τα εργόχειρα που έστειλαν όλες οι κοπέλες Φιλίτσα μου και να συγκεντρωθεί ένα ικανοποιητικό ποσό για τις ανάγκες του ορφανοτροφείου .. Μακάρι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 11:10 am

Φωτεινή μου πειραχτηρι...ξερω τι κάνω, πιστεψε με, ο αντρας μου τρελλενεται για καυτερές πιπεριές!!!! χαχαχαχχα!
Αυτές τις μερες πάντως μόνο για πλεξιμο είχα μυαλό - δηλαδή καθόλου! Το σχεδιο είναι ΑΠΛΟ - εντελώς όμως- οπότε το βλεπω να τελειωνει γρηγορα!

Φιλίτσα και Ευδοκία μακάρι να πουληθουν όλα και να πιασει τόπο όχι ο κόπος μας αλλά η ευχαριστηση μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 8:56 pm

Anna έγραψε:
Φωτεινή μου πειραχτηρι...ξερω τι κάνω, πιστεψε με, ο αντρας μου τρελλενεται για καυτερές πιπεριές!!!! χαχαχαχχα!
Αυτές τις μερες πάντως μόνο για πλεξιμο είχα μυαλό - δηλαδή καθόλου! Το σχεδιο είναι ΑΠΛΟ - εντελώς όμως- οπότε το βλεπω να τελειωνει γρηγορα!

Φιλίτσα και Ευδοκία μακάρι να πουληθουν όλα και να πιασει τόπο όχι ο κόπος μας αλλά η ευχαριστηση μας!
Αρα πρέπει να φτιάξεις και ένα κόκκινο πλεκτό ναναι καυτό σαν τις πιπερίτσες τις καυτερές....
Φωτιά στα κόκκινα και εγώ ο πυροσβέστης!!! cherry cherry cherry cherry cherry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 10:49 am

Ελά όμως που δεν φοράω κοκκινα!!! αν και μελαχρινή δεν φοράω κόκκινα! Πιο πολυ ουδέτερα και γηινα Ευδοκία μου - για να περνάω απαρατήρητη μαλλον!
Τωρα που το σκέφτομαι ασυνειδητα το κάνω, αλλά το κάνω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠεμ Απρ 05, 2012 11:15 am

ANNA MOY NA FORAS KOKKINA ΘΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ .ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΦΟΡΕΣΑ ΟΤΑΝ ΜΑΖΕΥΑΜΕ ΕΛΙΕΣ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ.ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΠΟΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 10:49 am

Το θεμα είναι να σε παρατηρουν για αυτό που είσαι κι οχι για αυτό που φοράς, σωστα; Πάντως Φιλίτσα μου δεν το χω καθολου, πάντα θα είμαι περιποιημενη αλλά ποτέ φανταχτερη!!! Ξερεις ποιος νομίζω οτι είναι ο λόγος; Ειμαι με τον αντρα μου απο τα 16 μου! Ε, σαν καλό κορίτσι που είμαι, αφού ειχα τον ανθρωπο μου, δεν κουνουσα αλλου την ουρα μου (!) κι ετσι ποτε δεν νοιάστηκα να προκαλέσω τα βλέματα, να μην σου πω τα αποφευγα κι όλας! Ετσι ηρεμα και γιηνα χρώματα για την Αννουλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 12:00 pm

Άννα μου σε καταλαβαίνω, και εγώ απαρατήρητη θέλω να περνάω. Και όταν κάποια στιγμή πήρα μία κόκκινη μπλουζίτσα την έβαλα μία φορά στο σπίτι και μετά την εξαφάνισα.
Και τα χρώματάα που συνηθίζω αν φοράω είναι σκούρα, μαύρο μπλε και φυσικά το σπάω πού και πού με κανένα θαλασσί! (για το οποίο τρελαίνομαι)...
bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 12:20 pm

ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΦΟΡΑΩ ΚΟΚΚΙΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΠΛΟΥΖΑ.ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΔΙ, ΤΟ ΜΑΥΡΟ,ΤΟ ΚΑΦΕ, ΤΟ ΓΚΡΙ ,ΤΟ ΚΑΜΗΛΟ,ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΑ ΓΗΙΝΑ .ΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 12:23 pm

Οι αποχρωσεις του μπλε σου πηγαίνουν Φιλίτσα μου γιατί είανι ασορτί με τα μάτια σου...
Μάτια μπλε, που λέει και ο Πάριος στο τραγούδι του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 12:39 pm

ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΠΑΡΙΟ.ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ.ΚΑΙ Τ ΑΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΧΑΜΕΛΕΟΝΤΑ .ΟΤΑΝ ΦΟΡΑΩ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ,ΟΤΑΝ ΦΟΡΑΩ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΝΤΑΝΑΚΛΟΥΝ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΜΠΛΟΥΖΑΣ ΜΟΥ (ΠΡΑΣΙΝΟ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 3:05 pm

ΑΝΝΟΥΛΑ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ, ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ.

ΕΥΔΟΚΙΑ, ΤΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ ΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙ ΜΙΑ ΦΟΡΟΥΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΣΥ???

ΚΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΟΡΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΙΤΣΑΣ. flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Απρ 06, 2012 10:57 pm

Φωτεινή μου δεν ξέρω αν το πουκαμισο θα το φοράμε εναλλάξ, γιατί μάλλον εγώ αθ το φοράω περισσότερο. Εχω κόλλημα με το χρώμα και μπορεί να φοραω πολλές μέρες την ίδια μπλούζα ή το πουκάμισο όταν είναι θαλασσιά...
Τι να κάνουμε κολλήματα είναι αυτά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 1:20 pm

EVDOKIAKAL έγραψε:
Φωτεινή μου δεν ξέρω αν το πουκαμισο θα το φοράμε εναλλάξ, γιατί μάλλον εγώ αθ το φοράω περισσότερο. Εχω κόλλημα με το χρώμα και μπορεί να φοραω πολλές μέρες την ίδια μπλούζα ή το πουκάμισο όταν είναι θαλασσιά...
Τι να κάνουμε κολλήματα είναι αυτά....

ΣΟΥ ΕΧΩ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΣΟΡΤΙ ΟΖΑ(ΜΑΝΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΑΘΗΝΑΙΕΣ). ΤΗΝ ΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΣΕΝΑ. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 2:47 pm

Εχω και οζα Φωτεινή μου και η σκιά που χρησιμοποιώ για τα μάτια μου στα χρώματα του σιέλ είναι
Είμαι κολλημένη με το θαλασσί σε όλες τις αποχρώσεις του....
Surprised Smile Smile Smile Surprised
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 10:39 am

Κορίτσια τελειωσα το πόντσο! Για ελάτε να το δείτε!
Με παιδεψε στο τελος , γιατι αλλού ο παπας αλλού τα ρασα που λένε, αλλά κάτι βγήκε! περιμένω την γνωμη σας (και την πάσα αληθεια!) Νατο βάλω κι εξω ή μονο στις διακοπες;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 11:36 am

ΑΝΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΠΟΝΤΣΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ! ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 1:52 pm

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΟΝΤΣΟ ΣΟΥ .ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ.ΑΥΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EF75




Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2012
Ηλικία : 49
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 2:09 pm

ΑΝΝΑ ΤΟ ΠΟΝΤΣΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ, ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ. ΦΙΛΑΚΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ - Σελίδα 9 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 1:30 am

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μπράβο Αννα μου πολύ ωραίο και το πόντο σου και το κέντημα με το καπελάκι .
Είσαι υπέροχη και σου ταιριάζει που λέει και ο Πλούταρχος στο τραγούδι του και βέβαια είναι και ο αγαπημένος μου τραγουδιστής. Καλο φόρετο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Πλέξιμο.-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις