Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Πήγαινε κάτω 
+8
katerina
Anna
EF75
FELITSIA
EYHA
μία καλή ... μία ανάποδη
ronitsa
EVDOKIAKAL
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 2:07 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Φιλίτσα μόλις είδα αυτό το σχέδιο αμέσως σκέφτηκα εσένα, που ήθελες ένα σχέδιο σαν ανατολιτικο χαλί.
Και το όνομα αυτού του σχεδίου : Χαλί Βουδαπέστης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Αυτό το σχέδιο ονομάζεται ο κήπος του πασά. Και τι κήπος!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κορίτσια αυτά είναι τα σχέδια που αγόρασα χθες από τη Νέα Ιωνία..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 10:48 pm

ronitsa έγραψε:
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΛΜΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ. ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΑΝ ΧΡΩΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΥΡΑ,ΤΑ ΜΠΛΕ ΣΚΟΥΡΑ,ΒΙΣΙΝΗ ΣΚΟΥΡΟ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.



Το κάθε εργόχειρο έχει τη δική του χάρη. Και είναι αλήθεια ότι πολλές φορές φτιάχνουμε κάτι και μετά βλέπουμε ότι δεν μας ταιριάζουν τα χρώματα και έπρεπε να διαλέξουμε κάτι άλλο, αλλά όπως και να είναι δεν παύει να είναι ένα ακόμα ένα δημιούργημα σου

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠεμ Απρ 19, 2012 11:52 pm

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. Επιστέψαμε στην βάση μας και εμείς και σήμερα πρωί πρωί στο κέντρο για υλικά και καμβάδες. Κατάφερα να περάσω και απο ατο μαγαζί που σας ειπα οτι εχει φθηνές κλωστες είναι στην Πολυκλείτου 22 και λέγεται ΓΚΡΕΚΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕΒΕ εχει ειδη προικός σπιτιού και πολλά άλλα το site είναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΦΙΛΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:27 am

EYHA έγραψε:
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. Επιστέψαμε στην βάση μας και εμείς και σήμερα πρωί πρωί στο κέντρο για υλικά και καμβάδες. Κατάφερα να περάσω και απο ατο μαγαζί που σας ειπα οτι εχει φθηνές κλωστες είναι στην Πολυκλείτου 22 και λέγεται ΓΚΡΕΚΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕΒΕ εχει ειδη προικός σπιτιού και πολλά άλλα το site είναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΦΙΛΑΚΙΑ

Αληθώς Ανέστη ΕΥΗΑ Χρόνια πολλά και σε σένα.

Σευχαριστούμε που μας έδωσες τα στοιχεία του καταστήματος με τις φτηνές κλωστές. Να είσαι πάντα κάλά και να περνάς ευχάριστα και δημιουργικά τις ώρες σου.

ΚαλημέραSmile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 1:43 am

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ .ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7.30 ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ.ΕΧΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ .ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΝΕΟ ΚΟΤΕΤΣΙ ΣΤΟ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΚΡΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΜΟΝΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΤΣΙΜΠΑΝΕ.ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΒΛΑΒΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ.ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΣΚΕΥΗ .ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ Η ΟΧΙ??ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΝ ΑΝΑΔΡΟΜΟ ΕΡΜΗ......ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.ΧΑ ΧΑ ΧΑ .
ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ ΕΥΗΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ.Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ .ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΣΕ 5 ΔΟΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΠΕΡΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 2:37 am

Anna έγραψε:
Μια βιαστική καλησπέρα - γιατί τα πολλά θα τα πουμε το βράδυ- αλλά δεν αντεχα να μην σας πω: μπείτε και δείτε στο μπλογκ την επόμενη βελονιά.
Ειναι το καπελάκι της παρέας μας !

Άννα μου καλησπέρα,
Ζωγράφισες πάλι.Όπως έγραψα και στα σχόλια, θα έγραφα ότι είναι το πιο ωραίο από όλα.
Πρέπει όμως να περιμένω και τις υπόλοιπες 36 βελονιές. (τόσες δεν είναι??)
Καλή συνέχεια και πάλι μπράβο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 2:40 am

Φιλίτσα αισθάνομαι το πώς νιώθεις. Υπάρχουν ημέρες που αρχίζουν άσχημα από το πρωί και συνεχίζουν έτσι όλη την ην υπόλοιπη μερα λες και θέλουν να επιβεβαιώσουν το ρητό "Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται"

Υπομονή Φιλίτσα μου και όλα τα πράγματα θα γίνουν σιγά σιγά....

Όλα θα φτιαχτούν αλλά μην ξεχνάς πώς είμαστε στην Ελλάδα και οι επιδιορθώσεις και οι επισκευές εξαρτώνται από το κέφι του κάθε τεχνίτη και ειδικού!

Την υγεία μας να έχουμε και όλα θα γίνουν...Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 2:54 am

μία καλή ... μία ανάποδη έγραψε:
Anna έγραψε:
Μια βιαστική καλησπέρα - γιατί τα πολλά θα τα πουμε το βράδυ- αλλά δεν αντεχα να μην σας πω: μπείτε και δείτε στο μπλογκ την επόμενη βελονιά.
Ειναι το καπελάκι της παρέας μας !

Άννα μου καλησπέρα,
Ζωγράφισες πάλι.Όπως έγραψα και στα σχόλια, θα έγραφα ότι είναι το πιο ωραίο από όλα.
Πρέπει όμως να περιμένω και τις υπόλοιπες 36 βελονιές. (τόσες δεν είναι??)
Καλή συνέχεια και πάλι μπράβο!

Θα συμφωνήσω μαζί σου Βαρβάρα. Και εγώ νομίζωψ ότι το καπελάκι μας! είναι ένα από τα καλύτερα σχέδια της Άννας (αν όχι το καλύτερο). Θέλεις επειδή μας προετοιμάζει για το καλοκαίρι που όλες περιμένουμε με ανυπομονησία, θέλεις που είναι διαφορετικό από τα προηγούμενα σχέδια θεωρώ ότι είναι το πιο όμορφο (καλοκαιρινό) σχέδιο της ζωγράφου μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 10:57 am

Κορίτσια τι να πω... ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια., λίγο μου φαίνεται! Και εμένα μου άρεσε το καπελάκι και σας σκεφτόμουν όταν το έκανα!
Αν Ευδοκία τι καλά που θα ήταν να άλλαζα αντικείμενο στη δουλειά, αλλά που καλή μου;;; Που μπορεί να βρει δουλειά μια τρελλη που της αρέσει να κεντάει και να μαθαίνει; Μόνο στα όνειρα! Και να σας πω και κάτι, εγω και καλλιτεχνική φλεβα... δεν το χα ποτέ. Τωρα με τις κλωστές πως μου βγαίνει ... δεν ξέρω!
Και ναι φυσικά θα ήταν ωραίο να είμασταν όλες σε μια πόλη, αλλά να σας πω τι σκέφτομαι; Το καλό με το φόρουμ είναι οτι καθε μια μας μπαίνει όποτε μπορεί και τη βολευει και έτσι βρισκόμαστε και μιλάμε καθημερινά, ενώ αν είμασταν όλες στην ίδια πόλη αραγε πόσο συχνά οι υποχρεώσεις μας θα μας αφήναν να βρεθούμε;;; Για αυτό κορίτσια καλά είναι κι έτσι! Εγώ νοιώθω σαν να είστε στο σπίτι μου κάθε μερα! Αφήστε τι συζητήσεις έχουμε κάνει - στο μυαλό μου- ιδιαίτερα όταν πλέκω!!!! χαχαχχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:06 am

ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΑΣ.ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ .
ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΖΩΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ.
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:11 am

Φιλίτσα μου, τι εγινε με το τηλεφωνο καλή μου; τα βαλες σε μια σειρά; Ελπίζω να μην παιδευτεις πολύ!
Βαρβάρα μου μου αρέσουν τα τριανταφυλλα!!! Το κιτρινο είναι το χρώμα σου νομίζω;;;
Ευδοκία όταν τα πράγματα είναι σκούρα, εμεις θα κατεβάζουμε το γείσο το καπέλο μας χαμηλα και θα ταξιδευουμε με το μυαλό μας, καθε μέρα στον Αγιο Ιωαννη θα είμαστε! (και γω το σκ περιμένω φιλενάδα να μπω σε μια σειρα, αυτη η βδομάδα είχε πολλά!)
Ρούλα, είδες τι καλά που είμαστε; λιγο η μια, λιγο η αλλη κανουμε ένα πολυχρωμο παζλ! και συντροφιά η μια στην άλλη. Και κολλημένες...(νομίζω οτι δεν υπάρχει μερα που δεν έχω γραψει ή δεν έχω μπει...).
Ρονίτσα μου σαν τα κεντήματα που έχουν φτιάξει οι μαμαδες μας δεν εχει! Ξέρεις γιατί; Γιατί έχουν το χάδι τους!
ΕΥΗΑ σας ζηλευω που εχετε τη δυνατότητα των επιλογών στα καταστήματα... εδώ πίκρα...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:18 am

Καλέ! δεν σας είπα τι πήρα απο το μαγαζί με τα κλωστικά σήμερα! Πήρα ένα τελειώμα για το πρώτο καρεδάκι απο τις βελονιές. Καλή η ιδέα με τα κάδρα κορίτσια αλλά ...δεν νομίζω να αρέσει στους άντρες μου. Οπότε θα το κάνω καρεδάκι και πήρα ένα απλό τελειώμα σε κυπαρισσί χρώμα (με τοσο πρασινο που εχει μεσα, ως άνοιξη).
Πήρα και λίγους μουλινέδες για τα άλλο με τα λουλουδάκια και τους καρπούς που σας είχα δείξει, γιατί για αυτό απόφάσισα να κάνω κρόσια και δεν θα έφτανε η κλωστή που έχω!
Α και εξτρα φορ! Αυτά τα ολίγα- αφού η χαζή βιαζόταν να δει τηλεόραση και δεν με άφησε να χαζέψω... (σνιφ σνιφ)
Οπως κατλάβατε στα τελειώματα είμαι. Θα τελείωσω το πρώτο καρέ με τις βελονιές, το μετρητό ΄(καλά αυτό θέλει καμιά βδομάδα ακόμα τουλάχιστον) και και και τελειώνει και το πόντσο μου! Πως μου αρέσει όταν τελείωνει κάτι και βγαίνει απο τη λίστα μου!!!
Σας φιλώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:20 am

Σήμερα το απόγευμα Άννα πήγα μια μικρή βολτίτσα σε μια κοντινή γειτονιά. Ειχα δει εδώ ακι καιρό ότι είχε ανοίξει έν ακατάστημαμε κεντήματα, αλλά περνούσα πάντα όταν ήταν κλειστό και σήμερα βρήκα την ευκαιρία και πήγα να δω τί είχε μέσα.
Μικρό το κατάστημα αλλά μεγάλος ο θησαυρός που κρυβόταν μέσα του.
Η κυρία που το έχει (Αntonia Gika το ονομά της και με αυτό το όνομα την βρίσκουμε στο facebook για όσες έχουν facebook και μπορούν να μπουν), φτιάχνει κεντήματα κατόπιν παραγγελίας, αλλά παράλληλα πουλάει καισχέδια (με την προϋπόθεση να αγοράσεις μαζί και το ύφασμα καιτις κλωστές). Αλλά είδα το ντοσιέ με τα σχέδια της και είχε πολλά και πολύ όμορφα σχέδια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:35 am

Ζηλευω...........θέλω κι εγώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:37 am

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ .ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ .ΤΑ ΕΧΩ ΥΠΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ .
ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΙΚΡΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ .ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ,ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ.
ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΣΥΣΤΗΝΕΤΕ ΣΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.
ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΟΝ ΗΜΕΡΑ.....ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΕΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΘΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΦΕΤΟΣ ΛΟΓΩ ΑΝΑΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑ ΜΑΣ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ .ΕΙΣΑΙ Ο ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗΣ ΜΑΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕΤΙΣ ΚΛΩΣΤΕΣ .ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟΥΣ ΘΗΣΑΥΡΟΥΣ .ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FACEBOOK MHΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΩ .ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ ΣΕ ΟΛΕΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:44 am

Anna έγραψε:
Ζηλευω...........θέλω κι εγώ!


Η θεία μου μου έδωσε τη διεύθυνση ενός άλλου καταστήματος στη Νέα Ιωνία. Απ' ότι μου είπε ο ιδιοκτήτης του ένα μεγάλος κύριος το είχε από παλιά και εκεί μέσα έχει ένα σωρό πράγματα παλιά και νέα.
Δεν βλέπω την ωρα που θα πάω για δουλειά στη Νέα Ιωνία και να πάω φυσικά στο κατάστημα και να χαζέψω και να πάρω ότι μου γυαλίσει!!!!!
Πότε θα πάω στη Νέα Ιωνία οεο?????? cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:46 am

Φιλίτσα μου είναι η διασκέδασή μου και ένας τρόπος να εκμεταλλευτώ και εγώ λίγο τις μεγάλες εξορμησεις σε μακρινές περιοχές για τις εξοντωντικές δουλειές του γραφείου...


Και μαρέσει να ψάχνω στα μαγαζάκια αυτά, ειδικά ότνα είναι παλιά και κρύβουν μέσα εκεί ένα σωρο παλιούς και νέους θησαυρούς!!!!
Γιατί δνε με στέλνουν και πουθενά εκτός Αθηνών???? Ας πούμε στον Βόλο???? ή Στη Θεσσαλονίκη???? Ονειρο θα ζούσα και δεν θα με ξυπνούσατε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 11:59 am

STO ΒΟΛΟ ΤΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ .ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ Η ΜΗ ΜΟΝΟΝ Σ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ .ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΤΑΙ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:00 pm

Καλά ας ερχόμουν εγώ στο Βόλο για δουλειά και νομίζω όλο και κάτι άλλο θα έβρισκα να κάνω έτσι δεν είναι φιλενάδα μου????


Έχει επεξεργασθεί από τον/την EVDOKIAKAL στις Παρ Απρ 20, 2012 12:17 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:16 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Βρήκα αυτές τις κλωστές σε ένα κατάστημα με κεντήματα η μάρκα είναι RETORS A BRODER και καθε ματσάκι έχει 10 μέτρα.
ειναι κλωστές που δεν βγαινουν ξανά και αυτός που τις έχει τις δίνει 0,20 λεπτά τη μία.

Για βοηθήστε με λίγο τί έφτιαχναν με αυτές???? Χαλάκια??? ή τα μαξιλαράκια με το πολύ χοντρό καμβά????? όποια μπορεί ας μου απαντήσει παρακαλώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:16 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ-ΘΗΣΑΥΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΩΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΡΑΨΙΜΟ [ΟΧΙ ΥΦΑΣΜΑΤΑ],ΚΟΡΔΟΝΙΑ, ΔΑΝΤΕΛΕΣ, ΡΕΛΙΑ, ΚΟΥΜΠΙΑ,ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΖΩΝΕΣ, ΓΙΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ, ΓΙΑ ΚΟΚΚΑΛΑΚΙΑ ΜΑΛΛΙΩΝ. ΑΠΟ ΚΛΩΣΤΕΣ ΒΡΗΚΑ ΜΟΝΟ ΧΡΥΣΕΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ. ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΔΡΕΜΠΟΡΑΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΚΑ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΤΙΜΗ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ. ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΟΡΓΑΝΤΖΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΔΩΡΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΓΙΑ ΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ 1,50 ΕΥΡΩ . ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΟΚΚΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ. ΤΕΛΕΙΟ . ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΧΑΖΕΥΩ. ΑΠΟ ΑΤΟΜΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΡΚΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:20 pm

EYDOKIA MOY NOMIZV OTI EDVSES MONH SOY THN APANTHSH. ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΟ ΚΑΜΒΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΚΕΝΤΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΔΙΠΛΕΣ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΕΣ.ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?ΠΩΣ ΤΙΣ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΠαρ Απρ 20, 2012 12:34 pm

Είχε αποκτήσει το μαγαζί από τον πατέρα του και μάλλον δεν γνωρίζει και πάρα πολλά πράγματα γύρω από τα εργόχειρα...
Αλλά από ότι είδα είχε αρκετά από αυτές τις κλωστές και η τιμή είναι δελεαστική και γι αυτό ρωτάω τί μπορούμε να φτιάξουμε με αυτά μήπως και την κάνω την κουτουράδα μου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fani

fani


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 5:47 am

Άννα όχι μόνο στην Κρήτη αλλά σε όλη την Ελλάδα θα γίνει μόδα το καπελάκι σου έτσι που είμαστε μοιρασμένες,πολύ ωραίο φυσικά όπως όλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYHA




Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 9:37 am

Καλησπέρα παρεούλα. Χθες το πρωϊ που ειχα πάει στο κέντρο για καμβάδες στο κατάστημα στην Μιλτιάδου ήταν μία κυρία που αγόραζε κλωστές έχω την εντύπωση οτι ειναι κάποια απο την παρέα χωρίς να σας γνωρίζω προσωπικά μου έκανε ενα κλικ και μαλιστα την κοιταξα επίμονα όπως και αυτή λέτε να επικοινωνούμε με πνεύματα?
'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Απρ 21, 2012 10:28 am

ΕΔΩ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΥΗΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ .ΑΝ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις