Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Καλώς ορίσατε στο forum "Η παρέα της σταυροβελονιάς". Για να μπορείτε να συμμετέχετε, θα πρέπει να εγγραφείτε.
Καλή διαμονή και διασκέδαση!

Με εκτίμηση
Σταυροβελονιά
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν η σταυροβελονιά...και έφτιαξε την πρώτη αυστηρά και μόνο, ελληνική γυναικεία κοινότητα, με θέμα... ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑ!!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 I_icon_mini_portalΣύνδεση

 

 ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ

Πήγαινε κάτω 
+8
katerina
Anna
EF75
FELITSIA
EYHA
μία καλή ... μία ανάποδη
ronitsa
EVDOKIAKAL
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 04, 2012 2:07 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Φιλίτσα μόλις είδα αυτό το σχέδιο αμέσως σκέφτηκα εσένα, που ήθελες ένα σχέδιο σαν ανατολιτικο χαλί.
Και το όνομα αυτού του σχεδίου : Χαλί Βουδαπέστης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Αυτό το σχέδιο ονομάζεται ο κήπος του πασά. Και τι κήπος!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κορίτσια αυτά είναι τα σχέδια που αγόρασα χθες από τη Νέα Ιωνία..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jokasta




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 6:50 am

αυτο που λετε βρε κοριτσια για την ευγενεια και την προθυμια ειναι πολυ σημαντικο!!!
εγω ζω στη Δραμα και και τα καταστηματα με κεντηματα ειναι λιγα και με καπως τσιμπημενες τιμες. ενα απο αυτα εχει τα πιο φτηνα μουλινε, με 0,75 ενω οι αλλοι τα εχουν 0,80 και 0,90!!!το θεμα ειναι οτι το εχει κληρονομησει ενα παιδοβουβαλο απο τη μητερα του και ο τροπος του ειναι αθλιος!!!εκτος του οτι σε γδυνει με τα ματια και σε κοιταει σα λιγουρης ειναι αγενεστατος. προσφατα μαλιστα πηγα να παρω 2 ματσακια μουλινε και μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι!!!ετρωγε μπουγατσα, ηταν λαδωμενος απο την κορυφη ως τα νυχια και οχι μονο επιασε τα μουλινε με τα λαδια αλλα μου τα τυλιξε και σε χαρτι κουζινας που ειχε μπροστα του για να σκουπιζεται!!!!ενω η μητερα του ηταν μια κυρια πολυ ευγενικη και ηξερε απο εργοχειρα, για λογους υγειας το ανελαβε ο γιος!!!και απ'ότι καταλαβαινω απο τις διακριτικες αντιδρασεις της υπαλληλου εχει διωξει τη μιση πελατεια και βαλε!!!μιλαμε για παλιο μαγαζι στην πολη και το ηξερε ολη η Δραμα!!!!πηγαινω σε ενα πιο καινουργιο που εχει πιο ακριβα τα μουλινε - 0,90 που αν παρεις ποσοστητα εχει ενα κοστος παραπανω - αλλα ο κυριος που το εχει και οι 2 κορες του ειναι ευγενεστατοι. και επειδη ειμαι καινουργια γενικα στο σπορ ρωταω πολλα γιατι δεν ξερω. καθε φορα ομως ολο και κατι παραπανω θα παρω γιατι ξερουν να μου προτεινουν αλλα και να μην το ξερουν το ψαχνουν και οταν ξαναπερασω με ενημερωνουν!!!τελικα η ευγενεια και οι καλοι τροποι ειναι μεγαλο προσον σε εναν ανθρωπο!!!εγω αυτο εχω καταλαβει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 7:54 am

jokasta έγραψε:
αυτο που λετε βρε κοριτσια για την ευγενεια και την προθυμια ειναι πολυ σημαντικο!!!
εγω ζω στη Δραμα και και τα καταστηματα με κεντηματα ειναι λιγα και με καπως τσιμπημενες τιμες. ενα απο αυτα εχει τα πιο φτηνα μουλινε, με 0,75 ενω οι αλλοι τα εχουν 0,80 και 0,90!!!το θεμα ειναι οτι το εχει κληρονομησει ενα παιδοβουβαλο απο τη μητερα του και ο τροπος του ειναι αθλιος!!!εκτος του οτι σε γδυνει με τα ματια και σε κοιταει σα λιγουρης ειναι αγενεστατος. προσφατα μαλιστα πηγα να παρω 2 ματσακια μουλινε και μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι!!!ετρωγε μπουγατσα, ηταν λαδωμενος απο την κορυφη ως τα νυχια και οχι μονο επιασε τα μουλινε με τα λαδια αλλα μου τα τυλιξε και σε χαρτι κουζινας που ειχε μπροστα του για να σκουπιζεται!!!!ενω η μητερα του ηταν μια κυρια πολυ ευγενικη και ηξερε απο εργοχειρα, για λογους υγειας το ανελαβε ο γιος!!!και απ'ότι καταλαβαινω απο τις διακριτικες αντιδρασεις της υπαλληλου εχει διωξει τη μιση πελατεια και βαλε!!!μιλαμε για παλιο μαγαζι στην πολη και το ηξερε ολη η Δραμα!!!!πηγαινω σε ενα πιο καινουργιο που εχει πιο ακριβα τα μουλινε - 0,90 που αν παρεις ποσοστητα εχει ενα κοστος παραπανω - αλλα ο κυριος που το εχει και οι 2 κορες του ειναι ευγενεστατοι. και επειδη ειμαι καινουργια γενικα στο σπορ ρωταω πολλα γιατι δεν ξερω. καθε φορα ομως ολο και κατι παραπανω θα παρω γιατι ξερουν να μου προτεινουν αλλα και να μην το ξερουν το ψαχνουν και οταν ξαναπερασω με ενημερωνουν!!!τελικα η ευγενεια και οι καλοι τροποι ειναι μεγαλο προσον σε εναν ανθρωπο!!!εγω αυτο εχω καταλαβει!!!

Καλησπέρα Jokasta χρόνια πολλά,
Καιρό έχουμε να ακούσουμε νέα σου. Χαίρομαι, που είσαι καλά και είσαι πάλι κοντά μας.
Οσο για τον "κύριο με τα λαδωμένα χέρια" είναι επιεικώς απαράδεκτος και καθόλου επαγγελματίας.
Αυτή την απαράδεκτη συμπεριφορά τη βλέπεις και σε άλλους τομείς βλ. οδηγούς ταξί, που ακούνε μουσική, έχουν φάει πριν σουβλάκι μέσα στο αυτοκίνητο και μυρίζει τζατζίκι και κρεμμύδι, μιλάνε στο κινητό, άσε το κάπνισμα... Κάποτε σε κάποιο ταξίδι στο Βέλγιο, μπήκα σε ένα ταξί που κάλεσα από την πιάτσα γιατί εκεί δεν κυκλοφορούν στους δρόμους, ήταν πεντακάθαρο και το μόνο που μου είπε ο οδηγός ήταν να δέσω τη ζώνη μου επειδή κάθισα στο κάθισμα του συνοδηγού.
Είναι τόσα πολλά, που αν αρχίσουμε να γράφουμε θα γεμίσουμε πολλές σελίδες.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια και ελπίζω να επισκέπτεσαι τη blogoπαρέα μας συχνότερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 8:12 am

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ JOCASTA KAI XRONIA POLLA .ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΙ 1 ΕΥΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΣΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΧΑΜΟΓΕΛΟ ,ΕΥΓΕΝΕΙΑ,ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΧΑΛΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΤΑΝΕ(ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΑΛΙΑ).ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΘΗΚΕΣ .ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΛΕ ΤΙ ΩΡΑ ΠΗΓΕ?ΠΩ ΠΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΕΙΑ ΣΑΣ .....ΚΑΙ ΣΥ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙΣ.ΑΣΤΕ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ .ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΟ ΣΕ ΟΛΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:27 am

Jocasta, καλώς μας ήρθες πάλι!
Παράπονο το χω μεγάλο για τα μαγαζιά εδω στη Θεσσαλονίκη και γκρινιάζω κάθε φορα! Καλά δεν τολμάω να ρωτήσω και τίποτα!- γιατί και γω μαθαίνω. Αν δεν νοιάζεται να πουλήσει, θα νοιαστεί να εξυπηρετήσει και να σου δώσει πληροφορίες;;; Και να σου πω ,χιλιες φορές να πάω κάπου και να ευχαριστηθώ τα ψωνια μου και να δώσω και κατι παραπάνω παρά να αγοράζω σαν να μου κάνουν χάρη!

Τωρα για το θέμα συμπεριφοράς... ειναι μέγα θέμα και δείχνει τον επαγγελματισμό του καθενος! Πάντως Φιλίτσα μου και εγω μέσα σε μαγαζί μεγάλωσα - των γονιών μου- και έχω να σου λέω απειρες ιστοριες... Από οταν ήμουν στο γυμνάσιο δουλευα στο μαγαζι μας. Να σου πω όμως; Απο κει έμαθα να νοιάζομαι και να σεβομαι κάθε ένα πελάτη μου στη δουλειά και την εκτίμηση τους και καμιά φορά την αγάπη τους την εισπράτω και είναι μεγάλη ηθική ανταμοιβη! Και το χαμόγελο το χω πάντα, κι ας βράζω απο μέσα μου για τα δικά μου, ο πελάτης δεν μου φταιει!

Α το κορδόνι με το χερι θα το κάνω! (που να πιαστεί με την μηχανή!)
Ρουλιτσα το καφε θα τον κανονισουμε!
Που είναιη Ευδοκία, ωεω;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jokasta




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 12:44 pm

χρονια πολλα και σε σας κοριτσια
παντα σας παρακολουθω απλα δεν εγραφα κατι, μου αρκει συνηθως να σας διαβαζω!!!!
απλα ο συγκεκριμενος μου τη δινει αφανταστα!!! με κατι τετοια ανεβαζω θερμοκρασια αμεσως!!!!και πιεση!!!η αγενια ειναι τελικα μεγαλο προβλημα στην εποχη μας!!!
και δυστυχως το βλεπω καθημεριονα και στους μαθητες μου στο δημοτικο!!!
τελικα το τι μαθαινεις απο το σπιτι σου παιζει πολυ μεγαλο ρολο!!!οσο και να χτυπιεμαι εγω 6-7 ωρες την ημερα στο σχολειο η οικογενεια διαπαιδαγωγει απο την πρωτη μερα να μην πω και απο την κοιλια της μανας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 10:25 pm

JO Very Happy I love you flower CASTA KALHMERA ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ .ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ (ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ )ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ .ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΟΥΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΕ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ Η ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΗΣΥΧΟΙ.ΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΘΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΥΝΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΕΡΑΤΑ .ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΑΥΡΙΑΝΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ.ΔΩΣΤΕ ΒΑΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΙΛΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΗ ΨΥΧΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥΣ .ΒΑΛΤΕ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΕΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΘΕΑΡΕΣΤΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΡΓΟ ΣΟΥ .ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 10:38 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ , ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣΕ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ "ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΡΙΞΤΟ ΣΤΟ ΓΥΑΛΟ" ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ ΣΕ ΜΑΣ , ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ, ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ.
ΦΙΛΙΤΣΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΟΥ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ . ΟΜΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ{ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ].
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 11:06 pm

ROYLA ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΓΚΑΙΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΣΤΟ BOOKING.COM KAI ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 8:56 am

Ευδοκία καλεί παρέα της σταυροβελονιάς.
Πρώτη ημέρα εδώ και πολλές ημέρες γύρισα νωρίς στο σπίτι. Τσίμπησα κάτι και κάθησα να διαβάσω τα μηνύματά σας και θα αρχίσω να απαντάω ...
Πωπω είναι φοβερό δύο ημέρες είμαι απούσα και γράψατε τόσα πολλά!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 9:11 am

Φιλίτσα μου εννοείται ότι σε έχουμε όλες υπόψη μας και προτείνουμε τον Αγιο Ιωάννη και τον ξενώνα σου σε γνωστούς και φίλους μας σαν το πιο ιδανικό προορισμό που εκτός το υπέροχο τοπίο θα συναντήσει και τους καλύτερους οικοδεσπότες!!!
Απλά όπως είναι σε όλους μας γνωστό διανύουμε μια εποχή αρκετά δύσκολη οικονομικά και πολλοί έχουν μειώσει προς το παρόν τις εξορμήσεις τους.
Είναι και οι εκλογές την παραπάνω Κυριακή που για πολλούς θα είναι και μία ευκαιρία να πεταχτούν έως τα χωριά τους για να ψηφίσουν και να συνδυάσουν και μία μικρή εξόρμηση στην εξοχή!!!
Πάντως μην ανησυχείς Φιλίτσα μου, όσο ο καιρός θα καλυτερεύει θα αρχίσουν και οι εξορμήσεις προς την επαρχία, γιατί τα μεγάλα αστικά κέντρα όπως η Αθήνα δεν αντέχεται και το σαββατοκύριακο.... flower flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:23 am

Αχ βρε κορίτσια μου να ξέρατε πόσες φορές έχω δει ένα όμορφο κατάστημα που έχει ένα σωρό καλούδια και μπαίνω με μεγάλη όρεξη και λαχτάρα να χαζέψω και να αγοράσω ότι καλό μου γυαλίσει! και απογοητεύομαι τόσο πολύ από την συμπεριφορά του ιδιοκτήτη που τελικά και να θέλω να αγοράσω κάτι από εκεί, την κάνω με ελαφριά πηδαματάκια και δεν αγοράζω τίποτα και ας έχω δει κάποια πράγματα που μου αρέσουν.
Και από την άλλη υπάρχουν καταστήματα που μπορεί να είναι μια σταλιτσα και ο ιδιοκτήτης να είναι τόσο καλοσυνάτος και πρόθυμος που σε κάνει να αγοράσεις κάτι που δεν χρειάζεσαι πραγματικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:52 am

Η ουσία είναι μια: μόνο όποιος ξέρει, αγαπάει και σέβεται τη δουλειά του θα αντέξει και θα επιτυχει! Το πιστευω ακράδαντα.
Και ναι Jocasta, όλα απο το σπίτι ξεκινάνε... Οτι κάνουμε εμεις , θα κάνουν και τα παιδιά μας! Οτι τα μάθουμε, αυτό θα κάνουν οταν θα βγουν παραέξω ειτε στο σχολείο είτε στην κοινωνια. Βεβαια τα ατιμα δεν βγαινουν με εγχειρίδιο οδηγιών!!!(πλάκα κάνω) και εμείς οι γονείς πολλές φορές ακροβατούμε ...αλλά κάποιες αξιες και αρχές - οπως η ευγένια - είναι βασικές! Να μπαινεις και να μας μιλάς!
Ευδοκία μου πάντως έχεις τη δυνατότητα επιλογής σχετικά με τα καταστήματα εννοώ. Εδώ ζόρικα τα πραγματα...(παλι γρινιάζω...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 10:54 am

ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ .ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΚΟΙΤΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ ΔΕΝ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ...ΑΛΛΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΩ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΑΣ.
ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΕΝΤΗΣΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΚΡΟΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΞΕΝΩΝΑ ΜΑΣ.
ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ PROJECT ΠΟΥ ΤΟ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΑΔΙΑ.ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΙΕΣ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΚΑΛΑ .ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ .
ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗΣ .
ΦΥΓΑΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΑΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΛΙΕΣ ΤΟΥΣ.......ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥΣ....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 11:47 am

Βαρβάρα μου, το ηλέφωνο της κυρίας ου έχει το κατάστημα στον Αγιο Νικόλαο είναι το 213.03.50.272 και κινητό 698.70.61.299 και η διεύθυνσή της είναι Παπαναστασίου 60.
και στο facebook η διεύθυνση της ειναι Antonia Gika
Είχε τόσα πολλά πράγματα στομαγαζί της που δεν πρόλαβα να δω εάν είχε και πετσέτες κουζίνας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
titi




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2012

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 11:02 pm

xronia polla koritsia!!! eimai sxetika kainourgia sto blog sas!!! den summetexw stis suzhthseis giati sumfwnw me ola auta pou lete!!! eipa na kanw thn arxh!!
apo paidia, douleia k fusika to pathos gia to kenthma!!!

nomizw oti prepei na kanoume to kalo epeidh to theloume oxi epeidh perimenoume na mas sumbei kati kalo meta den einai filotimo einai san sunallagh!!!

eimai mana 4mhnwn koritsiou k pragmatika tha hthela na eixe er8ei me odhgies!!! to anxws an eimaste kalh goneis me kunhgaei!!!

flower

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 11:50 pm

KALHMΕΡΑ ΤΙΤΙ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ .
ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ .ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΩΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΩΝ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ .ΑΝ ΤΡΩΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΔΙΑΘΕΤΟ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΑΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΤΑ ΝΕΡΑ.
Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΑΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ .ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ Ο,ΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ .ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΛΕΣ .ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΤΟΥΣ. Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
roula.o




Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 55
Τόπος : ΘΕΡΜΗ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 1:10 am

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΤΙΤΙ
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ , ΑΝ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΘΟΔΗΓΟΥΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΑΥΤΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ. ΑΠΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΟΡΙΖΕΙ Η ΙΔΙΑ Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ , ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ,ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ, ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ "ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ" ΑΠΟΨΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ.
ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jokasta




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2011

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 5:36 am

titi να σου ζησει το μωρακι σου!!!να ειναι παντα γερο και ευτυχισμενο!!!!
αυτη η ατακα με τις οδηγιες χρησης των παιδιων ειναι απο τις αγαπημενες μου και τη χρησιμοποιω συχνα γιατι ειναι μεγαλη αληθεια
εγω δεν εχω ακομα παιδακια αλλα το παλευω!!!
βλεπω ομως την ιδια αγωνια που εχεις εσυ στις φιλες μου και στην κουμπαρα μου και οσο μπορω σε καταλαβαινω!!!εδω οι γονεις μας που ειμαστε ολοκληρες γυναικες με δικες μας οικογενειες και δεν σταματουν να αγωνιουν για μας!!!
απλα χαλαρωσε και απολαυσε το οσο μπορεις!!!
εγω τρελαινομαι για τη βαφτησιμια μου που θα γινει 2 χρονων το μαϊο
την εχω ζησει απο ημερων που την πρωτοπηρα αγκαλια(το θυμαμαι και συγκινουμαι) και εχω χασει τοι μυαλο μου μαζι της!!!φαντασου πως θα κανω με τα δικα μου παιδια!!!βεβαια τον τελευταιο χρονο εχει αποκτησει ενα απιστευτο κολλημα με το νονο της και εμενα με φτυνει κανονικοτατα οταν ειναι μαζι του!!!!αλλα τι να κανω κοβω φλεβες γι΄αυτην και τα ανεχομαι ολα!!!οταν δε με φωναξε πρωτη φορα νονα μια γελουσα και μια εκλαιγα απο τη χαρα μου!!!
ολα αυτα στα λεω για να σκεφτεις οτι αν αγχωνεσαι πολυ χανεις τις ομορφες στιγμες!!!!σκεψου οτι αν εγω βιωνω ολα αυτα με το πνευματικο μου παιδι τι χαρες εχεις να παρεις εσυ απο το δικο σου!!!!αυτη η σκεψη και μονο θα σου δινει κουραγιο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 11:11 am

Τιτι καλώς ήρθες και να σου ζήσει η μικρούλα!
Το ένστικτο σε οδηγεί καλή μου και θα βρεις σιγα σιγά τις λύσεις και τις απάντησεις. Ολες έτσι κάναμε! Και το αγχος δε φευγει δίκιο έχει η jocasta. Οτι κι αν κάνουμε πότε δεν ξέρουμε αν είναι το 100% σωστό!
Οτι θελήσεις κι οτι χρειαστείς εδω είμαστε!
Jocasta με το καλό να αποκτήσετε και σεις ένα μωράκι!
Φιλιτσα μου καλό ταξίδι στην κόρη σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μία καλή ... μία ανάποδη

μία καλή ... μία ανάποδη


Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Τόπος : Καλλιθέα, Αττική

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 12:21 pm

Ένα καλωσόρισμα στην νέα μανούλα Titi και από μένα. Να σας ζήσει η κορούλα, να είναι γερή, δυνατή και καλότυχη. Και εσείς να είστε υγιείς και να την καμαρώνετε. Και όπως σου είπαν όλες οι μανούλες το ένστικτο σου θα σε οδηγεί πάντα. Προσπάθησε να ζεις την κάθε μέρα της όσο πιο έντονα γίνεται. Πρόσφατα άκουσα κάτι που μου άρεσε και το μοιράζομαι με όλες τις φίλες της Σταυροβελονιάς
Τέσσερα πράγματα δεν γυρίζουν πίσω.
1. Τα λόγια που είπες
2. Οι μέρες που έζησες
3. Οι πράξεις που έκανες
4. Οι ευκαιρίες που έχασες

Ελπίζω να τα λέμε συχνά και να ξέρεις, η παρέα της Σταυροβελονιάς είναι μια μεγάλη και ζεστή αγκαλιά.
Καληνύχτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 2:41 pm

titi καλώςόρισες στην παρεούλα μας κορίτσι μου. Να είσαι πάντα καλά και να μεγαλώσεις το μωράκι σου με αγάπη ηρεμία και όσο είναι δυνατόν χωρίς άγχος (τα παιδιά καταλαβαίνουν όταν οι γονείς είναι αγχωμένοι ή προβληματισμένοι).
όπως είπαν τα κορίτσια πριν από μένα, όταν χρειαστείς οτιδήποτε μην διστάσεις να μας ρωτήσεις και όποια μπει πρώτη και δει το ερώτημα σου θα σου απαντήσει.
Αυτο που έχ ω να πω εγώ από την δική μου εμπειρία σαν μαμά 2 παιδιών, είναι να απολαύσεις κάθε στιγμή με το μωράκι σου. Και μπορεί να αγχωνεσαι τώρα που είναι μικρό και δεν ξέρεις τί το ενοχλεί κάθε φορά που κλαίει, αλλά πίστεψε με αυτή η ηλικία που τα παιδιά είναι μικρά είναι η καλύτερη γιατί μπορείς να τα αγκαλιάζεις συνέχεια χωρίς να παραπονιούνται ότι τα ενοχλείς ή τα κατσιάζεις. Και να κάνεις αυτό που σου λέει η καρδιά σου.
Αν λαχταράς να το πάρεις αγκαλιά κάντο χωρίς να έχεις τύψεις ότι αργότερα θα το μετανιώσεις γιατί θα θέλει συνέχεια αγκαλιά.
Τα μωρά και γενικότερα τα παιδιά χρειάζονται τη φροντίδα μας και την αγάπη μας και καταλαβαίνουν πότε τους τα δίνουμε με τα καρδιά μας.
Απόλαυσε το μωρό σου σε κάθε στάδιο της ζωής του γιατί δεν θα μπορέσεις να γυρίσεις πίσω και να κάνεις όσα πράγματα δεν 'εκανες όταν ήταν μικρά.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EVDOKIAKAL

EVDOKIAKAL


Αριθμός μηνυμάτων : 1005
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 2:43 pm

jokasta καλησπέρα και σε εσένα κοπέλα μου. Σου εύχομαι να αποκτήσεις και εσύ ένα μωράκι.Και φυσικά αφού έχεις τέτοια αδυναμία στην βαφτημισιά σου φαντάζομαι τί θα κάνεις όταν αποκτήσεις ένα δικόσου μωρό. cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Απρ 29, 2012 10:17 am

Σας αρεσουν τα σταχυα;;;;
Ε αυτή τη βδομάδα η βελονιά λέγεται wheatear stitch και γω την βαφτισα στάχυ. Δείτε και θα καταλάβετε!
Α η όλη σύνθεση έχει και βελονάκι (!!!!) και τεστ σε κλωστες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FELITSIA

FELITSIA


Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2011
Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΚυρ Απρ 29, 2012 10:52 am

ANNA MOY DES TA MAIL SOY ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΤΙ .ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ .ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ .ΞΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ .ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΙ ΚΛΩΣΤΕΣ ΤΗΣ DMC ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΓΙΑ ΒΕΛΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΟ ΚΑΜΒΑ.
ΠΑΛΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΝΝΑ ΜΟΥ .ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΑΥΤΟ .ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ .ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΠΙΚΑΣΣΟ ΜΟΥ .
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ.ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ.ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΑ .ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ .ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Very Happy I love you flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.felitsia.gr
Anna

Anna


Αριθμός μηνυμάτων : 679
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Θεσσαλονίκη , Ν Ραιδεστός

ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ   ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ - Σελίδα 6 EmptyΔευ Απρ 30, 2012 6:36 am

Να είσαι καλά Φιλίτσα μου για τα καλά σου λόγια! Και όλα τα κορίτσια που περασαν απο το σπιτάκι μου!
Ξερεις είχε πλάκα, γιατί δοκίμαζα τις κλώστες τις Ευδοκίας, πρώτα με το βελονάκι μετα στο καμβά και μετά είπα:" και τωρα τι μπορω να κάνω με αυτά;;;" και βγήκε το καλάθάκι! Πάντως εγω νομίζω πως οποιαδήποτε απο μας αν καθόταν με τις κλωστες και τη βελόνα, κάτι θα σκαρφιζόταν! Και να ξέρεις στην αρχή όλα χάλια μου φαίνονται - εννοώ με τις πρώτες βελονιές- αλλά σιγά σιγά παιρνει μορφή και λέω ααα να κάνω κι αυτό, να κάνω και εκεινο κοκ και βγαίνει το τελικό αποτέλεσμα!

Και ναι καλή μου Φιλίτσα, το "ευχαριστώ", τον καλό το λόγο και το" σ' αγαπω", δεν πρέπει να το τσιγγουνευόμαστε, αλλά να το δίνουμε απλοχερα σε αυτόν που το αξίζει!

Παω να κάνω ντουλάπες φιλενάδες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΚΕΝΤΗΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΠΛΕΞΙΜΟ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΒΕΛΟΝΙΑΣ :: Κέντημα.-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις